Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Biju stipri iemīlējusies (KĀDREIZ..)

 
Reitings 264
Reģ: 06.04.2011
Labvakar! ;) Šis būs stāsts par bijušo kolēģi, kurā agrāk (pirms 6 gadiem) biju iemīlejusies... Pēdējā laikā aizvien biežāk viņš man draugos raksta, retu reizi arī zvana. Pirms pāris dienām viņš mani uzaicināja satikties, jo kopš 2008. gada nebijām redzējušies un viņš ļoti gribēja mani satikt. Bijām šad tad draugos sarakstījušies, bet vispār agrāk bijām labi čomi, nekad nekas vairāk starp mums nebija bijis.
Satikāmies. Mani pārsteidza tas, ka viņš uzdāvināja ļoti skaistu, baltu rozi, kā arī nākot pretī un atvadoties, viņš centās noskūpstīt mani un apskāva, bet es centos izvairīties, lai nebūtu viss tik sasteigti. Viņš runāja tā, ka es sapratu, ka viņš gribētu būt kopā ar mani un to spilgti apstiprināja arī vēstule draugos.
Stulbi, ka tad, kad es gribēju ar viņu būt kopā, viņš diez vai to gribēja, savukārt tagad es esmu tā, kuru viņš kā vīrietis ne īpaši saista, bet kā draugs viņš ir lielisks... Vai Jums ir bijis līdzīgi un kā rīkojāties? Padalieties pieredzē! :)
16.01.2014 19:37 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Ja viņš kā vīrietis ne īpaši saista, kur problēma? Netiecies.
16.01.2014 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Man tieši tā ir bijis! :D Reiz (pirms kādiem 6 gadiem) biju kā traka pēc viena puiša, bet mums nekas nesanāca, pats viņš nesaprata, ko grib, ko negrib, teica, ka varam palikt tikai kā draugi utt, it kā atšuva, it kā nē. Tā nu beigās izšķīrāmies, man bija ļoti lielas sirdsāpes.
Pēc vairākiem gadiem sāka man rakstīt, bieži apjautājās, kā man iet, prasīja, vai nevēlos satikties. Sapratu, ka laikam viņam ar sievietēm neveicas, vēl joprojām viens ar saviem vecpuiša paradumiem. Jau jau negribēja mani vairākus gadus, kā tad tas nākas, ka pēkšņi grib? :D
Vienreiz, kad viņš bija atbraucis uz Rīgu, piekritu tāpat vien satikties uz tēju, ja jau cilvēks grib. Atnāca ar ziediem, atvadoties centās noskūpstīt (par ko patiesībā biju ne sevišķi patīkami pārsteigta). Sapratu, ka ķeras pie bijušajām :D Vairāk arī tikušies neesam, izdzēsu no soc. tīkliem, lai tas paliek pagātnē. Kad visas rozā brilles bija jau sen nokritušas, ieraudzīju viņu citā, man netīkamā gaismā. Un izbaudīju to, ka tagad varu lepni atšūt.
16.01.2014 19:49 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Baigais kuuminjs, 6 gadus apkarts skraidijis un tagad cer uz tavu sirdi.
Ne, es vinam skaidri un gaisi pateiktu - sorry, vecais, mes varam but tikai draugi :D

Tas, ka vins tev kadreiz patika, neko nenozime :D
16.01.2014 19:50 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the women.
Maybe Latvijai ekonomiski ne īpaši veiksmīgajā 2008-ajā, viņš nevarēja atļauties tev baltu rozi?

..bet nu ja tev viņš nesaista, tad pati gan jau labi apzinies, ka velti tērē laiku.
16.01.2014 20:19 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
http://cosmo.lv/forums/topic/154695-pirmaa-miilestiiba/

Viņš ir tas pats? Ja jā, tad ļoti dīvaini... ja nē, tad vēl dīvaināk.
16.01.2014 20:35 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
tak nesaista un viss.. ko tur vel domāt
16.01.2014 20:56 |
 
Reitings 264
Reģ: 06.04.2011
Njaa, vins ir patieshaam iemiileejies manii, sapnjo par mani kaa agraak es par vinju.. Tik tizli. Jo tagad tas manii neizraisa nekaadas emocijas.
19.01.2014 03:44 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Esi atklāta pret viņu. Nav vērts stiept gumiju un dot kādas cerības.
19.01.2014 05:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits