Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

drauga/vīra ģimene

 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Labrīt meitenes ;) situācija tāda, ka galīgi nesatieku ar drauga brāli..precīzāk sakot viņš uzskata, ka draugs ir pelnījis ko daudz labāku nekā es..un līdz ar to arī viņš mani visu laiku cenšas pazemot..protams, dara to viņš tikai tadkad drauga na klāt, līdz ar to kad izstāstu par to draugam un draugs runā ar brāli par šo jautājumu, bdālis protams visu noliedz un sakaka es pārspīlējot visu tik..
Kā jums ir tām, kuras nesatiek ar drauga/vīra vecākiem/brāļiem/māsām? Kā tiekat ar to galā?
27.01.2014 09:27 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Cik es noprotu jūs dzīvojiet visi kopā. Ko tieši viņš tev saka?
27.01.2014 09:31 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Nenostājies starp viņiem, viņi ir brāļi un to nekas nemainīs....Nedomāju, ka 'jātiek galā'. Pieklājīga un vēsa attieksme.

Vel jau viss atkarīgs no Tavas uztveres. Ir cilvēki ,kas nemāk nolasīt vnk sarkasmu un ironiju.. un uztver to personīgi. Neesi viena no viņām ? :)
27.01.2014 09:31 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Sākumā drauga brālis arī mani necieta, jo varētu teikt ka es ieņēmu viņa vietu ko draugs visur ņēma mani līdz un brālis apvainojās, un šad tad aiz mugurus aprunāja, bet pagāja laiks un ir viss labi, jo saprata ka es brāli neatņemšu viņam.
27.01.2014 09:34 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
belisima -Man ir lidzigi ar vira masu .
Ka tik esam pie viniem ciemos ,tā vina mani aizvaino,redz vinjai brali esmu atnemusi kurš tik visu palidzejis majas vinjam.....

Un galdu vienmer uzklaju pati ,un visu pagatavoju I NEMAZ NEDOMĀ palidzet ,atnak pie gatava ,un vel pasaka sulinu man nopirkāt un likieriti? man tik gribējas pateikt pati strādā ,pati vari atnest.....
27.01.2014 09:35 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
protams, dara to viņš tikai tad, kad drauga na klāt, līdz ar to kad izstāstu par to draugam un draugs runā ar brāli par šo jautājumu, brālis protams visu noliedz un sakaka es pārspīlējot visu tik..

Es nezinu kā es rīkotos šādā situācijā, bet es laikam neko draugam neteiktu. Nu kāda jēga, ja brālis tēlo nevainīgo pēc tam? Un beigās vēl sanāks,ka tu pati visu esi izdomājusi. Es laikam pieklājīgā veidā censtos brāli nolikt tajā vietā,kur viņam jābūt. Pteiktu, ka viņš var likties mierā, un savas dzēlības vai ko paturēt pie sevis, jo nejau viņš kaut ko ietekmēs Jūsu attiecībās. Un viss...pateiktu savu sakāmo pieklājīgā veidā un turpmāk, censtos ar šo cilvēku kontaktēties pēc iespējas mazāk vai vnk neņemtu galvā.
Bet no otras puses - kā tas ir - pelnījis ko labāku? Tātad noteikti esi sevi parādījusi no sliktākās puses, kas brālim liek domāt sliktu par tevi.
27.01.2014 09:36 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Godīgi sakot, kad mans brālis sāka satikties ar savu nu jau esošo sievu, man viņa nepatika un domāju, ka arī brālis ir pelnījis ko labāku. Bet man nekad neienāca prātā doma brālim to teikt, pazemot meiteni vai kaut kā izšķirt viņus. Kas tās par amorālām rīcībām? Visi ir pieauguši cilvēki, lai atstāj lemtspēju brālim - būt kopā ar Tevi vai nē.

Tavā vietā vai nu ignorētu to visu vai arī, ja mērs jau Tev pilns, šo tēmu ar draugu, drauga brāli kopīgi pārspriestu.
27.01.2014 09:42 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Man ar drauga brāli ir ļoti labas attiecības. Dzīvojam ar drauga ģimeni vienā mājā. Ir bijis, ka brālis kaut ko man pasaka tādu, bet tiešām retu reizi, tad draugs saka, lai aiztaisa muti, citādi dabūs pa purnu :D To viņš noteikti nedarītu, bet nu par cik brālis ir daudz jaunāks sabīstas arī nedaudz un mute ir ciet. :D
27.01.2014 09:43 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Cik tam brālim gadu?
27.01.2014 09:43 |
 
Reitings 10
Reģ: 26.01.2014
Man ir diezgan sliktas attiecības ar drauga vecākiem. Tas nebūtu nekas traks, ja tev ikdienā nesanāk ar viņiem tikties. Tev jādzīvo kopā ar savu vīrieti, nevis viņa ģimeni (Ja Jūs to vēl nedariet, tad noteikti kaut kad vēlāk tā būs). Manā gadījumā, kas man derdzas, viņš ir pārāk saistīts ar savu māti, līdz ar to arī es, ja vēlos būt kopā, esmu spiesta bieži tikties ar viņa ģimeni.
Bet tev noteikti iesaku neklausīties brāļos/māsās, jo ļoti iespējams viņos pašos ir sasāpējušās problēmas vai kādi citi iemesli, kāpēc tā dara. Tās ir Jūsu attiecības, nevajag sāk atļaut jaukties iekšā visiem pēc kārtas, lai arī tie būtu radinieki.
27.01.2014 09:44 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
varbūt padomā, kāpēc tas brālis uzskata, ka neesi pietiekoši laba.. Varbūt pati kaut ko esi ne tā pateikusi vai izdarījusi.
27.01.2014 09:53 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Ignorē un viss. Man ar drauga brāli ir perfektas attiecības. Mīlu viņu kā vēl vienu brāli. :)
27.01.2014 09:56 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
dzīvojam kopā ar drauga mammu, bet brālis, kad ierodas "mūsu" pilsētā darba darīšanās, tad arī paliek pie mums..
pašlaik aktuālākais viņa pazemošanas iemesls ir tas, ka esmu pārtraukusi studijas un neesmu vēl atradusi darbu, gandrīz mēnesi jau dzīvoju pa māju(toties sadaru visus mājas darbus, lai ne draugam, ne viņa mammai pēc darba nebūtu jāņemas ar mājas kārtošanu vai ēst gatavošanu., kā arī braucu uz laukiem palīdzu omei un opim), taču drauga brāļa skatījumā esmu vnk liekēde..
centos ieturēt arī vēsu attieksmi, taču tas neko nedeva, jo tad manā virzienā tika vērsts tas cik egoistiska un visādi citādi nejēdzīga esmu, jo redz necenšos līst ******viņam..
trakākais, ka tas reāli ietekmē manu pašapziņu..
brālim jau pāri 30, bet uzvedas kā bērns..
manuprāt viņš tā dara jo kopš mēs ar draugu iepazināmies, draugs vnk vairs nedara visu, kā un ko grib brālis(iepriekš lielajam brālim atlika tik pašvilpt un mazais brālis darija visu), bet tagad tā vairs nav..un tā kā drauga brālim vēljoprojam ir liela ietekme uz manu draugu, baidos, ka es varu arī neizturēt..
27.01.2014 10:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Zini, traki ir jau ja kādam no ģimenes tu nepatīc, bet tas tomēr ir labāk nekā kad viņam pašam tu ļoti iepatiktos. Iesaku censties to brāli neņemt pierē un draugam ar to nestāstīt, agri vai vēlu tas brālis sapratīs ka no tevis tik viegli vaļā netiks. :) Vēlu tev izturību :)
27.01.2014 10:09 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Miss Joker- manuprāt viņam jau sen to vajadzeja saprast, jo kopā esam jau gandrīz 5us gadus..
paldies par laba vēlējumiem :)
27.01.2014 10:12 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
belisima -vispareizak ir jau ka nenem vera vinju . Esi pati labaka savejam.....
Es ari ieturu distanci starp sevi un vīra māsu ,ja vinja man ko saka ,neatbildu vispar.
un ja saka ka esi liekede -pasaki ko visu dari ,tapat ka te uzrakstiji lai mute ciet .
27.01.2014 10:27 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Ai nu, viņš tev pilnīgu fufeli pārmet, neņem viņu galvā :) Es tādus ļaudis, kas galīgi ne pa ķeksi kko brauc virsū (pat ja tuvi radi) - savā galviņā pataisu par galīgiem neveiksminiekiem, kuros nav jāklausās .. ;) Un šī situācija ir pagaidu variants, pēc tam jau gan kko citu atradīs ... so, just stay strong :)
Bet draugu par to īpaši nebakstītu tāpat .. :)
27.01.2014 10:39 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Māra: : )- viņam tas neliekas nekas īpašs, jo naudu mājās jau nenesu..
27.01.2014 10:39 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
varbūt brālim pašam negatīva dzīves pieredze, kad kāda sieviete viņu izmantojusi kā bankomātu, tāpēc tagad uztraucas, ka tas pats varētu notikt arī ar viņa brāli. kad atradīsi darbu, tad attieksme varētu mainīties
27.01.2014 10:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
manuprāt viņam jau sen to vajadzeja saprast, jo kopā esam jau gandrīz 5us gadus..


Nu tad tev varbūt vienreiz kārtīgi ar to brāli ir jaizrunājas, kaut vai kapēc viņš tā pret tevi izturas? Varbūt viņš pēc kārtīgas izrunāšanās ar sapraztu ka neesi jau tu nemaz tik slikta. Kā ar varbūt viņam jauztver tas fakts ka tu jau tik gribi visu to labāko savam puisim dot. Bet ja tomēr neiznāk izrunāties, tad ignorē viņu un dzīvo tālāk. Man ar pašai ir bijis tā ka puiša mātes māsai es ļoti nepatiku, pamatojums jau tam bija ar no viņas skatījuma, es vienu reizi mūžā biju sevi tieši viņai parādijusi no sliktās puses, kaut parasti tāda nebiju. tad nu kamēr biju ar puisi kopā viņa baigi ietekmēja mūsu attiecības, un es pat nezinu vai tas bija tīšām vai nē. Viņa piemēram vienmēr kā es ar puisi satikos tad zvanija manam puisim un teica ka viņa pie draugiem ir piedzērusies un lai brauc ar sabiedrisko viņai pakaļ un tad ar viņas mašīnu ved uz mājām (viņi abi dzīvoja zem viena jumta) un tādi notikumi ar katru gadu bija aizvien vairāk un vairāk. Citu reizi viņa pat neņēma vērā to ka mēs bijām ieslēgušies viņa istabā un tad ar skrūvgriezi atmūķēja to durvju atslēdziņu un nāca mums pie gūltas sēdēt un ko mūldēja. Un pat manā dzimšanas dienā viņa bija izdomājusi pus 12 naktī braukt pie manis, savāca mani un manu draudzeni, mans puisis pie stūres un tad kaut kur arpus rīgas braucām dzert, viss jau nebūtu tik slikti ja man viņas dzeršana ļoti nebūtu piegriezusies, mana draudzene man neņaudētu ka kapēc mums bija jābrauc un viņa pati atpakaļ ceļā sadzērusies neteiktu lai ved viņu uz atiecīgo dienastu kodēties lai nevarētu dzert. Tā kā jā, mums beigās sāka rasties ar puisi strīdi, jo es ar viņu nedabūju tik pat kā divatā pavadīt laiku vispār, un puisis ar viņas viedokli ļoti klausija lai gan tas bija pilnīgi aplams, gala rezultātā mēs izšķīrāmies un ilgu laiku pēc tam vel to nožēlojām, bet bija jau viss pārāk salaists grīstē.

Tā kā turies ar to brāli, centies pa labam cik vien vari, bet ja nevari tad neņem galvā ka es to savā laikā darīju.
27.01.2014 10:42 |
 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
saprotu, ka draugam nevajadzētu neko stāstīt, bet viņs redz, ka kkas nav kārtībā, prasa, un tad jau nākas izstāstīt, kas mani nomāc..
tagad ar drauga brālis uzaicinājis ciemos, drauga mamma čīkst, ka grib braukt, bet man tiešām negribas, jo man tā būs kārtējā moku dienu, bet zinu, ka viņa izčīkstēs draugam, lai ved..un man nebūs pilnīgi nekādas teikšanas..
27.01.2014 10:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits