Pardomas par sievietem.

 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
Labvakar dargas damas!

Es 23 gadus dzivoju Latvijaa, lidz parvacos uz dzivi ASV. 1 gadu esmu tur nodzivojis un skiet varu izteikt secinajumus un viedokli par noveroto un salidzinat sievietes tur un sievietes LV.

1.Sievietes ASV ir komunikablakas, laipnakas un forsakas.Beizi eju uz klubiem un bariem, pieejot klat turienes sievietem un jautajot vai negrib padejot atbilde allazh ir 90% gadijumu pozitiva, tapat ari telefona iedoshana, ieshana uz randinjiem. Kas bija noverots Latvijaa 23 nodzivotos gados - pieej klubaa vai negrib padejot lielakoties negativa , bija pat gadijums, kad nolamaja krievu lamu vardiem, drausmigi, par numura iedoshanu vai randinjiem - reti. Sievietes Latvijaa ir ljoti nelaipnas un pat rupjas.
2.Sievietes ASV ir skaistas, teiksim ta 1 uz 5 sievietem apburosha , skaista, sakopta, labas drebes, viss chiki briki. Latvijaa noverotais - smuka, pat ne skaista, meitene bija labi ja 1 uz 15 sievietem, diemzhel, lielakaa dalja pelekas peles, kas vasaraa staigaa ar dzinsiem bet ziemaa ar netiru pufaiku, par seju runajot skiet nezina par kosmetikas eksistenci, bet var saprast jo LV ir nabadziga valsts, drebes, kosmetiku nevar atlauties, kas nebut nav iedomajams ASV.

p.s. varbut kadai ir kas sakams savai aizstavibai, bet es nezinu vai tas mainis manu viedokli par noveroto LV un ASV.
21.01.2014 22:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vispaar, labi paziistot amerikaanietes, vienu gan varu pateikt - normaala vidusskjiras amerikaaniete diez vai vispaar pat paskatiities virsuu uz kaut kaadu iebrauceeju no ex-padomju savieniibas valstinjas, kuram nav citas veelmes kaa aatraak izshaut savus riekstus.
22.01.2014 23:49 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
Es bushu amerikanis un tur sievietem pasham ir pikjis, tur galvenais virieshiem, lai nav pilnigs bomzis no ielas un lai butu labs cilveks, gudrs, jautrs nevis ka Latvijaa, kur japelna 10,000 gadaa vismaz. Es sheit nopelnu vairak, protams, bet te ir ari citas cenas un kurss valutai.

Kapec man kaut kadai pastalniecei butu jaliek citas personas privati dati? Pamatojums?
22.01.2014 23:50 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Nu, beidzot sapratu!
Aizbraucis uz ASV ar cerību, apprecēt vecu tanti ar biezu maku, nestrādāt, jāt veco tanti un jaunas meitas kamēr tante naudu pelna. Darbs žigalo, bet dzīvosi kā alfons. Viss ar Tevi skaidrs!

Tu vēl kaut ko gribi pārmest mums?!

Pārmest var tikai Taviem vecākiem, ka izaudzinājuši tādu deģenerātu!


Tu jau vari cerēt, ka normālas jeņķenes uz Tevis paskatīties, bet kā jau Krista teica Tev nespīd un zinu dažas dāmas, viņas par Tevi tikai pasmietos! :D
22.01.2014 23:59 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Starp citu - Vai kaķis, kas piedzimis stallī var teikt, ka viņš ir zirgs????!

Tas par Tevi,Dārgais!
23.01.2014 00:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es bushu amerikanis

Aha, protams. Par amerikaani piedzimst, par taadu nekljuust. Pat ja tu tur nodziivosi 100 gadus, buusi un paliksi latvietis ar ASV pasi. Un godiigi sakot, ja tur neieguusi vieteejo izgliitiibu, sakarus un netiksi valjaa no akcenta, tad arii muuzjam paliksi imigranta statusaa.
23.01.2014 00:03 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
to s80

Skatos, ka tev ir kadas mentalas vai psihologiskas problemas, jo....

1.Uzdod velamo par esosho, stastot par kaut kadam mistiskam tantem, lai ari manos komentos par to nekas netika rakstits, laikam gruti saprast, ka tur 25-30 gadi jaunaam damam pasham ir nauda nevis kaa Latvijaa, kur nav naudas un bez maz vai atliek stradat par ieleneem, ja pilnigi nav cita iespeja
2.Sak nolamat beztolkaa oponentu, iespejams vardaa, kas tuvs pashai ar savu psihisko nestabilitati
23.01.2014 00:06 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Kur es Tevi nolamāju? Es aiz dziļām jūtām saucu Tevi par Dārgo, Mīļo.

Tas, ka Tev nepatīk, ko rakstu jau ir pilnīgi, kas cits.

Dāma ar vakardienas numuriņu pazvanīja? Būs turpinājums?

Brauc uz LV, es Tevi nopirkšu uz vienu dienu, ja man patiksi pirkšu uz ilgāku laiku, tikai saki uzreiz savu vecumu! Man nauda ir!
23.01.2014 00:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
tur 25-30 gadi jaunaam damam pasham ir nauda nevis kaa Latvijaa, kur nav naudas un bez maz vai atliek stradat par ieleneem, ja pilnigi nav cita iespeja

25-30 gadu jaunaam daamaam ir kontaa krediitmaksaajums par izgliitiibu, krediitmaksaajums par auto un dazaam uz 30 gadu vecuma pusi krediitmaksaajums par maajokli. Ljoti daudzaam nav nojeega, kaa riikoties ar naudu, taapeec neskatoties uz krediitu apjomiem, turpina teereeties un sliigt veel lielaakaa bedree. Daudzas latvietes tai zinjaa ir sapraatiigaakas un labaak knapinaasies, nekaa segs krediitu ar naakamo krediitu.
23.01.2014 00:11 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
to s80

Diemzhel mani nevar nopirkt, esmu neatkarigs.

Uz Latviju es nebrauktu ne pie kadiem apstakliem, tad jau drizak uz Mexicu un censtos iemacities spanju valodu.

p.s. tevi gadijumaa nesauc Ilze Sila?
23.01.2014 00:15 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Es neesmu Ilze.
Tu esi neatkarīgs? Kā Tava neatkarība izpaužas? Man esot problēmas? A Tev nav? Tu nevienu labu vārdu nespēj pateikt.

Rūgtuma pilns, žults vien nāk laukā! Skrien uz Seksigu, Meksiku, kaut elli un izbeidz zākāties.

Ko Tu nāc cosmo? Tas taču ir latviešu sieviešu topiks! Nenāc te un negāz laukā savu žulti!


Pamestu Tev lielāku naudas summu un atskrietu!
23.01.2014 00:22 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
Tas taču ir Latvijas sieviešu topiks!


Tieshi tapec.

Nesen aiz neko ienacu palasit diskusijas un ko es tur redzu -
es esmu skaista, es esmu slaida, mans draugs mani iekaaro


Tad man ir jajautaa kadaa pasaku pasaulee sejienes damas dzivo? un vinju draugi nez vai ir labaki, acimredzami nav skatijushies kadu p0rniku vai USA serialu , vai ari saka, ka skaistas, lai izshautu krejumu no riekstiem, savadak, ja pateiks ka ir, tad nedelju no vietas apvainosies.

Sausmas.
23.01.2014 00:30 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Tobias, nevajag visus savus tekstus attiecināt uz visām LV sievietēm. Un vispār, Tev, kā vīrietim, būtu vairāk jādomā, ko runā, galu galā Tava māte/māsa/radiniece arī ir latviete.
Izskatās, ka Tev ir pamatīgi kompleksi...
23.01.2014 00:35 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ko nozīmē aiz neko darīt? Aiz neko darīt var netīšām ienākt sieviešu topikā?

Katra sieviete dzīvo tā kā pati vēlās un kādas Tev tur tiesības tiesāt viņu dzīvi? Skaties uz savu ideālo ar latino un atvērtajām jeņķienēm!
Vai Tev skauž, ka meitenes ir slaidas, skaistas, laimīgas?
23.01.2014 00:38 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tad man ir jajautaa kadaa pasaku pasaulee sejienes damas dzivo? un vinju draugi nez vai ir labaki, acimredzami nav skatijushies kadu p0rniku vai USA serialu , vai ari saka, ka skaistas, lai izshautu krejumu no riekstiem, savadak, ja pateiks ka ir, tad nedelju no vietas apvainosies.

Sausmas.

Vispirms patieshaam aizbrauc uz ASV, paviesojies tur kaut paaris dienas, un tad saac runaat. Ieteiktu pa dienas vidu apmekleet kaadus no lielajiem iepirkumu centriem, aiziet uz Walmart utt un tad saakt runaat, kuraa valstii sievietes lieto vairaak kosmeetiku, staigaa tikai dzjinsos utt. Visur ir skaistas sievietes un taapat ir arii mazaak pievilciigaas. Diemzeel man naaksies tevi aplauzt ar faktu, ka seriaalu un pieaugusho filmu aktrishu paskata sievietes nevienaa valstii masveidaa pa ielaam nestaigaa.
23.01.2014 00:38 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
Iegaju delfos un ko es tur ieraudziju vienaa sadaljaa?

http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/ballites/rigas-skaisto-cilveku-kluba-uzdzive-sit-augstu-vilni.d?id=44061579

Rigas skaisto cilveku klubs - OMG :D ka es norecos, nu kaut viens no viniem ir skaists/a, liekas, ka nav, to pierada ari komentari pie raksta, kas vinjus iznjirdz

Smiekligi, ka sho "skaistumu", ''seksualismu" vajag vislaik kultivet caur masu medijiem, varbut ka kads notic, bet ne jau tads pieredzejis buks ka es :D
23.01.2014 00:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
S80 Tak ar katru naakamo vinja komentaaru paliek skaidrs, ka taas sievietes vinjsh tv redzeejis un ASV tikai caur google earth apceljojis.
23.01.2014 00:40 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Atkal jau.
Nu taču pat zirgam ir skaidrs, ka šis trollis ASV labi ja bildēs redzējis. Vakar viņš atvadījās ar tekstu, ka dodas uz klubu. Cikos? Septiņos vai piecos vakarā ( atkarīgs no laika zonas) otrdienā?
23.01.2014 00:42 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Tobias, lol. Pēc tām bildēm nevajag spriest par visām LV sievietēm. Un iedo linku uz kādu tādu pašu USA saiti.
23.01.2014 00:43 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@tobias

tu vienkārši esi underfucked idiots, kuram neko citu nav ko darīt kā aizvainot Latviijas sievietes laikam
23.01.2014 00:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits