Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ārzemju diploms

 
Reitings 7
Reģ: 26.01.2014
Sveikas meitenes.
Es jau 8 gadus dzīvoju Īrijā, piedzimu es Valmierā, bet nodzīvoju līdz saviem 10 Rīgā.
Es bieži esmu Latvijā, minimums 2reizes, maksimums 4 vai pat 5.
Pagāiš gad pabeidzu vidusskolu, 12klasses, un tagat mācos vietējā koledžā par zobarsta medmāsu nākam gad es beigšu un ir plāni braukt dzīvot uz Rīgu, pirmo laiciņu tētis pieņems dzīvot pie sevis bet gribētos īrēt dzīvokli pašai, kautgan pēc mācībām es gribētu tālāk iet un mācīties par zobarstu, dzīvoju es ar māti un patēvu vienā dzīvoklī, Rīgā man tēvs, pamāte un vel daudz radinieku un draugu, tāpēc jautājums būs tāds.
Vai Latvijā vairumā pieņem strādniekus ar Latviešu augsto izglītību vai tomēr ar Īru augsto izglītību arī ņems, un vai vispār gribēs.
un tomēr ja atradīsies arī man darbs, apmēram kāda ir alga eiro, zobārstu medmāsām un zobarstiem?
27.01.2014 00:00 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Domāju, ka, katram gadījumam, vajadzētu ar ārzemju diplomu aiziet uz Akadēmiskās Informācijas Centru, lai to tur pielīdzinātu kādam no Latvijā iegūstamajiem diplomiem, un darba devēji šķībi neskatitos uz Tavu diplomu. :)
27.01.2014 00:05 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Ja esi apmeklējusi normālu skolu un esi prasmīga savā jomā, tad domāju, ka nevajadzētu būt nekādām problēmām, lai atrastu darbu zobārstniecībā. Kā nekā, prasmīgi speciālisti šajā jomā vienmēr ir vajadzīgi, neatkarīgi no tā, kurā valstī specialitāte ir iegūta. :) Algas lielumu nezinu, bet domāju, ka priekš Latvijas situācijas strādājošie šajā jomā pelna labi, pie noteikuma, ka nestrādā valsts poliklīnikā.
27.01.2014 00:17 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ar jeb kāda veida mediķiem bieži vien ir tāda štelle, ka eksāmeni ir vēlreiz jānokārto tāš valsts valodā, kurā grasies strādāt. Iespējams Latvijā tā nav, bet noskaidro gan.
27.01.2014 00:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits