Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

eco matu krāsas

 
Reitings 22
Reģ: 14.11.2011
sveikas!
Noteikti ka kāda ir izmantojusi dabīgo matu krāsu. Kādas jūs lietojat? Cik vidēji maksā? Kāds ir efekts. vēlos izmēģināt ko jaunu jo ir apnicis bojāt savus matus ar lētajām matu krāsām.
21.01.2014 22:22 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Nu tad pamēģini dārgās matu krāsas
vai hennu.
21.01.2014 22:33 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Dārgajām jau sastāvs ir tik past indīgs cik lētajām krāsām. No dabīgajām krāsām ir tikai henna un basma, bet toņu palete ir neliela.
21.01.2014 22:39 |
 
Reitings 41
Reģ: 13.06.2009
Vari paskatīties Biotēkā ir Logonas matu krāsas, bioteka.lv
Pie reizes pajautāšu, vai kāda ir bijusi Ekostudijā pie friziera Konstantīna? Viņi krāso ar dabīgajām. Tikai rezultāts ar dabīgajām matu krāsām nav 100 % paredzams, var neizdoties iegūt toni, kādu vēlas..
21.01.2014 22:58 |
 
Reitings 41
Reģ: 13.06.2009
varbūt?
21.01.2014 23:28 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Njā, es arī vienreiz vēlējos nopirkt dārgo, ar domu, ka tā taču ir tik laba un mani mati būs tik spīdīgi un mīksti.. pilnīga izgāšanās. matu šampūnu izlietoja mans tētis, jo manus matus negrasījos bojāt vēl ilgāk.
Vienkārši jāskatās katra šampūna un kondicioniera un masku un visu pārējo matu līdzekļu sastāvu. VISI ŠAMPŪNI KUROS IR SILIKONS BOJĀ JŪSU MATUS! Jau divus gadus lietoju šapmūnus bez silikona. Šampūni ar silikonu padara jūsu matus mīkstus pirmajās mazgāšanas reizēs (tāpēc jāizvairās no ''oo pamēģināju vienu šampūnu, baigi labais, uzreiz mati tik mīksti! super, esmu atradusi vislabāko šampūnu saviem matiem''.), bet ar laiku tie sāk bojāties un palikt sausi, jo silikons neizmazgā netīro matu, bet apveļ ar kārtu, kas sākumā ir mīksta, un katru reizi atkal mazgājot ar šiem šampūniem, jūsu matu atkal un atkal apveļ šīs kārtas neļaujot matiem nekad izmazgāties no netīruma.
Tāpēc, es vienmēr lasu sastāvu.
Es pašlaik lietoju ļoti labus šampūnus, kas man labi palīdz bez silikona ir Garnier Ultra Doux no silicone. Tagad ļoti bieži daudziem šampūniem un pārējiem matu līdzekļiem virsū ir rakstīts 0%silicone, lai cilvēki jau redz nelasot.


Ir vēl citi šampūni, kondicionieri, u.c. bez silikoniem piemēram no Yves Rocher, Syoss, u.c.

Silikoni bieži tiek aizstāti ar citiem vārdiem sastāvā, lai mēs neatpazītu vārdu silicone. Tātad tie ir šādi:
-cetyl dimethicone
-cyclohexasiloxane
-cyclomethicone
-cyclopentasiloxane
-dimethicone
-dimethicone copolyol
-dimethiconol
-phenyl trimethicone

--
Tātad šie nav visi silikona aizstājēji. Jūs sīkāk varat pameklēt google, ja patiešām interesē.
Ļoti bieži silikoni beidzas ar -cone vai -ane.
--
Pēc manas pieredzes mani mati ar laiku ir kļuvuši veselīgāki, jo es beidzu mazgāt ar silikonu saturošiem produktiem, protams es tos turpinu nedaudz bojāt ar fēnu, vai dažreiz uz svētkiem pamoku ar visādām lakām un putām, bet tā mani mati patiešām sāk atgūt spīdumu.
Protams lielākā daļa silikonu ļoti grūti noiet nost, tam vajag laiku, ir tādi, kuri iziet ātrāk, to arī var pameklēt google.
21.01.2014 23:48 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.01.2014
Ataudzē savējos
23.01.2014 22:55 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man pāris reizes krāsoja matus ar bio krāsām. Baigi ātri viņas izbalē. Rezultātā dabūju rižu toni matos, ko man pavisam negribējās. Man jau pēc 3 nedēļām tas bio krāsas izskatās tādas, ka atkal jākrāso.
23.01.2014 23:07 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
NEGRIBēju veidot savu diskusiju ,tapēc šeit ierakstu ...

šodien nokrāsoju matus ar vienkāršo PALLETES MATU KRASINU ,LAIKAM Šampuns skatas. a vinjs ir ilgi noturigs?
26.03.2014 14:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits