Sabojāta kredītvēsture

 
Reitings 106
Reģ: 02.12.2013
Man ir 4 ātrie kredīti. Protams, visiem kavēti termiņi, cits vispār jau ceturto mēnesi nenomaksāts. Cik ilgā laikā nodod tiesā? Un, vai vispār nodod? Kopējā summa 950 Eur jau ar kavējumiem. Kredīti ir: Minicredit, Smscredit, Vivus un Soho. Varbūt ir kādai paziņai pieredze ar nenomaksātiem ātrajiem kredītiem? Un, kas būtu, ja es viņiem samaksātu tikai pamatsummu, bet kavējuma procentus nenomaksāju?
29.01.2014 18:47 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Weee, ķer! :)

Ellīgi laba sajūta. Ha, ha
29.01.2014 21:58 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
nu tad toreiz mums bij slikt sms kredīta piedzinēji gadījušies,zvanīja radiem u.t.t,vislaik zvanīja un jautāja vai ir kas ko varam nodot lombardā :D

paldies Dievam.tas parāds ir atdots :D
29.01.2014 23:17 |
 
Reitings 944
Reģ: 12.03.2013
es atceros ka strādaju sen apakaļ lauku veikalā, un tad man uz veikalu pazvanija meklēja meiteni, kas kadu laiciņu tajā ciemā dzīvoja un izstāstija par viņas atro kredītu..tadeļ zvanot un meklējot..
nu tas man liekas galīgi garām, vai tad viņi var kuram katram stāstīt pa citu saisībām...??!!
29.01.2014 23:24 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
nu tad toreiz mums bij slikt sms kredīta piedzinēji gadījušies,zvanīja radiem u.t.t

Jā, ir bijusi saskarsme ar šo arī, bet bija kavēts tik par kādiem 2 mēnešiem.
29.01.2014 23:31 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
ātrajiem kredītiem - kreditors (šaubu gadījumā) nevar pierādīt, ka puses vienojušās par noteiktu procentu likmi un noteiktu līgumsoda apmēru.

Jo par to ir jāieklikšķina ķeksītis ka piekrīt, bet ķeksītis nav paraksts- nav paraksta nav vienošanās.

Attiecīgi jāatdod ir tikai pamatsumma + 6% gadā. Tāpēc sms kredīti uz tiesām nemēdz iet, jo neko tur nemēdz dabūt. līdz ar to vienkārši ir jāsamaksā pamatsumma + 6% gadā.

tas no vienas diskusijas cālī.
30.01.2014 00:27 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
un vēl vēlējos piebilst, ka nenosodu Weee, ja viņa būtu parādā cilvēkam, tad vēl ok, nebūtu smuki, bet ne jau šitiem kaktu kantoriem (sms &co), kuri reāli čakarē cilvēkus.
30.01.2014 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man nav taadu paraadu, netaisos nemt. Bet, manupraat, taadi smscredit un visi paarejie jaasuudz tiesaa, jo taadas iestaades man liekas velna izdzimumi. Ok, neviens ar revolveri (te kaada pimineeja kaadas paaris lapas atpakal) pie pieres nestaav, bet nu blje (atvainojos :D), tos krediitus var sanjemt nosuutot vienu suuda sms. VIENU SMS. Jebkursh var tos panjemt. Bomzis, students, daudzi 18+ jaunieshi, kuri veel nav iemaaciijushies riikoties ar naudu. Luuk, tas man liekas lielaaks kretiisinsms, nekaa, ka viena weeeee natmaksaa savus krediitus tiem muudzhiem. Turklaat nekuraa galaa netiek parakstiits liigums, taas iestaades pirms aizdod naudu neapskataas cilveeka krediitveesturi. Turklaat procenti - ojojoj - apdirsties var, cik lieli. Taa man liekas daaaaudz lielaaka kraapshana, nekaa liela dalja banku. Kaut kas taads buutu vienkaarshi jaaaizliedz.
30.01.2014 02:31 |
 
Reitings 26
Reģ: 18.03.2012
Mīļās meitenes!

Tiešām iesaku nejokot ar šādām lietām, atzīšos pašai šobrīd ir 19 gadi, paņemts viens ātrais kredīts smscredit.lv bija 100ls, kurus es varēju atdot laikā, bet savas muļķības pēc neatdevu, uzkrāku procentus pari 200ls, precīzi vairs neatceros, rezultātā šogad, pēc gada kopš ņemts kredīts viņi man piedāvāja noslēgts grafiku, ko arī izdarīju uz gadu, katru mēnesi maksājo noteiktā pašas izvēlētā datumā 20 ls, bet pēdējā mēnesī jaatmaksā 70ls, kas ir pēdējā summa, pa to laiku kamēr maksāju nekas neaug!

Bet runa nav par to, pašai sanāca aizvietot kaimiņieni un mēnesi tās iestādes ofisā pastrādāt, protams, ierodoties tur viņi automātiski parbaudīja manus datus, un jautāja kādēļ esmu ņēmusi utt, protams tad veiksmīgi izlocījos!

Strādājot tur es dzirdēju daudz telefona sarunas, kas ir nopietnas, un arī vēstules, kuras viņi izsūta klientiem kuri neliekas ne zinis pat vairākus gadus, trakākais, ko redzeju gan bija vien 2 gadi, bet summa uzkrāta pamatīgi, pēc tam viņi iesniegs parādpiedzinējiem ar ko sadarbojas, kuri attiecīgi risinās lietu tālāk, kuriem tu vēl arī dabūsi maksāt, ja negribēsi pa labam viņiem ir tiesības uz mantu konfiskāciju tā lai nosegtu tavu summu, rezultatā jā taisnība, par labu darbu vari aizmirst un par visu pārējo arī, un ne tikai uz 10 gadiem, ieraksts tiks izsvītrots, ja atmaksāsi, bet viņu varēs redzēt visu mūžu, ka Tev tāds ir bijis, un ir iestādes, kas ar tādiem nesadarbojas t.i. ar tādiem cilvēkiem..

Un arī tas pats princips, kas stājoties policijā, piemēram, ja tu tagad kādu nogalinātu, tad pat tavi mazbērni nevarētu stāties policijā, tas pats ir ar šo, ja tavam bērnam būtu izdevība kļūt par es nezinu kādu tur augstu personu, tad viņš par to var aizmirst, jo mammai bijušas visvisādas problēmas ar šitādām iestādēm..
30.01.2014 05:45 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un arī tas pats princips, kas stājoties policijā, piemēram, ja tu tagad kādu nogalinātu, tad pat tavi mazbērni nevarētu stāties policijā, tas pats ir ar šo, ja tavam bērnam būtu izdevība kļūt par es nezinu kādu tur augstu personu, tad viņš par to var aizmirst, jo mammai bijušas visvisādas problēmas ar šitādām iestādēm..

Tie, nu gan, ir slima suņa murgi, es atvainojos. Tajā pašā Saeimā sēž puse parādniemu, arī ātro kredītu ņēmēji, nešaubieties. Tas neietekmē iespēju atrast normāli apmaksātu darbu, tas ietekmē iespēju aizņemties naudu, noformēt līzigus un ņemt bankā kredītus. Var būt problēmas ar telefona pieslēgumiem, CSDD tiesības atjaunot, bet neviens nedrīkst tevi nepieņemt darbā tāpēc, ka tu vai tavi vecāki ir ņēmuši kredītu. Iestādes, kurās ir pielaide šādai informācijai, var apjautāties (un, godīgi sakot - neko labu tas par tevi neliecinās), bet pa lielam viņiem gar to nav nekādas daļas.
30.01.2014 07:34 |
 
Reitings 166
Reģ: 31.07.2013
eh,vienas šausmas ko es te lasu :O

Es arī dažādu iemeslu pēc esmu paņēmusi smscredit,bet kaut kā tgd kuļos un ja nesanāk,tad pagarinu :(
ar viņiem nesanāk sarunāt atmaksas grafiku diemžēl,nezinu kā jūs to panākat.Esmu sūtījusi vēstules un lūgusi atmaksas grafiku,bet nekā,piedāvā pagarināt,tā es ilgi varu kulties,bet pati vainīga:(
30.01.2014 07:57 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Izlasīju gandrīz visu diskusiju.
Ko gan es gribēju teikt? Tā patīk wee attieksme :D sēžu un smeju :D
30.01.2014 08:57 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es arī iepazinos ar diskusiju un mani pārsteidz "brīnišķīgās" audzinātājas:D Es pati ar finanšu jomu un kredītiem savā darbā esmu saistīta vairāk nekā 7 gadus, bet tik pretīga attieksme, kāda šeit ir dažām man nav bijusi. Ko Jūs pārmetat Wee? Jums kādai viņa ir sieva, māte, bērns?:D Atradušās pareizās. Ja Jūs esiet tik kārtīgas kredītu maksātājas, lūdzu, maksājiet tālāk, bet ja Wee ir citi uzskati un cita pieredze, tā ir viņas un viņas ģimenes darīšana un ne Jums soģes viņas makā līst! Līdzīgi ir arī citās cosmo diskusijās-visas ideālās sievietes! Ideālās mātes, ideālās draudzenes saviem puišiem (tikai šķiras katra 2.cosmo lietotāja), ideālās pavāres (tikai ik pa laikam uzpeld diskusija, kā uzvārīt olu pareizi :D)
30.01.2014 09:14 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Giorgio, no viņiem, kamēr nebūs uzaugu;si procenti, grafiku nedabūsi.
30.01.2014 09:16 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Līdzīgi ir arī citās cosmo diskusijās-visas ideālās sievietes! Ideālās mātes, ideālās draudzenes saviem puišiem (tikai šķiras katra 2.cosmo lietotāja), ideālās pavāres (tikai ik pa laikam uzpeld diskusija, kā uzvārīt olu pareizi )

Kāds sakars te ar kādām citām diskusijām? Šeit tiek runāts par šo vienu konkrēto diskusiju.
Kāds, piemēram, man sakars ar to, ka šķiras katra otrā, un daža pat olu nemāk uzvārīt? Tevi tas baigi satrauc? Acīmredzot, satrauc, ka tu ienāci šeit, lai nosodītu ideālās sievietes šeit. Varbūt tā ir kāda skaudība par to, ka tu pati nemīli savu topošo vīru un par to, ka tev bija jāraud beztēmā par savām attiecībām?
Es nesapratu - gribēji kā gudrāk, bet iznāca vien muļķīga demogoģija.
Ja tev nepatīk, ka šajā forumā ir tāda situācija, tad nenāc šeit.
Ja weee tas baigi satrauktu, ko nu kura te par viņu pasaka, viņa nenāktu ik pa minūtei un nečekotu, kā arī neatbildētu uz katru komentāru, kas tiek raidīts uz viņas pusi. Viņai pašai tas ir interesanti. Neredzu kāpēc, lai kāda demogoģe te nāktu un viņu aizstāvētu. Weee pati pierādīja, ka viņai aizstāvību šeit nevajag.
30.01.2014 09:23 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Igy, paldies par rīta humora devu :D :D Man gan liekas, ka tieši Tu aktīvi stalko līdzi diskusijai ar saviem dzēlīgajiem komentāriem, atšķirībā no mana vienīgā, kurš figurēja starp 13 lapām. Tas ir jūtams arī pēc tā, ka Tu tik precīzi atceries manu rakstīto beztēmā un esi tik veiksmīgi informēta par manu privāto dzīvi :D
Jā, mani satrauc, ka sievietes sev forumā idealizē ideālo dzīvi un ideālās sievietes tēlu, bet es esmu 100% pārliecināta, ka vairums dzīvē pašas ir ar līdzīga tipa problēmām, ja tie nav parādi, tad kas cits, par ko sabiedrība arī bruktu virsū, bet šeit jau tikai retā normālu padomu sniegs-vairums tādas, kā Tu-bruks virsū, kāda Wee bezatbildīga, ak šausmas, kādi viņai bērni būs:D Atvainojiet, Jums tas "rausta"? Tāpēc arī pieminēju par citām diskusijām, jo te ir tik daudzas vistas, kuras tik knābāt un knābāt gatavas, bet lietderīgu padomu šajā diskusijā tikai dažas lietotājas sniedza.
30.01.2014 09:35 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Ir daudzas vietas, kur neņems Tevi darbā, ja esi parādnieks ar SMS un citiem kredītiem, piemēram, banku sfērā. Pirms iekārtoties darbā, tiek pārbaudīta gan tu, gan tava ģimene (vai nav saistība ar kriminālām darbībām u.t.t.), ja esi parādnieks - tad darbā visticamāk šai sfērā būs atteikums, jo ikdienā tiek strādāts ar naudu... Tas tā, lai nerastos kārdnājums izmantot pieejamo info un resursus savu parādu segšanai...
30.01.2014 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es nez par pavāriem utt., bet nu lielīšanās ar to, ka netiek un netiks maksāti paņemtie kredīti, man nešķiet nekas slavējams.
30.01.2014 09:39 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Weee pati pierādīja, ka viņai aizstāvību šeit nevajag.

Varētu padomāt, ka viņas mērķis bija Tev vai kādam citam ko pierādīt!

Igy - kur ir Tava sāpe? Kurš Tev ir tā nodarījis pāri, ka jānāk un šādi jārunā? Kā Tu, pati būdama māte (?), vari teikt, ka citas sievietes bērns (vēl nedzimušais) būs dzīvē atpalicis? Kā Tu uzdrošinies spriest par citas sievietes mīlestību pret vīru? Ar Aiju un viņas agresivitāti viss jau sen ir skaidrs, bet kādēļ Tev ir šāda attieksme? Vīrs krāpj? Pati krāp? Kāds sit? Par visām pašas sajūtu nepilnībām nav jānāk forumos un citām jāliek justies slikti. No citu meiteņu apvainošanas gandarījums būs tikai brīdi.

Kas attiecas uz tēmu - % nevar sastādīt vairāk kā 50% no pašas aizņēmuma summas. Ja parāds tiek attdots iestādē, kurā ir aizņemts - tad nav pamata piedzīt vēl kādas mistiskās summas. Tāpat kā dzēšas ieraksti par sodāmību vai noilgumi kriminālprocesos arī parādsaistībās iestājas noilgums un norakstīšana. Lai būtu skaidrāk:
Aizņemies kredītiestādē "ZogamLikumīgi.lv" 150 latus. Neatmaksā laikā, nemaksā gadu. Parāda summa ir piaugusi līdz 500ls. Ja iestāde "ZogamLikumīgi.lv" vēršas tiesā viņa drīkst piedzīt tikai pamatsummu + 50% jeb 150ls, kas kopumā ir 300ls, bet procenti, kuri pārsniedz noteiktos 50% no summas neeksistē. Bez tam, ir mīkstinoši apstākļi un var gadīties, ka jāatmaksā tikai pamatsumma.

Ja parādi no šīs iestādes tiek piedzīti no vienošanās brīdī neatrunātas iestādes, piemēram, tā pati Reforma@Consults - tad tiesa šo daļu vispār neizskatīs un noraidīs. Jo tā ir trešā persona, kurai nav likumīga pamata. Savukārt, ja aizņēmuma ņemšanas brīdī līgumā ir atrunāts šis vai cits piedzinēju kantoris, tad nevis Tev jāmaksā par viņu darbu, bet pašam kantorim ZogamLikumīgi.lv.

Īsumā, lietas ir ķēpīgas. Bet visbiežāk - ātrie kredīti - kreptīgi pārkāpj likumu. Cilvēki baidās un tādēļ maksā. Taisnība, ka kamēr tiek iemksāts kaut 1 latiņš, kaut 50 santīmi, šīs iestādes nekur nedrīkst vērties. Un nekur viņus neņems pretī. Ar noteikumu, ka pašam parādniekam nav brīvi iekrātu līdzekļu (krājkonti). Jo maksāts tiek pēc iespējām un godprātīgi.
30.01.2014 09:40 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Varētu padomāt, ka viņas mērķis bija Tev vai kādam citam ko pierādīt!

Tu palasi tos komentārus - tavuprāt, wee neko nevienam necenšas pierādīt? Kas tad tā par lielību un bravūrību? Ja citām ir ar ko palielīties no pozitīvām lietā - šī izvēlas lielīties par to, ka pilna dirsa parādiem. Nu normāls cilvēks tā nerīkotos.

Igy - kur ir Tava sāpe? Kurš Tev ir tā nodarījis pāri, ka jānāk un šādi jārunā? Kā Tu, pati būdama māte (?), vari teikt, ka citas sievietes bērns (vēl nedzimušais) būs dzīvē atpalicis? Kā Tu uzdrošinies spriest par citas sievietes mīlestību pret vīru? Ar Aiju un viņas agresivitāti viss jau sen ir skaidrs, bet kādēļ Tev ir šāda attieksme? Vīrs krāpj? Pati krāp? Kāds sit? Par visām pašas sajūtu nepilnībām nav jānāk forumos un citām jāliek justies slikti. No citu meiteņu apvainošanas gandarījums būs tikai brīdi.

Kā es uzdrošinos? Tieši tik vienkārši. Kāpēc, lai es neuzdrošinātos? Kas tu man esi, lai lasītu morāli? Es nevienam neesmu morāli lasīju, bet tu esi iedomājusies, ka mani pāraudzināsi. Kārtējā demogoģe.
Es izteicu savu viedokli. Un tieši tāpēc, ka esmu māte - man nav saprotams, kā šādiem cilvēkiem var dzimt bērni. Tik amorāls dzīvesveids (un šī nudien nav pirmā diskusija, kur tas pierādās), kurā vēl grib ielaist bērnu - es esmu šokā, bet ne man šokēties.
Ja tev vai kādam citam nepatīk mana uzdrošināšanās, tad nelasi. Ignorē.
Man, atšķirībā no tevi, nav jāpiedzīvo ne krāpšana, ne sišana, lai redzētu un pateiktu to, ko es domāju. Man nudien nav vajadzības te kādam lišķēties un glaudīt pa spalvai, kā te vairums dara.
Te jau bija skaidrs, ka wee ķer kaifu no tā, kas te notiek, jo ja būtu citādāk- te nebūtu katrs otrais viņas komentārs. Izskatās, ka tev tā ir lielāka sāpe šeit, nekā pašai weee.
Tas ir jūtams arī pēc tā, ka Tu tik precīzi atceries manu rakstīto beztēmā un esi tik veiksmīgi informēta par manu privāto dzīvi

Liene
Tu izņaudējies pa visu beztēmu. Ko tādu nevar nepamanīt. Mans mīnus bija tas, ka man ir tik laba atmiņa. Ja negribi, lai kāds par tevi kaut ko zina - neraksti un neiplūsti katros sīkumos. Tad nebūs jāapvainojas, ja kāds to atcerēsies.
30.01.2014 10:00 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es nez par pavāriem utt., bet nu lielīšanās ar to, ka netiek un netiks maksāti paņemtie kredīti, man nešķiet nekas slavējams.

++
30.01.2014 10:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits