Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs

 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Sveikas!
Gribu lūgt jūsu padomus. Strādāju pulksteņu veikalā. Nesen uzsāku darbu, tāpēc esmu vēl "jauniņā". Uzņēmums ir mazs un darbiniekiem ar priekšnieku ir tuvs kontakts. Pirms pusmēneša priekšnieks paziņoja, ka ver ciet uz rekonstrukciju veikalu, kas atradās Riga Plaza veikalā. Mums tikai tajā pašā dienā(teica, ka spontāna ideja) paziņoja to, ka meitenēm, kuras vēlāk uzsākušas daba attiecības, būs jāstrādā mazāk stundas. esam trīs tādas meitenes. Nu samierinājāmies. Grūti būs vienu mēnesi ar zemāku algu, bet gan jau kaut kā. Bet sōdien uz e-pastu atnāca februāra grafiks, kurā bija tikai viena nedēļa, un tur mans vārds nav vispār, jo... tad, kad atvērs veikalu Riga Plaza, tiks vērts ciet veikals Molā. Manuprāt, tas nav normāli. Mums it kā paziņoja, ka musm ir visas tiesības iesniegt atlūgumu un tā tālāk, bet kāpēc nevarēja normāli, demokrātiski visām uz visām meitenēm sadalīt stundas? Labi, tas tā... gribēju jautāt, vai ir kāda vieta, kur varētu iesniegt anonīmu sūdzību par šo? Vai ir manāmi kādi pārkāpumi vai pārkāptas kaut kāda darba attiecības vai cilvēciskie faktori?

Liels paldies.
27.01.2014 17:46 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
up
27.01.2014 17:55 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Nebūtu vienkāršāk uzjautāt priekšniecībai, kāpēc grafikā nav tava vārda? Varbūt kaut kāda kļūme gadījusies.
27.01.2014 17:59 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Ja Jums bija vēl pārbaudes laiks, tad nekas nekur nav pārkāpts. Tikai tik cik cilvēciskais faktors.. muļķīgi,kad tā izrīkojas...
Man vienā darba vietā bija ļoti līdzīgi...algu vēl joprojām līdz galam neesmu saņēmusi..biju gājusi arī uz darba inspekciju...
27.01.2014 18:02 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Pietiek vien dūšas kā anonīmai sūdzībai, lai tik soda? Un cilvēcīgi pajautāt sejā - nē?
27.01.2014 18:07 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
becky Vai mūzsdienās ar to, ka man ir dūša pateikt sejā visu, ko domāju, kaut kas mainīsies?
27.01.2014 18:13 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
MūZdienās, nu nezinu gan! :D
Dūša pateikt, un spēja pateikt to diplomātiski, un ko, visu savu mūžu centīsies ar anonīmām sūdzībām dzīvot?
27.01.2014 18:27 |
 
Reitings 59
Reģ: 23.01.2014
VDI inspekcijaa vari suudzeeties!
27.01.2014 18:36 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Man skiet, ka nekas isti tur parkapts nav, ja Tev ir parbaudes laiks. Pajauta prieksniecibai, kadi ir vinu plani attieciba uz Tevi. Var saprast ari Tavu prieksniecibu - nav tacu jega izskiest naudu algas, ja reali nav nepieciesamiba pec darbinieka.
27.01.2014 18:39 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man šķiet no priekšniecības puses gļēvi,ja nepasaka- mēs vairs Tev nevaram nodrošināt darbu, vai arī -pacieties un nākamo mēnesi būs pilna slodze darba.
Man vienā darba vietā,kur nenodrošina ar pastāvīgu darbu , arī iznāca tā ,kad nepaziņoja par maiņām. kad jau pagāja ilgāks laiks un sapratu,ka laikam nekas nebūs tajā darbā un gāju savākt mantiņas ,tad priekšniecība uztaisīja lielas acis,ka vēlos iet prom un pateica-ai,piedod ,ka aizmirsām Tev piezvanīt,ka ir atsācies darbs. bet tas tāds uzņēmums pēc būtības nenopietns..tur pat mēnesī nevar nopelnīt 50ls:D,jo darbiniekiem ir maz un neregulārs darbs, tā kā nesaspringu uz to darbu un izvēlējos iet prom un meklēt citu darbu. tas nebija vienīgais atgadījums,kurš man lika izdomāt par šo soli..visādi citādi sīkumi bija sakrājušies. kā piem. ka vienu nostrādāto dienu vispār neieskaitīja nevienam darbiniekam,jo viņi izdomāja,kaut ko labot un visu mūsu izdarīto darbu vnk izdzēst ārā . man tā šķiet necilvēcīgi,kad tu esi veltījis dienu darbam, tērējis laiku un vnk priekšniecība izdomā dienas beigās-palabosim sistēmu. ai, nekas jau nenotiks,ja mēs darbiniekus uzmetīsim un neko nesamaksāsim:D . tā kā to visu nevarēja izdomāt dienu iepriekš un pateikt-mīļie, šī diena Jums būs brīva ,sēdiet mājās :D
27.01.2014 18:53 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Valsts darba inspekcijā var sūdzēties par visiem ar darbu saistītiem jautājumiem
27.01.2014 18:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits