KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
uniqueღ, apsveicu! :)
Ja nu kādai interesē, tad arī varu uzrakstīt kā man gāja kāzu dienā.
Man liekas, ka man ir kaut kāda pēckāzu depresija. :-D
02.07.2017 21:55 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
FreshDrop
Uzraksti :-) Man aktuāli.
02.07.2017 21:57 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
FreshDrop, Paldies! (l)
Raksti, raksti, būs interesanti palasīt :-)
Es ceru, ka man nebūs pēckāzu depresija :-D Turies, viss būs labi :-)
02.07.2017 21:58 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Mans kāzu datums bija 9. jūnijs. :)
Pateicoties viesu nama pārsteigumam iepriekšējā dienā (caurie galdauti par ko minēju iepriekš), gulēt aizgājām tikai pus2 naktī. Kāzu rītā cēlos jau 5:00 no rīta, gulētas bija vien 3,5h. (Un cik nu gulētas, jo kad satraucos, tad pagulēt nevaru). 7:00 pie manis ieradās make-up/matu meistare Adele Erta. Tā kā iepriekš biju arī uz izmēģinājumu, tad pārsteigumu nebija, make-up patika, turējās pat ļoti labi, ņemot vērā to, ka man acis slapjā vietā un pus ceremoniju noraudāju, kā arī pēc tam vēl brīžiem emociju iespaidā paraudāju, kā arī vēl mainīju lēcas. Skropstu tuša nebija ne notecējusi, ne skropstas salipušas. Nebija arī smaguma sajūta uz sejas. No rīta nācās tikai nedaudz atjaunot uzacis un uzlikt pūderi. Viņa krāsoja arī manu māsu, māsai gan izmēģinājums nebija, bet cik zinu, tad arī patika un viss apmierināja. :)
11:00 ieradās fotogrāfe Iveta Mazīte, ļoti forša fotogrāfe. Sirsnīga, patīkama. Sākumā bija mulsuma brīži kad fotogrāfēja, bet viņa lieliski pasaka kā labāk stāvēt, ko un kā darīt, beigās jau bijām tam visam atvērti un nebija tas kautrīgums.
Tad pafotogrāfēja nedaudz gatavošanos. Ar vīru gatavojāmies katrs savā istabā (vīrs pirms tam arī nebija redzējis manu kleitu) un neredzējāmies līdz brīdim, kad bija jābrauc uz ceremoniju. Ļoti liels prieks, ka fotogrāfe iemūžināja to brīdi, kad viens otru satikām un redzējām sapucējušos. (l)
Tad jau plkst. bija 12:00 un klāt bija arī mūsu auto (wolksvagen T1 busiņš), vīrs pasniedza man pušķi un devāmies ceļā. (pušķi, auto dekorēšanu, vīra+vedējtēva piespraudi mums gatavoja floriste Līga Križevica. Viss bija tieši kā vēlējos.) Braucām no Ķekavas līdz Bauskai un bija sajūta, ka busiņš brauca veselu mūžību.:-D
Nonākot Bauskā, neplānoti uztaisījām mini fotosesiju, jo bija vēl nedaudz laiciņš līdz ceremonijai.
Ceremonija bija skaista, nebija pārāk gara. Pēc ceremonijas, protams, kopbildes, kopīgā šampja iedzeršana ar viesiem. Pēc tam devāmies uz pirmo un vienīgo tiltu (izvēlējāmies garāko). Vīrs mani nesa pāri tiltam, bija vēl maza aktivitāte, kas bija spontāna ideja no mūsu vakara vadītāja puses. Vakara vadītājs mums bija no improvizācijas teātra Viesturs Vizulis - ļoti labs. Cik zinu, tad viesiem arī patika.
Tālāk viesi devās ekskursijā uz Bauskas alu, kamēr mēs ar vedējiem un fotogrāfi devāmies uz Rundāles pili.
Pēc tam viesi mūs sagaidīja pie viesu nama ar foršiem uzdevumiem un tālāk jau sēdāmies pie galda. Tā kā vakara vadītājs bija no improvizācijas teātra, tad tādas izteiktas spēles mums nebija, jo negribējām, lai viesi dikti noskrienas uzvalkos, kleitās. Vairāk bija citādākas aktivitātes ar improvizāciju, kur vadītājs iesaistīja viesus, bija forši. Amati mums arī nebija.
Mūzika mums bija grupa "Airi". Forši puiši no Līvāniem. Spēlēja līdz rītam.
Mičošana bija tieši tā, kā gribējām, jo bijām ar vedējiem iepriekš visu izrunājuši, ko gribētu, ko negribētu. Tas noteikti ir svarīgi, lai beigās nesanāk nepatīkami pārsteigumi.
Kūku uzticējām pasūtīt vīra omei. Bija divstāvīga, garšoja tā kā mājas kūkas, bez ķīmijas, dabīgām sastāvdaļām ( cik zinu :-D). Līdz rītam visa bija noēsta, kas, laikam, ir labs rādītājs. :-D
Gulēt aizgājām ap 4:30 no rīta. Laiks mūs lutināja, nebija ne par karstu, ne par aukstu. Ja iepriekšējā dienā vēl līņāja, tad kāzu dienā un nākamajā pēc kāzām spīdēja saule, un svētdien jau atkal bija lietus.
Diena bija fantastiska! (l) Cik varēja novērot un pēc tam runājot, tad viesiem arī patika, bet, protams, gan jau, ka kādam arī kaut kas nepatika, jo visiem jau izdabāt tā pat nevar. :-) ... bet galvenais, ka pašiem patika. :D
03.07.2017 00:08 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Izklausās forši, FreshDrop :-):-)
Mani arī nesa pāri tiltam. Tas nebija plānots, vienkārši šoferis apstājās pie tilta un teica "būs jānes" :-D
03.07.2017 00:59 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Unique, ļoti skaista.:-) Man ar būs princesīgā kleita (l)
03.07.2017 01:42 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Wendy1, Paldies! (l)
Man pašai cits stils nemaz īsti nepiestāvēja. Kad tad vēl uzvilksim princešu kleitas, ja ne kāzu dienā, ne? :-):-P
03.07.2017 02:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cik skaisti stāsti! Paldies, ka padalījāties (l)
Unique, brīnišķigi izskaties! Tev ļoti piestāv līgavas tērps !!!
03.07.2017 08:21 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
FreshDrop, super diena jums bijusi! Kur tu savu laimīgo kleitu atradi un kādā cenā? :)
Pastāsti arī cik maksāja florista pakalpojumi pušķim, auto un piespraudem kopā?
03.07.2017 08:22 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Cormeum, atradi savu perfekto ielūgumu veidotāju vai vēl nē? :)
03.07.2017 08:23 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
uniqueღ , apsveicu!;-) Skaistas kāzas.
03.07.2017 08:29 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tik forši palasīt, kā jums, meitenes, gājis. Cenšos kaut ko no tā visa arī paturēt prātā. :D (l)
03.07.2017 08:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Charmy, neesmu atradusi, kas taisa, bet patīk šādi.. krasa vienīgi varētu būt vaniļas baltā :)
03.07.2017 08:37 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es arī esmu atradusi aptuveno ideju tam, kādus ielūgumus vēlos. Ir pat sajūta, ka visu pati varēšu uztaisīt, vajag tikai šablonu atrast. (l) Man patīk ļoti vienkārši:
03.07.2017 08:47 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Paldies, meitenes! (l)
Šodien jābrauc atdot kūkas statīvu un krēslu pārvalkus..žēl, ka tas gatavošanās laiks ir beidzies, bija forši.
03.07.2017 09:50 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Mums vēl sava diena priekšā pēc nepilna mēneša, ļoti forši, ka meitenes padalās savas dienas stāstos. :)
Mēs savus ielūgumus taisījām un drukājām paši, sanāca labi, tā kā droši taisīt var arī pats.
Man jautājums jau precētajām - vai bija kādas lietas, par kurām nebijāt padomājušas pirms kāzu dienas un kāzu dienā šķita, ka būtu vajadzējis/noderējis? Kaut vai pilnīgi sīkumi, mani viss interesē.
03.07.2017 10:14 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Saņēmu īsu video no māsas, kur viņa filmēja, kā es eju ar tēti iekšā. Sapratu, ka būtu forši, ja mēs būtu paņēmuši videooperatoru vai arī vienkārši lūguši, lai kāds ik pa laikam pafilmē.
Šis tas jau ir - ceremonija, nešana pār tiltu, pirmā deja, izpirkšana. Tomēr video un bildes ir divas dažādas lietas un dod dažādas izjūtas :)
Pārējais viss laikam bija kā plānots.
Ā, es biju aizmirsusi mājās zempapēžu kurpes. Lai nu cik ērtas bija manas kāzu kurpes, kājas nogura.
Un pušķi mešanai mēs taisījām uz vietas viesu namā, jo savu negribēju mest. Par to arī varēju laicīgāk aizdomāties.
Savu plīvuru arī nedevu, tie (mums bija 2 jaunie pāri) bija jau sataisīti mājās.
Un, ja ir lietains laiks, ideāli noder caurspīdīgais lietussargs. Duni 6.99eur. Fotogrāfs bija priecīgs :-)
03.07.2017 10:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kādai bija pasūtītas arī ziedu aproces vedēiem/lieciniekiem/vecākiem?
mums vecāku sveikšana ceremonijas laikā.. domāju varbūt nedāvināt ziedus, bet mammām ziedu aproces pasūtīt, bet tēviem ziedu piespraudes? tikai cik ērti ar tām aprocēm?
03.07.2017 10:32 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Unique- sveicu sievas kārtā :) ļoti skaisti izskaties
Noteikti iesāku ņemt video operatorus. Man filmēja draudzene šo to, bet būtu bijis forši, ja arī kāds profesionālais video būtu, jo reāli lielāko daļu no tās dienas neatceros. Ir forši, ja ir video kur gremdēties atmiņās.
Protams pēc iespējams vairāk palīgu, lai gan esmu kontrolfrīks, tomēr papildu rokas dekorējot svinību zāli noderēja.
Izbaudiet katru minūti tajā dienā, jo tā nenormāli ātri paskrien
Ahh nākošmēnes mums gada jubileja, kur tas laiks tā skrien (l)
03.07.2017 10:32 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Saņēmu īsu video no māsas, kur viņa filmēja, kā es eju ar tēti iekšā. Sapratu, ka būtu forši, ja mēs būtu paņēmuši videooperatoru vai arī vienkārši lūguši, lai kāds ik pa laikam pafilmē.

Tas ir tas, ko es lūgšu viesiem darīt - lai ballītes laikā droši filmē, filmējas, fotogrāfē un fotogrāfējas. Pēc tam es pati vēlēšos to visu samontēt foršā filmiņā. Pat, ja ne visai labas kvalitātes.
Diemžēl jau tā man kāzu izdevumi būs milzīgi, tāpēc profesionālu operatoru budžetā neiekļaujam.
03.07.2017 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits