Smēķēšana

 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Lūdzu, tās, kas nesmēķē, vai arī ir izdevies atmest, dodiet kādu padomu, kā Jums tas izdodas. Varbūt pasakiet kaut ko maksimāli riebīgu par smēķēšanu, jo cenšos atmest, bet kaut kā pietrūkst stimula.

Jau iepriekš paldies.
25.01.2014 11:56 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
This patient smoked 80 cigarettes daily.
25.01.2014 15:41 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Man tas liekas kā cīnīties ar vējdzirnavām. Kaut arī saproti, ka tas tevi nogalina. Bet tad rodas jautājums - kas tevi nenogalina? Lai ir pretī kaut kas kas tevi nenogalina. Tāda man matemātika.
25.01.2014 15:49 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Nekāds padoms gan te nederēs. Gribi dzīvot vai mirt?
25.01.2014 15:51 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.02.2014
Tas ir reāli grūti, katru dienu domāju par atmešanu,mājās nepīpēju, tikai pa ceļam uz darbu un dažreiz kad esmu izbraukumā ārpus ofisa. Zinu cik tas ir kaitīgi, bet man patīk process, ko darīt? Nedēļas nogalē gandrīz nemaz nepīpēju, bērns uzpasē, ja nu vienīgi pa kluso, kautkur aizejot. Varbūt vēl kādA VĒLAS ATMEST TAGAD ?
10.02.2014 11:24 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu ļoti gribas beigt.

Ja nesanāk, tātad gana stripri negribās.
Tas ir vienkārši gribassbēka trūkums. Audzini raksturu.
Reku man draugs jau miljono reizi solās atmest, baigi griboties, bet kad atmostas ar cigareti zobos, saka,ka laikam gana negrib, ja jau nesanāk. Un tā arī ir. Viņš gan smēķē 8 gadi kādi.
Pašai ir jāgrib. Cik nav pierādījies,ka tas ir tikai galvā.
Cik daudzi cilvēki vienkārši nogriež kā ar nazi- piesakās bērniņš un smēķēšanas karaliene nobeidz un viss. Man sencis saderēja un kopš tās dienas nav nevienu cīgu nopīpējis. Tajā pašā laikā visi grāmatu lasītāji un tablešu ēdāji atkal atsāk un saka,ka tabletes nekad neder. Nu nederēs,ja pats gana stripri negribi.
10.02.2014 11:30 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Neko, laikam, neieteikšu, jo vnk nesmēķēju. Mēģinājusi esmu, bat nekad nav līdz galam iepaticies. Vnk nav vēlēšanās.

Riebīgu? Manuprāt, sievietes, kad smēķē, izskatās netīri un neglīti. Piedodiet, mīļās, jūs visas esat super skaistules, bet brīdī, kad jums rokā ir cigarete, man personīgi skats nepatīk.
10.02.2014 11:35 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Atmetu. Tikai mazliet palasīju grāmatu "Kā viegli atmest smēķēšanu" (pat nevajadzēja visu izlasīt, tikai ievadu, un man jau pietika pašmotivācijai, lai gan biju samērā ilgstoša smēķētāja :D )

Teksts, kas man iedeva pa smadzenēm: ka smēķēšana ir tāda pati atkarība, kā alkoholiķiem no alkohola, narkomāniem no narkotikām. Līdz ar to Tu neesi ne par ko labāks un stiprāks par šādiem cilvēkiem, ja turpini smēķēt. Aizbildinoties, ka ir taču tik grūti atmest. To pašu saka narkomāni un alkoholiķi, bet kāpēc tad viņus nosodām, bet smēķētājus saprotam un vēl iedrošinām - jā, atmest smēķēt ir tik grūti, tāpat, ja atmetīsi - atsāksi?

Nu, protams, tas psiholoģiski veiksmīgāk un iedarbīgāk tai grāmatā bija noformulēts :D Bet nu tādu es to domu sapratu. Līdz ar to jau pusgadu esmu aizmetusi tīri aiz spīta.
Un, ja aizbildinājums par to, ka pieņemsies svarā - nu nē! Nav tā. Vienkārši nevajag rīt uzreiz bezjēgā! Turklāt regulāri sportot nu kļūst patīkamāk, jo nav jāaizelšas un jāherčojas kā 70gadīgam vecim.. :D
10.02.2014 11:42 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
pārtraucu tiklīdz zināju, ka esmu stāvoklī. atceros, ka nopīpēju cigareti un pateicu- kopš šī brīža es nesmēķēju! :) pēc pāris dienām mēģināju uzpīpēt (tā teikt- izlietot iesākto paciņu) bet tik nelabi palika sākot pīpēt, ka tā arī izsviedu to cigareti nenopīpētu, vnk nelabi metās no smakas vien. jau pagājuši gandrīz 3 gadi un nelabums no cigaretēm nav pārgājis. tie, kas mani pazina, agrāk teica:"tu nekad neatmetīsi pīpēšanu" bet tagad paši atzīst ka varu būt spilgts piemērs ka ar gribasspēku var to izdarīt vienā mirklī. vienīgi varu piebilst, ka no malas neviens cits nevar to mainīt- ne aizliegumi, ne kā citādi, kamēr cilvēks pats to negrib. un man ļoti patīk apziņa, ka neesmu atkarīga, īpaši, kad iedomājos, ka ik pēc laiciņa jāskrien ārā vai pie loga uzpīpēt, aukstā laikā salst utt. Uzreiz sajūtos lepna par sevi :D
10.02.2014 11:53 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, sievietes, kad smēķē, izskatās netīri un neglīti.

Un arī šim piekrītu - tāpēc nekad nesmēķēju publiski. Jo pati jau to apzinājos, bet nu vajadzēja tak to ļuļki :D
10.02.2014 11:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.02.2014
Jā, laikam jāstrādā vēl vairāk ar gribasspēka trenēšanu, citas lietas saņemoties es varu sev iemācīt un izdarīt, bet tādas privātas mani grēki un grēciņi ir tik ierasti, ka lābāk sevi motivēju kam citam, bet tos atlieku uz vēlāku laiku.Jānolemj un jāatmet pavisam no paciņas uz mazo jau sen samazināju, šobrīd 6-8 gab dienā, bet vajag 0 uz visiem laikiem, jo arī katrā tusiņā gribas un tad arī krītu atpakaļ.
10.02.2014 12:09 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.02.2014
Man arī riebj kā izskatas ka sievietes smēķē, un komānijā varu uzmēķēt tikai ar tiem kas paši smēķē, jeb vienatnē kad neviens neskatās.
10.02.2014 12:12 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Es pirmo reizi atmetu pati, pec tam atsaku, bet otro reizi atmetu ar tabex palidzibu pat neidzerot visu iepakojumu.Nepipet ir forsi,nesmirdu,vairak energijas un nauda ietaupas.Veiksmi.
10.02.2014 12:17 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man jau šķiet, ka vienīgā motivācija atmest, man būs bēbis.
Ja izdomātu atmest vnk tāpat, tad laikam visreālāk būtu sevi motivēt finansiāli. Reāli nenopīpēto naudu krāt un beigās izmantot kaut kam foršam, piemēram, ceļojumam.
10.02.2014 12:20 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Biju smēķējusi 10 gadus,pat nedaudz vairāk,ne grāmatas ne filmas,ne arī kādi teksti nepalīdzēja..Ar draudzeni uztaisījām ballīti viņas dzīvoklī,lietojām alkoholiskos dzērienus..un biju lielākā ķirsī nekā biju gaidījusi..līdz ar to gāju runāt ar podu..bija tik slikti,ka uzmodināju draugu,lai ved mani mājās trijos naktī :-D nākamās 3 dienas sajūtot cigarešu smaku uzreiz atcerējos balto porcelāna draugu :-D noteikti nepropogandēju alkoholu,bet nu šī ir viena no retajām reizēm,kad tas ir dīvainā kārtā iedarbojies pareizi :-D
pirmos divus mēnešus stresa situācijās gan bija doma uzpīpēt,pat sapņos redzēju,ka pīpēju,bet noturējos.
10.02.2014 12:35 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Es arī gribu tikt vaļā no tā dranķa!!! Bet esmu pārāk dumja jo nespēju saņemt sevi rokās un nepīpēt. Pašai riebjas...
Mans vīrietis visādi ir izmēģinājies, dažādi aizliegumi bijuši, kaunināšana, bet nekas no tā nav līdzējis.
Par grāmatu, plāksteriem, košļenēm, el.cigareti vispār nerunāšu- nekas nelīdz.
Apsveru domu par tām tabex tabletēm...bet, ja godīgi, tad šķiet, ka atmetīšu tikai kad stāvoklī palikšu.....
10.02.2014 12:53 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
ja nav motivācijas tad skaļi teksti nepalīdzēs. pieļauju ka katrā cilvēkā iekšā ir vienkārši milzīgs motivācijas potenciāls vienkārši jau no bērnības visi "lielie" kaut ko aizliedz, kautko uzspiež un maziņi būdami mēs notrulinam savu "gribulīti", jo savādāk vienākši sajuktu prātā. rezulātā izaugam slinki un bez motivācijas. motivācija jāatrod sevī iekšā.
man mamma stāstīja ka maziņš būdams vienmēr aizstāvēju vājākos un pretojos kārtībai. aceros kā no bērndārza muku, un pizģīju lošus, bet kaut kas salauza mani. izaugu kā mierīgākais bērns ģimenē, skolā, dzīvē. veljoprojām mptivācija man klibo. pat netičās ka kādreiz kaut ko gribēju un darīju.
10.02.2014 14:06 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Mani motivē vairākas lietas. Kad dzīvē pienāks konkrēts laiks mans pīpēšanas periods būs beidzies.
Motivē draugs :)
10.02.2014 14:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!