kas foršs tādā nemīļā gulēšanā? :(

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Man tāda dumja problēma, kas patiesībā mani ļoti sāpina :(
Ar gultas dzīvi viss kārtībā, bet nomāc tas, kā guļam kopā.
viņš vienmēr grib, lai guļu savā pusē un viņš savā, bet man tas nav saprotams, es tik ļoti gribu gulēt apskāvienā :( vai apķerot viņu :(

Ir bijušas gan asaras, gan runāšana par šito ( ne dusmīgi, vnk paskaidrojot kā jūtos) uz ko viņš samīļo, bet tāpat nekas nemainās. Tā tas vienmēr bijis. Laikam vnk viņam tā patīk.

Pa naktīm jau šad tad pa miegam pielien un mīļi cieši apskauj, bet protams man tad kamols kaklā un gribas sperties ārā no tā apskāviena, jo kad es nāku, tad saka lai neguļiu virsuu :(:( saprotu ka esmu kā mazs bērns šajā lietā, bet tomēr


kāpēc viņš tā dara? :(
24.01.2014 14:21 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja man būtu jāmokās visu nakti bezmiegā ar notirpušu roku, lai kādam pierādītu, ka viņu mīlu... Es saprastu, ka viņš nemīl mani!
24.01.2014 15:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nerea+


Un ļoti ilgi tādas attiecibas nepastāvēs. Dzīves pieredze :)
24.01.2014 15:11 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Mums ir otrādāk, man vajag maksimālu komfortu - lai es varu izstiepties, jo es gribu izgulēties, nevis visu nakti mocīties, lai otrs būtu kaifā. Citreiz nav spēka, lūziens nāk, kad es parasti izslēdzos ātrāk par viņu, tad man vienalga un viņam tiek tas prieciņš gulēt cieši kopā, bet tāpat no rīta guļam katrs savā gultas pusē :D Bet jā, viņš arī čīkstēja ka vajag pie manis, pat vajadzēja lai mēs guļam apskāvienā. Bet nu...samierinājās. Pirms gulētiešanas kārtīgi izmīļojamies, sabučojamies, pagriežam viens otram dupšus un izguļamies, juhhū :D
24.01.2014 15:13 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bet nevar piespiest kādu citu to darīt


nu ir jāmāk izdarīt tā , lai otrs to sagrib ... Manējais jau vairs nevar iedomāties, kā būtu gulēt savādāk .... mums šī saruna bija gadus 9 atpakaļ visu jau sen par to ir aizmirsuši un gulēšana kopā apskāvienā jau ir pašsaprotama , mani apskauj pirmais un viņš man pieglaužas neviss otrādi :)
24.01.2014 15:14 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Kaut kad attiecību sākumposmā arī bija ļooooti svarīgi, lai aizmiegam apskāvušies, ļoti cieši saspiedušies kopā :D Tagad es to ciest nevaru- man vajag plašumu, lai izgulētos. Savādāk man karsti, neērti. Turklāt vīrs krāc... labāk, lai viņš krāc gultas tālākajā stūrī nekā man pie aus:D Tāpēc mums ir liela, liela gulta un milzonīga sega!
24.01.2014 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
aii...es nezinu vai tiešām šo gribu rakstīt, bet nu.. ar vien vairāk pārsteidz weee. Visa tā attieksme un dzīves uztvere.. Nez, man tādas lietas nav saprotamas..

Par tēmu - mums kaut kā automātiski iegājies, ka pirms miega esam apskāvušies vai es esmu ieritinājusies azotē.. Ja arī neesam saķērušies kaut kādam saskares punktam ir jābūt:D Vai nu pēdas vai sadotas rokās kā jau čāča minēja vai kaut kas tāds..
Es labāk aizmiegu, ja esmu ieritinājusies. Pa nakti jau tāpat atritinamies un atkal saritinamies..
Smieklīgi, kad pa nakti jūtu, ka esmu it kā savā gultas pusē un draugs pabāž savu roku zem manis un burtiski pievelk sev klāt:D

Bet es tiešām nezinu vai ir vērts dēļ šī taisīt scēnas, strīdus un birdināt asaras..? Te jau meitenes minēja labus kompromisa variantus - izvēlieties ko tādu, kas jums abiem der!
24.01.2014 15:16 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
vispār jau , kas notiek pa nakti es nezinu, mani ar tanku ir grūti piecelt :D man savarīgi ir aizmigt šādi ...
24.01.2014 15:16 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
cilvēki ir dažādi, vieniem ļoti svarīgi un patīk gulēt cieši kopā, citiem - nepatīk, galvenais laikam tiešām ir, lai abiem šīs vēlmes sakrīt. un var jau apskauties tā, ka netirpst rokas. man vismaz ne reizi nav gadījies, ka kaut kas notirpst
24.01.2014 15:17 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Man tada pati problema, bet no vina puses, man riebj, kad man bazas virsuu, kad es gulu, man patik, kad ir daudz vietas un varu gulet ar platam kajaam :D
Jaa, aizmigt vinam virsuu man patik, bet pa nakti, lai gul savaa pusee..
Gan jau tavejais noguris un grib kartigi izguleties, tak liec sho mieraa...
Es biezi psihoju pa nakti, jo man nav vietas :D
24.01.2014 15:17 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Turklāt vīrs krāc... labāk, lai viņš krāc gultas tālākajā stūrī nekā man pie aus Tāpēc mums ir liela, liela gulta un milzonīga sega!


Pilnīgi tas pats! :D
No sākuma paguļam kopā, dzirdu, ka šis sāk šņākuļot, uzreiz veļos uz gultas tālāako galu :D
24.01.2014 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Palielam mums ir šitā:D


Bet mēs jau smejamies, ka tik lielu gultu nevajag, jo tāpat guļam saķērušies tikai vienā pusē:D
24.01.2014 15:19 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
simba, vienīgais, ko tev vajadzētu saprast un apdomāt, ir tas, ka tavs draugs tevi nemīl mazāk, guļot tā kā viņam ir ērti. un nemīlēs tevi vairāk, ja piespiedīsi viņu katru nakti karst un mocīties. :) ļoti labs variants jūsu gadījumā būtu sadoties rokās vai saskarties ar pirkstiem, kādu ķermeņa daļu.

pa retai reizei palsot weee komentārus, ir kļuvis skaidrs, ja viņas rakstītais ir patiesības, tad tur attiecībās ir lielas problēmas. abiem. puisis tiek vienmēr manipulēts un šantažēts, lai panāktu savu. un muļķītis pakļaujas. jūs saderat, apsveicu! :) bet weee, ja tu netroļļo, tad ar galvu un emocionālo pasauli tev nav kārtībā. lasu un brīnos, ka arī tā cilvēkiem domāšana strādā un arī tā var dzīvot. bet galvenais, ka esat laimīgi, lai veicas! ;)
24.01.2014 15:19 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
cilvēki ir dažādi, vieniem ļoti svarīgi un patīk gulēt cieši kopā, citiem - nepatīk, galvenais laikam tiešām ir, lai abiem šīs vēlmes sakrīt. un var jau apskauties tā, ka netirpst rokas. man vismaz ne reizi nav gadījies, ka kaut kas notirpst


+++

arī man nekad nekas nav notirpis un neviens nejūtās abižots vai kaut kādā veidā aizskarts ...

sidze, man tiešam ir pilnīgi vienalga ko un kā Tu par mani domā .... Man viss ir labi un ar dzīvi esmu apmierināta vairāk , kā par 100% . Mācies pieņemt, ka ne visi domā , dzīvo un jūt , kā Tu ;)
24.01.2014 15:22 |
 
Reitings 119
Reģ: 01.03.2012
Sākumā arī tikai apskāvušies gulējām. Pēc tam viņš man godīgi pateica, ka ir karsti un grūti pagulēt. Tāpēc pamīļojamies un tad katrs uz savu pusi. Bet uz rīta pusi, kad jau ir pagulēts, tā pat mani pievelk klāt. :) Pasmaidu parasti pa miegam un saldi nočuču to pēdējo stundu pirms modinātāja. Ir jāmeklē kompromiss..kā jebkurā situācijā, jo katram savi ieradumi un vajadzības ;)
24.01.2014 15:22 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Simba, tur nav vērts raudāt un skandalēt, tas ir kā kuram, cik otram vajag to fizisko tuvumu miega laikā. Es esmu no tiem, kurai patīk gulēt nošķirti, manā ideālajā gadījumā tās būtu pat atsevišķas segas, bet vīram, savukārt, vajag fizisko kontaktu, tad mums ir kompromiss - guļam zem vienas segas un viņš cenšas pārāk man nekrāmēties virsū.
24.01.2014 15:23 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Man ļoti patīk, ka manam draugam patīk gulēt apskaujoties, saskaroties! :)
24.01.2014 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
sidze, man tiešam ir pilnīgi vienalga ko un kā Tu par mani domā .... Man viss ir labi un ar dzīvi esmu apmierināta vairāk , kā par 100% . Mācies pieņemt, ka ne visi domā , dzīvo un jūt , kā Tu


weee,
es saprotu, jā! Es jau arī tagad nesēžu galvu saķērusi un nedomāju par Tavu dzīvi:D
Tā ir atziņa priekš manis - ka cilvēki dzīvo, domā un jūt arī tā.
Bet arī tas ir vajadzīgs, lai saprastu un atgādinu sev lietas un sajūtas par savu dzīvi! :)
24.01.2014 15:25 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
in_love, uzskatu, ka attiecībās lielākai daļai jānotiek pēc sievietes prāta , bet ir jāmāk manipulēt ar vīrieti, tikai jādara tas gudri ... Man attiecībās nav problēmu, ja būtu, tad nebūtu oktobrī svinētas kāzas ( viņa iniciatīva ) pēc 8 gadu kopā būšanas , nebūtu plānota bēbīša... Un ja vīrietis mīl sievieti , tad viņš piekāpsies it īpaši tādā sīkumā, kā apskāviens pirms miega ... Jā, sīkumā ! Viņam tas ir sīkums, bet meitenei visa pasaule .... ! :)
24.01.2014 15:26 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Ir trīs varianti kā iemiegam :D
1. kad sastrīdamies katrs savā gultas malā,brīnos kā viņš tad no gultas neizkrīt, bet pa nakti kkā tomēr atrod mani un tad gan cieši apķer :D
2. samīļojamies un ieņemam ērtākās pozas, bet saskare ir tāpat, kāja,roka, dibeni, vienalga :D
3. viņš mani apķer, pagaidu kamēr aizmieg un atbrīvojos no viņa tvēriena un guļu tālāk, reti kad varu aizmigt,kad esmu apķerta.
Pa nakti jau viss kas notiek, arī es viņu mēdzu apķert,īpaši kad vēss :D
24.01.2014 15:28 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Bet kā viņš ikdienā pret tevi izturas? Vnk izgulēties ir svarīgi :D lai kā gribētos to mīļumu,tomēr jāpadomā,ka nākošajā dienā ir darbs utt. Un tā neapķeršana pa nakti nav sliktākais,ko vīrietis var izdarīt.
24.01.2014 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits