KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mēs ielūgumus pasūtījām Agiidizains, arī ļooti skaisti sanāca! :)
17.10.2017 11:25 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
cherr, cik es interesējos, tad zem 30 eur/personai nebija nekur nevienā restorānā vai viesu namā. Lētāk noteikti var atrast tikai ēdinātājus pasūtot atsevišķi, nevis ņemt to, ko attiecīgā vieta piedāvā. Mums ēdināšana, manuprāt, būs diezgan dārga. 30eur no cilvēka, 7eur brokastis, tad vēl tam visam klāt nāk viesmīļi, kafija/tēja/ūdens un PVN. Kopā ēdināšana uz 45 cilvēkiem + 4 mūziķiem un 1 fotogrāfam sanāk 2700eur. Ļoti ceru, ka viesi, kas neapmeklē restorānus, nebūs vīlušies, jo porcijas, protams, nebūs tik lielas kā pierasts visādos kafūžos.
17.10.2017 12:00 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Spīdola, paskatījos to agiidizains- ļoti skaisti ielūgumi, bet padārgi:-( neesmu gatava 3,50 atdot par 1 ielūgumu. Izdomāju, ka sūtīšu aliexpresā, atradu jau tādus kā man patīk un darba kolēģei ir ļoti kaligrāfisks rokraksts, līdz ar to, domāju, ka būs ok tāpat. Galu galā, man ielūgums vienmēr licies tā lieta, kuru pēc tam visi kaut kur nobāž plauktā un uz kuru nav jēgas iztērēt lielas naudas summas:-D
Mums pa šo laiku, iespējams, ir atradies fotogrāfs, ar kuru nākamnedēļ tikšos un par super labu cenu. Bet ir problēma ar ceremonijas vietu- bijām atraduši ļoti smuku baznīciņu, bet tiekoties ar mācītāju sapratu, ka nebūs. Neuzrunāja mani ne viņa vizuālais, ne sprediķis un vispār jutu, ka nevarētu ar viņu atrast kaut kādu kontaktu. Jāmeklē tālāk, iespējams, atgriezīsimies pie mūsu sākotnējās izdomātās vietiņas, kuru draugs pirmajā brīdī izbrāķēja, bet tagad sāk pārdomāt.
17.10.2017 12:07 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Paldies, jā nu tad laikam nav tik traki, tik apkārtējie saka, ka ir padārgi un var atrast 25 eur uz personu, bet gribas jau mums daudz maz fancy vietiņu, nevis karbonādes
18.10.2017 12:31 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Teksts kaut kur pazuda (s) Tātad mēs laikam tomēr ņemsim citu restorānu, tuvāk ceremonijas vietai - a tur pašiem jāizvēlas cik daudz un kāda vieda salātus, siltos ēdienu utt. Baigi grūti tā sadomāt cik daudz ēdīs. Droši vien jāprasa būs viņu pieredze vai kaut kā jāatrod citu aprēķini. Jo man ļoti piemīt niķis ar pamatīgu rezervi sarūpēt ēdienu :-D
18.10.2017 12:34 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Spīdola, paskatījos to agiidizains- ļoti skaisti ielūgumi, bet padārgineesmu gatava 3,50 atdot par 1 ielūgumu

Mūsējie ir 2 EUR par ielūgumu. :) Tajā akvareļu stilā, ar mums piemērotu ziedu apdruku (rudens, sarkanā krāsa, utt). Atnāca tiešām skaisti un kvalitatīvi. :)
Ar aliexpress gan man joki, es taču biju pasūtījusi gredzenu kastīti no koka. Ar 6.01.2018!!! :-D:-D:-D Šorīt tik iedomājos, ka atnāks kastīte ar veco kāzu datumu, sanāk, ka jāpērk jauna, jo kāzas taču 16.novembrī. :-D:-D
18.10.2017 12:38 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Par ielūgumiem gan domāju pati taisīt. Viesu nebūs daudz, tāpat to kartiņu izmet ārā pēc tam vai nobāž kkur, tad nu centīšos saviem spēkiem. Tik jāatrod pinterestā kādu varētu taisīt :-)
18.10.2017 13:31 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Ielūgumus taisu pati kopā ar mammu. Tagad saprotu, kur tās cenas veidojas, ja pasūta, jo nemaz nav tik vienkārši - jāatrod īstie papīri (krāsa, biezums, faktūra), aploksnes , dekori (lentītes, cakas utml.), maketēšana (noņēmos ne pa jokam, bet esmu perfekcioneste :-D), drukāšana, precīza izgriešana, līmēšana, turklāt viss mājas/ofisa apstākļos. Nereti tikai procesā saproti kaut kādas kļūdas un tad ir jādomā kā iziet no situācijas. Principā ir diezgan skaidri jāizdomā kādu grib kartīti. Bet citādāk jau skaisti un pašai gandarījums (l)
18.10.2017 14:29 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Žubīt, pastāsti, kur tu drukāji? Ielūgums bija no abām pusēm vai vienas? Domāju Baltijas papīrā meklēt papīru, kur tu skatījies? :)
18.10.2017 17:20 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
charmy, drukāju darbā uz lielgabarīta kopētāja/printera, taču tikai ielūguma tekstus (no vienas puses), jo vizuālais noformējums ir roku darbs. Bet tāpat - daudz kvalitatīvāk kā ar mājas printeri, un lielais aparāts neieloka lapu (ko dara mans mājas printeris).
Āaa, un vēl, protams, gribēju smuku burtu fontu - to dabūt nav problēmu, bet latviešu burti gan nav defaultā, tāpēc noņēmos ar garumzīmju un mīkstinājumu zīmju "taisīšanu". Un, lai kartītes smuki salocītu ar ir metode, kur iepriekš jāiespiež/jāievelk tā locījuma līnija - citādāk, ja vienkārši locīsi biezāku papīru, būs ne pārāk glīti.
Jā, papīru pirku Baltijas papīrā, lai nopirktu divus toņu ,pavadīju stundu :-D Un aploksnes ar tur bija tieši tādas, kādas vēlējos.
Man ir šāda formāta ielūgums, kas atveras pa vidu un ir apsiets ar lentīti (atverot sanāk, ka pamatteksts ir pa vidu un abās malās papildinfo).
19.10.2017 09:14 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es arī plānoju ielūgumus taisīt pati.. Pagaidām esmu atradusi vairākus variantus, kas patīk, un nevajadzētu arī būt pārāk sarežģīti, jo pa lielam viss taps uz datora (ar roku tikai vārdus ierakstīšu laikam). Bet nu, par to domāšu vien pēc pāris mēnešiem. :D
Pagaidām vienīgais, ko daru kāzu sakarā, ir skaitu dienas. :D (l)
Meitenes, pastāstīsiet par foršiem vakara vadītājiem? Vēlētos tieši vīrieti...
Vedēji bija ieteikuši vienu, bet viņš teica, ka precīzi varēs pateikt tikai novembra beigās, un arī prasa 750-850 eiro par vakaru... kaut kā padārgi šķiet... :-/ Pagaidām tas ir vienīgais variants, bet gribētos tomēr kaut ko vismaz nedaudz lētāku (līdz 500-600 eiro var).
Tā kā bija arī labas atsauksmes par Agri Bušu, mēģināju sazināties arī ar viņu, bet gan caur e-pastu, gan telefonu beigu beigās čiks vien ir. Saka, ka atzvanīs, bet nepārzvana, uz e-pastiem arī ļoti pasīvi atbild. Nepatīk man tāda nenoteiktība.
Kādi vēl varianti? :D
19.10.2017 10:15 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ohh, dienu skaitīšana! Kopš es skaitīju dienas līdz 6. janvārim un dabūju smagi aplauzties, vairs to nedaru. :-D Lai gan jā, līdz oficiālajai daļai palicis mazāk kā mēnesis. :)
Par kāzu vadītāju - mēs atsevišķi nevienu neņēmām. Vedējs ir ļoti atraktīvs un vienmēr visos pasākumos pats uzmetas par vadītāju, dziedātāju un joku plēsēju, tāpēc būs ļoti jautri arī tāpat. (l) Mēs paši ar topošo vīru atradām visādas spēles, idejas. Atliek sapirkt dāvaniņas uzvarētājiem. :-D
19.10.2017 10:50 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Spīdola, es skaitu dienas, tāpēc, ka mums uzdāvināja tādu koka plāksnīti, kur virsū tāfeles virsma, kurā jāieraksta dienu skaits līdz kāzu dienai. Ir interesanti. Tas man tagad ik rīta pirms brokastu rituāls - nodzēst veco un uzrakstīt jauno ciparu. Un, patiesībā, es pat tagad esmu sapratusi, cik ātri iet laiks. :D
Par vakara vadīšanu... Mēs negribējām uzkraut vedējiem to pienākumu, un arī viņi paši teicās, ka negrib visu vakaru vadīt (nedaudz kautrīgi cilvēki). Viņi drīzāk teica, ka ir ar mieru pusi no vadītāja izmaksām nosegt. Bet nu, ja tā puse ir 400 eiro, tad man šķiet par traku. Tāpēc jāmeklē alternatīvas. :D
19.10.2017 11:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Viņi drīzāk teica, ka ir ar mieru pusi no vadītāja izmaksām nosegt. Bet nu, ja tā puse ir 400 eiro, tad man šķiet par traku

tu tiešām arī plāno pieņemt no vedējiem pusi summas no vadītāja izmaksām? :-O
Par Bušu piekrītu. Komunikācija šausmīga. Uz ziņām vispār neatbildēja.
19.10.2017 11:52 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Selīna, nē, nē, noteikti, nē. Viņi teica, ka tā izdevumu segšana varētu būt viņu dāvana mums, bet pat viņi nedomāja, ka tās summas varētu būt tik lielas, tāpēc sarunājām, ka nekas tāds nenotiks. :D :)
19.10.2017 12:14 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Eh man tā pati problēma, kas MoonLady. Jāsāk meklēt vakara vadītājs, jo vedēji nav tik atraktīvi cilvēki un viņi paši teica, ka vadīt visu vakaru negrib. Skatos uz Valdi Silu vai Viesturu Vizuli. Abi no improvizācijas teātra. Būs kaut kad jāsaņemās uzjuatāt cenas, bet bail sagaidīt atbildi:-D patiesībā mums vakara vadītāja pozīcija vispār nebija iekļauta budžetā, bet nu sanāca tā, kā sanāca...
23.10.2017 23:24 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Clarity- zinu, ka citi no improvizācijas teātra prasa aptuveni 400 eur.
23.10.2017 23:32 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Mariee, 400€, manuprāt, ir tīri ok summa. Jācer, ka kāds no šiem arī prasīs aptuveni tik pat:-D Vairāk jau gribētos Valdi Silu, jo patīk viņa balss un kā viņš runā radio. Dzīvē gan neesmu redzējusi. Varbūt kāda var ieteikt vēl kādu labu vadītāju? Arī mūsu budžets būtu max 500€, par cik, šī pozīcija vispār nāca kā no zila gaisa un netika nekur ierēķināta..
23.10.2017 23:52 |
 
Reitings 38
Reģ: 06.10.2011
Man liekas kādu pusgadu nebiju iegājusi cosmo, atveru vaļā un ieraugu pie diskusijām kāzu beztēmu, sāku lasīt no beigu gala un saprotu, ka meitenes esmu ar jums uz viena viļņa. Man kāzas nākamgad vasarā, draugs izvēlējās datumu, lai varētu viegli atcerēties, un izrādās tas ir viens no nākamā gada top datumiem :-D Esam jau rezervējuši svinību vietu, uzraku senlaicīgu vietu ar akmens sienām kā jau senlatviešiem. Līdz ar to dekorācijas arī meklēju un domāju dabīgas veidot, cik pati verēšu, ko nevarēšu pati prasīšu floristei.
Varbūt Wallee ir iespējams redzēt kādu bildi no tavām dekorācijām? Mani piesaistīja vārds virši (l) jo esmu viršus izvēlējusies kā kāzu ziedus.
Meitenes, mums ar draugu ir papildhobijs, taisām svečturus, līdzīgus kā gredzenu turētājs, kuru Spīdola pasūtija Alī. Varbūt kādai ir interese, varētu pat apsvērt domu par īres ieviešanu, jo zinu cik ātri svāca liels cipars ar kāzu izdeviem.
https://www.facebook.com/DritvaiB%C4%93rzi%C5%86-865508823611839/
24.10.2017 01:30 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Clarity, mans pašlaik it kā rezervētais (ja viņš vispār atceras :D) ir Valdis Sils. Teica, ka 750-850 eiro par vakaru. :) Tieši par viņu paši vedēji izteicās kā par supervadītāju, bet tā cena... pat viņi nedomāja, ka būs tik daudz, jo, kad jautāja saviem draugiem, cik viņi maksāja pirms diviem gadiem, tad bija aptuveni 500-600 eiro. (s)
24.10.2017 07:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits