Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tu pats zini, ko tu gribi no manis??!

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Ar draugu esam kopā jau ilgi, drīz būs pāri diviem gadiem.

Esmu 163/57, nu spriediet pašas kā tas ir, kā nav, manuprāt, resna neesmu ne tuvu. Patīk gan krūtis, gan dupsis, gurni... Nu ideālais svar skaitās 52 kg, tas gan...

Lai man neteiktu, ka neko nedaru, tad neriju es ne čipšus, ne kolu, eju arī uz aerobiku un vienmēr esmu kkur piedalījusies, sporta klubā utt.


Bet reāli apnika tā knābāšana vasarās, pataisi presītes, es tagad ēdīšu, bet tu neēd, pasēdi vnk pie galda, un tml...
Arī ikdienā sāp tā iebikstīšana man vēderā un ķiķināšana, Tas nav ar ļaunu pēc tam bučo un no malas gan jau izskatās mīļi, bet man sāp...
Tad vienreiz gulējām skatījāmies tv, pēkšņi nogāza un smaidot teica, nu, pataisi presītes tagad :) es mēģināju neraudāt, un taisīju, ari spēlēju to kā joku.


Tagad, kad man tas līdz brošai un jau nedēļu ieturu stingru diētu, viņš pēkšņi sācis uztraukties, ka neēdu, prasa, ko esmu ēdusi utt.

Pērk man visādus gardumus, kas pat ir kaitīgi svaram, saldumus, čipsus untt. Un šokā ka necienājos. Pat vecākus iesaistījis, lai šie man nāk prasa, kāpēc nenāku ēst.

Jautājums virsrakstā. KO TU GRIBI NO MANIS??????
17.01.2014 13:27 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
man tas nav tik skarbi teikts, bet reizem arī ta ir, draugs grib, lai es izskatos labi, bet tajā pašā laikā mēģina iebarot saldumus, nes mājās šokolādi un citus našķus, bet tas nav būtiski, jo tik un tā ir teicis, ka mīlēs mani jebkādā formā un apmērā. tad nu par laimi, mans izskats paliek manā ziņā- gribu, tievēju, gribu- stūķēju saldumus :D bet ja tas netiek baigi kritiski teikts, ir tikai normāli, ka vīrietis grib skaistu meiteni sev blakus un tajā pašā laikā lutināt (ar saldumiem).

protams, šo pilnīgi noteikti par normālu rīcību neuzskatu:
Tad vienreiz gulējām skatījāmies tv, pēkšņi nogāza un smaidot teica, nu, pataisi presītes tagad
26.02.2014 13:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!