KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Meitenes, ir kādi ieteikumi mūziķim - dj??(t) Laika maz, kāzas augusta vidū, ir cerības atrast labu dj vispār tik īsā laikā, kurš būtu brīvs? :'-(
15.07.2017 14:59 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Es tiešām nezinu, bez pati sarunāju Dj Jānis Fabriks pēc cosmo meiteņu ieteikuma. Uz nākamo gadu gan.
Nu raksti visiem pēc kārtas no precos.lv, citas idejas pat nav. Varbūt fb kāzu grupā pajautāt?
15.07.2017 21:17 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Kāpēc izvēlējāties DJ, ne 'dzīvo mūziku'? :)
15.07.2017 21:37 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Galvenokārt, cenas Dēļ, vismaz es :)
15.07.2017 21:59 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es vēl svārstos starp dzīvo mūziķi un DJ. :D No sākuma mēģināšu sarunāt "dzīvo", un skatīšos, ko viņš teiks, cik maksā, vai vispār uzņemsies kāzās spēlēt... Tas tomēr ir foršāk, ja padzied pats (tad arī dejošana foršāka), un pēc tam vienkārši uzliek kādu mūziku, ko DJ dara visu vakaru. Ja mans plāns neizdosies, tad meklēšu DJ. :)
16.07.2017 09:55 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Un vēl, man nav dižas pieredzes ar "dzīvajiem mūziķiem", tāpēc negribu riskēt samaksāt lielu naudu, un beigās saņemt ne to, ko vēlos.
16.07.2017 10:00 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Mums bija DJ, bet viņš pats dzied, līdz ar to sanāca pāris dziesmas arī dzīvajā, bija baigi forši. :-)
DJ liekas tāds drošāks variants, mūziķus gan baigi rūpīgi jāizvēlēs. Pārsvarā jau viņi arī ir forši, bet biju vienās kāzās, kur tieši mūziķi bija diezgan garām, un lielākā jautrība sākās, kad ieradās DJ un mūziķi aizbrauca prom. :-/ Vēl dzirdēju no viņiem frāzi nomaiņas laikā, tjip - veiksmi tev iekustināt šito neiekustināmo publiku, pfffff..nemaz nebija aizdomājušies, ka vienk neforšu mūziku dzied. (t):-D
16.07.2017 10:03 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
ups, viss man baigi forši :-D:-D
16.07.2017 10:04 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Fabriks jau aiztunāts, viņam rakstīju.
Kāpēc dj? Ļoti vienkārši. Esmu bijusi kāzās kur ir dj, un kāzās kur ir grupa. Nebija divu domu, ka ņemšu dj. Mans uzskats ir tāds, ka mukzikanti tomēr spēle to savu, viena veida mūziku. Vainu tas būtu šlāgeris vai kas cits. bet dj var pielāgoties pie attiecīgas publikas un likt mūziku, kas attiecīgajā brīdi der! Kantoris 04 nedziedās Lady Gaga, ja būs nepieciešams, piemēram kādai aktivitātei :-D +loti izdevigi tas ir tād, ja precas ar ārzemnieku, dj var sagatavoties un pielemklet arī kādu viņa zemes hītu.
16.07.2017 10:27 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
ņam ņam latvieši jau pa lielam ir tādi psīvi diezgan, bet vaina nav publikā, es teiktu, bet gan mūziķos. Tas pats Fabriks varot iekustināt pašu neiekustināmāko publiku :-D To var darīt tikai cilvēki, kam tā ir sirdslieta. Tāpēc ka jau rakstīju dj var pielāgoties, bet grupai jau pārsvara ir savs repertuārs gatavs.
16.07.2017 10:33 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
pandory, Lai veicas atrast! Tev pašai kāzas augustā? :-):-)
Noteikti superīgi ir tad, ja ir gan Dj, gan dzīvā mūzika. Bet mums bija jāizvēlas :D
Skatos, ka dažos salonos (Jūlija, Bonni), esot atlaides kāzu kleitām jau. Bet nu es laikam gaidīšu vēl vasaras beigas, tad skatīšos.
Kur kurpītes atradāt? :)
16.07.2017 10:58 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
charmy, tev kāzas šogad?
16.07.2017 11:21 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Nē, nē, tad jau tik mierīgi negaidītu rudeni kleitas meklējumiem :D
Man 2018. Gadā, pavasarī :)
16.07.2017 12:33 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Kur jūs pirkāt kurpes? Kāda tipa?

Man uz kāzu dienu bija veseli 3 kurpju pāri un noteikti iesaku sagādāt vismaz 2 kurpes. Es gribēju atrast kurpes kāzu krāsā, neatradu, tāpēc nopirku parastas baltas. Un nedēļu pirms kāzām pilnīgi nejauši atradu tādas kurpes, kā meklēju. Tad nu visu dienas pirmo daļu nostaigāju ar tām kurpēm, bet, par cik mums bija visādas aktivitātes ārā un kurpes bija ar auduma pārklājumu, tad papēdīši līdz vakaram palika netīri. Tad nu viesu namā uzvilku baltās kurpes. Un naktī, kad jau kājas bija nogurušas, pārvilku parastas laiviņkurpes bez papēžiem.
Vispār man ļoti patika ideja, ka kurpes nav baltas, bet kāzu krāsai/tematikai pieskaņotas.
16.07.2017 13:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Man kurpes arī būs kāzu krāsā. Vispār pati brīnījos, ka atradu tieši tādas, kādas es meklēju (vienīgi nedaudz žēl, ka zamša). Pieskaņotu arī kleitas lentu un vīrieša tauriņu.
16.07.2017 13:20 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man 2018. Gadā, pavasarī

Ā, nu, tad jau rudenī var sākt lēnām kleitu meklēt. :D Es jau domāju, ka varbūt nākamvasar, tad gan man šķiet par ātru. :D Es pati laikam sākšu meklēt tikai janvārī (4 mēneši līdz kāzām).
Par kurpēm... Es ļoti mēģināšu atrast kādā no kāzu toņiem. :D Negribu pirkt baltas,jo zinu, ka pēc tam skapī krās putekļus.
16.07.2017 13:31 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
MoonLady, tev aprīlī? :) Man galvenais, lai ir atlaides, vienalga, kad to kleitu meklēt. Negribu par 800€ pirkt, tāpēc vaktēšu brīdi īsto :D
Forša ari ideja par kurpēm kāzu krāsā! Man tādas krāsas nebūs īsti, tāpēc nesanāks.
MoonLady, ko tu dari tagad? Meklē Make up meiteni vai mūziku, vai tml? Viesu nams ir? Varam parunāties, ja jau abām pavasarī :D
16.07.2017 18:45 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nē, nē, man pašā jūnija sākumā. :) Varētu pat teikt, ka pēc sajūtām vēl pavasarī, nevis vasarā. :D
Es arī negribu pirkt pa lielām naudām. Max 400 eiro. Pagaidām no tā, ko esmu internetā redzējusi, manai gaumei tuvākais šķiet Amelia kāzu salona piedāvājums. Nezinu, kādas tur cenas, bet tikko esot bijušas atlaides, un naudiņas ne pārāk lielas. :) Iespējams, ka braukšu arī skatīties uz Jelgavu. Bet, kas zina...
Es pašlaik neko kāzu sakarā neplānoju. Nākamnedēļ sākšu skatīties ēdinātāju piedāvājumus un lūgšu atsūtīt man kādus izcenojumus. Jāizvēlas laikam būtu.
Visu parējo sākšu domāt oktobrī/novembrī.
Viesu nams un fotogrāfe ir. Kāzu vadītājs teica, ka 100% apstiprināt varēs tikai novembrī, tad nu jācer, ka nebūs atkal jādomā. Bet novembris vēl normāls laiks, tad vēl pus gads būs, ko meklēt citu, ja nu kas. :) Mūziķi arī kaut kad drīzumā jāuzrunā...
Prātā es jau vairākus cilvēkus dažādiem darbiem esmu noskatījusi, bet reāli negribu vēl tagad neko prasīt, jo redzu, kā viņi tagad cītīgi darbojas. Nav ko uzbāzties ar nākamo gadu. :D Pie tam, tie nav nekādi Latvijā populāri un nenormāli pieprasīti cilvēki, tāpēc arī par datumu aizņemtību nesatraucos. :)
16.07.2017 19:01 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Forši!
Kurā galā tev viesu nams? :) Man pašai uz Salacgrīvas pusi vairāk. Mums ēdināšana viesu nama, bet esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Krimuldas Ilzi - nu varbūt tev palīdz plašajā piedāvājumā :)
Es paskatīšos Amelia internetā, kas tur labs :) Jelgavā it kā lētāk? Man arī budžets līdz 400€ kleitai, bet vēl nezinu vai būs Plīvurs, tas jau arī maksā noteikti :D ko tu domā par plīvuru?
Man ir viesu nams, sarunāts Dj, diemžēl vakara vadītājs nebūs, ir sarunāts fotogrāfs, un Make up meitene :) Tās bija tādas lietiņas, kas man svarīgas bija, pārejais jau var gaidīt man :)
Tik daudz foršas lietas gribētos - kā dekorēt, kā izklaidēt, bet budžeta dēļ neko baigi fancy netaisām. Kas nav viegli, kā tu nojaut pati (t) Paralēli naudiņas krajam medusmēnesim! Sākumā domāju, ka brauksim tikai ceļojumā, bet tomēr to pasākumu un atmiņas gribējās, tad nu bija jāsāk krāt tomēr :D
16.07.2017 19:17 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Jelgavā it kā lētāk?

Cik es esmu skatījusies, tad, jā. Un arī dažos veikalos pa kādai kleitai ir iekritis acīs, tāpēc arī pieturos pie tā, ka varētu arī aizbraukt apskatīt. :)
ko tu domā par plīvuru?

Pagaidām domāju, ka man būs plīvurs (lai gan agrāk negribēju :D), bet es skatīšos, vai kleitai vispār piestāvēs un prasīsies, jo es gribu garu aizmugurē. :)
Jā, tev jau vairāk sarunāts. Tas labi, ka viss laicīgi. Mums viesu nams Dobeles pusē, un tur saimniece arī ieteica vairākus ēdinātājus, par kuriem esot labas atsauksmes. Tad nu sāksim ar tiem. :)
Es atkal dekorācijas gribu diezgan vienkārši, bet tā, lai ir interesanti, un viesiem ir, kur pabildēties. :) Uz galdiem vispār neko daudz neplānoju likt.
Mēs arī brauksim medusmēnesī. Bet noteikti rudenī, jo gribēsies pagarināt vasaru. :D
16.07.2017 20:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits