Pardomas par sievietem.

 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
Labvakar dargas damas!

Es 23 gadus dzivoju Latvijaa, lidz parvacos uz dzivi ASV. 1 gadu esmu tur nodzivojis un skiet varu izteikt secinajumus un viedokli par noveroto un salidzinat sievietes tur un sievietes LV.

1.Sievietes ASV ir komunikablakas, laipnakas un forsakas.Beizi eju uz klubiem un bariem, pieejot klat turienes sievietem un jautajot vai negrib padejot atbilde allazh ir 90% gadijumu pozitiva, tapat ari telefona iedoshana, ieshana uz randinjiem. Kas bija noverots Latvijaa 23 nodzivotos gados - pieej klubaa vai negrib padejot lielakoties negativa , bija pat gadijums, kad nolamaja krievu lamu vardiem, drausmigi, par numura iedoshanu vai randinjiem - reti. Sievietes Latvijaa ir ljoti nelaipnas un pat rupjas.
2.Sievietes ASV ir skaistas, teiksim ta 1 uz 5 sievietem apburosha , skaista, sakopta, labas drebes, viss chiki briki. Latvijaa noverotais - smuka, pat ne skaista, meitene bija labi ja 1 uz 15 sievietem, diemzhel, lielakaa dalja pelekas peles, kas vasaraa staigaa ar dzinsiem bet ziemaa ar netiru pufaiku, par seju runajot skiet nezina par kosmetikas eksistenci, bet var saprast jo LV ir nabadziga valsts, drebes, kosmetiku nevar atlauties, kas nebut nav iedomajams ASV.

p.s. varbut kadai ir kas sakams savai aizstavibai, bet es nezinu vai tas mainis manu viedokli par noveroto LV un ASV.
21.01.2014 22:54 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
cita pat par miljonu ne.


Tu paraditu par miljons savas krutis? Bet godigi atbildi nevis populistiski.
21.01.2014 23:46 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Rigas klubaa man ar arzemnieks centaas piedavat visu iespejamo,lai tik paliktu pie vinja numuraa... jau aizgaja lidz tukstoshiem un nenormaligajiem shoppingiem..viss,ko vinsh dabuja no manis,bij ritigaa pljauka un grudiens sienaa...


Varbūt tagad šis ārzemnieks sēž kādā forumā/blogā un raksta kādas Latvijā sievietes ir rupekles :D
21.01.2014 23:49 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
BellaDona :) :) naabadzinsh vai ne ;)
21.01.2014 23:50 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
Sievietes ASV ir skaistas, teiksim ta 1 uz 5 sievietem apburosha , skaista, sakopta, labas drebes, viss chiki briki. Latvijaa noverotais - smuka, pat ne skaista, meitene bija labi ja 1 uz 15 sievietem, diemzhel, lielakaa dalja pelekas peles, kas vasaraa staigaa ar dzinsiem bet ziemaa ar netiru pufaiku, par seju runajot skiet nezina par kosmetikas eksistenci,


Autoram : Nevajadzetu visu valsti mest viena maisa - jo es saubos ,ka esi dzivojis visaa USA vienlaicigi.
Pati esmu dzimusi augusi ridziniece nedzivoju gan sen jau vairs Latvija ,bet vienmer dzirdu no viriesiem (cittautiesiem) Anglija un kad aizbraucam uz Rigu ,ka Rigaa ir neparasti skaistas un koptas sievietes, sievietes kam nevajag tonnu ar kosmetiku, lai butu skaistas un par drebem runajot, drebes nu tiesam ir naudas jautajums. Manuprat un citu viriesu uzskatos,ko esmu dzirdejusi jedziens skaista sieveite ir ar slaidu augumu,skaistiem sejas vaibstiem,koptu adu -matiem un ar gaumi. Par pucesanos tapat - latviesu sievietem patik puceties un labi izksatities. Te Anglija visadus brinumus var redzet vairakums sieviesu mierigi atlaujas iet uz darbu un ara ar T-krekliem (un ta nebut nebutu naudas problema) bet slinkums,ta nolaidusas sevi uz 80-90kg matus mazga 2x menesi utt. Un draugi no USA saka to pasu par amerikanietem ,bet vispar VISUR ir iznemumi- sievietes kam rup ka izskatas.
21.01.2014 23:53 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2010
Un ko esi ievērojis pr vīriešiem?Manuprāt,tikpat labi visu,ko rakstīji par LV sievietēm,tieši to pašu var teikt arī par mūsu vīriešiem ,ha.
Un neaizmirsti arī to,ka tās meitenes ,kas ir tik laipnas un atsaucīgas,tādas ir pret visiem (tieši tādiem pašiem kā tu ) :))
22.01.2014 00:03 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Izlasīju gan "pārdomas", gan komentārus, apstājos pie komenta, ka bārā Lv var dabūt pa 10 Lv pat kristieti :D Tas man radīja pārdomas kādos klubos tu apgrozies, kādām sievietēm komunicē utt. Atvaino, bet pilnīgs murgs. Lai veicas!
22.01.2014 00:03 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Tobias, tu raksti, ka sievietes lielākoties ir rupjas un nelaipnas, bet tik pat labi, kā lai mēs zinām kā tu ar viņām iepazīsties, kā izturies, varbūt šāda attieksme ir pelnīta?
Piemēra, ja pirmais, ko puisis izdara ir iegrābjas manā sēžamvietā kā slīcējs glābšanas riņķī, man nav ne mazākās vēlēšanās izturēties jauki, vai vēl dot viņam numuru.
22.01.2014 00:04 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Tu paraditu par miljons savas krutis? Bet godigi atbildi nevis populistiski.


NĒ!
Vienalga kāda situācija.
22.01.2014 00:05 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
Piemēra, ja pirmais, ko puisis izdara ir iegrābjas manā sēžamvietā


ASV par to var arestet uz 48 h. Feministes.....
22.01.2014 00:07 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Lasot šo diskusiju, nopriecājos, ka esi aizbraucis prom no Latvijas. Mazāk šādu plānprātiņu- svaigāks gaiss, ko elpot tām lepnajām latvietēm. Pašam taču arī labi, vazājot bez maksas savu cincīti, kā simtajam sarakstā pa atvērtajām un draudzīgajām sievietēm. :) Veiksmi!
22.01.2014 00:07 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
NĒ!
Vienalga kāda situācija.


Un pa brivu? Ja arii ne, tad naksies secinat, ka esi diezgan nelaipna un nedraudziga :)
22.01.2014 00:08 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Kāds tam sakars ar feministēm, tavuprāt sievietei par šādu žestu jājūtas glaimotai?
22.01.2014 00:10 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Skaidrs, ka tēma ir provokācija. Nevaru iedomāties, ka "vīrietis", kurš būtu jebkādas uzmanības vērts, sēdētu sieviešu forumā un mēģinātu sievietēm pierādīt, ka viņas ir netsaucīgas un neglītas. :D

Atbildot par tematu - es nez, kur tās daudzās skaistās bija noslēpušās, kad biju ASV. Iespējams nolēma mani netraumēt un nelikt justies satriecoši neglītai, nerādoties uz ielas. Bet man ar neglītumu problēmu nebija, no vairākiem indivīdiem, kuriem, laikam gaume slikta, pat saņēmu komplimentus par izskatu. Iespējams, man vēl ir maza cerība kļūt kaut nedaudz līdzīgai aizokeāna dievietēm :(
22.01.2014 00:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tas tak vispār ir muļķīgi salīdzināt tādu mazu valsti kā Latviju ar USA. Un teikt ka latvijas sievietes ir vienkāršas/pelēkās peles vai nekrāsojas pietiekami, muļķības! Meitenes mums ir ļoti skaistas! Un māk krāsoties nevis tā lai izskatītos pēc klauna, bet gan pēc sievišķīgas būtnes, ar ilūziju ka nemaz viņai tā kosmētika nebūtu, bet gan dabiskais skaistums. Par tām pelēkajām pelēm, nu zini ja latcijā būtu cits ekonomiskais stāvoklis un tiešām visi šeit latvijā būtu spējīgi iepirkt labas drēbes, tad tev neviena nebūtu pelēkā pele. Un kas tev liedza atrast skaistu latviešu sievieti kurai tu varētu sniegt savu sirdi un naudu lai viņa varētu kļūt vel daiļāka? Laikam jau neviena tevi negribēja pat ar visu tavu naudu tāpēc bija jāskrien uz USA kur ir daudz vairāk cilvēku un daudz vairāk izmisušas sievietes kuras meklē to apgādnieku - vīrieti. Turpretīm latvijā sievietēm ir standarti un ir karjēristes kuras kaut ko ar grib sasniegt nevis tik audzināt bērnus priekš tāda vīrieša kā tu.

Ceru ka ceļš uz ameriku bija patīkams, un apsolu ka mēs pelēkās peles tevi nemaz negaidam šeit mūsu nabadzīgajā valstī.
22.01.2014 00:11 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Un pa brivu? Ja arii ne, tad naksies secinat, ka esi diezgan nelaipna un nedraudziga


Par brīvu rādītu tikai savam vīrietim. Punkts.
Nu tad secini, ko vien vēlies. :) Ja iepriekš teicu, ka LV sievietes ir diezgan nelaipnas, tad tagad pilnīgi un noteikti varu apgalvot, ka pret tādiem kā Tu ir jābūt nelaipnām. :)
22.01.2014 00:12 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
provokaacija un nekas vairaak....te neviens vaards no vinja nav nopietni njemams
22.01.2014 00:12 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.01.2014
Nedaudz smiekligi lasit aizstavibu no tam, kam amerikanietes bildees :D kas tikai kartejo reizi apstiprina manu faktu pareizibu, jo savu isto bildi tachu bail likt iekshaa.

Traki.
22.01.2014 00:17 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Katrā valstī ir savas neglītenes ,kuras staigā vecā smirdīgā pufaikā un taukainiem matiem, un tieši tā pat ar cacām.
22.01.2014 00:19 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Tobias, tādām ākstam(atvaino,bet tā ir :D ) kā Tev neviena sevis cienoša sieviete nepārdotos. Labi,nevar zināt,par visām neatbildu. Bet es to nedarītu,man mana dzīve apmierina,nekādas galīgi spiedīgas situācijas arī nav(par situācijām domāju,piemēram,bērns smagi slims vai kaut kas tāds,tad vēl šo pretīgo piedāvājumu nāktos apsvērt). :)

Par taviem secinājumiem.
1. Man ir lepnums par mūsējām,prieks ka tā! Vajag sevi novērtēt. Protams,galīgi nikni rūkt uz visiem ar nevajag(pieklājība jāievēro) ,bet katram otrajam numurus dalīt un ar katru randiņot ar nevajag.
2. Skaistumu katrs mēra pēc savas mērauklas.Man, piemēram,ļoti nepatīk amerikāņu stiliņš(un ne jau arī visiem viņš piemīt) Piemēram,ir redzēts pufaika+biezās šalles+cepure+dūraiņi, bet kājas minī svārki(tiešām ļoti minī),iespīlēti svārciņi un vasaras augstpapēdenes. Nu šobrīd nevarēšu atrast tādas efektīgas bildes,bet ir bijis tā,ka man liekas, kas ir ar jums!? Man patīk kā mūsējās izskatās! :) Arī es sev pati patīku! :D
22.01.2014 00:20 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Es 23 gadus dzivoju Latvijaa, lidz parvacos uz dzivi ASV.

skan tik nopietni. JAu galvā iztēlojos pieredzējušu, pieaugušu vīrieti vai par vīrieti cienījamā vecumā, kas 23 gadus dzīvojis Latvijā un tad pārvācās uz ASV.
bet te seko smieklīgais :D ->
1 gadu esmu tur nodzivojis un skiet varu izteikt secinajumus

Izrādās, puišelīts 23 gadu vecumā pārvācās un nu jau gads riņķī, kopš tur dzīvo. A diskusiju sāk ar tādiem nopietniem vārdiem, ka nu tik. :D
22.01.2014 00:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits