Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā reize

 
Reitings 88
Reģ: 27.01.2014
Čau :)

Esmu te it kā jauniņā, bet tā nav - vienkārši gribējās uzdot jautājumu, bet no sava īstā profila rakstīt negribēju :D
Tātad, esmu nevainīga, taču jūtu, ka ir viens puisis, kuram es patīku, gribu ar viņu arī nodarboties ar seksu, taču ir viens BET, viņam ir 25 gadi, ne tā pati labākā slava, taču tas jau ir tikai tas, kas dzirdēts apkārt :)
Un doma ir tāda - nez, kad es viņam pateikšu, ka esmu nevainīga, viņš vēl gribēs ar mani tikties? Jo esmu gandrīz pārliecināta, ka šīs nebūs klasiskās atiecības, bet gan vairāk uz kaisli balstītas, uz ķermenisko pievilkšanos. Tad nu izdomāju - kā būtu, ja pirmā reize man būtu ar kādu citu, lai ar iepriekšminēto puisi viss jau notiktu pa īstam?

Zinu, ka izklausos kā Vieglas uzvedības, bet tā nav, un 'visa mana ideja ir tikai domu līmenī, kas visticamāk tāda arī paliks :D

Jums nav bijis tā, ka pirmā reize ir ar citu, lai pēc tam, kad jūs mīlētos ar to, ko mīlat (?) viss notiktu bez sarežģījumiem un skaisti, bez sāpēc utt? :)

Esmu gatava uzklausīt arī pārmetumus, tā kā droši izsakat savu viedokli :)
27.01.2014 00:39 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Esmu par ko tādu domājusi... Bet pagaidām tikai domājusi :D
27.01.2014 00:46 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Nu, man pirmā reize bija nejauši. Ar puisi, kas man nemaz nepatika. Negribu iedziļināties tajā visā, bet nu, no vienas puses to nožēloju, no otras nē. Kāpēc nožēloju? Jo atdevos kādam, ko nemīlu, kas nepatīk un manam nākamajam, kas man patika, es biju kāda, kas jau lietota un tā mīlestība nebija pilnīga. Bet no otras puses nenožēloju, jo man nebija nekādas ķēpas un viss notika skaisti. Redzi, šeit viedokļi šķirsies, jo, ne jau visas būs par pirmo reizi ar savu mīlestību un ne jau visas būs par pirmo reizi ar savu nemīlestību. Ja Tu gribi dzirdēt personīgo viedokli - es tavā vietā nepārgulētu ar nevienu citu kā ar savu noskatīto. Viņam jābūt saprotošam un kas puisim var būt kārdinošāks kā tavas nevainības atņemšana. Nu labi, ne jau visiem tā ir, bet lielākaji daļai. Ja negribēs čalis tevi, kad pateiksi, ka esi vēl jaunava - nu tad priekš kam viņu! Tad viņš ir kārtējais izmantotājs un kam mums, sievietēm, tādu vajag, mīļā? Nevajag. :) Klausi savai sirsniņai. :)
27.01.2014 00:49 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Starpcitu, drīkstu jautāt, cik tev gadi? :)
27.01.2014 00:50 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Un doma ir tāda - nez, kad es viņam pateikšu, ka esmu nevainīga, viņš vēl gribēs ar mani tikties? Jo esmu gandrīz pārliecināta, ka šīs nebūs klasiskās atiecības, bet gan vairāk uz kaisli balstītas, uz ķermenisko pievilkšanos.

No viena puiša, kam diezgan patīk ar meitenēm tikai prieka pēc gultā paārdīties, esmu dzirdējusi, ka viņš baidās trāpīt uz nevainīgajām meitenēm, jo viņas parasti samīloties un tad ir baigā ķēpa. Nezinu, vai tavs puisis ir no šī tipa.
27.01.2014 00:58 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
nu kas tās par stulbām idejām? kur vispār ir izrauts uzskats, ka tas ir slikti būt nevainīgai? pirmo reizi pārgulēt ar kādu tikai "ķekša" pēc ir reti tizla ideja, meitenes.
27.01.2014 00:58 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
kur vispār ir izrauts uzskats, ka tas ir slikti būt nevainīgai?


nedomāju, ka autore bija domājusi, ka tas ir kaut kas slikts ;) drīzāk sapratu to citādi, bet grūti izskaidrot, kā :D
27.01.2014 01:02 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Nu es to sapratu tā, ka bail puisim pateikt, ka ir nevainīga, jo "nez ko par mani padomās". Es nesaprotu, kur vispār tādas problēmas rodas.
Manuprāt, puisis tikai novērtēs to, ka meitene ir nevainīga, nevis bliež uz visām pusēm.
Vienkārši var pateikt puisim, ka esi nevainīga un lai apietas maigāk, tas arī viss. Nu nav tā, ka puiši bēg no nevainīgajām, kā no uguns :D
27.01.2014 01:09 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man arī tādas domas ir bijušas prātā, bet, kad satiku savu īsto, domas ātri vien pagaisa. Ar tagadējo prātu tas liekas diezgan absurdi, zaudēt nevainību "ķeksīša pēc". Ja saprotošs puisis, tad nevajadzētu būt problēmām.
27.01.2014 01:12 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Ja saprotošs puisis, tad nevajadzētu būt problēmām.

Problēmām nevajadzētu būt vispār :)
27.01.2014 01:13 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
lapsīgā - tur es tev piekrītu :)
Bet piekrītu arī freijaces teiktajam - manā paziņu lokā ir tāds puisis, kas bēg no nevainīgajām kā no paša nelabā.
27.01.2014 01:15 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.01.2014
Sveika! Esmu pārliecināta,ka Tev noteikti nevajadzētu mesties kādā dēkā tikai dēļ tā,lai kaut kad tālu tālu nākotnē..varbūt..būtu mīlas afēra ar to tā teikt 25 gadīgo puisi,kuram kā minēji slava iet jau labu brīdi pa priekšu. Domāju nebaidies no tā ko viņš padomās, jo ja kā minējis,būs seksuāla kaisle un pievilcība,un ja būsi gatava šo nevainību dāvāt viņam-tad dari to. Viņš noteikti novērtēs to, jo domāju pat ja viņa slava nav tā labākā,un starp jums arī nekas ilgstošāks nenotiks,viņš noteikti novērtēs šo iespēju iemācīt,jeb atvērt tev šīs jaunās baudas un kaisles pilnās pasaules durvis.

Par to vai ir vērts pārgulēt ar kādu lai pēc tam būtu "vieglāk un skaistāk,bez sāpēm",domāju nesteidzies. Jo pat ja tagad Tev šis liekas normāls risinājums,tici man..kad būsi atradusi to pret kuru būs kaislīgas jūtas, ne tikai dzīvnieciska tieksme,Tu vēlēsies kaut šī pirmā reize tiktu dāvāta tieši viņam,nevis kādam pirms viņa-lai tikai vairs nebūtu nevainīgas meitenes statusā.
27.01.2014 01:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es labāk ciestos līdz atnāktu tas īstais, nekā aizskrietu ar kādu vienkārši to lietu nodarīt lai miers. Bet varu saprast ka ir tas uztraukums, bet kopumā es domāju ka tas īstais vel vairāk novērtēs to ka tu tieši viņam atdodies. Ai vispār tā nevainība ar ir mazliet pārspīlēta, zini kā aizei nopērc dildo un lieta darīta :D Nebūs vairs jauztraucas par to pašu pirmo reizi tik ļoti :D bet ta jau tā jokojoties, labāk jau tad taupīties tam īstajam ;)
27.01.2014 01:26 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Opcija pateikt uzreiz pēc akta ar kāroto puisi nepastāv ? Ne visām meitenēm ir milzu sāpes un asins plūdi. Cik atceros, man praktiski nesāpēja un smērēšanās bija niecīga, knapi pamanāma :) Es gan vairaķ uztrauktos, ka īpašas baudu gan negaidīt, un to, ka tu neesi sajūsmā viņš gan varētu sajust ...
27.01.2014 02:36 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009

Opcija pateikt uzreiz pēc akta ar kāroto puisi nepastāv ?

Labāk, lai saka pirms un pirmā reize ir maigāka, nevis nesaka un tad kož lūpā, ja puisis pārāk aktīvi darbojas.
27.01.2014 11:10 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Beidz domāt tik daudz par to, ko padomās viņš. Ja Tu viņam interesēsi kā meitene, ar kuru veidot attiecības, tad viņam būs vienalga vai esi vainīga, vai nevainīga.
27.01.2014 11:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
viņš baidās trāpīt uz nevainīgajām meitenēm, jo viņas parasti samīloties un tad ir baigā ķēpa


Nu un ja meitene speciali būs meklējusi kādu, ar ko tikt pie pirmās reizes, lai tikai "īstajam" nebūtu jāguļ ar nevainīgu meiteni, vai tad tas neizklausās pēc vēl trakākas samīlēšanās kandidātes?

Ugunīgā, nesaki tam sliktās slavas puisim, ka esi nevainīga. Un problēma atrisināta. Ja nu kas, tad iedvesmojies no tās diskusijas, kur meitene apspriež, ka viņai seksa laikā sākās mēnešreizes.

Gultā meitene, kam ir bijis sekss 0 reizes no meitenes, kam ir bijis sekss 1-2 reizes, pēc uzvedības lāga nav atšķirama. Manuprāt. Tas gan nav secinājums no personīgās pieredzes :D
27.01.2014 11:20 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
neiedziļinājos komentāros, bet...

viss, ko vēlos pateikt, ka nav kur steigties, un vai tas puisis " viss balstīts uz kaisli", Tev tiešām vajadzīgs?????esmu pārsteigta par Tavu izvēli!

man bija žēl, ka nepagaidīju vēl nedaudz līdz īstajam vīrietim. man tiešām žēl. No vienas puses- tas taču ir tikai sekss, bet satiekot savu tagadējo vīru, saprotu, ka tai nevainībai kaut kas ir..kaut kāda odziņa, un vajadzēja to pataupīt īstajam nevis, ka tik kaut kādas attiecības.
27.01.2014 11:26 |
 
Reitings 88
Reģ: 27.01.2014
Paldies, meitenes :)

Jūs likāt man aizdomāties! Ja kādai vēl ir ko teikt - droši :)
27.01.2014 23:28 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
saprotu, ka tai nevainībai kaut kas ir..kaut kāda odziņa, un vajadzēja to pataupīt īstajam nevis, ka tik kaut kādas attiecības.


++
27.01.2014 23:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits