Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sportists un ņuņņa

 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Sasāpējis man šis jautājums jau kādu laiku... Mans jaunais draugs ir riktīgs sportists. Ne profesionālis, bet amatieru līmenī ļoti daudzus sportus prot un dara. Tagad pa ziemu telpās spēlē skvošu, tenisu, volejbolu, basketbolu. Līdz šim nebija sniega, bet tulīt noteikti ies vaļā arī slēpšana un snovošana. Nemaz nerunāsim par vasaru, kas tuvojas un kur tiks spēlēts pludmales volejbols, badmintons, būs veikošana, vindsērfings, kaitošana.

Viņš ir ļoti aktīvs, viņam patīk tādas lietas, arī draugi viņam ir tādi, ar ko kopā to dara. Un arī draudzenes :) Par šo tēmu jau es te vienreiz raudāju, jo man besī, ka viņam ir meitenens labi draugi.

Savukārt es esmu pilnīga ņuņņa. Es neprotu nevienu no šiem sporta veidiem. Tā kā man nav reakcijas, un man no tā kauns, es nekad arī neesmu pat centusies mācīties. Līdz šim man tas veiksmīgi izdevies, jo nebija jau tādas vajadzības ko darīt, man nav tādu draugu un tāds aktīvs dzīvesveids. Man labāk patīk pagulēt pludmalē vai mājās pačilot.

Bet ar šo jauno draugu ir citādi. Protams, viņš man neko neuzspiež. Bet nu tas ir loģiski saprotams, ja es arī to darītu, mēs kopā pavadītu vairāk laika. Citādi viņš ir ļoti aizņemts ar saviem hobijiem, kuros man nav vietas, jo es tos nemāku un nepraktizēju. Un priekš manis viņam atliek maz laika. Vai arī garlaicīgas aktivitātes, kas ir manā stilā, bet ne viņa.

Tagad ziemā vēl kaut kā izsprūku laukā. Bet ko es darīšu vasarā? Gribēsim braukt uz pludmlai... palikt maliņā, kamēr viņa foršā draudzene prot visu un dara ar viņu kopā visu? Jūtu, ka šeit mana pašapziņa vēl vairāk tiks sadragāta.
20.01.2014 12:04 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.12.2013
Neviens nepiedzimst kā fenomenāls sportists. Ok, daži piedzimst ar talantu, bet smags darbs šo talantu vienmēr pārsitīs. Ja Tu vēlies - vari taču pamācīties ar puisi šos sportaveidus kopā, abi vēl satuvināsieties un būs interesanti. Ja nē, tad vienkārši dari puisim zināmu, ka labprāt dažkārt vienkārši pagulētu un nenestos apkārt. Viss jau ir komunikācijā. Atrodiet kompromisu un viss būs kārtībā. Nevajag klusēt un klusiņām bēdāties, ka viss ir tā un šitā. :)
20.01.2014 12:08 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Jā, talants viņam ir. Viņam pāris nodarbības un jebkurš sporta veids aiziet, jo viņš jau no bērnības dara it visu, peld, skrien, lec, met un tā tālāk. Es atkal skolā pat bumbu nevarēju noķert, kad man padeva piespēli :D Nu tas tā salīdzinājumam, lai jūs vispār stādītos priekšā par situāciju.

Nezinu gan, labi, kaut ko vienu kādu reizīti viņš varētu parādīt, pastāstīt. Bet viņš nebūs no tiem, kas ņemsies ap mani stundām ilgi un mēnešiem, lai kaut ko iemācītu. Viņš jau pats grib izbaudīt sportu, nevis mācīt kādu neprašu. Zinu, ka manis dēļ viņš to darītu, bet laimīgs vinš nebūtu :( Viņam patīk spēlēt ar vēl spēcīgākiem par sevi, lai mācītos no viņiem.

Bet kāds te varētu būt kompromiss?

Dažkārt pagulētu un nenestos apkārt? Es jau nekur nenesos :) Es jau nepiedalos nekādos viņa sportos.
20.01.2014 12:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu man šķiet, ka Tu vairāk sev esi iestāstījusi, ka esi tizla nekā tas ir reāli.
Es ar neesmu nekāda super sportiste, bet uzspēlēt volejbolu pludmalē vai badmintonu man pat ļoti patīk. Tā vnk just for fun, apzinoties, ka es neesmu profiņš un nemaz negribu būt.

Lai tak viņš spēlēar čaļiem, ja nevari / negribi būt komandas biedrs, Tu vienmēr vari būt labs līdzjutējs un atbalstītājs! :)
20.01.2014 12:18 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu es arī nemetos līdzi savējam katrā treniņā, tāpat arī sacensībās. Vienkārši daru savas darīšanas, viņam līdzi nedodoties vai laiski pavadu laiku tur, kur aktīvi kaut ko dara viņš.

Es gan neesmu tāda, kura bumbu nevar noķert, pati arī labprāt aktīvi kaut ko daru, bet tas nav vienmēr kopā ar viņu un tieši tas, ko dara viņš.
Es zinu, ka cilvēki ir dažādi, bet tādi, kā tu apraksti sevi, man šķiet nesaprotami. Man kaut kā liekas, ka ir jāgrib varēt būt veiklam un ieinteresētam aktīvā dzīvesveidā - kaut vai savas veselības un vieglākas dzīves dēļ - trenēta sirds, muskuļi - tie vienmēr noder.

Kompromiss tavā gadījumā būtu atvērt sev kaut daļu tās aizraujošās pasaules. Citādi jūs apgrozaties dažādās dimensijās.
20.01.2014 12:23 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Es kad iepazinos ar savu puisi arī praktiski neko nemācēju, bet esmu iemācijusies braukt ar riteni, slidot, un daudz ko citu, jo gribu pavadīt laiku ar viņu vairāk tad ir jaiemācās, sākumā varbūt mazliet bija kauns ka es pieaugusi sieviete neko daudz nemācēju, bet tagad saprotu ka puiši novērtē to ka es cenšos un mācos lai varētu piedalīties kopējās aktivitātēs.
20.01.2014 12:24 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Haha, es arī esmu salīdzinoši tizla, bet man tas besī & kad varu, eju ar draugiem pasportot, lai iemācītos kko & nekaunos, ka nekas nesanāk. :D Kā tad vēl iemācīties, ja ne darot?
Ja viņam patīk spēlēt ar stiprākiem, tad vispār ideāli. Paņems tevi savā komandā, pretējā noteikti būs stiprāka & būs kā viņam patīk, pie reizes pavadīsiet kopā laiku, un tu vēl kko jaunu iemācīsies. :D
20.01.2014 12:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja tu nekad neko neesi darījusi, kā tu zini, ka tev tas nepadodas?
nu draugs arī spēlē basīti, bet es nē. bet divatā sodiņus pamētāt mēs arī varam. tāpat prieka pēc es varu paspēlēt gan badmintonu, gan volejbolu. ar laiku jau tev ieiesies labāk viss.
ja tu neko pilnīgi neproti, gadījumā nav bijis arī tā, ka skolā sporta stundās esi izvairījusies pēc iespējas vairāk no visām aktivitātēm, jo tjipa neko nemāki?
ja kaunētos sākt mācīties kaut ko, palūgtu draugam pa reizītei divatā ko uzspēlēt vai nu kaut ko jau izdomātu.
bet tev ir jāizdomā tas viss kārtīgi. tikpat labi tu vari būt labs līdzjutējs un atbalstītājs, ja pašai riebjas tie sporta veidi. man jau šķiet, ka tev it kā nepatīk, jo tu nemāki un baidies izgāzties.
20.01.2014 12:27 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Pati raksti, ka draugam tas viss ir hobijs, tātad tas nozīmē gūt prieku no tā visa, ko dari. Nesaprotu, kāpēc Tu domā, ka viņam nesagādās prieku spēlēt bumbu kopā ar Tevi, lai arī nemāki tik veikli to darīt kā viņš? Domāju, ka draugs būs patīkami iepriecināts, ja izrādīsi interesi spēlēt un mācīties kopā ar viņu.

Domāju, ka kompromiss šeit ir šāds, ka Tu reizēm iesaisties viņa aktivitātēs un reizēm viņš izvēlēsies labāk ar Tevi mājās pačilot.
20.01.2014 12:28 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Problēma jau ir Tevī, tajā, ka Tu esi iestāstījusi sev, ka neko nevaru, neko neproti, ka tas nav priekš Tevis utt.
Biju līdzīgā situācijā, vienmēr bija licies, ka sports vienkārši nav priekš manis, līdz uzradās sportisks draugs, kurš mani iedrošināja pamēģināt ko jaunu, protams, ka bija grūti izlīst no savas komforta zonas, bet toties šobrīd situācija ir tāda, ka šis puisis ir mana pagātne, bet mana tagadne ir aktīvs dzīves veids un zinu, ka nākotne būs tāda pati, ja ne vēl aktīvāka. :)
20.01.2014 12:28 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Šo situāciju var pavērst pilnīgi citā virzienā ar vienu teikumu: "Dārgais, parādīsi, lūdzu, kā man pareizi jāservē bumba?" Īzī-pīzī. Ja sēdēsi malā un bozīsies par savu tizlumu, tiešām ar laiku vari izbesīt.
20.01.2014 12:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un, ja viņa draugi ir normāli, tad viņi tevi neapsmies un neņirgāsies, ja tev kaut kas neizdodas. protams, par mani reizēm arī kāds pajoko un tamlīdzīgi, bet es to nekad neesmu uztvērusi kā apvainojumu. es esmu pustizla novusā, bet vasarā nedaudz pa retam paspēlējām un sapratu, ka nav tik traģiski kā iepriekš, jo cilvēks pēc dabas jau nav stulbs. ja tu trenējies un mācies, ar laiku tam ir rezultāti. nav jau jābūt profiņam.
20.01.2014 12:36 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Neaizmirsīsim vēl viņa labākās draudzenes faktoru... kura arī ir tikpat sportiska un visu varoša un protoša. Zinu, tie ir mani kompleksi, bet nezinu, kā ali to visu risina.

Jā, skolas laikā izvairījos no sporta, jo biju tizla, mani apsmēja un neko nepratu.
20.01.2014 12:42 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
...ļoti daudzus sportus prot un dara.
...par šo teikumu man riktīgi jāsmejas :D
20.01.2014 12:45 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Nu, bāc, sieviete, ierosini kaut kādas sportiskas aktivitātes divatā. Tā būs win-win situācija. Pirmkārt izkustēsies un iemācīsies netizloties (jau atkal - palūdz, lai iemāca), otrkārt, pavadīsiet laiku divatā.
20.01.2014 12:46 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Šakti vai tad vienmēr tā viņa labākā draudzene arī ir visur?
20.01.2014 12:46 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Cik nu novērots, čaļiem parasti nav nekādu iebildumu pret meitenēm, kas kaut ko nemāk, bet sāk apgūt un cenšas, toties ir iebildumi pret meitenēm, kas činkst un apvainojas, jo pašas izdomā, ka tādu vai šādu iemeslu dēļ nepiealīsies kopīgās sportiskās aktivitātēs.

Sports ir foršs. Endorfīni labam garastāvoklim, slodzīte labam augumam, visādi tizlošanās gadījumi - lai iemācītos pasmieties par sevi.
20.01.2014 12:55 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es atkal domāju, ka man nederētu vīrietis kas neko īsti nedara, nebūtu pa ceļam, jo man gribas darīt visu, skriet, slidot, slēpot, peldēt jo trakāk jo labāk. Agrāk es tāda nebiju, bet mans bijušais draugs gan tāds bija, ļoti aktīvs, daudz hobiju, skatījos no malas, atbalstīju, bet tas bija sen un vairs negribu par to domāt.
Un ja cilvēks sev iegalvo, ka ir zils ņuņņa, tad pats vainīgs, jo manuprāt nav tizlu cilvēku, viss ir galvā, visa varēšana ir galvā!
20.01.2014 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Šakti, man sāk likties, ka Tev vajag apdomāt drauga nomaiņu. :D Tev kaut kas tajā cilvēkā/viņa darbībās patīk un nesāpina arī?
Labi, neuzmet lūpu, tas nebija nopietni domāts un negribu Tevi aizvainot, bet varbūt der apdomāties par faktu, ka Tev tik ļoti daudz kas dara pāri. Rodas iespaids, ka Tu visu laiku vienos pārdzīvojumos un krupju rīšanas režīmā dzīvo. Veiksmi! :)
20.01.2014 13:11 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
pride and prejudice, man viņš ļoti patīk. Es viņu tiešām apbrīnoju gan kā vīrieti, gan cilvēku kopumā. Mani sajūsmina tas, ka viņš ir tik spējīgs, tik visu varošs un protošs, ļoti gudrs, talantīgs daudzās lietās. Es par viņu vispār nevaru teikt nevienu sliktu vārdu.
Tikai tie blakusapstākļi un es pati. Piemēram, mans tuzlums. Vai viņa labākā draudzene, pret kuru es kompleksoju.
20.01.2014 13:55 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Tu pati ar kādu sportu nodarbojies vai vismaz vari iedomāties sevi to darām?
Ja tu domā, ka viņam ar tevi būs apnicīgi ņemties, kam es vispār nepiekrītu,un tev kauns viņa priekšā nemācēt, tad sāc pati par sevi. Varbūt atrodi kādu otru ņuņņu, lai varat tizloties kopā:)
Es vienmēr esmu bijusi labā formā, jo daudz dejoju, bet tādos sporta veidos ar bumbām, ūdeņiem, sniegu utt. arī biju diezgan tizla, bumbiņas mešanā skolā vispār līdz sekmībai netiku.
Bet pienāca brīdis, kad pašai apnika, pielauzu draudzeni un aizgājām uz lielo 50 m baseinu. Gandrīz noslīku, pirmajā reizēs nevarēju tikt līdz otram galam, bija kauns no visiem,domāju-vairs nekad, ja tikšu ārā dzīva. Bet turpināju iet, iemācījos pabāzt galvu zem ūdens, kā kustēties un tagad esmu atkarīgā.
Arī ar volejbolu droši vien līdzīgi kā tev pagaidām-serves uz visām pusēm, tikai ne tur, kur vajag, smiltis acīs un vispār čau. Bet neforši tā vienmēr pludmalē palikt maliņā, tad nu ar to pašu draudzeni sameklējām meiteņu grupu, kas pa vakariem brīvā atmosfērā trenējas skolas sporta zālē, jau pēc mēneša bumbas sāka lidot tur, kur es gribēju, zilumi no rokam nogāja un dibens beidza sāpēt. Nekļuvu protams par nez kādu profiņu, bet pilnīga izgāšanās arī vairs neesmu.
Un to pašu draudzeni viņas sportiskais čalis tagad māca kaitot, un neizskatās, ka puisi tas jebkā apgrūtina.

Ko es ar šo gribēju teikt-ir cilvēki, kam nav viss tas sportiskais asinīs, bet sevi var attīstīt, ja tas ir tas, ko tu tiešām vēlies.
20.01.2014 14:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits