Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bija un izbija!

 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Čau dāmas!

Gribēju vnk padalīties ar savu sāpi sirdī, varbūt kādai būs kas sakāms,vai ir tādā pašā situācijā bijusi, šobrīd nespēju ne ar vienu par to parunāt, tāpēc rakstu šeit.
Jauns gads parasti sākas ar sāvādākām sajūtām, jauniem pavērsieniem dzīvē, būtībā sakot- citu enerģētiku. Man šobrīd nāk apskaidrība, ka tieši šajā gadu mijas laikā dzīve pavērsusies par 180 grādiem. Šķiršanās ar draugu, pēc vairāku gadu kopā būšanas. Draugu nodevība, galarezultātā , tuvākie cilvēki, kurus uzskatīju par draugiem, šobrīd vairs nekad neatgūs uzticību manā sirdī. Neskaitāmi meli un apmelnošana. Pārvākšanās uz citu dzīvesvietu, un pilnīgākais haoss, ko darīt ar savu dzīvi. Un tas viss tikai 1 mēneša laikā... tādu triecienu vēl nebiju jutusi nekad, dzīvē viss gāja vnk sakot brīnišķīgi. Uzticējos cilvēkiem, smaidīju visiem un domāju labas domas, cerēju , ka visu labo, ko došu, saņemšu atpakaļ, bet šobrīd liekas, ka sliktāk nevar būt, un taisnība kaut kur kavējas.

Kādai varbūt ir bijuši dzīvē brīži, kad viss nogāžas uz galvas vienā rāvienā? Padalieties, kā sapurinājāt sevi? Kā sākt uzticēties cilvēkiem atkal? ļoti nepieciešams uzmundrinājums, zinu, ka šeit ir foršas meitenes, kas var padalīties pieredzē!

Sēžu. iekšā pilnīgs tukšums, asaras nenāk, jo tās jau līdz nelabumam izlietas un izsāpētas.
23.01.2014 15:13 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.01.2014
Neskumsti saulīt;] varbūt tā ir labāk,jo vismaz tagad tu redzi viņu patiesās sejas. Sāc visu no jauna un nedomā par pagātni.
23.01.2014 15:18 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Protams, ka ir bijuši periodi, kad liekas, ka sliktāk nevar būt, ko darīt, ko ķert un ko grābt, bet tikai tagad saprotu, ka tā tam vajadzēja būt, jo viss, kas notiek, notiek uz labu (lai cik banāli tas skanētu).

Saņemies, sapurini sevi, padomā, ko lietas labā vari darīt un būs labi. :)
23.01.2014 15:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
cerēju , ka visu labo, ko došu, saņemšu atpakaļ,
sanemsi arī, un katru sīkumu.Tikai no citiem cilvekiem. Tāds ir dzives likums un mācība.Labo atdod atpakal citi, un atdod ar uzviju , tapat ka slikto. Turies. Nāks pavasaris saksi no jauna, jaunais ir vienmer uz labu.
23.01.2014 15:24 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Paldies jaukā, centīšos, bet šobrīd kaut kā pavisam nenākas viegli visu aizmirst...

jo vairāk iepazīstu cilvēkus, jo vairāk mīlu suņus..šis te šobrīd raksturīgs
23.01.2014 15:26 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
misshine - jā, tas, ka viss notiek uz labu, es ļoti gribu ticēt, jo tas ir mans dzīves moto.. cerams pienāks kādreiz tā diena, kad domāšu, ka visam tā tiešām bij jānotiek.

paldies, kubiete, tik tiešām stipri vārdi
23.01.2014 15:29 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.01.2014
Tas cilvēks nav tavu asaru vērts.
23.01.2014 15:31 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Turies saule. Es labi zinu ka labo atdod atpakal citi, ne tie kam tas darīts. Viedsi cilveki man šo vienreiz apskaidroja. Un ja sāk vērot dzīvi un cilvēkus, ta tas arī ir. Un jā, arī mīlu saņus vairāk:D Un joprojam palidzu ja varu, bet vairs nedusmojos ja tas cilveks man atdara citadak atpakal. Jo zinu ka bus labi...
23.01.2014 15:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
suņus... ne saņus...jomajo ( atvainojos)
23.01.2014 15:33 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Sākumā šķiet, ka sliktāk vairs nevar būt! Saņemies, tiec ar visu galā! Pēc laika apskatīsies uz bijušo un leposies ar sevi, cik daudz esi paveikusi tādā laika posmā! :)

Man tā ir bijis un tas ir tas, ko es esmu izsecinājusi un man draudzene vienmēr saka tā:" Nāks nākamie sūdi, šitie aizmirsīsies!"

Novēlu veiksmi, spēku, izturību un veiksmi, ja,nu, kas vari droši rakkstīt vēstuli, jo privātās lietas netaisos te visiem forumā klāstīt. :)
23.01.2014 15:38 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Visi pārbaudījumi padara Tevi tikai stiprāku, rīcībspējīgāku un zinošāku. Turies, nenokar degunu.
23.01.2014 15:46 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Ceru, ka tiem cilvēkiem viss nāks atpakaļ, un paliks uz pašu sirdsapziņas. Izklausās mazliet ļauni, bet kad sirds un visi uzskati tiek salauzti, ar citu palīdzību, tad sirds nespēj vēlēt atpakaļ tikai labo. Tā nu tas ir, kas nenogalina, dara tikai stiprāku. ceru, ka paies laiks un spēšu ejot pa ielu, ieraugot šos cilvēkus, nekrist panikā un dusmās. ka kādreiz spēšu tiem novēlēt laimi.

meitenes, jūs tiešām dodat to mazo atspēriena soli, vajag saņemties, un pierādīt , ka dzīvošu vēl labāk kā iepriekš.
23.01.2014 15:48 |
 
Reitings 71
Reģ: 16.01.2010
Galvenais ir saprast, ka viss kas ar mums notiek, notiek tikai uz labu :)
Ja nu kas vari man arī droši uzrakstīt privāti, jo pati esmu gājusi visam cauri un zinu, kā tas ir ;)
23.01.2014 15:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pašai pirms pāris gadiem bija kas līdzīgs, tieši pirms jaunā gada izšķīros no bijušā, jo viņš mani bija ļoti sāpinājis un es nespēju tikt tam pāri, tā rezultātā daudzi draugi ar kļuva vai nu par paziņām, vai pat nostājās viņa pusē. Ilgi es biju sagrauta un manas tā laika mācības ar tas ļoti iedragāja, bet ar ilgām sirds sāpēm un bēdām saņēmu tomēr sevi rokās. Pieņēmu ka nebija lemts man būt ar bijušo kopā, kaut ar tai laikā 4 gadu kopā būšana likās kā mūžība, un sapratu arī to ka tie nav īsti draugi kas atstāj tevi bedrē, kad tev viss vairāk vajag tikt laukā. Es ar tiem "draugiem " kopš tā laika neesmu kontaktējusies, uzskatiju ka šķiršanās uz jauno gadu bija tik par labu, jo biju brīva pēc tam un varēšu sākt visu no jauna. Tagad pēc daudziem gadiem, man ir atrastas tādas dzīves draudzenes kurām es tiešām zinu ka varu uzticēties! Man ir superīgs vīrietis, gadu pāri esmu ar viņu kopā, bet kopš pirmās satikšanās dienas mēs abi jūtamies tā itkā viens otru jau mūžību pazītu. Un jā, pirms es atradu šo foršo puisi, man tiešām bija jaiziet cauri vel daudz vilšanās, neviens puisis nebija tāds ar kuru spētu atrast kopīgu valodu, un tieši pirms es satiku savu tagadējo puisi, es pie sevis nodomāju un arī draudzeni smejoties teicu, nu ja ar šo puisi nekas neiznāks, tad es atmetīšu vīriešiem ar roku, bet lūdz, laikam jau kaut kas mani uzklausija un deva man to ko man tiešām ļoti tai laikā vajadzēja.

Godīgi saku, ka atkopšanās laiks var būt ilgs un mokoš, es pati ieslīku depresijā uz pus gadu, gadu tik pat kā noraudājos dēļ bijušā, nespēju funkcionēt normāli sabiedrībā, bet kaut kā iestāstiju sev ka kaut kas labāks man ir ieplānots nākotnē, jo nekad nekas slikts nenāk bez nekā laba! Domā tā, un turies!
23.01.2014 15:56 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
23.01.2014 16:00 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd ir grūti, bet laiks dziedē visu, galvenais ir saņemties un drīz attapsies, ka dzīve ir visu sakārtojusi tā, kā tam vajag būt. :)
23.01.2014 16:04 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Nodevība ir viena no nepatīkamākajām lietām ar kuru nākas saskarties... Paies laiks un viss aizmirsīsies, tavā dzīvē ienāks jauni, labāki cilvēki. :)

Pati esmu tāda nekāda. Domāju, būs jauns gads - nu tik sākšu visu no jauna, kā tad. Sēžu savā vecajā vietā tāpat kā pagājušo gadu. Depresijas īsti nav, tikai vēlme mainīt savu ikdienu... darbu atrast nevaru, nevienam neinteresē meitene, kura tikai mācās un kurai pieredzes nav. Ar savu tagadējo vīrieti nākotni neredzu, jūtu, ka kopā ar viņu stagnēju. Cits vīrietis man izrāda uzmanību un interesi, bet tam ir draudzene ilggadēja un es nesaprotu, ko viņš, pie velna, no manis grib. Jo draudzeni pamest negrib, bet mani arī neliek mierā. Eh. Kam tagad viegli. Saulīt, viss būs kārtībā. :* :) Tu redzēsi :)
23.01.2014 16:04 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Priecājies, ka no tādiem "draugiem" esi tikusi vaļā :) Labāk taču ātrāk nekā vēlāk .. Par uzticēšanos atkal nebēdā, tas nāks ar laiku. Protams, sākumā nebūs viegli, bet ar laiku sirds pati vēlēsies uzticēties.

Ļaunu prātu vienkārši nav jēgas turēt, jo īstenībā tas grauž Tevi pašu. Rūgtumu turēt sevī nevajag .. piedod viņiem viņu izderības, bet nedod iespēju tam atkārtoties.
23.01.2014 16:07 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Visu dziedēs laiks, visiem cilvēkiem ir savi kāpumi un kritumi. Atceries, ka, lai tiktu kalna virsotnē, ir jānokrīt līdz pašai apakšai. Turies!
23.01.2014 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
shokolaade, tici, viss pamazām nokārtosies :) izšķīros, sameklēju darbu citā pilsētā un pārcēlos. Viss jaunais un neparastais prasīja koncentrēšanos, nebija laika domāt par pagātni. lai tev arī izdodas! :)
23.01.2014 16:27 |
 
Reitings 58
Reģ: 15.04.2013
Pēc lietus vienmēr spīd saule! :) Tā uz apli dzīvē.
Šādās situācijās, manuprāt, ir svarīgi pievērst uzmanību sīkumiņiem, tas tevi cels. kaut vai kāda cilvēka smaids vērsts pret Tevi, kompliments, cilvēku izpalīdzība umtl. palīdz un ar to es gribēju arī teikt - galvenais nesēdi mājās, dari kaut ko, uzturies sabiedrībā, dari labu citiem, raudzies uz visu pozitīvi. Tev izdosies nostāties uz kājām atkal!!!
23.01.2014 16:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits