Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PALĪDZIET: ceļojums uz Londonu!

 
Reitings 24
Reģ: 13.02.2011
Hey, vienu vakaru izdomāju, ka vajag aizbraukt kaut kur, kur vēl neesmu bijusi, tā kā mans budžets bija ierobežots un vēlējos pārsteigt arī draugu izvēlējos diezgan tuvu galamērķi: Londonu.

Taču biļetes nopirkt, šķiet, ka bija, pirmais, un visvienkāršākais solis. Tagad mani nomāc dažādi jautājumi..
Varbūt variet padalīties savā pieredzē par to, kur dzīvot, kādu viesnīcu izvēlēties, kur garšīgi un ne-dārgi papusdienot, ko ir vērts redzēt un kurā veikalā iegriezties, lai sevi palutinātu?!?

Paldies! :)
20.01.2014 23:52 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Par viesncām nevaru ieteikt, jo paliku pie pazīstamiem, bet man patika staigāšana pa visādiem tirdziņiem, piemēram http://boroughmarket.org.uk/ , tur visādi paštaisīti gardumi un arī rokdarbi. Ja gribas iepirkties, tad veikali ir Oxfordstrītā visvairāk.
20.01.2014 23:58 |
 
Reitings 160
Reģ: 31.03.2012
Silti iesaku laicīgi rezervēt viesnīcu. Pirms pāris mēnešiem ar draugu uz ātro aizbraucām un nekur neatradām brīvu numuriņu, ja nu vienīgi par 1000...ne Londonā,ne tuvākajā apkārtnē nebija nekā brīva,jo tieši bija kkādas konferences un viss bija rezervēts.. brauciens izvērtās drausmīgs un nācās naktī braukt 3h līdz paziņām lai būtu kur palikt pa nakti!
20.01.2014 23:59 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
nu cik ir dzirdets-biljetes ta leetas uz Londonu,bet viss parejais-transports, viesnicas, eeshana, ir diezgan beigaas sanaak :D un parasti pirms perk biljetes,izpeta arii visu parejo :)
21.01.2014 00:02 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Ieteiktu vaska muzeju, padārgs, bet interesanti. Ja nemaldos, tad var iegādāties kombinētās biļetes uz SeaLife :)
Vēl pastaigājiet pa Oxford street, Hyde park.
Protams, visiem zināmais Big Bens, London Eye, Bekingemas pils, Vestminsteras abatija, tilti.

Šeit īstenībā ir diezgan izsmeļoša informācija http://www.impro.lv/?selected=articles&artId=PILSETAS8
21.01.2014 00:17 |
 
Reitings 24
Reģ: 13.02.2011
Protams, brīdī, kad pirku biļetes, viesnīcu varēja nopirkt par līdzīgu cenu, tagad par tām dažām dienām man būs jāatvadās no kādiem 120ls vienam cilvēkam, tomēr pagaidām meklēju vēl kādu pazīstamo, kas varētu izpalīdzēt šīs 4 naktis..

Runājot par ēšanu, runājot ar paziņām, esmu atradusi vietiņu, kur picu var nopirkt pa 10mārciņām un pietiekot diviem, pat vēl pāri paliekot..
Runājot par transportu esmu nosolījusies staigāt ar kājām ja tie, protams, nebūs kādi 20km..
21.01.2014 00:32 |
 
Reitings 258
Reģ: 30.05.2012
Iesaku http://www.burgerandlobster.com/ lēti nebūs, bet forša vieta. Īpaši super lobsteri, bet burgeri arī līmenī ar lobsteriem.
21.01.2014 00:32 |
 
Reitings 24
Reģ: 13.02.2011
bii9 jā, impro mājaslapā jau biju ieskatījusies, taču vēlējos dzirdēt tieši ko saka cilvēki, kas tur pabijuši.. Bet paldies :))
21.01.2014 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Londona ir dārga, arī viesnīcas mēdz būt ļoti dārgas, jo pieprasījums pēc tām ir milzīgs un, ja cena būs zemāka, visdrīzāk viesnīca būs tāda nedaudz laika zobu jutusi. Lētas viesnīcas Londonā parasti meklēju šajā lapā. Tur lētākas parasti ir tieši labākas klases viesnīcas, pavisam lētās mēdz būt lētākas booking.
20.01.2015 17:25 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.01.2015
Par ēšanu - ja garšo visi ķīniešu ēdieni,noteikti,noteikti iesaku uz ķīniešu kvartālu aiziet, kur ~8 mārciņas samaksā un tad ēd ko gribi,cik gribi un cik daudz vēlies!:-)
20.01.2015 18:26 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Es vienmer visiem iesaku izbraukt ar Thames clipper.. maksa letak neka kruiza kugjishi... vienam cilvekam apm 5£... jo kugjits brauc pa Temzu garam daudziem apskates objektiem - Big Ben, London Eye, London bridge, Tower of London, Canary wharf ... ljoti smuki izskatas ar kugjiti peldot... :)

Daudzi muzeji ir bezmaksas.... nacionala galerija, vestures muzejs, british museum utt... un tad ari protams pa maksu - turistu vidu pieprasitais vaska muzejs.... var izbraukt ar London eye, vai uzbraukt Shard... bet tas protams maksa smuku naudu :p

Tad ari ja esat alternativi cilveki iesaku apmeklet Camden Town - forsha vieta, kuraa apgrozas divainji (l) ka ari tur ir tirgus, daudz bodites un var super gardi paest liela izvele... :)

Par viesnicam ari iesaku sakt meklet jau tagad. No letaa gala laikam skaitas Ibis hotel... bet gan jau vel visadi ir...

Ja pipejat panemat cigaretes pietiekami lidzi jo te marlboro maksa ap 9£.... transports vienam cilvekam diena ap 9£ ( ja perk nedeljas karti tad 35£)....
20.01.2015 18:30 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.01.2015
Par apģērbiem - primark būs tas,kur var atrast ļoti daudz ko vajadzīgu un diemžēl arī nevajadzīgu,bet ar Latvijas cenām salīdzinot - lēti. Nevajadzīgu tāpēc - ka ieraugi tik daudz ko,ko vēlies,bet īstenībā nevajag un sanāk pārtērēties. Pati parasti tur sapērku apakšveļu,kas ir lētās cenās salīdzinot ar Latvijas veikaliem un kvalitāte laba - mani apmierina un izvēle tur tāda,ka tik ej un skaties un izvēlies. Varbūt arī kleitu kādu,bet apgērbu pasti pērku citos veikalos atrodoties Anglijā,primark tiek apmeklēts lai iegādātos apakšveļu!
20.01.2015 18:31 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc ir jāizrok gadu veca diskusija, ja pat nav nekas jauns jautājams? :-D
20.01.2015 18:45 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Hah.. toch veca diskusija.. :D bet toties uzzinaju par Ziemeļmeitas atrakciju ielikto... jau planoju drizuma aiziet.. hehe.. ta ka man noder ;-)
20.01.2015 19:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits