KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Man arī būs vakara vadītājs.
Vedējiem būs jābūt kopā ar mums baznīcā, tad pakomunicēt ar viesiem, savaldīt visu baru, un braukt ar mums "tiltos" jeb fotosesijā, kā arī piepalīdzēt vakara vadītājam ar mičošanu.
Otrais rīts- iespējams kādas chillīgas aktivitātes, jo negribu, lai viesi pamostas, paēd un čau, atā. ;-)
Par finansēm neesam runājuši, bet tas gulsies uz mūsu pleciem!
14.11.2016 22:24 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Ja draugi nepiekrīt būt par vedējiem, manuprāt, tas liecina, ka tie cilvēki nav īsti tuvi.

Šim es īsti nepiekristu. Varbūt viņi baidās sabojāt jaunlaulāto dienu, jo nejūtas pietiekami spējīgi uzstāsties, savaldīt viesus, uzrunāt un iekustināt?!! To visi nemāk.
Vedējiem ( ja nav vakara vadītājs) ir milzīga loma tam, lai kāzas atcerētos kā foršu pasākumu! Esmu bijusi kāzās, kur vedēji ir bijuši pilnīgi nekādi, un pats par sevi saprotams, kāzas es atceros kā vienas no garlaicīgākajām. :-/
14.11.2016 22:27 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mums vispār vedēji nebūs pāris. Vedējmāte ir mana draudzene, ar kuru kopā mācījos un dzīvoju kopā kojās un vedējtēvs ir drauga draugs, ar ko kopā mācījās un dzīvoja kopā kojās :) Nebija mums citu variantu, kurus gribētu ņemt par vedējiem. Ir sarežģītāk, bet tas nekas - būs forši :)
14.11.2016 23:20 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Unique- mums tieši tāds pats variants. Lielākā daļa šokā par tādu ideju. Pašiem pat prātā neienāca, ka tas kaut kā dīvaini.
14.11.2016 23:25 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mums arī liekas pilnīgi normāli. Negribās ņemt kādu tikai tādēļ, ka tā ir pieņemts. :)
14.11.2016 23:54 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijusi kāzās, kur vedēji ir viena dzimuma pārstāvji :D Un viņi nebija homo, vienkārši jaunais pāris gribēja viņus kā vedējus un viss.

Mariee un unique
- galvenais, lai viesi nesāk kliegt vedējiem rūgts!:-D
15.11.2016 07:40 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Melessii- nu man arī riebsies ja mums kliegs rūgts, kaut kā šitas ir jāiznīdē. Savādāk jaunais pāris kā tādi cirka zvēriņi. Un tad vēl vedēji ar
15.11.2016 08:05 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Man arī tas riebjas, pāris reizes vēl ir Ok, bet ja visu vakaru (e)
Ir plānots kaut kur uzlikt saldumu galdu, ar mazkūcīņām un ar tekstu, ja viesiem ir ļoti rūgts vai ko tādu.... :-D Mājienu varbūt kāds sapratīs!
15.11.2016 08:08 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, par to rūgts kliegšanu visa vakara garumā.
Vīrs bija reiz kāzās un tur vedēji katram, kas bļāva rūtgts izdalīja pa cukurgraudiņam, citiem uzreiz karoti medus deva. Tā kā šo situāciju var apspēlēt.
Mēs ilgi arī domājām, kā iziet no situācijas par to rūgts!, tomēr beigās bučojāmies uz nebēdu :D
15.11.2016 09:22 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Mus bija gan vakara vadītājs, gan vedēji - vīra labākais daugs ar savu draudzeni. Draugs piekrita uzreiz, meitene nedaudz lauzās, bet tad pati saprata, ka labāk pati būs vedējmāte nevis, ja mēs piekabinātu vedējtēvam citu meiteni. :-D
Darbu sadlīums bija šāds:
Vakara vadītājs uzņēmās viesu koordinēšanu jau pirms ceremonijas, vāca uz fotogrāfēšanos, informēja par tālāk notiekošo, izklaidēja viesus, kamēr mēs bijām prom, vadīja vakaru. Katrā ziņā izdarīja daudz vairāk kā bijām gaidījuši un runajuši.
Vedēji - bija liecinieki, palīdzēja ar ziediem pie sveikšanas, sarūpeja izklaides mums pēc ceremonijas, teica tostu, vadīja mičošanu.
Mēs tiešām negribējām noslogot vedējus, bet nu tomēr prieks, ka viņi visu bija uztvēruši ar ļoti lielu atbildību, kā rezultā viss izdevās perfekti. Arī tas, ka sadarboojās ar vadītāju bija ļoti labi, jo mēs kā jaunais pāris zinājām max 10% no notiekošā. (l)
15.11.2016 10:15 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Meitenes, par to rūgts kliegšanu visa vakara garumā.
Vīrs bija reiz kāzās un tur vedēji katram, kas bļāva rūtgts izdalīja pa cukurgraudiņam, citiem uzreiz karoti medus deva. Tā kā šo situāciju var apspēlēt.

Šo es nesaprotu. Mēs uzreiz arī sākām bučoties un visi laimīgi. Nesaprotu to teātri, it kā jaunajam pārim negribētos bučoties vienam ar otru. (t)
15.11.2016 10:17 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
BaCk- man nepatīk publiska bučošanās kā uz skatuves. Ne pašai to darīt, ne skatīties kā citi to dara. Pāris reizes ir ok, bet ir viesi kas to par savu misiju uzskata, ik pēc 10 min kliegt rūgts.
15.11.2016 19:51 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
uzskata, ik pēc 10 min kliegt rūgts.

Vai tiešām kāds viesis arī tā dara?
Mums "rūgts" visā kāzu vakara gaitā uzsauca ap 5 reizēm un bijām priecīgi par bučošanos. Nav jau arī jābučojās tā, ka mēle un siekalas iet pa gaisu. :D Smuki, mīlīgi, ilgi sabučojās un visi laimīgi.
15.11.2016 20:09 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Lavandas lauks- ir redzēts. Tāpēc jau man tā paranoja ir :-D
15.11.2016 20:57 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Mums gan kāzas neplānojas, bet rūgts un pirmā deja ir diezgan lieli iemesli kādēļ negribu lielas kāzas ar visiem. Brrrr:-D Starp citu, tas arī ir iemesls kādēļ neprecamies :D:D Es gribu mazās, 4atā. Vīrietim vajag pa ritīgo, jo precas vienīgo reizi :-D
15.11.2016 21:17 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2016
Meitenes, piedāvāju savu palīdzību kāzu organizēšanā!
Tuvākajos gados plānoju atvērt savu kāzu aģentūru, bet vēl jāstrādā pie portfolio. Es palīdzēšu Tev sagatavoties Tavām sapņu kāzām, savukārt Tu palīdzēsi man piepildīt savu sapni :)
PIEREDZE
Mana profesionālā pieredze saistīta ar pasākumu rīkošanu (tiesa, vairāk korporatīvie pasākumi). Taču privātā kārtā esmu organizējusi arī kāzas - savas kāzas un kāzas vēl divām draudzenēm, tostarp esmu bijusi arī vedējmāte.
PALĪDZĪBA
Kas ir manas stiprās puses un kur varu palīdzēt:
Kāzu koncepta izstrāde - tēma, stāsts, krāsas, ņemot vērā cilvēku skaitu, gadalaiku, budžetu utt.
Vizuālā noformējuma koncepts - idejas, sākot no ielūguma un beidzot ar viesu nama dekorāciju idejām
Scenārija izstrāde - gan kāzu dienai, gan pirms un pēc dienai
Idejas aktivitātēm, uzdevumiem u.tml.
Darbu saplānošana un loģistikas koordinēšana
Kāzu koordinēšana pašā pasākuma dienā
Un vēl daudz un daudz kas cits, jo man patīk kāzas un patīk rīkot pasākumus, piedomāju pie detaļām un nepalaižu garām nevienu sīkumu.
Ja vien esam uz viena viļņa - droši raksti man privāti ;)
16.11.2016 10:51 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mani radi mani kāzās ar rūgts bišku nokaitināja gan, jo sāka jau šaut pār svītru. Tur pat nebija ik pa 10 minūtēm, bet konkrēti ik pa 10 sekundēm, bet tobrīd mēs vienkārši gribējām mazliet atpūsties un mierīgi paēst, kā arī manam vīrietim vispār bučoties nepatīk. Tad gan uzbrēcu savējiem, ka bišk lai rimstās un ēd, ja ne piecelšos un aiziešu, bet tas bija nenormāli tracinoši tajā brīdī.
16.11.2016 11:03 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Mums rūgts netraucēja :-P bučojāmies daudz un uz nebēdu :-P
16.11.2016 11:06 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Meitenes!?
Jūs ar mammām runājat par kāzām un plānošanas darbiem?
Es šodien biju līdz asarām, jo es ar savējiem dalos par to, kā man iet, kas man būs, kādas idejas utt, bet manējiem tās nepatīk, jo grib pa savam, sakot kā nu tā, kas tad tās par kāzām, ja nebūs tas vai šis. :'-((e)
Es jau pateicu, lai nejaucas iekšā, kādas kāzas mēs vēlēsimies uz tādām arī nāksiet. Nepatīk, varat neierasties.
Mums nebūs kāzas ar visām tām bezjēdzīgajām tradīcījām, būs tikai nedaudz tradīciju un tās pašas mūsu interpretācijā. (t)
Tagad man škiet, ka nevienam mūsu kāzas nepatiks un visi būs vīlušiesm un, redzot viņu sejas, mana diena un garastāvoklis būs sabojāts. :-/
19.11.2016 13:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sveikas dāmas!
Kādai ir atsauksmes par Kurzemes Pērle, viesu namu? Bai paliek, jo tikai tagad tikai sākam meklēt vietu un skatos, ka daudz kas jau aizsists.
Tām, kas vēl meklē fotogrāfu varu padalīties ar savu atradumu -
rakājos internetā lai atrastu kaut ko kas nemaksā pārāk grandiozi un sameklēju -
meitene www.kristamasalska.lv , es teiktu, ka jaunais talants. Par sakarīgām naudiņām sarunājām uz visu dienu (par 350). Viņa laikam nav pārāk aizņemta vēl, jo brīvi varējām vēl pamainīt datumus.
Katrā ziņā viņas darbi man patika. Iesaku, katrā ziņā sarunas vedās forši un līdzšinējās bildes skaistas. :-)
20.11.2016 19:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits