Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Chomene ''deveja''

 
Reitings 69
Reģ: 15.11.2013
Kada attieksme pret tadam ,kam no preteja dzimuma puses slikta slava?(mauk** statuss)draudzejaties vai pa gabalu?

Intrese Jusu viedokli.,kapec?Jo kadu laiku pazistu divas intresantas meitenes,bet lidzko aizejam,kur atpusties taa dzirdu konkretus perversus apvainojumus(vinaam),ari arpuss izklaidem daudz esmu dzirdejusi..Vakar man pajautaja daudzu cilveku klatbutne,kada esot mana milaka poza..:D Tapec tagat domaju,ka vini ari mani par tadu uzskata,lai gan ne tuvu tam nav..
18.01.2014 12:24 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Turos pa gabalu un nemaz necenšos iedraudzēties, jūtos pretīgi tādu sabiedrībā,jo uzskatu,ka esmu labāka nekā tās padibenes. Parasti, cik man apkārt tādas, tad viņas ir vulgāras,nejēdz normāli ģērbties,rupjas utt. Man liekas,ja ar tādām kopā tusētu, tad pārējie ar domātu,ka esmu tāda, un tas man traucētu, cenšos kontaktēties ar cilvēkiem, ar kuriem jūtos kopā patīkami un varu ko jaunu gūt ;)
18.01.2014 12:29 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.11.2013
Nu vinas ir savadakas.Kartigas,tirigas,labi gerbjas,macas,strada,bet...Atri paver kajas...Iepazistas,chalim smuki japaglaimojas un viss notiek,no rita puisis apgerbjas un aiziet..
18.01.2014 12:31 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Draudzējos, ja konkrētā persona man patīk. Respektīvi - "maukas statuss" nu nekādi man nedotu "zaļo gaismu" momentāli pātraukt draudzību.
Jo 1000 reižu ir pierādījies, ka bieži šādi sauc meitenes, kuras par tādām nebūtu dēvējamas. Un tās, kuras būtu maukas statusā, neviens tā nesauc, ja viņas ir "krutas". Klases "krējums" - visi zina, ka mauka, bet neviens tā nesauc. Bet atliek meitenei vulgaris atļauties reiz kādu seksuālu sakaru ar kādu čali un par to visi uzzin, vai arī nedo' dies, viņa bija nokļuvusi babņika ķepās, viss - reputācija kauput. Kaut to meiteni, kuru babņiks izmantoja, būtu jāžēlo un svoločam zobi jāizdauza, ka meitenei galvu sajauca.
P.S. Komentāri "pašai ar galvu jādomā" būs nevietā. Zinām taču, ka visādi var gadīties. Un naivums nav nekas slikts. Dažreiz ļoti pat noderīga lieta :) Bet laikam ne attiecībās.
18.01.2014 12:32 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Kartigas,tirigas,labi gerbjas,macas,strada,bet...Atri paver kajas...Iepazistas,chalim smuki japaglaimojas un viss notiek,no rita puisis apgerbjas un aiziet..


ahhhh... nu tas daudz ko maina, ja runa ir par regulāriem izgājieniem. Es kaut kā biju iedomājusies, ka vienreiz gadījās un kaut kāds statuss iegūts :D
Nē, ja ir divas vai vairākas tādas, kuras čupojās kopā un ātri kājas paver... nē, ar tādām man nav ko daudzēties :D
Ja dikti gribas kuram katram kājas pavērt vaļā, tad jādara tas pa smuko - klusiņām, tā lai neviens nezina un nenojauš :D
18.01.2014 12:35 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es citu gultās nelienu, kāda starpība,kociti dara vai nedara?
18.01.2014 12:36 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.11.2013
cloo-Tada,ka citi pectam par to runa un apspriez un secina,ka deva daudziem...Un man navvienalga ,ja del kada cita saktu mani saukt tapat..Tapec prasu tadu jautajumu..Negribetu,lai citi normali cilveki ietu pa gabalu,jo padomatu,ja ar vinaam,tad ari tada.
18.01.2014 12:41 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Mute tak ir dota, runāt vari, aizstāvi sevi. Kas tas par stulbumu, ka bez iemesla tevi sāk saukāt?
Tu dzīvo mazā pilsētā/ciemā, ka visi visu zin?
18.01.2014 12:50 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nezinu, ja tās meitenes būtu foršas, man ar viņām būtu kopā interesanti, un nekas neliecinātu, ka viņas tādas ir, tad nepārstātu draudzēties tikai tādēļ, ka redz, kāds tur domā/saka, ka viņas tādas ir! Nu kāds sakars? Ja tiešām tā būtu - nezinu, kamēr tas man netraucē un pati tāda nekļūstu, man būtu vienalga, ko citi domā vai runā! :D Īpaši, ja tā ir kāda mazpilsēta, kur visi par tevi zina visu labāk, nekā tu pats/pati! :D
18.01.2014 12:55 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.11.2013
Maza pilseta..Protams,ka uz aci sevi aizstavu,vienmer esmu uzvedusies ta ,lai pec tam nav jakaunas...Bet cilveki ir pretigi un daudz var izdomat pasi...
Tapat kaa skolas laikaa,vareji nepipet,bet ja aizgaji lidzi tas nozime ,ka ari pipee...
18.01.2014 12:56 |
 
Reitings 25
Reģ: 24.12.2013
smieklīgi, cik cilvēkam daudz nozīmē ko KĀDS varētu padomāt. tak nav vienalga? ja foršas meitenes, draudzējies, lai runā, ko grib
18.01.2014 12:58 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
jāizvēlas ,kas svarīgāks -reputācija vai draudzība ar šīm meitenēm. ja vienu reizi tā uzprasa,pasaka piezīmi,tad nav nekas traks,bet ja tas sāksies regulāri..,tad jāapsver vai Tavi nervi ,ko tādu pacietīs. varbūt neej ar viņam tusēt,bet gan satiecies un aizejiet uz kino,kafejnīcu vai citur,kur viņas neļaus sevi nocopēt ,neuzvedīsies kā viegli dabūjamas meitenes.varēsi turpināt draudzēties ar viņām,taču neviens neko sliktu nepadomās par Tevi.
vispār jau nevajadzētu uztraukties,ja klubos Tu neuzvedies lēti, neļaujies provokācijām no puišu pusēm. var jau padejot, taču vēlams neskūpstīties, neļauj sevi apgrābstīt publiskās vietās. viņi jau redz,ka viņas aiziet ar puišiem kopā, bet Tu viena, vai arī viņas sūcas dejas plača vidū,kamēr Tu vnk dejo.
18.01.2014 12:58 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.11.2013
Persephon-Es loti labi zinu,ka taa ir!Vienu iepazistinaju ar saviem draugiem un pirmaja vakara vina vienam iedeva jau,pectam stulbi pasmaidija un teica,bet vinjs tik smuks un miljs...Vienreiz skaitijam bijusos,tik lielu skaitli nevienai nebiju dzirdejusi...
18.01.2014 12:59 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Draudzīgas attiecības uzturētu, kamēr man nemēģinātu viņu statusu pielīmēt, jo cik zināms - nav jēgas baigi bļaut tādiem līmētājiem pretī, ka ''es tāda neesmu'', jo tas tieši viņus uzkurina vēl vairāk. Viņiem liekas - ja noliedz, tātad 100% esi un man nav vēlēšanās uzturēt draudzību, kurā man vēl papildus regulāri jātērē enerģija bezjēdzīgi aizstāvot sevi, jo tāpat tas neko nemaina un tāpat domātu, ka es tikai noliedzu un patiesībā esmu tāda pati kā viņas. Daudzi spriež par cilvēku pēc viņa draugiem.
18.01.2014 13:00 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
vispār nesaprotu tās,kuras maz vai katru nedēļas nogali ar citu,lai atrod pastāvīgu uzšavēju. dabūs regulāri un nebūs tik maucīga reputācija.
18.01.2014 13:02 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.11.2013
sniegpulksteniite-viss taa kaa raksti un tiesam sobrid uzskatu,ka kopigi pec iespejas Mazak..


Lai cik stulbi,tas butu,bet man nav vienalga,ko par mani runaa..Es zinu cik daudz vecakiem nozime,lai par mani slikti nerunatu,butu kauns bralim acis skatities...Pie mums ir viena komandina ar letajam,esmu daudz dzirdejusi kaa par vinam runaa un kada ir attieksme pret vinam,pretigak laikam jau nevar but..Nopietnas attiecibas vinas var meklet kautkur Latvijas klusakaja sturiti,kur neviens neko nezina..
18.01.2014 13:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 18.01.2014
TIKAI ŠODIEN NEKO NEIEMAKSĀJOT! Ātri un vienkārši, preškam ir jāņem kredīts, ja var nopelnīt neizejot no mājās.!? Es pelnu naudu šeit - http://www.learnmoneystrategy.com/karinamurr/. Tas ir viegli, un labi var nopelnīt! ;)
18.01.2014 13:05 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.11.2013
Jasmin-Vakar tieshi par to parliecinajos..Svesi cilveki mani uzrunaja kaa mau**,pasakot,ka ne tai istai jautaa bija vel stulbaki komentari,nestridejos un vienkarsi aizgaju..
18.01.2014 13:05 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Diāna, nu tad es nezinu! :D Tā kā mani īpaši neuztrauc tas, ko domā un runā citi, bet ja man pajautātu kaut ko aci pret aci - ticu, ka mācētu nolikt pie vietas tā, ka otru reizi vairs nejautātu, tad skatītos pēc situācijas! Ja tev ir citas draudzenes - varbūt vairāk ballējies ar tām!
18.01.2014 13:07 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Patiesībā, no vienas puses, priecājies, ka tikai pajautāja, nevis uzreiz sāka apgramstīt.
Man būtu diezgan pretīgi, ja mani uzskatītu par tādu. Tik ļoti man nav vienalga par savu reputāciju.
18.01.2014 13:11 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es parādītu to mīļāko pozu un miers :D Lotosa pozu, piemēram. Saka jau, ka tas bojā kāju asinsriti, bet man tā patīk.
18.01.2014 14:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits