Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

gribu atpakaļ bijušo

 
Reitings 15
Reģ: 19.01.2014
Sveikas, meitenes!
Speciāli šeit reģistrējos, lai izklāstītu savu stāstu un mēģinātu uztver kādu ieteikumu no cilvēkiem no malas, kas ir ar vēsu galvu domājoši.
Tātad, lieta ir tāda, ka šeit notiek - manā galvā notiek kaut kas nenormāls. tāda putra..
ir bijuši puiši, bet nekas nopietns. Bija viens puisis (pirmo reizi tā patiešām patiesi patika (E) , viss šķita savādāks, vārbūt tāpēc, ka arī vecāks 4 gadus un tā, bet nu jā. ) ļoti patika, bet notika tas , kas nebija noticis nekad -
1. VIŅŠ MANI NOKRĀPA AR SAVU BIJUŠO
2.ATTIECĪBAS BEIDZĀS VIŅA DĒĻ.
Briesmīgi pardzīvoju, viss šķita 2x sāpīgāk, jo viņš bija tāds pirmais. spēlēja gan tas, ka man viņš patika, gan arī tas, ka viņš šķita kā nedabūt līdz gala, jo viņš pārtrauca.
......labi, vasara iepazinos ar kādu puisi, kurš it kā man jau labu laiku šķita pievilcīgs un interesants, BET vairāk biju kā izmisuma dzīta un drīz vien mums izveidojās kāda ķīmija. viss bija dikti stilīgi, tiešām jutu pirmo reizi, ka kāds ir iemīlējies manī, tā patiesi, uzvedība, apdāvināsāna, nenormālā uzticība.. TIEŠĀM! kopā ceļojām, piedalījāmies dažādos pasākumos, konkursos. bija pagājis apmēram 8 mēneši ,kopš škiršanās ar pirmo puisi, bijām pie jaunā puiša vecākiem Holandē, tur es sagaidīju savu dzimšanas dienu, kurā atnāca liktenīga sms no ex - sveiciens dzimšanas dienā.
SĀKĀS SARUNA, kad altidojām, es ar viņu tikos, kopumā kādu pusgadu aiz muguras viss notikās............. un es sapratu, ka taagdējais puisis riebjas līdz baltajām pelītēm, gribu pie E. es visu pārtraucu .. Un uzreiz sagājos ar puisi, ar kuru biju kopa sakumā.. viss ļoti jauki, bet es esmu sapratusi, ka tas tiešām nav nekas patiess kā man šķita. tas tiēšam bija mednieces instikts - viņš bija pirmais, kurš atļavās man t nodarīt, emsu panākusi to, ka skrien pakaļ, apdāvina, mīl.. vārdu sakot, esmu saprtusi, ka patiesībā man viņš visopār nav vajadzīgs un nepatīk, lai cik šausmīgi neizklausītos. un es ļoti gribu atpakaļ to otro puisi, bet viss ir tik nenormālā bedrē, ka nezinu kā rīkoties, viņs pamatīgi cieta, ir aizvēries.. vakar tikāmies kopš 5 mēnešu pauzes. es nespēju par viņu nedomāt, bet viss beidzās ar tādiem dubļiem un netīrumiem. es pat nezinu kā viņu uzrunat, ne tikai viņš, bet arī viā vecāki mani ir nobloķējuši, izmetuši no visiem portāliem . ko man darīt? meitenes.. ?
19.01.2014 18:52 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
kuru puisi tu gribi atpakaĻ? es tā sapratu ka otro, kā tu zini, ka viņš tagad būs īstais? tāvien liekas ka mētājies apkārt, nezini ko īsti gribi.

tas tiēšam bija mednieces instikts - viņš bija pirmais, kurš atļavās man t nodarīt, emsu panākusi to, ka skrien pakaļ, apdāvina, mīl.. vārdu sakot, esmu saprtusi, ka patiesībā man viņš visopār nav vajadzīgs un nepatīk, lai cik šausmīgi neizklausītos. un es ļoti gribu atpakaļ to otro puisi, bet viss ir tik nenormālā bedrē, ka nezinu kā rīkoties, viņs pamatīgi cieta, ir aizvēries..
19.01.2014 19:01 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Aizmirsti un liec viņam mieru. Nav viņam vajadzīga tāda draudzene kā Tu.
19.01.2014 19:02 |
 
Reitings 224
Reģ: 02.01.2014
Man jau izliekas, ka Tu nezini, ko gribi! Visdrīzāk neviens no tevis minētajiem nav īstais. Īstais būs tas, par kuru Tev nebūs ne vismazāko šaubu par palikšanu kopā ar viņu, kā arī viņam tāpat! Novēlu Tev atrast To īsto!
19.01.2014 19:04 |
 
Reitings 15
Reģ: 19.01.2014
Kā man nomākt to pretīgo sajūtu iekšā? visu laiku par to domāju, pārdzīvoju, uz tagadējo puisi, jeb sākotnēji pirmo E. pat skatīties negribas, viss kaitina, iedzen dusmās utt.
19.01.2014 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 3050
Reģ: 13.11.2011
novērs domas no viņiem abiem, dari to, kas tev patīk un aizrauj. un neesi kopā ne ar vienu no tiem diviem.
19.01.2014 19:21 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ieteiktu pārtraukt šo pašapliecināšanos, pašapziņas celšanas procesu, pārtraukt mocīt abus puišus, pārkāpt sev un uz šo brīdi palikt vienai!
19.01.2014 19:26 |
 
Reitings 298
Reģ: 09.01.2013
Pati izvēlējies sāpju taku, nu tad noej to līdz galam ;)

Jo fakts ir tāds, tu rīkojies pretīgi un zemiski un ļauni pret cilvēku kurš tevi cienīja un mīlēja. Tāda mēroga nodevību ir grūti piedot, gandrīz neiespējami. Pat ja tas cilvēks tevi paņems atpakaļ, tad nekas nebūs tā, kā bija. Tas viss vilksies līdz.
19.01.2014 19:40 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Pat ja tas cilvēks tevi paņems atpakaļ, tad nekas nebūs tā, kā bija. Tas viss vilksies līdz.

Pilnībā piekrītu! es 4x sagāju atpakaļ ar bijušo, 5tajā beidzās pavisam.
19.01.2014 19:43 |
 
Reitings 15
Reģ: 19.01.2014
paldies! :)
19.01.2014 21:04 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
mans uzskats nevaig saiet atpakaļ ar bijušo, ja šķirās tad šķirās un nekādi ceļi atpakaļ neved.
19.01.2014 21:11 |
 
Reitings 13
Reģ: 16.01.2014
Piekrītu Amber.
Mana dzīves mācība ko guvu- nekad nesaieties ar bijušajiem. Tas gandrīz vienmēr beidzas ar atkal šķiršanos.
20.01.2014 16:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits