Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paaraak daudz prasiibu pret sievieti?

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shodien velk uz kaskji. Laikam nevajadzeeja lasiit caali. Bet nu radaas sekojoshanas paardomas par to, vai muusdienu sievietei uzstaadiitaa latinja nav paaraak augsta.
Saaksim kaut ar buushanu maatei. Ja tev ir kjeizars, nespeeja palikt staavoklii bez maaksliigaas apaugljoshanas, stimuleetas dzemdiibas, atsaapinaatas dzemdiibas, nespeeja vai nedriiksteeshana barot ar kruuti, nemieriigs beerns, histeerisks beerns, ja tu atceries par savaam primaarajaam vajadziibaam un nedod dievs, izlem ka ieieshana dushaa ir svariigaaka par bumbas speeleeshanu ar beernu - uzreiz esi slikta maate, lai gan visbiezjaak shie faktori pat nemaz nav no sievietes atkariigi. Maajas uzkopshana - vienalga, cik stundas straadaa vai cik nogurusi nebuutu, bet aukliiti, maajapkalpotaaju ir kauns njemt, jo tad skaitaas, ka esi izgaazusies kaa sieviete. Ja seedi maajaas un auklee beernus, taatad esi slinkje, kura seezj viiram uz kakla un parazitee. Ja straadaa paaraak ilgas stundas, tad esi egoistiska karjeriste, kura ir slikta sieva un maate, jo beerni ar viiru sanjem paaraak maz uzmaniibas. Tad veel tam visam pa vidu ir jaapaspeej izskatiities ideaali, nedriiksti buut nogurusi, nedriiksti buut bez augstaakaas izgliitiibas un veel ir jaagrib sevi attiistiit visaados kursos.
Vai tieshaam tas viss ir reaali? Vai taas 24h diennaktii ir pietiekamas, lai visu to apdariitu? Protams, var arii sevi izdziit liidz peedeejam, bet vai tas ir to veerts? Skatos, daudzas pat sliikst depresijaa deelj taa, ka nespeej izpildiit visus ideaalaas sievietes punktus, bet tai pashaa laikaa neapzinaas to, ka teorija no prakses pamatiigi atskjiraas.
21.01.2014 17:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Un jaa, ja sieviete izveelaas regulaari ietureet maltiites aarpus maajas deelj laika truukuma vai noguruma, uzreiz daudzas pakratiis ar pirkstu - fui, kaada slinkje, ka nevar eest uztaisiit.
21.01.2014 17:29 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nez, a pa kuru laiku tad tās perfektās cālenes spēj to visu piedrukāt!? :D
Ir lietas, kuras vienkārši ir jāignorē un jādzīvo saskaņā ar sevi, kā tu jūties labi un viss!
21.01.2014 17:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nez, a pa kuru laiku tad tās perfektās cālenes spēj to visu piedrukāt!?

Laikam ar vienu roku zupu maisa un ar otru drukaa no telefona, tai pashaa laikaa staastot beernam pasaku.
21.01.2014 17:32 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Piekrītu uzskatam, ka - vienmēr atradīs, par ko piekasīties. Nekad nebūs labi. Tāpēc jādzīvo un nav jāieciklējas uz citu viedokļiem.
21.01.2014 17:33 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Ir lietas, kuras vienkārši ir jāignorē un jādzīvo saskaņā ar sevi, kā tu jūties labi un viss!


Jap. Un nevajag klausīties kkādas cālenes :D Galu galā, katram cilvēkam sava galva uz pleciem un katram vajadzētu dzīvot pēc saviem principiem, nevis sabiedrībā noteiktiem it kā pareiziem stereotipiem.
21.01.2014 17:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Turklaat mani kaartiigi smiidina tas, ka ir pat uzskats, ka labai dzemdeetaajai nav pliisumu vai iegriezumu dzemdiibaas. It kaa sieviete vareetu pateikt vagiinai - tu tagad aatri staipies un nedomaa pliist.
21.01.2014 17:34 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
jacenshas to visu savaa zinjaa ignoreet un dzivot pec savaam sajuutaam...nu nevar sieviete to visu pavilkt..vnk nevar....un jaa,paliek skumji skatities,kaa sieviete to visu kraamee un kraamee,un kraamee uz saviem pleciem un rezultaataa vnk saeed sevi dzivu no paarslodzes un aiziet CHAU ar nerviem... jamak kaut kaa balanseet pa vidu tam visam un galvenais BUT laimigai :)


Man drizak pashlaik vairak kaitina stereotipu bushana..it sevishkji,kad esmu LV...nu kaa taa Es varu dzivot-tuvu 30 un nav ne ghimene,ne bernu,ne drauga..arprac arprac :D it sevishkji no vecaam kundziteem un bijushajaam drushkaam,kuraam ir berni/viri.. kaitina :D
21.01.2014 17:35 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ir tāda cilvēku kategorija, kam vienmēr vajag atrast, kur otram parādīt ar pirkstu un pateikt: "Bet tu taču esi sliktāks par mani!" Un tad nu metas knābāt tos, kas kādā jomā no šiem atpaliek. Bet tie visi ir kompleksi un sūdīgs raksturs, nav ko ņemt galvā. Īstās problēmas sākas, kad šito saklausās vīrieši un sāk gaidīt nevis sievieti, bet kiborgu.
21.01.2014 17:35 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Īstās problēmas sākas, kad šito saklausās vīrieši un sāk gaidīt nevis sievieti, bet kiborgu.

++
21.01.2014 17:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es biezi esmu piedomaajusi pie taa,ko raksti tiesi tagad.
Laikam katraa gimeenee atradiisies kaut kas taads,kad liekas-viirs grib to perfekto sievu,bet kaads ir pats?Man noteikti ir taadas mazas niansiites,kuras var padariit traku-arii mani:D...Piemeeram,man vajag tikai paskatiities uz sokolaades konfekteem ,kuras atsuutiijusi mamma no maajaam ,un viirs jau teiks-tu izskaties tik labi....Tas noziimee,ka labaak nepieskaarties:D.Laikam visavairaak tracina tiesi tas,ka es pati loti labi zinu to normu,cik var ,nevar...Taa piebilde ,un tad mieriigi attaisa to kastiiti valaa.
21.01.2014 17:36 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
kura diskusija cālī? :D
aij, nu takš, nedomāju,ka netu vispār vajag uztvert kā kaut ko reālu, jo mēs nekad nezinam, kas sēž tur otrā galā!
Viens piemērs, sieviete, kas savu sociālo portālu pārbāzusi ar tikumības lapelēm, regulāri ievieto bez maz bībele baušļus, norej visus, jo visas sievietes ir emkas un vīrieši maitas, pati pametusi jau 2 bērnus, savā mājā ievilkusi mīļāko un vīrs dzīvo blakus istabā..
Tapēc, tādu nevajag ņemt aubē. Kur nu vel, ja vienu dienu es varu bū perfekta mājsaimiece, otru ideāla karjeriste, bet trešo šo visu apvienot..
21.01.2014 17:37 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Īstās problēmas sākas, kad šito saklausās vīrieši un sāk gaidīt nevis sievieti, bet kiborgu.


++
21.01.2014 17:37 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Krista, ja cilvēkiem dzīvē ir interese meklēt baļķus svešās acīs paralēli glorificējot sevi - lai nu, tieši tā, ir tāda cilvēku kategorija, kas no tā barojas/

Fāk, piedzemdēt bez plīsumiem un ja ir, ko tad tai māmiņai tagad darīt? Noslīcināt bērnu un nošauties pašai?
21.01.2014 17:38 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es pati ceļu savu latiņu, cik perfektai man jābūt, kādā kārtībā jābūt mājai un cik nogurusi drīkstu izskatīties. Tie sabiedrības stereotipi man ir pie kājas. Ja esmu slikta mamma kāda acīs, ja no rīta nepaspēju ieveidot kārtīgi matus vai, nedod Dievs, strādājošajam tētim palūgt pieskatīt bērnu, lai varu stundiņu pagulēt, tās ir attiecīgā cilvēka problēmas.
Man ir sava dzīve jādzīvo nevis jācenšas sabiedrības standarti izpildīt. :)
Ņem to visu vieglāk. Un tiešām - kā tās mūždien perfektās visu vienmēr paspēj?
21.01.2014 17:38 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
kura diskusija cālī?
aij, nu takš, nedomāju,ka netu vispār vajag uztvert kā kaut ko reālu, jo mēs nekad nezinam, kas sēž tur otrā galā!
Viens piemērs, sieviete, kas savu sociālo portālu pārbāzusi ar tikumības lapelēm, regulāri ievieto bez maz bībele baušļus, norej visus, jo visas sievietes ir emkas un vīrieši maitas, pati pametusi jau 2 bērnus, savā mājā ievilkusi mīļāko un vīrs dzīvo blakus istabā..
Tapēc, tādu nevajag ņemt aubē. Kur nu vel, ja vienu dienu es varu bū perfekta mājsaimiece, otru ideāla karjeriste, bet trešo šo visu apvienot..

Es vairaak par to kopeejo tendenci runaaju. Un pat ne tikai caalii, bet arii maaminju klubaa. Sievieteem patiik pashaam sev kraameet virsuu neizpildaamas prasiibas, un tad peec tam raud par to, ka ir depresija.
21.01.2014 17:39 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ir lietas dzīvē,ko mēs nekādīgi nevaram kontrolēt. Nu nevar sieviete visu nokontrolēt.
Tas par šo :
Ja tev ir kjeizars, nespeeja palikt staavoklii bez maaksliigaas apaugljoshanas, stimuleetas dzemdiibas, atsaapinaatas dzemdiibas, nespeeja vai nedriiksteeshana barot ar kruuti, nemieriigs beerns, histeerisks beerns, ja tu atceries par savaam primaarajaam vajadziibaam un nedod dievs, izlem ka ieieshana dushaa ir svariigaaka par bumbas speeleeshanu ar beernu - uzreiz esi slikta maate,
21.01.2014 17:39 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
nespeeja vai nedriiksteeshana barot ar kruuti


a par šito, man nav vienota viedokļa, jo es to šeit, cik iemetu acis, lasu, ka meitenēm piens pazūd pašā bēbīša dzīves sākumā.. tas mani izbrīnija, jo labi atceros,kā man rados vienmēr bērni pat gada vecumā tika vel ar krūti baroti un ,kad biju laukos, mammai jautaju, vai agrāk arī tik briesmīgi bijis, ka sievietēm tā zudis piens, tad mamma stāstīja, ka sākumā netekot nemaz aumaļām, ka tas ar lauku nāk, arī caur sāpēm, bet vai nu sieviete padodoties vai izturot.. Tad nu es negribu zināt, cik grūti ir, ja šeit tik daudzas neiztur.. Asiņošana,sāpes..
21.01.2014 17:41 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tātad esi slikta sieviete, ja nevari kontrolēt vagīnas plīšanu un palikšanu stāvoklī. :D Joks.
21.01.2014 17:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ir lietas dzīvē,ko mēs nekādīgi nevaram kontrolēt. Nu nevar sieviete visu nokontrolēt.

Protams, ka nevar. Bet kaapeec tad ir sievietes, kuraam piemetaas depresija deelj taa, ka nevar barot ar kruuti vai juutaas vainiigas par to, ka ir uzticeejushas mazo paaris stundas omiitei, lai var izguleeties? Vai veel trakaak - juutaas vainiigas par to, ka iet uz darbu pelniit maizi?
21.01.2014 17:43 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Pirms pāris dienām, pēc garas daba dienas, vilkos mājās no treniņa apkārusies ar maisiem un tad sapratu, ka vēl jāieiet veikalā un jāpaņem kaut kas ēdams, jo nākamajā dienā nebūs laika.

Tieši tajā brīdī aizdomājos par šo tēmu, un, jāsaka, ka pilnībā piekrītu, ka no sievietes tiek prasīts daudz par daudz. Turklāt sabiedrības spiediens ir tik augsts, ka kaut vai uz pusēm jāsaplīst, bet viss jāpaspēj.
21.01.2014 17:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits