Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlos ko vairāk

 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2014
Sveikas meitenes.
Rakstu, lai lūgtu Jūsu skatu no malas (vienkārši nav kam citam pajautāt).
Man ir 29 gadi, esmu kopā ar pusi (vienaudzi) jau gadu. Attiecību sākumā viņš runāja par ģimenes veidošanu, bērniem, kurus vēlas tieši divus utt. Ik pa laikam kopdzīves laikā izteicās pozītīvi par ģimenes veidošanu, norādot, ka viņam tas ir svarīgi.
Mani, savukārt, tik straujš temps mazliet mulsināja (bet es neteicu neko, tik vien to, ka arī atbalstu ģimenes veidošanu).
Patlaban viss ir pieklusis, nu ir tā, ka man ir uznākusi lielā vēlme pēc bērniem un ģimenes, bet viņš, piemēram, ejot garām bērnu preču veikalam saka, ka viņam tas nebūs aktuāli vēl tuvākos piecus gadus. Vēl viņš atzinīgi izteicās par pāri, kuriem pirmais un vienīgais bērns piedzima pēc 35 gadu vecuma.

Es saprotu, ka es nevaru atļauties gaidīt piecus gadus, lai sāktu domāt par pirmo mazuli.

Tagad it kā secinu, ka varētu ar viņu sākt par to runāt, tomēr kaut kā raustos (negribu, pirmā prasīt ne bildinājumu, ne bērnu - laikam esmu vecmodīga).

Paldies jau iepriekš par Jūsu viedokli.
29.01.2014 16:44 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu vai nu viņš uzskata, ka vēl nodrošināt ģimeni pienācīgi, vai arī negrib veidot ģimeni ar tevi. Jebkurā gadījumā tas ir jāizrunā ar viņu.
29.01.2014 16:48 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Pieļauju iespēju, ka viņš Tevī vairs nesaskata topošo sievu, bērnu māti.
29.01.2014 16:51 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tas bija domāts ka vēl nevar nodrošināt ģimeni.
29.01.2014 16:52 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Piekrītu Mildredai. :)
29.01.2014 16:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2014
Ģimenes nodrošināšana ir atrisināta... es tikai nevaru saprast, ko viņš gaida...
Ko vēl neesmu piebildusi - ir izteicies, ka mēs jau esam "praktiski precēti" un par maniem trūkumiem viņš saka: "mums vēl daudzi gadi priekšā, lai to pilnveidotu"
29.01.2014 17:22 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Amsaly, nu tad pārvari savu "es taču pirmā ar viņu nerunāšu par šo tēmu". Jo vīrietis ir vīrietis, viņš nekādus mājienus nesaprot.
29.01.2014 17:25 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Es gan pieļauju, ka nevis vīrietis kaut kādus mājienus nesaprot, bet gan viņa:)!
29.01.2014 17:35 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Bet viņš, piemēram, ejot garām bērnu preču veikalam saka, ka viņam tas nebūs aktuāli vēl tuvākos piecus gadus. Vēl viņš atzinīgi izteicās par pāri, kuriem pirmais un vienīgais bērns piedzima pēc 35 gadu vecuma.

Viņš ir skaidri un gaiši jau atbildējis, ko domā, par ligzdiņas vīšanu, tuvākajā laikā.
Vienīgi mulsina fakts, ka attiecību sākumā bija zirgā, bet uz šodienu, šāda veida mājieni, liek tiešām secināt, ka pārdomājis attiecībā uz Tevi.
Visslabāk ir pajautāt viņam pašam, tieši un konkrēti. Šādas situācijas cosmo.lv nerisina.
29.01.2014 17:39 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Nu dāmas! Reizēm liekas, ka sievietes tiešām vīriešus uzskata par aprobežotiem, pusmuļķiem vai dzīvniekiem! Ir taču acīmredzot kaut kāds iemesls tam, ka viņš izrunājas par to, ka principā ģimeni grib, attiecīgo sievieti arī....kāpēc vīriešiem ir jānēģina izprast sievietes sarežģītā jūtu daba, bet sievietes uzskata, ka vīrietis ir tāds absolūti plakans un primitīvs...? Un par bērniem, kurus tuvākajā laikā neredz, ejot garām bērnu preču veikaliņam viņš tāpat, aiz gara laika parunā...? Varbūt problēma nav vīrietī un tajā, ko viņš patiesībā taču grib, bet citur?
29.01.2014 17:51 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Varbūt tad, kad viņš runāja par ģimeni, no tavas puses izjuta to mulsumu un viņa galvā nosēdās, ka ar tevi nekas tik drīz nesanāks. Iespējams, kāds tavs vārds vai sejas izteiksme lika viņam pārdomāt.. To jau tu tikai no viņa paša uzzināsi..
29.01.2014 17:57 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2014
Varbūt tā arī teikšu, ka pēc pieciem gadiem sākot plānot pirmo bērnu, līdz otram bēŗnam var nemaz netikt...
Vēl varbūt nostrādātu mana rīcība: plānojam pārvākties no mana dzīvokļa uz viņa dzīvokli un pirms tas uzsākas, es varētu tiekt, ka savas mantas pie viņa pilnībā nepārvedīšu un dzīvokli neizīrēšu, jo, ja nu viņš par mani pārdomā...
29.01.2014 18:36 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
O, jā, spiediena izdarīšana noteikti ir tas labākais! Varbūt vienkārši ieklausies viņā? Varbūt kaut kas jāmaina TEV nevis viņam?
29.01.2014 19:12 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Kādēļ tāda pēršanās? Vienkārši uzjautā konkrēti savam vīrietim to, ko jautā šeit portālā. Nekādus mājienus, šantāžas, īsi un kodolīgi. Jēziņ.
29.01.2014 19:18 |
 
Reitings 419
Reģ: 21.08.2011
Pasaki, ka gribi bērniņu un paskaties, kas viņam par to sakāms.. viss atrisināts
29.01.2014 19:24 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Pasaki, ka gribi bērniņu un paskaties, kas viņam par to sakāms.. viss atrisināts

Nu dāmas! Reizēm liekas, ka sievietes tiešām vīriešus uzskata par aprobežotiem, pusmuļķiem vai dzīvniekiem! Ir taču acīmredzot kaut kāds iemesls tam, ka viņš izrunājas par to, ka principā ģimeni grib, attiecīgo sievieti arī....kāpēc vīriešiem ir jānēģina izprast sievietes sarežģītā jūtu daba, bet sievietes uzskata, ka vīrietis ir tāds absolūti plakans un primitīvs...? Un par bērniem, kurus tuvākajā laikā neredz, ejot garām bērnu preču veikaliņam viņš tāpat, aiz gara laika parunā...? Varbūt problēma nav vīrietī un tajā, ko viņš patiesībā taču grib, bet citur?
29.01.2014 19:45 |
 
Reitings 61
Reģ: 27.12.2013
Dažreiz liekas, ka sievietes savus vīriešus uztver nevis kā dzīves biedrus un sabiedrotos, bet cilvēkus, ar kuriem nemitīgi jāievēro augstākā etiķete un par neko nedrīkst atklāti un no sirds. Te vispār ir jājautā - kā jūs uztverat attiecības, ne tikai konkrēti savējās, bet vispārīgi? Jo pēc idejas (un arī man tā liekas) attiecībās cilvēki ir arī labākie draugi un starp labākajiem draugiem īsti nav mulsuma un ''kā man to pateikt?'' ''ko teikt?'' ''ko viņš ar to domāja?'' utt. Bet labi, tā ir tik plaša tēma, ka to var izvērst citā diskusijā.. Pa tēmu - vienkārši pajautā, izrunājies. Kāpēc ir kaut kas jāsadomā, ja tev blakus ir cilvēks, kuram vari to pajautāt un saņemt tiešas, konkrētas atbildes, kuras tu vari uzzināt tikai no viņa?
29.01.2014 20:02 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Mazāk sēdi cosmo un dod augsni sevis nicināšanai cosmo vstām, be pavadi laiku ar savu vīrieti.
29.01.2014 20:13 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Iespējams ka viņš runāja par bērniem nākotnē, tad tas viss likās vēl tālu un kaut kad. Kad pienāk brīdis un jāpieņem lēmums tad neapzināti gribās to brīdi vēl pastumt uz priekšu. Iespējams ja tu paliktu stāvoklī viņš sapratsu ka nu ir jāsaņemās un jāuzņemās atbldība.
Vari pamēģināt - pasaki ka MR ir aizkavējušās un iespējams esi stāvoklī. Paskaties kāda būs reakcija.
29.01.2014 20:59 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varbūt viņš tā izsakās, jo domā, ka tu tieši tā domā. Un viņš runā to, ko tu vēlies dzirdēt.
Nesaki tā, ka tu tagad gribi bērnu. Tas izklausās diezgan nu tā.. slikti...
Pasaki, ka tu esi domājusi par to, ko viņš sākumā teica par lielāku ģimenes veidošanu un pajautāt, kad viņš to vēlētos īstenot, jo tu tam esi gatava.
Varbūt ir tā, ka viņam tagad ir pasliktinājies finansiālais stāvoklis vai tieši otrādi - sāk kāpt par karjeras kāpnēm un mazulim veltīt tik daudz laika, cik vajadzētu, viņš nevarētu? Ir kādi objektīvi iemesli, kāpēc jums vēl nevajadzētu bērnu?
Ir iespējams arī tas,ka laika gaitā cilvēkam domas mainās. Iespējams, ka pašā sākumā viņš vēl bija neapdomīgs, kad par to runāja, kad jums vēl varbūt nebija nekā (vnk varbūtība), bet tagad viņš ir sapratis, ka varbūt vēl ir pārāk jauns vai jums vēl nav pietiekoši līdzekļi, lai rūpētos par bērniņu pienācīgi utt.
31.01.2014 11:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Vsp jā, ja tu negribi tā tieši jautāt, tad pasaki, ka tev ir MR aizkavējušās un ka būs jātaisa GR tests. pavēro reakciju.
Off topic - bet vsp mans draugs jau pirms manis zināja, ka esmu stāvoklī :D kad es to pateicu, viņš diži pārsteigts nejūtās, bet priecīgs gan :)
31.01.2014 11:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits