KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Izskatās, ka neviena ar mani runāties negrib :D Turpināšu vien tālāk stresot :D
26.05.2014 22:13 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Mums bus "Vedeji" no divam puseem. Jo mums bus "best man" un "usheri" ligavainim un "made of honour" un "bridesmaids" man.
26.05.2014 22:18 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Kristīne piedod :D taisīju mīļotajam vakariņas.. jeb pareizāk jau būtu teikt- naksniņas :D

drauga labākajam draugam nav nopietnas meitenes, ar to problēmu nebūs, un manai draudzenei, kuru šobrīd esmu izdomājusi, kā vedējmāte to be, točna čalim nekas iebilstams nebūs, jo čalim kāzās daudz pazīstamo būsu un tur problēmu nav :))
bet vispār jā, es parasti it kā arī nebiju priecīga par domu, ka ir divi atsevišķi vedēji, bet nuuu, izskatās, ka mums tieši tā būs! :)
26.05.2014 22:20 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Kristīne- 800 eiro arī kleita ir in?
Jo nu es 6dien pastaigāju pa kāzu saloniem- cenas apmēram ap 300-400 eiro grozās.. rīt iešu pa Rīgas saloniem, paskatīšos kas te labs :)
26.05.2014 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, ar tiem fotogrāfiem ir tā, ka daudziem no viņeim vispār nav auto un tiesību. Sākumā man ikās baigais pārsteigums, ka manamnav, bet pēc tam, parunājot ar citu fotogrāfi, sapratu, ka nevienam no maniem top 3 fotogrāfiem nav ne tiesību, ne mašīnas.
Man bij tā, ka esam no Rīgas, pucējos apmēram 50km no Rīgas, uz turieni brauca make-up meistar un paķēra līdzi arī fotogrāfu. tālāk fotografs mums brauca īdz ar citu mašīnu ar vēl 2 cilvēkiem, jo 5 mašīnā galīgi nebūtu ērti.

Iesaku salonu Amelia, tur labi šuj.

un par uzdevumiem....lai vedēji taisa visu, kā pārsteigumu, bet nu nobrīdiniet labi, ko nekādā gadījumā negribat. Viņiem būtu jūs apmēram jāpaklausa :)

un vispār par pušķa mešanu-man vienmēr ir licies nevērtīga, ja nemet īsto. tad kāda jēga??
es savu bez aiztures aizmetu-ko es ar tādu sakaltušu darišu. ir simts citu piemiņas lietu no kāzām.
26.05.2014 22:23 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Mums ar vedēji no abām pusēm-mans brālis un viņa māsa. Viņa māsai ir puisis, bet viņš nav pārāk sabiedrisks un viņš pats atteicās no šis lomas. Mums vedējiem ir ļoti simboliski pienākumi un atbildība, līdz ar to tas nav tik būtiski. Es arī negribu 100 un vienu izdarību un vazāšanos apkārt pildot kaut kādus baigos uzdevumus, līdz ar to vedēji mūs var pārsteigt tikai ar pāris tostiem un viņu gatavotiem vārtiem pie viesu nama. Mēs paši visu rīkojam un plānojam. Gribu, lai man ir laiks piesēst un parunāties ar saviem tuvajiem un mīļajiem, nevēlos, lai mani rausta apkārt. Pēc ceremonijas un pirmā tosta mums plānā ir tikai viens tilts un tad viesi jau brauc uz viesu namu un mēs kaut kur uz brītiņu pabūt divatā.

cheeky*, sveiciens no manis arī! Pirms pāris gadiem mana draudzene precējās ar dāni/skotu. Otrajā dienā jaunais vīrs uz viesu nama jumta sniedza mums brīnišķīgu skotu dūdu koncertu :)
26.05.2014 22:35 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Šēka, jap, jap... ir kleita arī ierēķināta. :D Kāzas svinēsim tikai nākošo vasar, jo šo jau neko nevaram paspēt vairs izdarīt + pašiem jāiet uz svinībām, līdz ar to ir doma apstaigāt Rīgas salonus atlaižu laikā. Bet tā, pa lielam, sirdī man ir iekritusi viena kleita no ebay.



Pārdevējam ir 100% feedback un, kad nāks tuvāk, paprasīšu reālās bildes. Ja tās mani apmierinās, tad izlemšu par labu tam, ka ķīnietis pēc maniem mēriem to uzšūs. Tad sanāks, ka kleita + visi pričendāļi + piegāde + muita izmaksās zem 200 eur. Drauga mammas draudzene sev kāzu kleitu pasūtīja tieši no ebay un esot bijusi ļoti skaista.
Paskatījos arī, ka sudraba gredzeni ir daudz lētāki kā zelta. Sākumā bijām domājuši, ka obligāti vajag zelta, jo tas tā ir pieņemts. Bet tad izdomājām, ka būtu forši precēties ar sudraba, bet mūsu 10 gadu kāzu jubilejā atjaunot zvērestus ar zelta gredzeniem. Tas šķistu tā baigi jauki.
26.05.2014 22:35 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
aa nu jā...
nu rekur taču te pat Robīte tika cauri ar kkādiem 1000 eiro.. nedaudz zem laikam viņa teica...tā kā viss ir iespējams :))

es arī negribu nez kādas kāzas, pa nez kādu naudu.. labprāt pat arī pati visu sataisītu, ar mammu palīdzību, bet nu skatīsimies kā būs un kas būs... :)

zinu ka pati taisīšu ielūgumus, tās dāvaniņas un visus šitos sīkumiņus, jo ļoti gribās to darīt.. :) un tā kā man māsa ar tādu ekstra māksliniecisku piesitienu, tad viss iznāks... :)
dārgākais laikam jau tā arī sanāks tā ēšana/dzeršana/viesu nams..
26.05.2014 22:40 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Varbūt kādai noder, šīs, manuprāt, ļoti skaistas kāzas, daudz mazu detaļu arī. :)

https://www.youtube.com/watch?v=p0RJsMsY8tM
26.05.2014 23:37 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Kristīne
viss ir izdarāms, man tādas kāzas šobrīd plānojas :)
Ja ir kādi jautājumi, tad droši raksti privāti ;)

Bet kopumā dārgākais būs fotogrāfs :)
Gredzenus pirkām Vigorius, tur līdz 100 eur var nopirkt abus un izskatās tā it kā būtu baltā zelta ;)
Ziedi būs tikai piesbraudes un pušķis un to taisīs liecinieku mamma.
Pēc ceremonijas būs uzkodas un burbuļūdens. Daļu no uzkodām taisīsim paši, daļu pasūtīsim.
Kleitu es dabūju dikti lēti, sanāca zem 100 eur :)
Vēl visādas nianses, kuras nevajag obligāti kāzās un kurās parasti iegulda lielu naudu :)
26.05.2014 23:42 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Ai, meitenes, es priecājos par tām, kurām izdodas tik lēti visu sagatavot. Mums sanāk šobrīd jau ap 9 000 EUR un man mati ceļas stāvus, vienīgais tur ir jau iekļauts dārgs kāzu ceļojums, bet tas nemaina faktu, ka kāzas ir pārāk dārgas. Lai gan mums nav paredzētas ne pilis, ne muižas, ne arī kaut kāda pārliekā greznība, kura mums nepatīk, bet kaut kā viss savācās.
Mums vedēji vispār nebija savstarpēji pazīstami iepriekš :D Abi ļoti labi mūsu draugi, abi ļoti komunikabli, ieinteresēti, abiem ir pozitīvs ģimenes piemērs, tāpēc esam vairāk nekā apmierināti un nekad nepārdzīvošu, ka mūsu vedēji savstarpēji nav pāris :)
27.05.2014 09:17 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
jā, mēs ar draugu bijām tādās kāzās un pēc tam līgavainis meta šo kājas prievīti visiem neprecētajiem puišiem... manējais noķēra ko tas liecinā? hi hi
Vispār jau tas nozīmē,ka tavam draugam bija tiesības uz pirmo nakti ar līgavu. ;)
Es neesmu pati interesējusies par šīs kāju rotas mešanas nozīmi,taču meitenēm,kuras taisās to darīt,iesaku pameklēt informāciju.
Par to zinu tik,cik man reiz Suiti sievas stāstīja par kāzām,kurās bijušas,ka tas,kurš noķer to kājas lenti ir tiesīgs gulēt pirmajā naktī ar līgavu,tāpēc laikam bieži paši līgavaiņi tomēr cenšas novilkt to,cik nu es esmu redzējusi pēc kāzu video youtube.
:D
27.05.2014 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Mums šobrīd plānojas kāzas. Dārgākais sanāk ēdināšana jo ir ap 80 ļaužu un mums gribas lielu.un priecīgu balli
. Ar vietu tikām cauri par simbolisku samaksu-ballēsim kultūras namā. Būs lauku romantika :D
Varbūt kādai ir kādi labi ēdinātāji iesakāmi?

Nesen skatījos to jaunizdoto kāzu iedvesmas grāmatu. Tāda sajūta, ka nevienam nav ierobežoti līdzekļi un visi visu darīt var uzticēt kāzu organizatoriem..
27.05.2014 10:22 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es arī apprecējos par apmēram 1000EUR. Lielākā nauda aizgāja alkoholam un ēdienam. Svinējām kafejnīcā bet otro dienu mūsu mājas sētā. Gredzenus nopirkām Golden Saga kopā par 165EUR, jo man nepatika tie resnie masīvie zelta riņķi, ņēmām smalkākos, kuri bija. Ielūgumus, galda kartes un dāvanas viesiem taisīju pati. Sanāca krietni lētāk nekā pērkot. Vedēji parūpējās par ziedu dekoru auto un viesību galdam. Ā, un pie fotogrāfa mēs braucām uz studiju taisīt smukbildes, pārējo radiniece smuki safočēja. Galvenais ir pieiet kāzām ar radošumu, tad lieli līdzekļi nav jātērē.
27.05.2014 10:26 |
 
Reitings 42
Reģ: 05.02.2014
Jautājums mazliet ne par tēmu. Vai varat ieteikt veikalu, kur iegādāties vīriešu uzvalku par saprātīgu cenu, teiksim 100-150 EUR?
27.05.2014 11:06 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Kāzu plānošanā mums arī nauda kūst , visu ko gribās un viss maksā :) Tā jau daudz daram paši,dekorus taisam un sūtam ebay pa lēto,ielūgumus paši taisam,tikai būs par drukāšanu kāda konfekšu kaste jāiedod :)

Pagaidām viss kopā plānojas uz 5000 eiro,bez ceļojuma. Pašā sākumā kad sākām domāt par kāzām,gribēju 2000 latos iekļauties.. :D Bet nu neko ,kā ir tā ir :)

Dārgākais sanāk viesu nams un ēšana,dzeršana. Bet tāpat viss kopā savācas.
27.05.2014 11:10 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Sailor - Paskaties Mans drēbju skapis,tur noteikti būs tavā cenu grupā izvēle :)
27.05.2014 11:11 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Kristīne, uz cik viesiem rēķinies?
Dārgākais jau ir ēdināšana un alkohols. Pārējo tiešām var dzejot, lai ietilpst tajos 800 eiro.
No savas puses arī dodu + kleitas sūtīšanai no e-bay. Man atnāca labu labā un latos viss kopā ar muitu izmaksāja laikam tikai 130 ls.
Ja par svinību vietu nav jāmaksā, tas atkrīt. Fotogrāfu vienmēr var sarunāt kādu no viesiem ar labu aparātu, ja par to negribas/nesanāk samaksāt. Mūziku - nav jau obligāti dzīvo, var labu ierakstu izlasi :)
Vienvārdsakot, visu var izdarīt, ja tikai labi, laicīgi un radoši plāno ;)
27.05.2014 11:15 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vēl mazbudžeta kāzām ieteikums - viss izskatīsies daudz smalkāk un smukāk, ja jau laicīgi piedomāsiet pie savas kāzu tēmas. Piemēram, man bija zilās kāzas, visi ielūgumi, dekori un ziedi tika taisīti ziloņkaula krāsā ar zilu akcentiņu. Ļoti smuki izskatījās. Saskaņojām arī manas kleitas un galvas rotas aksesuārus ar līgavaiņa piespraudi. Pat tuvākie viesi bija zilus ziedu pušķus sataisījuši, efekts smuks :D Un nebūt ne dārgs :D
Fotogrāfu vienmēr var sarunāt kādu no viesiem ar labu aparātu, ja par to negribas/nesanāk samaksāt.
Piekrītu.
Mūziku - nav jau obligāti dzīvo, var labu ierakstu izlasi
Tad jāmeklē kādu, kurš tup pie kompja un liek visu vakaru mūziku. Turklāt, ja ir palielāks pūlis, kas nav savā starpā pazīstami, tad varētu būt grūti bez muzikanta iekustināt publiku. Nenožēloju, ka mums bija dzīvā mūzika...
Kas ir ar to lēto kleitu veikalu Ģertrūdes ielā? Skatījos mājaslapā, cenas tur tiešām bija zemas....
27.05.2014 11:27 |
 
Reitings 96
Reģ: 09.01.2013
Sailor - arī iesaku Mans drēbju skapis, nopirkām vīram uzvalku + kreklu + kurpes + šlipsi par 149 EUR.

Bet mums nebija gluži baigi svinīgais.. Bet tur var atrast. Un ja pasaka, ka caur draugiem uzzināja par šo veikalu uzreiz piedāvā pastāvīgā klienta cenu.

Ļoti patika meitene, kas apkalpoja. paskatījās uz manu vīru un uzreiz saprata, ka vajag nestandarta žaketi ar pagarinātām rokām.

Tikai pozitīvas atsauksmes.
27.05.2014 11:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits