KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mums būs peonijas un rozes :)
10.06.2017 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
brightcrystal, es arī esmu nākošā gada vasaras līgava, taču vēl pagaidām neko neesm sākusi. Dusu uz lauriem :-D Bet pamazām jāsāk.
10.06.2017 08:18 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es īsti nesaprotu to gatavošanos vairāk kā gadu iepriekš. Varbūt ja ir kāds konkrēts un loti pieprasīts viesu nams un mākslinieks tad vēl jā, tos var sākt apzināt, bet vēl kaut ko darīt, priekškam?
Mēs sākām novembra pašās beigās un pusgada laikā lēnu garu darot, viss ir saorganizēts. Līdz kāzām vēl 2,5 mēneši un man ir atlikuši tikai sīkumi, kas jāpasūta, janopērk un jāsagatavo. Vēl pie tam, vaurumā es līgavaini vienkārši nostādīju fakta priekšā (ja neskaita viesu namu), jo citādi kad mēs ar vedējmāti sākām stāstīt par visiem mūsu plāniem utt, likās, ka viņš prātā sajuks. :-D
10.06.2017 18:04 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Es arī nākamā gada līgava :)
Forša tā rāmja ideja! Paldies, ka padalījies!
Es atkal vienmēr uzskatīju sevi pār radošu cilvēku,bet šobrīd man nekas prātīgs nenāk galvā,ko es pati varētu no dekorācijām uztaisīt. Nu jā, izņemot burciņas. Laikam jāatver Pinterest? :D
Tā lente - audums pāri galdam izskatās forši, bet man arī nav domas, kur lēti tādu varētu dabūt vai nespīdīgu.
Par krāsām - sāpīgi. Pirms bildinājuma es ļoti vēlējos bordo, zeltu, kaut ka elegantu. Bet šobrīd, skatoties konkrētu viesu namu - tur tas neies. Burgundijas krāsu varētu atstāt,bet nu nez. Pagaidām visticamāk būs jāpaliek pie Greenery - zaļš, balts, meža motīvi. Jo koka ripas būs man arī lētāk dabūt, nekā baigos elegantos svečturus un citus dekorus. Tā elegance bija mazais sapnis pirms budžeta, haha :D Bet romantiku atstāšu :)
10.06.2017 18:16 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Vienmēr laipni :) Pinterest tagd ir manas otrās mājas :-D
Man gatavošanās (nu nosacīti) sākās no oktobra vidus. Tad pamazām sāku visu meklēt un rezervēt.
Šodien nopirku šampanieša glāzes, izdomāju pati dekorēt. Tagad tik atliek pieķerties rokdarbiem.
10.06.2017 22:09 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Glāzes jums ar vīru topošo? :)
Man ir ļoti daudz jautājumu laikam, bet nu precos pirmo reizi, kā mēs visas te
10.06.2017 22:19 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
Nu kattram tas - viss ir saorganizeets ir kas atšķirīgs:-D citam tās ir vakariņas ģimenes lokā citam milzīgā teritorijā ar daudz visiem. Kāda starpība kad katrs sāk gatavoties? :D katram arii ir savs temps. Citam dekorācija ir puķu pušķis uz galda, citam visādi sīki štruntiņi, kas pārdomāti līdz pēdējam. Es piederu pie otrā varianta. Turklāt katru mēnesi kautko pērkot tas nekādi nesit pa kabatiņu. Lēnu garu esi gatavs savai dienai bez stresa.
Un jā, es sāku gatavoties, jo kamēr es izdomāšu visu, būs jau pus gads pagājis. Un tieši tā kā arī teica charmy-es arī vienmēr esmu bijusi radoša persona, bet kad tagad jāķeras klāt savam nezinu ko tieši izvēlēties :-D un arii man doma par burgundy. Vienigi jaizdoma ka salikt kopaa lai neizskataad peec rudens kaazaam!
Kādas Jums citām krāsas, toņi?
10.06.2017 22:42 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Jā, mums abiem :) +/- jau dizains ir izdomāts.
Mums kāzās dominēs balta, gaiši rozā un gaiša laša krāsa.
10.06.2017 22:48 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es īsti nesaprotu to gatavošanos vairāk kā gadu iepriekš. Varbūt ja ir kāds konkrēts un loti pieprasīts viesu nams un mākslinieks tad vēl jā, tos var sākt apzināt, bet vēl kaut ko darīt, priekškam?
Mēs sākām novembra pašās beigās un pusgada laikā lēnu garu darot, viss ir saorganizēts.

Es sāku tagad ar lielajām pozīcijām, un gada beigās sākšu gatavot visu pārējo. Viss vienkārši. :)

un arii man doma par burgundy. Vienigi jaizdoma ka salikt kopaa lai neizskataad peec rudens kaazaam!

Man arī ļoti patīk tā krāsa. Bet tieši tāpēc, ka tā man atgādina rudeni, savām vēlā pavasara kāzām neizvēlējos. Jūnija sākumā gribas kaut ko maigu un romantisku. Bet ne rozā. :D
11.06.2017 16:02 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Es domāju, ja būs kādās detaļās kopā ar baltu, ne dominējošā tā Burgundy, būs skaisti arī vasarā :)
Man sanāk mazāk kā gads, bet šķiet tieši labi, ka vairāk laiks, jo mazāk stresiņa un tā. Protams, kāzas var arī pāris mēnešos dabūt gatavas,bet nekā negatīva jau nav, ja laika vairāk. Kāda vaina? :)
11.06.2017 20:45 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es runāju par to stresošanu gadu pirms kāzām. Tam nav nekāda pamata, jo laiks ir vairāk kā vajag.
11.06.2017 20:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Izskatās, ka esi arī esmu nākamā gada līgava.. nolēmu neiespringt uz šo pasākumu, bet.. kā jau meitenei.. kleitas jautājums ir aktuāls :D
Kā jums gājis ar kleitas izvēli? :)
11.06.2017 21:36 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
Es arī esmu nākamā gada līgavu pulciņā! (l)
Šobrīd esmu sataisījusi budžeta plānu, sarēķināju, cik vēl jāsakrāj aptuveni tam visam, ko vēlamies. Šobrīd vislielākās raizes sagādā svinību vietas izvēle (Un jā, daudz vietas tiešām jau sāk aktīvi aizņemt uz nākamo gadu, cik pazvanīju parunāties ar pāris vietām). Esmu izrakņājusi visu internetu un uz 2 vietām bijām arī braukt skatīties, bet tik ļoti neuzrunāja... eh, izskatās, ka Latvijā vietu piedāvājumā ir pārsvarā tikai muižas un guļbaļķīgie viesu nami, nu vēl arī šķūņi, bet maz tādu oriģinālāku vietu kā Valmieras Siltumnīca.
Kā nākamā gada līgavām ar svinību vietu rezervēšanu veicās?
11.06.2017 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Topošais vīrs ir pilnīgs miera iemiesojums, kas arī manī rada sajūtu, ka viss ir mierīīiīīgi, vēl ir daudz laika, visu paspēsim. Un tā jau arī ir. Es tikai brīnos par sevi, jo man ir raksturīga tāda trauksmaina gatavošanās, plānošana.... Mu.s pat īsti nav idejas, datuma, nekā. Tik apziņa, ka kaut kad sāksim, bet es ticu, ka tā mūsu kāzu sajūta pie mums atnāks tad, kad tai jāatnāk. Stresošana un ņemšanās to visu neatrisinās un nepaātrinās. ;-)
11.06.2017 21:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Apsveicu ar topošo notikumu!! (l)
Tā kā nevēlos īpašu pasākumu.. ir doma pasēdēt jaukā restorānā :) Tāpēc telpu jautājums atkrīt :)
11.06.2017 22:01 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Apsveicu, meitenes :-)|-)
Šis, piemēram, ir no jūlija kāzām. Smuki tie toņi izskatās :)
Mums tieši šeit arī būs ceremonija (l)
11.06.2017 22:23 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Uj, ne tas smaidiņš saspiedās.
11.06.2017 22:24 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
cormeum, apsveicu ar gaidāmo patīkamo notikumu! :-)
Man kleita jau bija izsapņota sen (nu ne gluži tā, ka kopš bērnības), jau zināju ko es aptuveni gribu un sāku rakāties pa internetu. Uz kāzu salonu aizgāju tik pirms mēneša, jo nejutu baigi steigu par to. Gāju jau ar savas ideālās kleitas bildi (jo īstā ideālā ko atradu Lv veikalā, maksāja 1500) un rādīju pārdevējām ko gribu. Piemēroju arī dažas cita tipa kleitas (tīri, lai redzētu, kura man vislabāk izskatās), bet vislabāk izskatījās tā, kura bija vistuvāk ieplānotajai.
Divās dienās izstaigāju kādus 7 kāzu salonus un pēc tam gājām paēst un apdomāties. Viena kleita nekādīgi neizgāja no prāta, tad nu sapratu, ka būs īstā.
Jau tagad nevaru sagaidīt pielaikošanu pie šuvējas jo gribu atkal tajā ielīst. Ahh (l)
12.06.2017 00:05 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Sveiciens visām nākamā gada līgavām! (l)
Man par kleitu jādomā vēl nav, bet zinu, ka tad, kad sākšu domāt, būs šausmīgi. :D Es esmu izskatījusi daudz LV veikalu internetā izvietoto, un gandrīz viss šķiet šausmīgs. Ja kaut kas nav pārāk šausmīgs, tad vienkārši nav manā gaumē. Bet es arī saprotu, ka jāņem bilde un jāiet uz veikaliem. Internetā jau visu nevar ielikt... :D Bet varbūt arī nepirkšu Latvijā... Man ļoti nepatīk tas, ka uzliek zīmogu "kāzu kleita", un cena uzreiz trīskāršojas. (t)
Ar svinību vietas atrašanu man nebija problēmu. Tā kā bijām nosprauduši "rādiusu" no ceremonijas vietas, tad izvēle manāmi saruka. Kad sapratām, cik plašas telpas vajag, saruka vēl vairāk. Kad sapratām, cik būtu gatavi maksāt, tad vispār viss bija skaidrs. :) Tad, kad mēs rezervējām datumu (pirms divām nedēļām), tad man teica, ka daudzi datumi vēl brīvi. Tad nu varējām izpausties. :)
12.06.2017 08:08 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Apsveicu jaunās līgavas (l)
Kāzu kleita varētu būt sarežģīti.. Kādas cenas tajā Myositis? Noteikti diezgan augstas varētu būt, bet esmu dzirdējusi, ka kāzu salonos arī ir atlaides. Paziņa pirka kleitu tur un bija skaisti.
Man ļoti patīk mežģīnes un nav nemaz jābūt kuplai manā prātā, bet domāju, ka šūt un atrast mežģīnes varētu būt ļoti sarežģīts uzdevums.
Della, kādu vietu tu vēlies? Siltumnīca,ko minēji neder?
12.06.2017 09:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)