KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
aa un vizāžisti arī pie viņas pie reizes pasūtīju
20.11.2016 19:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
malessii - parunājies kārtīgi ar mammu viena pati, pasaki, ka viņai jāmēģina tevi saprast un lai iesaka to darīt arī pārējiem ģimenē. Uztaisi tādu kārtīgu mierīgu izrunāšanos, man tas palīdzēja :) Nu tā, bez aizsvilšanās, 3reiz uzelpojot. Parasti tās mammas beigu beigās tomēr saprot :)
20.11.2016 19:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ui dāmas, par to fotogrāfa cenu nepareizi pateicu, 350 ir kopā ar vizāžisti, fočēšana vien ir 300.
Vienkārši ņēmu komplektu visu
22.11.2016 00:34 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
melessii,
man kaut kā šis ļoooti viegli gāja. Mamma pati pateica,ka tā ir mūsu diena un mūsu vēlmju piepildījums.
Atsevišķas lietas es viņai esmu jautājusi, kuras labāk patīk vai kas būtu piemērotāks, bet tas arī viss. Mums ir tā,ka kāzu budžets ir mūsu pašu krāts un neviens no vecākiem neko nesponsorē - varbūt tas ir iemesls kāpēc sākas pārpratumi.
Zinu,ka pāriem, kuriem vecāki sniedz finansiālu atbalstu, piepilda arī šādas tādas vecāku vēlmes.
22.11.2016 10:40 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Es nebiju domājusi, ka ies tik grūti. :-/(t) Kāzas tikai nākošgad , bet man jau tagad ik pa laikam sākas panika, jo saprotu, ka nebūs tā, kā es gribēju iepriekš utt.
Vedējiem arī sākušās savas problēmas, baidos, ka kāzu plānošanu viņi atlikuši otrā plānā. Protams, nevaru neko pārmest, bet nu ..
Lēnām sāku nožēlot, ka neizvēlājāmies kāzas divatā. (t)
24.11.2016 10:24 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ja nu kādai aktuāli, tad BHLDN veikalā visām izpārdošanas precēm ir vēl papildus 20% atlaide. Ja nepatīk kūkas, bet drīzāk tāds classy, romatisks vintage ar mežģiņotām grieķu stila kleitām, tad tur būs ko atrast. Daža laba offwhite bija pat tikai ~60$
27.11.2016 00:17 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Sveikas!
Ar prieku pievienojos līgavu pulciņam (l)
Kāzas plānoju pēc pusotra gada, tā ka būs daudz laika izbaudīt gatavošanās procesu.
Labprāt dzirdētu pieredzi šādos jautājumos -
1. Kāzas aprīļa beigās - kādi varētu būt iespējamie riski, neskaitot grūti paredzamus laika apstākļus?
2. Cik viegli/grūti varētu būt sarunāt mācītāju kāzām ārpus baznīcas?
3. Kādus knifiņus izmantojāt, lai ietaupītu naudu? Esmu gatava DIY dekorāciju taisīšanai un visam pārējam, ko varu izdarīt pati.
4.Kas ir tas, ko nav vērts darīt pašai, bet lētāk un labāk ir nopirkt/noalgot kādu?
:-)
Priecāšos dzirdēt noderīgu pieredzi.
27.11.2016 12:25 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Lionela,
1. Nu laikam tikai tavi pieminetie laika apstàklji
2. Màcītàjs àrpus baznīcas nelaulàs, atliek tikai neīstie màcītàji- Valters Koràlis (vai kà vinju tur sauca) no savas pasludinàtàs brīvticības... varat pa kluso salaulàties baznīcà, bet tad lai Zagsa tante visu priekšà jùs precina jùsu izvèlètajà vietà
3. Daudz ko pasùtīju ljoti laicīgi , pasùtīju ebay (màkslígàs ziedlapinjas, gaismu virtenes utt), ielúgumus gatavoju pati, dekorus ar krustmàtes palīdzību arī pati (bet te noteikums, lai rokas neaug no pakaljas, man rokdarbi padodas ljoti labi, tapec zinaju, ka nenoies greizi)
4. Līgavas puškjis , mašīnas rotàšana, svètku galds
27.11.2016 12:58 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mis Take, Tu esi dzīvē redzējusi tās ziedlapiņas? Izskatās kaut cik normāli?
Šodien tikāmies ar fotogrāfu, izskatījāmies bildes, parakstījām līgumus :) Viesu nams arī jau rezervēts. Viss kustās uz priekšu :)
Tām, kurām rokdarbi nepadodas :D , kur jūs sūtījāt ielūgumus?
27.11.2016 22:20 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Čau!
Nu man beidzot arī kaut kas sāk kustēt uz priekšu. Viesu nams ir atrasts, fotogrāfs arī, vizāžiste ar vedēji piekrituši un vedējmāte izrādās ir vairāk noskaņojusies uz visu nekā es :D
Vienīgā problēma, ka viesu nams ir 70 km attālumā no ceremonijas vietas. Baznīcu īsti mainīt negribētos, bet negribas arī viesiem lielo braukāšanu taisīt, jo daudziem jau uz ceremonijas vietu jābrauc tuvu pie 100km. Tagad man par šo neliela panika iestājas.. :-/
Vēl jāsameklē vakara vadītājs, kurš varētu būt vienā personā ar DJ. Ja nē, tad droši vien būs jāņem gan vakara vadītājs gan mūziķi.
Par ēdināšanu izskatās, ka līgavainis ar saviem amata brāļiem pats visu sabīdīs un ēdiens tiks sameistarots pēc pašu patikas, tikai jānolīgst attiecīgajai dienai pavāri un viesmīļi.
Ziedu dekoratore mums ir rados, tad tas būs lētāk. Alkahols arī būs vairāk vai mazāk par pašizmaksu.
Krāsas un tēma arī jau izdomāta. Ielūgumus un dekorus lielu daļu veidosim kopā ar vedējmāti. Kāzu mašīna - volga arī jau tiek meklēta.
Uhh kā vedējmāte man visu atvieglo, pilnīgi prieks.
06.12.2016 11:09 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2016
lionela, apsveicu ar gaidāmo notikumu!
1. Lielākais risks droši vien ir aukstums. Jāsaprot, ka nav vasara un arā būs auksts (pat vasarās naktī ir ļoti auksts, kur nu vēl aprīlī), līdz ar to neorganizēt aktivitātes ārā ilgāk par pusstundu. No sērijas, lai nav stundu ilga mičošana ārā aprīļa mēnesī.
2. Mācītājs nelaulās ārpus baznīcas. Labāk atsakies no šīs domas jau uzreiz. Vai arī izvēlies dzimtsarakstu nodaļu, kas dodas izbraucienos. Bet jebkurā gadījumā ārā aprīlī - noteikti neiesaku! Skati punktu nr.1 ;)
3. Laicīga gatavošanās jau vien daudz ko ļaus ieekonomēt.
4. Divas dienas pirms kāzām atstāj sev pilnībā brīvas. Noteikti anv vērts iepriekšējā vakarā pašai kaut ko rotāt, kaut ko vest uz viesu namu un tamlīdzīgi. Priekš šī visa noalgo palīgus.
07.12.2016 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Man radās jautājums par galdiem un dekorācijām. Obligāti gribu uz galdiem ziedus un sveces. Bet kā tas ies kopā ar ēdienu uz galda? Vispār es gribēju, ka ēdienu pasniedz porcijās un uz galda ēdiens nestāv, bet līgavainis iebilst.
Kā jums bija/būs?
07.12.2016 18:09 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2016
Lovisa, es parasti tieši tā arī organizēju kāzās (ja man ir teikšana). Ēdienu uz galdiem nav un tos nes porcijās.
Par dzērieniem - vai nu bārmenis apstaigā galdiņus un salej, jam trūkst (piemēram, vīnu). Ja grib kādu stipro alkoholu uz galdiņa, tad tikai karafē. Nekādas pudeles un colas uz galdiem nestāv un skatu nebojā.
Citādi - kāda jēga vispār iespringt uz dekorācijām vai algot dekoratoru.
Un tad arī var izpausties ar skaisti dekorētiem galdiem.
Ziedi un sveces ir labs variants. Iesaku ņemt super augstās vāzes, kur saliek kompozīcijas. Un uz galdiņa apkārt vāzei sveces, bet ne vairāk par trim. Augstās vāzes tāpēc, lai sveces neaizdedzina ziedus.
07.12.2016 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Bet vai visi ēdinātāji būs ar mieru šādi klāt galdu? Lielākā daļa jau piedāvā daudz un dažādu veidu uzkodas, tāpat arī siltos ēdienus un tad sanāks, ka katram atnes kādu uzkodu, pēc tam silto ēdienu un ko pēc tam darīt visu atlikušo nakti? Es vienkārši nezinu, kā tas parasti notiek.
07.12.2016 18:40 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2016
Lovisa, parasti ir 2-3h vakariņu laiks ar sēdēšanu pie galda, un tad ēdienus pienes katram - starteri, silto, saldo. Un pēc tam jau sākas dejas un aktīvā daļa, kad cilvēki ceļas no galda - un te sākas aukstais galds, kas parasti ir furšeta veidā, cilvēki piekrāmē, ko vēlas un iet pie sava galdiņa paēst, bet tas jau ir nakts laikā.
Protams, viss atkarīgs no ēdinātājiem, vai viņi to nodrošina. Un no viesu nama, kāda ir viņu ierastā prakse. Tāpēc iesaku vispirms izdomāt to kāzu konceptu un tad piemeklēt attiecīgo viesu namu un ēdinātājus. Citādi bieži sanāk, ka vispirms kaut ko rezervē, bet, izrādās, viņi nevar nodrošināt to, ko jauanis paŗis vēlas. Tāpēc ir tik svarīgi sākt plānot kāzas tieši ar koncepta izstrādi
07.12.2016 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Paldies par padomiem, Just_married. :-)
07.12.2016 20:48 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2016
Lovisa, ņem par labu ;) Ja vajadzīgs padoms, prasi, raksti!
Esmu rīkojusi vairākas kāzas un šobrīd attīstos kā kāzu rīkotāja. Ja vajadzīga palīdzība, tikai priecāšos. Samaksa minimāla, jo esmu iesācēja.
Padoms gan vienmēr bez maksas ;)
07.12.2016 20:53 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Lovisa.
Mums uz galdiem bija ziedi augstajās vāzēs un baltvīns+ sarkanvīns. Pārējie dzērieni bija blakus telpā pašapkalpošanād bāriņā, bet varēja arī viesmīļiem prasīt, lai atnes.
.
Uzkoda bija pa porcijām.
Otro èdienu gan nesa lielajos šķīvjos, viesmīļi apstaigāja visus un tad novietoja uz galda. Kad visi paēda, ēdienu novāc.
.
Deserts porcijās un visa vakara garumā blakus telpā kopā ar bāriņu uzkodu galds.
Bija ļoti labi.
07.12.2016 21:07 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mums līdz kūkai būs oficianti, nesīs ēdienus, mainīs šķīvjus, pēc tam mēs paši par sevi. Dekorācijas uz galdiem nebūs daudz, ir doma par pāris ziedu bumbām un varbūt arī svecēm, bet par to vēl domāsim. Ceremonijas vietai sarunājām dekoratori, tie kreņķi vismaz atkrīt :)
07.12.2016 22:55 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
O, unique, apsveicu (l)
Biju palaidusi garām, ka jums lielais notikums priekšā. :)
Kad kāzas paredzētas?
07.12.2016 23:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits