Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pamest ?

 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Sveikas dāmas :)
Vēlējos palasīt jūsu pieredzi attiecību pārtraukšanā. Kā to darāt jūs ?
Protams, tehnika atkarīga arī no pašām attiecībām un to nopietnības, to ilguma u.t.t.
Šobrīd jūtu, ka mīlestība no manas puses pagaisusi, bet tā īsti taktiski nevienu nav sanācis pamest. Padalīsieties ?
Paldies !
27.01.2014 02:44 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Esmu par to, ka skiras maigi. :)
27.01.2014 02:48 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
Manupraat galvenais ir mieriga gaisotnee izskaidrot kaa Tu juuties,un ka pedejais ko velies ir sapinaaat vinu, bet noradi uz lietam (nevainojot ne vienu) kas attiecibas iet greizi ka ari piemini ka jutas ir pazudusas ka sbija sakuma un kadel gribi attiecibas izbeigt.
Ir svarigi otram cilvekam ari izteikties- jo ir looti sapigi ,ja kads izbeidz daudz maz pailgas attiecibas ar ''tapec'' katram ir tiesibas zinat kapec... :)
Veikmsi un izturibu! Galvenais nevelc garuma jo ta snav godigi pret Jums ABIEM...
27.01.2014 02:54 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Nedaudz par attiecībām - esam kopā pāris gadus, vecums nedaudz virs 20. Dzīvojam kopā gadus divus, patstāvīgi un paši sevi uzturam.
Sirds sažņaudzas čokurā domājot par to, kā sāpināšu cilvēku, kurš man joprojām ļoti rūp, lai arī jūtas noplakušas. Viņš gan mīl tikpat stipri, cik senāk, ir labs, mīļš un gādīgs. Nesit, nedzer, vienīgi rakstus pasmags, bet pati zinu, ka arī neesmu zelta gabaliņš, abi labi un saderīgi. Dzīvojam saticīgi un redzamu problēmu, it kā, nav ...Bet nu kur tad tās jūtas, ellē ratā, pazudušas ?
Un tieši tādēļ ka esam teju ideālais pāris nav ne jausmas ko un kā sākt ... Pamazām atsvešināties ? Uzreiz kā ar bomi pa galvu paziņot - viss cauri - sakravāt mantas un prom ? Sākt taisīt skandālus > Izdarīt kko briesmīgu, lai viņš mani pamestu ?
27.01.2014 02:58 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Mystique un cloo - paldies :)

Eksistē tāds iemesls, kurš partnerim varētu sāpēt maksimāli maz ? Klasiskais - vaina nav tevī, bet manī - bet ticamāks ? Jo tarakāni jau patiešām ir manā galvā. Un tikai.
27.01.2014 03:02 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013

Eksistē tāds iemesls, kurš partnerim varētu sāpēt maksimāli maz ?


nē, diemžēl nav. sāpēs jebkurā gadījumā. pati zinu, jo nesen izšķīros. un tad nākamās dienas bija smagas, jo man nebija kur iet, visa tā jautāšana un lūgšana mēģināt vēlreiz mani pavisam emocionāli piebeidza,ka negribu vairs satikties. vismaz tagad.
vistrakākais bija redzēt, cik sāpināts ir otrs cilvēks. bet nu, ja nav jūtu un tu paliec kopā, tu sāpini tikai sevi un liedz sev atrast citu laimi. jā, savtīgi skan, bet kurš cits domās par mūsu laimi,ja ne mēs pašas....
27.01.2014 03:21 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
.Bet nu kur tad tās jūtas, ellē ratā, pazudušas ?


Tu esi parliecinata ,ka Taa vienkarsi nav rutina? Man citreiz liekas, ka nemilu vairs, bet tad kad esam kopa tad ir tik jauka sajuuta...
Manuprat raditajs ir tuviiba- ja tevi apskauj un noskuupsta un Tu vairs nejuti to siltumu sirdi , tad zini laiks ir beidzies Jusu attiecibam...

Nedari gan neko traku, jo labak ir aiziet neuzgazot smucspaini uz galvas... cilveki reage dazadi -no sakuma vins drosi vien netices-tad bus dusmigs- nespes to pienemt - un tad varbuut luugsies Tev (ta sir loti smagi ka jau Amarella mineja...
visa tā jautāšana un lūgšana mēģināt vēlreiz mani pavisam emocionāli piebeidza,ka negribu vairs satikties. vismaz tagad.

Satikties tikko izksirusies cilvekiemm tiesam nevajag lai cik ta sotrs lugtu un teiktu ,ka ta vinam bus vieglak ta nav! ka jau taja teiciena prom no acim prom no sirds! Nu jebkura gadijuma bus vieglak ,ja nesatiksieties...vismaz kaadu ilgu laiku lidz varat but pazinas vai draugi... veelaak...
27.01.2014 03:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neatkarīgi no attiecību ilguma, vienmēr izšķīros ar kārtīgu mierīgu sarunu. Ar cieņu attiecos pret savu sarunu biedru un viņa jūtām, atļāvu sevi izprašņāt, sniedzu visas atbildes argumentēti un paliku pie sava stingrā "nē". Nekad nav bijušas problēmas un vienmēr ir izdevies izšķirties pieklājīgi. Manuprāt, labāka risinājuma par godīgu sarunu nav.
27.01.2014 07:21 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
amarella, Mystique un Neons - paldies :)

Siltums sirdī joprojām ir, mijas ar vainas sajūtu par to, ka nejūtos identiski viņam. To, ka mīl jūtu ar katru šūnu .. Es, protams, pirms kko smagi sačakarēšu, mēģināšu reanimēt dzirksteli vai ko. To, ka ir vērts no rīta redzu skaidrākām acīm. Vai tiešām rutīna spēj visiem tā sačakarēt prātu kā man ? :(

Jauku jums rīta cēlienu :)
27.01.2014 09:25 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Padomā gan pirms visu sačakarē. Vispirms apsver visus plusus un mīnusus. Izlietu ūdeni nesasmelsi. Jo ja pateiksi, ka viss cauri, un pec tam paliksiest kopā, tad katrā kašķī tas uzpeldēs.
27.01.2014 09:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man jau liekas, lai cik jauki necenstos patneri pamest, tā pat jau viņam būs tā sāpe un būs tā sajūta ka ir nodots, ja viņam protams ir tā mīlestība pret tevi. Lielākoties ar man liekas ja cilvēki saka ka pēc šķiršanās grib palikt par draugiem, tad tas ar neizdodas, jo agri vai vēlu kāds dabū jaunu partneri un tad sākas greizsirdība pat ja jūtas vairs nav.

Pirms šķiries gan tomēr apdomā kārtīgi vai tas būs pareizais lēmums, lai pēctam nav jānožēlo.
Nav jau tāds pareizais variants kā izšķirties, vienkārši laikam jau jābūt atklātam, jāpasaka ka nav vairs tā mīlestība, nevajag aizskart partneri pat ja uzskati ka viņš pie tā ir vainīgs.
27.01.2014 10:24 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
izrunājaties
27.01.2014 10:52 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.10.2013
izgrūd no 3. stāva, skaitīsies kārtīga pamešana.
27.01.2014 11:43 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Man pašlaik ir ļoti līdzīgi. It kā ir sajūta, ka vēl joprojām šis cilvēks man ir tuvs, tajā pašā laikā vairs nav tā velme ar viņu pavadīt daudz laika kopā, gribas patusēt atsevišķi, nesazvanāmies tik bieži. Dzīvojot kopā, sēžam katrs pie sava datora, skatāmies televizoru, nesarunājamies, seksa mums gandrīz vispār nav, jo es vienkārši negribu. Bet mīļš man viņš ir ļoti. Vai varbūt es to vienkārši mēģinu sev ieskaidrot, jo tās ir manas pirmās attiecības, kas ilgst jau 2 gadus, tūlīt būs apaļi 2 gadi. Tāda kā rutīna iestājusies, varūt tā vienkārši ir pieķeršanās, un, ja izšķirtos, būtu sāpīgi, bet pārdzīvotu. Es nezinu.. Ak, šausmas. Plus esam tikko sākuši studēt, nu labi.. viņš jau trešo gadu, es otro, un vēl joprojām esam atkarīgi no vecākiem, un viņa ģimenei esmu pieķērusies ļooti. Un visu laiku pieķeru sevi pie domas, ka bail, kā reaģēs viņa vecāki. Jo viņi paši ir kopā no vidusskolas laikiem, un viņiem laikam šķiet normāli, ka arī mēs kādreiz aprecētos un dibinātu laimīgu ģimenei... Plus viņi man ir ļoooti daudz palīdzējuši, ziedojušies. Man pat ar manu ģimeni nav tik labas attiecības kā ar viņiem.. Es nezinu, ko darīt. Liekas, gan jau būs labi, gan jau viss nokārtosies, bet jūtas paliek ar vien blāvākas un blāvākas. Esam runājuši par to, esmu stāstījusi, ka nepatīk, kā viens pret otru izturāmies, ka drīz viss būs jāizbeidz, bet viņš saka, ka ļoti mani mīl, un, ka nelaidīs mani vaļā. Un tajā mirklī es pierimstu, un liekas, jā, viss būs labi... bet nekas nemainās, paliek tikai sliktāk no manas puses...
27.01.2014 17:26 |
 
Reitings 445
Reģ: 05.02.2009
es vienmēr esmu šķīrusies ar to "vaina nav tevī, bet tikai manī" variantu. zinu, ka tizls, bet, patiešām, tarakāni manā galvā vienmēr ir bijis iemesls. nu, neko darīt, neviens (gandrīz) no tā vēl nav nomiris.
27.01.2014 18:21 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
purveniece - par ciniķi būt nav liela māksla ;)

Adele - es Tevi patiešām saprotu. Daļa no Tevis minētā bija manās iepriekšējās attiecībās, daļa ir arī šajās. Galvā ir vates un putras sajaukums.

Chr - kā tas ir - gandrīz ?

Un paldies meitenes :) Neesot pilnīgi drošai par to, ka šķirties ir pareizais lēmums, to nedarīšu. Bet nu to tā arī parasti iesāk - sveiks mīļais, zini, es te tā domāju, ka mums jāšķiras, jo ... Ak, kāda es esmu zaķpastala :D
27.01.2014 22:11 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Katram savs, bet, manuprāt, Neona variants ir ideāls. Ar norunu, ka vīrietis arī ir saprātīgs cilvēks. Bez tā fufeļa, ka "vaina ir nav tevī, bet gan manī", ar cieņu un cilvēcību, lai cilvēks zina un nešaubās par īsto iemeslu un varbūt var no tā mācīties (ja vajag).
Ja mani pamet, tad lai pamet tieši tā, ļaujot uzdot simts jautājumus un nedaudz paraudāt. Bet ar ļoti stingru "nē".
Ja dzīvojiet kopā, tad jāapdomā arī tehniskā puse - kurš izvācas, pēc cik ilga laika, kas kam pieder. Ir dzirdēts, ka šķīrušies cilvēki vēl dzīvo kopā, jo tehniski savādāk nevar. Un jaunā draudzene nāca ciemos uz to pašu mitekli, brr...
27.01.2014 22:49 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Rutīna var arī spēlēt ļoti lielu lomu attiecību graušanā, zinu no savas pieredzes.

Man vienai paziņai bija līdzīga situācija, 4 gadus ilgas attiecības. Bet šķirties īsti negribēja, jo viss kopīgs, dzīvoklis, nākotnes plāni, abas ģimenes kļuvušas kā viena utt. Samīlējās vienā puisī, viņš viņā arī, abi tikās kādus pāris mēnešus. Bet tad paziņa ar savu puisi izrunājās un šobrīd viss iet uz labo pusi. Tomēr saprata, ka mīlestība nekur nav pazudusi, vienkārši ikdienā daudz strīdējušies par sīkumiem un sākuši atsvešināties tā dēļ.
27.01.2014 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Man problēma ir tā, ka tagad attiecībās sāk pietrūkt tas, kas agrāk galīgi nepietrūka un likās ka bez tā var mierīgi dzīvot.
27.01.2014 23:19 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.01.2014
Esmu kopā ar draugu jau 4 gadus, bet ir iestājusies tāda kā rutīna vai kas... aj es nezinu, man vairs nav liela mīlestība pret viņu, bet viņam pret mani gan, un tad itkā iedomājoties kas būs, ja nebūs viņš, atkal domas mainās, bet gribās tajā pašā laikā tomēr šķirties.. Vai tas ir pieradums, vai kas cits. Aaah... drausmīgi..
28.01.2014 15:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits