Paaraak daudz prasiibu pret sievieti?

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shodien velk uz kaskji. Laikam nevajadzeeja lasiit caali. Bet nu radaas sekojoshanas paardomas par to, vai muusdienu sievietei uzstaadiitaa latinja nav paaraak augsta.
Saaksim kaut ar buushanu maatei. Ja tev ir kjeizars, nespeeja palikt staavoklii bez maaksliigaas apaugljoshanas, stimuleetas dzemdiibas, atsaapinaatas dzemdiibas, nespeeja vai nedriiksteeshana barot ar kruuti, nemieriigs beerns, histeerisks beerns, ja tu atceries par savaam primaarajaam vajadziibaam un nedod dievs, izlem ka ieieshana dushaa ir svariigaaka par bumbas speeleeshanu ar beernu - uzreiz esi slikta maate, lai gan visbiezjaak shie faktori pat nemaz nav no sievietes atkariigi. Maajas uzkopshana - vienalga, cik stundas straadaa vai cik nogurusi nebuutu, bet aukliiti, maajapkalpotaaju ir kauns njemt, jo tad skaitaas, ka esi izgaazusies kaa sieviete. Ja seedi maajaas un auklee beernus, taatad esi slinkje, kura seezj viiram uz kakla un parazitee. Ja straadaa paaraak ilgas stundas, tad esi egoistiska karjeriste, kura ir slikta sieva un maate, jo beerni ar viiru sanjem paaraak maz uzmaniibas. Tad veel tam visam pa vidu ir jaapaspeej izskatiities ideaali, nedriiksti buut nogurusi, nedriiksti buut bez augstaakaas izgliitiibas un veel ir jaagrib sevi attiistiit visaados kursos.
Vai tieshaam tas viss ir reaali? Vai taas 24h diennaktii ir pietiekamas, lai visu to apdariitu? Protams, var arii sevi izdziit liidz peedeejam, bet vai tas ir to veerts? Skatos, daudzas pat sliikst depresijaa deelj taa, ka nespeej izpildiit visus ideaalaas sievietes punktus, bet tai pashaa laikaa neapzinaas to, ka teorija no prakses pamatiigi atskjiraas.
21.01.2014 17:28 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Es vairaak par to kopeejo tendenci runaaju. Un pat ne tikai caalii, bet arii maaminju klubaa. Sievieteem patiik pashaam sev kraameet virsuu neizpildaamas prasiibas, un tad peec tam raud par to, ka ir depresija.


Nu ir jau sievietes, kuras nešas kā tanki.. Paspēj visu, i karjekru, ir bērnus, i vīru apčubināt.. Iepsējams,ka vairums cenšas tiekties pēc tā,,jo, redz, citām tak izdodas, bet es uskatu, ka vai nu tas cilvekam ir iekšā, vai nu nav. Un lielakajai daļai nav, man tai skaitā, un domāju,ka vel 80 % sievietēm.
21.01.2014 17:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
a par šito, man nav vienota viedokļa, jo es to šeit, cik iemetu acis, lasu, ka meitenēm piens pazūd pašā bēbīša dzīves sākumā.. tas mani izbrīnija, jo labi atceros,kā man rados vienmēr bērni pat gada vecumā tika vel ar krūti baroti un ,kad biju laukos, mammai jautaju, vai agrāk arī tik briesmīgi bijis, ka sievietēm tā zudis piens, tad mamma stāstīja, ka sākumā netekot nemaz aumaļām, ka tas ar lauku nāk, arī caur sāpēm, bet vai nu sieviete padodoties vai izturot.. Tad nu es negribu zināt, cik grūti ir, ja šeit tik daudzas neiztur.. Asiņošana,sāpes..

Es te vairaak runaaju par gadiijumiem, kaa vienai paziistamajai bija. Shii atteicaas no veezja aarsteeshanas, lai turpinaatu mazo barot ar kruuti. Lieki piebilst, ka vinja nomira. :( Un deelj kaa? Deelj stulbaa priekshstata, ka bez kruuts baroshas var beernam taalaako dziivi sabojaat, ka nav taa saikne utt.
21.01.2014 17:45 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Sabiedrības vairākuma izvirzītie ultimāti, kas nosaka, kā pareizi dzīvot, teju allaž būs pilnīgi dumji. Tāpēc man par tiem nospļauties
21.01.2014 17:46 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Ok - es kaut ko tādu lasot varu vienkārši no sirds izsmieties. Bet. Man no sirds ir žēl to meiteņu/sieviešu, kuras ziedo visu, ziedo sevi, laiku, savas vēlmes un intereses, lai izdabātu sabiedrībai, lai būtu perfekta visu acīs. Nav brīnums, ka ar depresiju sirgst, cilvēkam nav laika dzīvot, sanāk eksistēt, lai piepildītu prasības. Nedod Dievs, tādai vēl vīrietis ''īstais'' pagadījies un to visu no viņas arī prasa (nu, tā kā filmās, ka 24/7 super meikaps, bērni mūždien laimīgi, māja spīd un laistās, vakariņās 3 ēdieni, sieva vienmēr griboša un vēl pa karjeras kāpnēm lido zibens ātrumā uz augšu, paralēli izvadājot bērnus pa pulciņiem un pati apgūst 3 svešvalodas un kursus apmeklē).
21.01.2014 17:47 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Par piena pazušanu..
"agrāk tā nebija, manos laikos tā nebija utt " nu jāā... agrāk bija citi laiki. Tagad manuprāt, ir vairāk krenķu visādu cilvēkiem, tad darba dēļ, naudas dēļ, parādu dēļ, rēķinu dēļ, savstarpējo attiecību dēļ, jaunās vientuļās māmiņas utt utt. Jo vairāk krenķu,jo ātrāk piens pazūd.
21.01.2014 17:49 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Marchixa.
Aizmirsi, kad sieva vēl ir labā formā, pēc tiem 3 ēdienaiem vakariņās un citām ēdienreizem :D
21.01.2014 17:51 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Krista, cāli nelasi, nervu šūnas nenoārdīsies tik ātri. :D

P.S. Es piekrītu tev.
21.01.2014 17:51 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Zīle, tas jau pats par sevi. :D pie tam - kādi tie ēdieni - super duper veselīgi, tā ka - atliek laiks ne tikai dažām stundām pie plīts katru dienu un iepirkt svaigus pārtikas produktus, bet arī uz trenažieru zāli regulāri iet.
21.01.2014 17:56 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
"agrāk tā nebija, manos laikos tā nebija utt " nu jāā... agrāk bija citi laiki. Tagad manuprāt, ir vairāk krenķu visādu cilvēkiem, tad darba dēļ, naudas dēļ, parādu dēļ, rēķinu dēļ, savstarpējo attiecību dēļ, jaunās vientuļās māmiņas utt utt. Jo vairāk krenķu,jo ātrāk piens pazūd.


Piekrītu par to,ka kreņķi var pazudināt pienu!
Bet jāsaka,ka es tieši mūsdienu sievietēm redzu mazak problēmu.. Bet tas atkarīgs no vides, es uzaugus karbā vidē, kur sievietes bija visurgājējas! Manai mammai manā vecumā bija 3 bērni, vīrs izcils idots un alkoholiķis, bez darba ut. Kamēr man manā vecumā nav neviena bērna, un atkrīt vel miljons nopietnu problēmu.. Bet tas arī tādēļ,ka es vnk nespētu iedomāties-kā visu apvienot, kā pelnīt naudu, kā izglītoties, kā kopt attiecības un vel bērnus ņaņcīt.. ir jāizdara izvēles,kas ir svarīgak no visa.

Par to sovieti ar vēzi - šausmas.. es arī pirms pāris dienām skatījos raidījumu par sieviti, tepat LV laukos, kura izlēma saglabāt grūniecību, kaut bērns bija ieņmt vel ķīmijterapijas laikā.. labi,ka labi tur viss beidzās! Boj,a varēja abi aiziet..
21.01.2014 17:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/142363/40-lietas-ko-vari-atlauties-40-gadu-vecuma-bet-nevareji-20
Veel viens murgs, ko mediji censhaas uztiept sievietei. Izraadaas, ir jaanodziivo liidz 40 gadiem, lai var beidzot beigt izdabaat citiem un neteelot ideaalo sievieti. Tikai 40 gados var iziet no maajas ar neieveidotiem matiem un ziemaa uzvilkt cepuri. Es tieshaam gribu redzeet to idiotu, kursh/kura uzrakstiija to rakstu.
21.01.2014 18:00 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pilnīgi visas prasības pret sievieti uzstādījusi sev pati sieviete laika gaitā. Elementārās lietas, kuras bija sievietei tika papildinātas ar dzīmumu līdztiesības priekšrakstiem. Sieviete savā dzīvē neko neizsvītroja, kamēr vīrietim nekas jauns neradāš, jo sieviete alkst pēc pilnības un grib varēt visu. Tikai un vienīgi sieviete sev uzstāda netveramos mērķus, alkst pilnības - perfekcionisma. Tikai un vienīgi sievietes uzstāda sev neaizsniedzamos ideālus. Un lieta jau nav slikta, bet sieviete ir emocionālas dabas - vairāk vai mazāk - līdz ar to nejūt sātu. Viņa dzīvo nesabalansētu dzīvi un pēc dabas alkst būt alfa-sieviete. Alkst atzinības un pārākuma sajūtas. Tādēļ mēs viena ar otru nemākam solidarizēties un komunicēt, bet nemitīgi viena otrā meklējam sliktāko, lai atainotu pašas sevi spožākā un labākā gaismā. Nemitīgi notiek rīvēšanās un ar pirkstu bakstīšana, kas automātiski noved pie jauniem mērķiem un planiem. Mēs pašas sev un viena otrai uzliekam par pienākumu būt SuperSievietēm un neviens cits. Visā šajā ļaunākais ir fakts, ka sieviete ar sevi nemāk rīkoties pareizi. Jo daba mums ir devusi visu, bet mūžīgais skrējiens nokausē un nogurdina - sagrauj.
21.01.2014 18:02 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
♊, grūtniecības laikā arī var sākties visādi krenķi. Kaut to pašu hormonu vētru vadīti.
21.01.2014 18:02 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
marchixa.
Tieši tā + brīvdienās mūzīgie āra pikniki, mājas ballītes utt..
Labi ko tur .
Es nēsmu ideālā sieviete.
Esmu nenormāli liela slinķe :D
21.01.2014 18:14 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Es laikam teikšu, ka mūsdienu sievietes sev to visu sakrauj dēļ tā, ka veči paliek mīkstāki.
Ok, vīrietis rukā darba dienu, atnāk mājās noguris. Bet tajā pašā laikā, sieviete rukā tikpat, vel māju tīra, ēsti taisa, ja vel bērni, tos apkopj. āā-un vel uz sporta zāl iet, jo večiem patīk slaidās!
Es skatos uz jaunajiem puišiem, tur būs tā,ka sievietes vel māju remontēs pa manam.. Bet no otras puses, nevar pārmest, ka visu jādara, jo kamēr vīrietis var pacelt asti un aiziet, sievietei atbildība pret bērnu..
21.01.2014 18:15 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Krista.
Pēc tā raksta man ir 39 gadi, jo 26 punkts man vēl neļauj pārkāpt 40 gadu slieksnim :D
21.01.2014 18:20 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
15 gadu vecumā es sāku strādāt ar mērķi "uzbūvēt" sev veiksmīgu karjeru, kļūt turīga, pastāvīga, panākumiem bagāta. Gadi gāja, bet man nekas nemainījās-tiecos tikai pēc karjeras panākumiem. Ārēji neizrādīju, bet, teikšu atklāti, -jaunas māmiņas ar "knapu" vidējo izglītību manās acīs bija mazvērtīgas (Lai Dievs man, protams, piedod par to, ka biju tāda egoiste). Protams, bija arī rezultāti-vadības darbs jau 19 gados, uzņēmums 21, izdevu grāmatu, saņēmu apbrīnas vārdus... līdz brīdim, kad salūzu pērn. Tikai 22 gados sāku izjust tādu nogurumu, kādu, manuprāt, bieži neizjūt pensionāri. Negribēju vairs neko, sapurinājos, saņēmos, sapratu, ka tas ir īslaicīgi. Pirms laika biju pie ginekoloģes-man atklāja pārmērīgu vīrišķo hormonu daudzumu, ārstējos šobrīd ar hormonālo terapiju. Man pateica skaidri un gaiši- tās ir manas " vīrišķīgās rīcības" sekas- daba jūt, ka zaudēju sieviešķīgo būtību un šobrīd man ir jādomā, kā nākotnē tikšu pie bērniņa, kuru, protams, gribu. Loģiski, ka ticu, ka viss būs kārtībā, bet šis duncis pa muguru un iepriekš minētais bezspēks man lika pārdomāt dzīves vērtības- to, kas man kā sievietei ir patiesi svarīgs.
21.01.2014 18:23 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Prasības rodas, kad otru izlutina līdz ārprātam... sākot ar perfekto mājkalpotāju un beidzot ar mega karjeristi...
šajā sakarā anekdote:
Veiksmīgu attiecību noslēpums
Sievietei jābūt labai virējai;
Sievietei jābūt labai gultā;
Sievietei jāpelna daudz naudas;
Un pats galvenais, lai visas šīs sievietes nekad viena otru nesatiktu.
21.01.2014 18:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Liene Piedod, bet taads ginekologjes izteikums izraisa manii smiinu. Hormonu liimenis nemainaas no taa, vai tu smoree vistinjas maajaas rozaa priekshautinjaa vai arii staigaa biznesa kostiiminjaa un domaa par dolaara kursu. Liels viiriskjo hormonu daudzums ietekmee riiciibu, tas tiesa, bet ne otraadi.
21.01.2014 18:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mans uzskats ir ja sieviete spēj visu autores minēto izdarīt tajās 24 stundas, tad visdrīzāk kvalitāte viņas darītajam pieklibo.
Piemēram viņa varbūt vakariņās uztaisa tik pliki vārītus kartupeļus un ātri uzcepj kādu gaļas gabalu, salātu vietā varbūt ņem un nopērk marinētus gurķīšus un viss, turpretīm tās sievietes kas nespēj visu izdarīt varbūt taisa kārtīgas vakariņas ar cepeti vai tādus ēdienus kas ir daudz darbietilpīgāki. Tāds pats princips ar darbam varētu būt, varbūt cita var visus darbus izdarīt 1-2 stundu laikā un skriet mājās bet citai ir stabils 8 stundu darbs kas prasa daudz domāšanu vai fizisku piepūli, tak ir atšķirība?
Tā tas vairāk vai mazāk ir attiecināms uz visu manā izpratnē.
Cita māte varbūt ar bērnu paspēlējas tik pus stundu un atlikušais laiks tiek pavadīts tik pieskatot bērnu, bet cita kārtīgi spēlēsies ar bērnu vairākas stundas līdz bērns nogurs un aizies arī gulēt, bet tā rezultātā parasti māte ar būs nogurusi.
21.01.2014 18:31 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Nekur nav tik viegli kā internetā ar pāris klišķiem uz klaviatūras radīt sev perfektu karjeru un uzburt sev ideālas mātes tēlu:) Gluži tāpat kā dot padomus citām, kā vajag dzīvot, ir daudzkārt vieglāk nekā īstenot tos dzīvē pašām visgudrajām pamācītājām.
21.01.2014 18:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits