Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tehnoloģijas ikdienā

 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2014
Dāmas, izlīdziet! Taisu prezentāciju skolai par tehnoloģijām jaunu sieviešu - meiteņu dzīvē. Kādas tehnoloģijas Jūs izmantojiet ikdienā, lai to atvieglotu/uzlabotu?
-sporta aplikācijas (smart phone)
-irobot mājas tīrīšanai
-sms atgādinājumus varbūt?

Kādas vēl un ko tas Jums palīdz?
Idejas būs ne tikai manai prezentācijai, bet arī pārējam meitenēm, ko nošpikot savas ikdienas uzlabošanai:)
29.01.2014 15:51 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
sporta aplikācijas- endomondo, daily fitness
sieviešu kalendārs telefonā-womanlog
29.01.2014 17:11 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
es tā ari nesapratu, ko Tu gribi zināt - kādu tehniku/ierīces izmantojam vai kādas aplikācijas ir mūsu ierīcēs vai abus divus?
29.01.2014 17:12 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Man ir parasta podziņu Nokia, tāpēc aplikācijas neizmantoju. Izmantoju telefonu kā modinātāju, datoru - mācībām, izklaidei, saziņai u.c. lietām, planšeti - izklaidei un saziņai, veļas automātu - izmazgā drēbes manā vietā, un pie "vīramātes" dažbrīd lietoju arī mikroviļņu krāsni, lai uzsildītu ēdienu. U.t.t.

Ja vēlies rakstīt par aplikācijām, tad izvēlies citu tēmu. Tehnoloģijas:

Ar tehnoloģiju plašā nozīmē saprot materiālas lietas - instrumentus, mašīnas, iekārtas, aparātus, dažādas konstrukcijas, kā arī to pielietošanas iemaņas, paņēmienus un metodes sadzīves, saimniecisku, militāru vai citu mērķu sasniegšanai. Ar jēdzienu tehnoloģija var apzīmēt vienkāršus priekšmetus, kā, piemēram, koka ritenis, svira, āmurs kontekstā ar to pielietošanas paņēmieniem. Tehnoloģija var ietvert arī ļoti sarežģītas mūsdienu tehniskas sistēmas. Piemēram, informācijas tehnoloģiju komponentes parasti ir datori, telekomunikāciju iekārtas, datu pārraides kanāli, utt.
29.01.2014 17:22 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es visus mazos ikdienas sīkumus varu sarūmēt telefonā. Kartes, transporta saraksti, Endomondo, sieviešu kalendāri, piezīmes utt. Sadzīves tehniku par ūbertehnoloģiju neuzskatu, tāpēc faktu, ka veļu nemazgāju ar rokām, īpaši neminēšu.
29.01.2014 17:27 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Kādas tehnoloģijas Jūs izmantojiet ikdienā, lai to atvieglotu/uzlabotu?

Bezjēdzīgi formulēta diskusijas tēma.
29.01.2014 17:28 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tu gribi visas tehnikas uzskaitíjumu, vai tieshi aplikácijas?
tehnika -mikroviljnju krásns, navigácija, videoregistrators, ledusskapis, auto, utt visa iespéjamá, iznjemot trauku mazgájamo mashínu, man vinja nepatík.
telefoná - (iphone) google maps, modinátájs, kalendárs, vivino, ebay, redlaser, scanner, tulks, ibanka utt
29.01.2014 17:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits