KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Selīna, apbrīnoju tevi. Es laikam būtu uzsprāgusi un būtu parliecināta, ka visums negrib, lai precamies :D:D
Mans vīrietis sanāk tik aizņemts, ka uzvalku viņam pirksim 4 dienas pirms kāzām. Labi, ka ir Mans Drēbju skapis :D
16.08.2017 18:45 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Selina, apsveicu!! (l) Pastāsti sīkāk, visu no sākuma, kas bija klāt, kamēr pucējies, kāda kleita, nu visu :D
Cik viesu Jums bija? Es cīnos ar alkohola daudzuma rēķinu. Skatos pēc kalkulatoriem un gudra nepalieku.
35 viesi - plānots 16L stiprā alkohola un 35 pudeles vīna, šampis tikai pie baznīcas un pie kūkas, plus otrā dienā. Pietiks taču viss?
Apsveicu jaunās līgavas, forši, ka esam vairāk te!
Cormeum, jātaisa tajā valstī, kur lētāk :D
16.08.2017 19:57 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Ko jūs pērkat Ali par sīkumiem?
16.08.2017 19:58 |
 
Reitings 1608
Reģ: 26.01.2016
Charmy, te atskaite no manis vadītajām kāzām (40 viesi) - viskijs 12l palika 8l; vodka 6l palika 3l; rums 5l, izdzēra pa tīro, vajadzēja vēl; baltvīns 14 pudeles, izdzēra, laikam pietrūka; sarkanvīns 10 pudeles palika 4; šampis 21 palika 6; mežezers 8 palika 4; sulas 16l palika 12l, jo visi dzēra viesu nama nestās sulas(dabīgās); kolas 20 gb pa 2l palika 11gb.
Tā bija karstā sestdiena. Pieļauju, ja kāzas vēsākā laikā, tad stingrie un sarkanvīns aizietu vairāk.
16.08.2017 20:43 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Paldies mīļš!
Laikam jau tas pietiktu ar 35 pudelēm vīna (25 balts, 10 sarkans.) Nevarētu būt, ka katrs izdzers 0.5L stipro un plus pudeli vīna pa tīro..
Sulas mums nebūs, domāju ņemt 40x2l,bet tas no kalkulatora, jēgas pašai nekādas :D
16.08.2017 21:42 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.08.2012
Meitenes, jautājums jums.;-)
Variet ieteikt kādu dekoratoru, floristu? Vajag izdekorēt viesu namu, bet netieku skaidrībā ar lielo
piedāvājumu.. :-/
16.08.2017 23:16 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Uhh mani arī ļoti interesētu tas pats, kas beibita1:-)
Vēl būtu super, ja būtu zināmas aptuvenās izmaksas, savādāk man nav ne jausmas, cik dekoratori vispār prasa?!.. mums ārpusē ir paliela terase, kur man gribētos kàdu foršu atpūtas stūrīti, nu tādu chill zonu, bet pašai negribētos ar to visu ņemties(l):-/ aaa un es galīgi neskatos uz tādiem "krutajiem"dekoratoriem kā Mint Deco, Augu māja, Dekonoma utt.
16.08.2017 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
zinu vienu foršu sievieti, kas dekorē, bet viņa ir tālu no Rīgas..bet nu uzrakstīt un uzjautāt par cenām jūs varat viņai:-D
16.08.2017 23:48 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Man principā viss ir sapirkts, sarunāts un sakārtots. Šodien biju vēl aiznesusi nedaudz paplatināt gredzenu jo tomēr nedaudz par ciešu un iegravejām vārdus un datumu. Sestdien izbraucām visu maršrutu no baznīcas līdz viesu namam, iekļaujot visas pieturvietas, lai precīzi uzņemtu laiku, braucot ar ātrumu, ar kādu tas būs iespējams braucot ar izdekorēt mašīnu (ne ātrāk kā 90km/h). Vakar tikos viesu namā ar dekoratori un ēdinātājiem, visu forši izrunājām un esmu apmierināta ar cilvēkiem, ar kuriem mān jāsadarbojas, jo es redzu, ka viņi tiešām prot savas lietas un ir īstajās vietās.
Jānopērk vēl ir uzdzeramais, nedaudz brendijs un rums, man maiņas kurpes, draugam kurpes otrajai dienai un krekls. Rīt eju meklēt laulību apliecības vāciņus un pie šuvējas vēlreiz mērīt kleitu jo mēs viņu atšujam pa bišķiņam, no sākuma apakšējo kārtu un tad skatīsimies cik daudz tillu griezt. Pamazām jau pa māju ienēsāju kurpes.
Dienas plānu kartes arī top, šampju etiķetes salīmētas (starp citu, teicu, ka pastāstīšu sīkāk - vecās kasījām nost ar tādu kā papīra nazi, tikai stiprāku, nāca nost ideāli, tikai asmeņu jāmaina bieži, nomazgājām un tad ju līmējām virsū jaunās, kuras bija jau sagatavotas kā uzlīmes).
Visu jau pamazām vedam dekoratorei, šodien svecītes arī vēl iepirkām. Vecākiem dāvanas ari sagatavotas, rīt jānes iesaiņot. Priekšā vēl nepatīkams process - sēdvietu plāns un guļvietu plāns. Visi principā ir apzināti un noskaidroti, tikai izskatās, ka mans vrālis neieradīsies, bet es ar to ju rēķinājos, nu neko. :-/
Katru dienu izdaram kaudzi ar darbiņiem un dienas beigās ir patīkama sajūta, ka viss smuki rit uz priekšu. Vēroju laikapstākļus, šodien jau sola manā diena lietu, bet vismaz ne karstu. Nu es ceru, ka lietus tomēr izpaliks. :-)
Palēnām uznāk patīkams satraukums, bet tikai par to, ka nu beidzot es būšu sieva, vai arī drīzāk par to, ka mans draugs beidzot būs mans vīrs. Jau tagad sāk gribēties viņu tā saukt jo gan ēdinātāji, gan citu iesaistītie organizētāji viņu jau tā sauc, tik patīkami. :-)
Par plānošanu runājot, arī es ilgi slinkoju un lēnām sākām rīkoties tikai novembrī, tad norezervejām lielās lietas un līdz martam atkal es pierimu, jo skolā bija eksāmeni, bet ar vedējmātes palīdzību, mums viss raiti un nesteidzīgi rit uz priekšu.
17.08.2017 00:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Un mans draugs uz vietas bija tikai novebrī un pus decembri. Pārējo laiku mums nācās visu runāt caur Skype, līdz pat maijam, kad viņš atbrauca un man viss bija saplānots pa dienām, kad kas jānopērk, kur jāiet, kas jāizmēģina, ar ko jātiekas un daudz kas jāizrunā utt., divu nedēļu laikā, bet viss izgāja pēc plāna. Tagad atkal es te esmu viena un viņš pievienosies pēc dažam dienām. Visu vasaru pati ar visiem sazinājos tikai caur telefonu, bet es neteiktu, ka šis laiks man ir bijis grūts, viss smuki tāpat ritēja uz priekšu un bez stresa. Vienu reizi uzmeta vizāžiste, pēdejā brīdī atcēla izmēģinājumu jo viņai bija citi plāni, tā nu es atradu citu, jo uz to es vairs nespēju paļauties.
Man pat mazliet žēl, ka šis laiks strauji tuvojas beigām, bet tas tomēr ir izdzīvots pozitīvi un bez kreņķiem. :-)
17.08.2017 00:31 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
charmy, Ali esmu pasūtījusi dažādas nelielu lampiņu virtenītes, kāzu tematam atbilstošus galda numurus (papīra, ar lāzeri veidoti), kājas lentu, to mazo caurduri, kas izdur papīrā noteiktu formiņu, pāris nelielas dekorācijas no koka (krāsošu pati), dažas lentītes – bija paredzētas ielūgumiem, bet beigās tomēr pamainījās dizains. Jāizdomā cits pielietojums :-D Šobrīd gribu tikt skaidrībā ar galdu noformējumu (pamatu veidošu pati), lai saprastu, vai nepieciešams vēl ko pasūtīt.
.
Pagaidām par dekoratori vēl neiespringstu, bet metu acis uz mammas draudzeni, kas darbojas mākslas/dizaina lauciņā. Šobrīd gan viņai ar tāda veida dekorēšanu nekādas saistības nav, bet ir acs uz šīm lietām.
17.08.2017 09:08 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es tik lasu, ko jūs te rakstāt, un nevaru vien sagaidīt savu lielo dienu. Šķiet, ka vēl tik tālu! :D Visvairāk jau tāpēc, ka
nu beidzot es būšu sieva, vai arī drīzāk par to, ka mans draugs beidzot būs mans vīrs.

(l)
17.08.2017 09:44 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Par tiem dekoratorien es nezinu, man būs vienkārši meitene, ko pazīstu, bet lielās firmas prasa ap 1500 eur, uz augšu, ja vajag vairāk kaut ko. Nu kādu zināmu sarunāt var arī par 500 eur, tā ko jāmeklē varbūt fb? Jāraksta visiem pēc kārtas reāli, kā ar viesu namiem, tad uzzināsi tās cenas un iespējas.
Izklausās jauki, Wallee, tev tāds mierīgs gars. Malacis, man vispār tā laikam nav, esmu pārāk tāda, kas satraucas :D Neķer kreņķi par lietu. Tiešām! Bildes būs superīgas tāpat un vasarā lietus ātri pāriet.
17.08.2017 11:01 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Lampiņas domā likt pie griestiem? Vai tādām vajag rozeti, vai tām ir baterijas?
17.08.2017 11:02 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Par dekoratoriem/floristiem...
Es plānoju uzrunāt vienu pazīstamu floristi, jo zinu, ka viņa mēdz ar draudzeni kopā veidot kāzu pušķus un dekorācijās mašīnām. Ceru, ka viņas piekritīs arī uz nedaudz vairāk. :)
Es pat neskatījos uz visiem "krutajiem" dekoratoriem. Jā, man kāzu dienu ir svarīga un gribas, lai ir skaisti, bet es arī zinu, ka nevēlos maksāt par vārdu un labāk izvēlēšos atbalstīt kādu "mazāku uzņēmēju". Protams, ja tā cilvēka darbi patīk.
17.08.2017 11:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Floriste man izmaksāja mazliet virs 600 eur.
Piespraudes vīriešiem, aproces sievietēm un glāžu dekorus sūtīju pie Joge Lovemade Accessories ļoti, ļoti skaisti sanāca (l)
Viesu galda kartes sūtīju Wooden Elements, viesiem patika (l)
Kūkas dekoru pie Elli&Hugo
Par alkoholu.
34. cilvēkiem ņēmu 14 l viskija, 28 pudeles šampja un 18 pudeles vīna. Nebija mums lielu dzērāju, tāpēc palika pāri 7 viskiji, 14 šampji (tos dzēra pie pirmā tosta, dienas gaitā, daži viesi vakarā un nākošajā dienā) un kādas 6 pudeles vīna. Coca colas palika pāri bezjēgā daudz, no visa tā kvantuma laikam tikai kādas 4 bija izdzertas :-D arī sulas tikai kāds 5 pakas tika izlietotas, viesiem garšoja uz galda uzlikās ēdinātāju gatavotās dabīgās sulas.. uz urrā gāja mazie minerālīši dienas gaitā, tos pat varējām vairāk iepirkt, jo noteikti tiku izdzerti. Arī 5 mežezeri tikai izdzerti.
17.08.2017 11:38 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Pasūtītās lampiņas ir ar baterijām – tās plānotas jaunlaulāto galda dekorācijā / dāvanu galdiņa / pēc nepieciešamības kādā citā stūrīti (šobrīd man ir dažādas formas). Ja kompozīcijai piestāvēs, tad šādas bumbiņas pasūtīšu katram galdam:

Ja izlemšu par labu lielākām lampiņām, ko karināt pie griestiem – tās droši vien tad nomāšu.
17.08.2017 13:43 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Līgavainis vakar pateica, ka jau tagad uztver mani kā sievu, tāpēc nākamgad tās kāzas būšot tikai visa padarīšana oficiāli. :-D
17.08.2017 16:21 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Šodien izņēmu kleitu no šuvējas, kur tai samazināja garumu. Viss apmierina, garums liekas Ok, bet mani joprojām baida tas, ka dejojot pirmo valsi es vai drīzāk līgavainis uz tās kleitas neuzkāpj un neaizķeras kāds no mums. Man nav apakšsvārki un līdz ar to, tā kleita man tur pa kājām pinas līdzi. Varbūt es lieki satraucos, bet kā jums bija ar dejošanu, tām, kurām nebija apakšsvārki?
19.08.2017 13:46 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Varbūt es lieki satraucos, bet kā jums bija ar dejošanu, tām, kurām nebija apakšsvārki?

Biju kāzās, kur garā kleita bija un tāda ka vēl ar apjomu pland, ja kustās. Kāpa virsū, brīžiem ar vienu roku pacēla, atkāpās, izlīdzināja, nekāda vaina - nav jau deju klase, viss ir sajūtās. :-)
19.08.2017 21:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits