Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas āda

 
Reitings 350
Reģ: 01.07.2012
Sveikas meitenes,jau kādu pusgadu cīnos ar pumpām uz sejas,bet tās nevar īsti nosaukt par pumpiņām,tie ir vairāk kā pleķi,kā sarkanumi.. Netieku vaļā no tiem :( varbūt kādai ir/bija līdzīgi,un zin kā to uzlabot? Te būs bilde,lai labāk saprast,par ko runāju. Paldies!
27.01.2014 19:53 |
 
Reitings 350
Reģ: 01.07.2012
???
27.01.2014 20:59 |
 
Reitings 122
Reģ: 01.05.2012
Mana pārliecība ir - visas ādas slimības sākas no iekšienes un līdz ar to arī jāārstē tādā pašā veidā. Es, piemēram, nekad negaidu labu sejas ādu no sava organisma, ja pati grēkoju ar fast food.
Es nesaku, ka tas obligāti ir Tavs variants, bet pārskatīt uzturu nenāķtu par ļaunu. Visdrošāk un vislabāķ gan būtu vērsties pie dermatologa. :)
27.01.2014 21:07 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Pievienošos šai diskusijai ar savu "problēmu".

Vēsture: mana sejas āda ir bālā tipa, bet vienmēr bijusi perfekta, bez pumpām, pigmentu plankumiem un grubuļiem.

"Problēma": sākoties šim aukstajam laikam sejas āda ir pārklājusies ar tādu kā nātreni (nekas neniez), bet visa seja ar tādiem smalkiem grubulīšiem. Šodien sāku piefiksēt ka ādas virsējā kārtiņa ir sausa un ļoti lupinās nost. Smērējos ar treknajiem krēmiem šodien darbā, bet vienalga plēksnēm viss nāk nost.

Pāries sals, pāries problēma? Vai tomēr labāk iet pie dermatologa?
30.01.2014 14:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits