KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Viss, vakar iesniedzām iesniegumu. :-)
Un sarunājām par telpām un ēdināšanu, lieliski. Pie reizes turpat arī torti pasūtījām, atkrīt vēl viena pozīcija, par ko raizēties. :-D
Oktobrī sākšu gatavot ielūgumus, paraugu jau atradu. Tagad tik jāizdomā, ko tur iekšā rakstīt. :D
26.09.2017 13:06 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Es arī ielūgumus domāju gatavot pati. Tikai tik dažādas idejas par to formātu un izskatu, ka tā jau sāk palikt par problēmu :D
Bet jautājums par ēdinātājiem - kādas detaļas ar viņiem būtu jāizrunā? Neesmu nekad pasūtījusi galdus, bet vienmēr gatavoju pati, tāpēc pat iedomāties nevaru, kas viņiem jājautā.
Man vēl ieteica tādu ēdonātāju Jančuks (laikam). Esot kkāds krogs Līgatnē un it kā arī labi klāj galdus. Esiet dzirdējušas par tādu?
27.09.2017 19:38 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Bet jautājums par ēdinātājiem - kādas detaļas ar viņiem būtu jāizrunā?

Jājautā, kas ietilpst cenā, jo daži nosauc pilno cenu jau ar traukiem un apkalpojošo personālu, bet daži tikai par ēdienu. Tad nu rūpīgi jāizvērtē.
28.09.2017 06:47 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Meitenes, nu jau vai ČP. Jau trīs meitenes uzņēmušās izgatavot man ziedu vainagu. Un nu jau trešo reizi neatbild uz ziņām :/
Vai kādai ir kādi uzticami kontakti aižķērušies ar meitenēm, kas gatavo mākslīgo ziedu vainagus, tādā mazliet messy/rustic/hipsterīgā stilā?
30.09.2017 16:14 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
catana
Uzraksti facebook Ainai Semjonovai. Taisa ļoti skaistu vainadziņus un meitene nav no tām, kura piečekarēs :)
30.09.2017 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 2317
Reģ: 09.07.2011
Sveicieni visām esošajām un bijušajām līgavām, kas nu jau iestūrējušas laulības ostā! Arī es maz pamazām ķeros klāt pie savu ideālo kāzu plānošanas un šobrīd esmu atdūrusies pret jautājumu par svinību norises vietu. Gribētos kaut ko vairāk uz hipsterīgo pusi - kādu šķūni, telti vai nojumi pie dabas (attālums no Rīgas nav tik svarīgs), bet kāzas tiek plānotas nelielas uz 1 dienu vidēji 25 cilvēkiem, un es nevaru atrast vietu, kas nedēļas nogalē (sestdienā) piedāvā īrēt arī bez nakšņošanas un nemaksātu astronomiskus 3000 EUR. Priecāšos par ieteikumiem no jūsu puses :-)
01.10.2017 16:32 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
garsigs_persiks
Kultūras namus neesat domājuši kā variantu? :) Bieži vien vien telpas ir renovētas un stāv pa tukšo, ja vēl gadās kāds pazīstams attiecīgā pagasta pārvaldē, tad viss ir runājams.
01.10.2017 20:23 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man viss ir sagriezies kājām gaisā! Vīrieša darba dēļ kāzas atkal pārceltas, šoreiz uz novembri! :D Brīdī, kad man viss jau ir saorganizēts un sarunāts, hops, pēkšņi pārsteigums, dažas dienas pirms iepriekš paredzētā kāzu datuma viņam jau ir jābūt citā kontinentā un vairākiem mēnešiem. Iepriekš plānotais komandējums pārcelts par vairāk kā mēnesi agrāk. Nu forši, ka vismaz tagad paziņoja, nevis decembra beigās. (t)
Tad nu vienu dienu iekritu panikā, kaut gan vīrietis teica, ka tā neesot nekāda panika, jo mazāk kā 24h bija pagājušas, kopš uzzinājām to faktu, bet man jau viss atkal bija sarunāts un iesniegts par jaunu. :-D
Tagad sanāk, ka sarakstīsimies 16. novembrī ar lieciniekiem, bet kāzu svinības būs 25. novembrī. Tas tāpēc, ka 16. novembris, izrādās, teju vienīgā diena, kad astroloģiski veiksmīgi ir precēties, izpētīju visus pārējos variantus un tur tādi aspekti, pie kuriem es nemūžam neprecētos. Bet te dabūju vēlamu datumu un arī to laiku, kurš astroloģiski veiksmīgs laulībai :-D:-D:-D
Tagad man vienīgi izjuka plāni ar DJ un ar frizūru+make-up, jo tajā dienā mani iepriekš sarunātie jau bija aizņemti vai vispār neatradās LV.
Varbūt ir kādi make-up/frizieres ieteikumi? Es ļoti gribēju Monta Wolf, bet viņa novembrī nav Latvijā. :'-(
09.10.2017 11:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Un ielūgumus tomēr pati negatavoju, jo pamēģināju un sapratu, ka baigais čakars. :-D:-D:-D
09.10.2017 11:46 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Spīdola, jums nu gan jautri iet. :D
Es te palasu info un arvien vairāk saprotu, ka gribu visu pēc iespējas vienkāršāk. Cerams, ka tā arī izdosies. :D
Un par tiem datumiem, kad astroloģiski labvēlīgi precēties... Cik daudzām no jums tas ir svarīgi? Piemēram, es ar līgavaini vispār par to neaizdomājāmies. Uzreiz pēc saderināšanās izdomājām aptuveno laiku, kad gribam un tad jau uzreiz arī datumu, kas vislabāk sakrīt. Tas arī viss... Pēc tam gan viens astrologs man stāstīja, ka sestdiena nav labvēlīgākā diena laulību slēgšanai, par konkrēto datumu gan neko nejautāju, jo runājām tā vispārīgi par laulību tēmu. No vienas puses tagad rodas vēlme uzzināt, vai mūsu izvēlētais datums būs labs, bet no otras puses negribas zināt, jo, ja nu pasaka, ka ir slikts? Bet mēs negribam citu datumu... Eh. Laikam neiespringšu un vienkārši dzīvošu. :D (s)
09.10.2017 14:34 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man ir svarīgi, jo es esmu topošais astrologs, es nevaru precēties, kad Urāns būs opozīcijā, savienojumā vai kvadrātā ar kādu no svarīgākajām planētām. :D Jau izpētīju sev tuvu cilvēku kāzu datumu kartes, gan tos, kuri joprojām dzīvo laimīgi kopā, gan tie, kuri ir izšķīrušies, un interesanti, ka Urāns ļoti aktīvi figurē tiem, kas izšķīrušies. Piemēram, savienojumā ar Sauli vai opozīcijā ar Mēnesi. Viss gan atkarīgs no abiem cilvēkiem, tāpēc domāju, ka, kāds liktenis paredzēts, tādā dienā un laikā arī iekrīt kāzas. Es gan šmaukšos un izvēlējos pati labvēlīgu laiku, ja reiz mans iepriekš nejauši izvēlētais datums atcēlās. :-D
09.10.2017 15:15 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Redz, tur tā lieta, ja es nebūtu pētījusi tagad tos citus datumus un neredzētu, ka ir tie šķiršanās aspekti visur, izņemot tās pāris dienas, kurā tad arī izvēlējos sarakstīšanās datumu, tad dzīvotu laimīgi un nezinātu. Bet tā kā es jau izpētīju to, tad man vairs neder citi datumi, vajag tādu, kurš ir labs, citādi - pati vēl ko piesaukšu ar baidīšanos un domāšanu, ka slikts datums. :-D
09.10.2017 15:18 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es gan šmaukšos un izvēlējos pati labvēlīgu laiku, ja reiz mans iepriekš nejauši izvēlētais datums atcēlās.

Mums, patiesībā arī tā sanāca pārcelt datumu. Bijām jau sarunājuši viesu namam vienu, pagāja divas dienas un abiem šķita, ka nebūs piemērota diena. Nešķita līdz galam pareizi, māca šaubas. Pārcēlām nedēļu ātrāk. Tagad abi priecīgi. Varbūt tā ir zīme. :D
09.10.2017 15:22 |
 
Reitings 140
Reģ: 25.05.2017
Meitenes, vai kāda var padalīties ar excel sheet par kāzu izmaksām? Paldies jums!! (l)
09.10.2017 18:04 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.07.2010
Sveikas meitenes!
Man līdzīgs jautājums par svinību vietām kā garsigs_persiks...
Varbūt kāda var ieteikt hipsterīgu restorānu Rīgas centrā vai tuvu tam? Kāzas arī ir plānotas nelielas (20 cilvēki, 1 vakars).
Pašlaik esmu apjautājusies par cenām Annas Dārzā, bet tur par telpu īri un 2 viesmīļiem vien ir jāmaksā 400 EUR. Tātad ar ēdienu un dzērieniem būs pāri 1000 EUR. Gribētos zemākas izmaksas :-/
Svarīgs būtu arī interjers, jo īsti nav laika un vēlmes iespringt par dekorēšanu.
Kāzas plānotas šī gada novembra beigās.
Būtu pateicīga, ja varēsiet ko ieteikt! :-)
11.10.2017 16:15 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Mame,
atsūti man privāti savu e-pastu! :)
11.10.2017 16:23 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
bias, mums arī novembra beigās svinības būs. Priedes krogā, Brīvdabas muzejā. Tā ēka ir kultūrvēsturisks piemineklis, tāpēc baigi ar dekorēšanu nebūs jāiespringst. Pluss ir tāds, ka par telpām vispār nav jāmaksā līdz 24.00, pēc tam - 15 eur stundā. Ēdienkarti šobrīd uz 30 cilvēkiem atsūtīja (2 viesmīļi un korķa nauda iekļauta) ap 900 EUR.
12.10.2017 16:51 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Spīdola, wow, tiešām pārmaiņas! Bet izklausās, ka viss notiek un būs super! :)
Man astroloģija nav svarīga, bet saprotu - var, var sadomāties, domām ir spēks, tad labāk tiešām to ņemt vērā :) :D
Manā galā nekas īpašs. Domāju par ielūgumiem, ka gribētu pati drukāt, bet nezinu kā tas reāli notiek.
Par šķūni - Briedīši ir skaisti, manuprāt. 3tk nebūs, bet vīrs 1tk tur ir, cik atminos. Hipesteru vietas, nu varbūt Siltumnīca der vēl?
15.10.2017 11:45 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es arī precos Ziemassvētkos(l), tagad aktīvi meklējam vietu, kur paēst pusdienas/vakariņas. Kādas jums ir vai bija uz personu ēdināšanas maksa? Atradu variantu, ka 30 eiro uz cilvēku, šur tur var pamainīties cipars, bet gribas saprast, vai tas tāds vidēja cipars?
17.10.2017 10:12 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Spīdola, es nebiju īpaši apmierināta ar Montas darbu, varbūt pat Tev paveicās.
Es ielūgumus taisīju http://www.madewithlove.lv , ļoti skaisti sanāca. :-)
17.10.2017 10:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)