KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Mūsu diena paskrējusi.
Sestdien no rīta pamodos agri, jau nedaudz pirms 6:00. Tad 8:00 atbrauca friziere, safrizēja mani, tika uzlikts grims. Tikmēr fotogrāfs fotografēja. Nedaudz jau satraucos. Kamēr manu vedējmāti frizēja, uzviku kāzu kleitu. Tad gan pamazām sāku satraukties. Vedējmāte man lika dzert šampi, lai nedaudz nomierinātos. Un tad nāca līgavainis, lai mani izpirktu. Tad gan pamatīgs satraukums bija, kad gaidīju, kad ieraudzīšu. Kad ieraudzīju, abi pielipām viens otram un acis nevarējām novērst. Nokavējām manu ceremoniju. Bija jābūt 14:00 un ierasties apmēram 15min pirms. Ieradāmies 14:05, bet iegājām iekšā kādos 14:15, jo ēdināšanas serviss nevarēja atrast viesu namu. Sākās ceremonija, bija liels satraukums. Tētis veda pie altāra., Ceremonija bija tik īsa! Kādas 5min tikai. Es neesmu bijusi uz daudz kāzām, bet nevienās nebija tik īsa ceremonija. Esmu vīlusies šajā dzimtsarakstu nodaļā.
Pēc ceremonija gājām uz pilsētas promenādi, tur visādas lietiņas darījām, arī uzkodas bija un šampanietis. Tad aizbraucām uz Sabili, bez maksas ielaida mūs piecus- mani, vīru (tik interesanti tā teikt), vedējus un fotogrāfu. Pasēdējām tur un tad mūs veda uz Abavas vīna darītavu. Mums tur deva tik daudz vīnu dzert, ka galvas visiem bija dullas un vēlāk vairs vedējtēvs nesēdēja pie stūres, bet fotogrāfs. :D
Uz viesu namu aizbraucām 50min vēlāk kā bija plānots. Un tad vakars pagāja TIK ātri! Pēc mičošanas sagriezām torti, aizgājām uz mūsu istabu un paskatījāmies dāvanas. Pēdējās dāvanas tikai šodien tika iedotas no rīta. Neviens nedāvināja lietas, visi dāvināja naudu. Mēs nekur nebijām minējuši, lai dāvina naudu, bet nu tas ir pats par sevi saprotams.
Šodien diez gan agri atbraucām mājās, jo agri iesākām rītu. Nogurums ir. Vīrs tagad ir tik maigs, nedaudz savādāks- uz labo pusi. Vēl nedaudz neticu, nerealitātes sajūta. Esam ļoti laimīgi!
Agri rīt no rīta brauksim uz pasu daļu mainīt pasi.
21.08.2016 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
LaLaLa,apsveicu!Noveelu ilgu un stipru lauliibu!(l)(l)(l)
Meitenes man jautaajums.Atradaam kompromisu ar viirieti un noleemaam,ka velamies lauliibu gredzenus no zelta ar sudrabu.Jautaajums-cik apmeeram maksaas darbs,ja mums ir savs zelts un sudrabs?Pie tam no zelta mums ir ideaalaa staavoklii lauliibu gredzeni.:-/
21.08.2016 21:39 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
mesija Ogres apkaimē var braukz uz Lazdu kalniem (Špakovska parks) bildēties. Tur būs ļoti skaista bildes.
LaLaLa - apsveicu! Izklausās, ka viss bija lieliski :)
Mums bija kāzas bija 2 līdz 2,5 gadiem bērni un viens jaus skolā ejošs. Sēdinājām pie lielā galda - vispār nekādu problēmu ar bērniem nebija. Man netraucēja, mazie uzvedās labi un bija forši :)
22.08.2016 08:30 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
LaLaLa, apsveicu! (l)
Ceremonija parasti nav tik īsa, bet tu jau pati saki, ka stiprini nokavējāt, tad jau loģiski, ka jums palika tikai dažas minūtes priekš ceremonijas, jo ceremonijai jau bija jābeidzas noteiktajā laikā, neatkarīgi no tā, cikos ieradāties
22.08.2016 09:20 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
roniiti, atkarīgs no tā, kādus gredzenus vēlaties. Mūsējiem ir diezgan lieli gravējumi (nav ne kāzu datums, ne vārdi, ir apjomīgāks), maksāja 160eur.
22.08.2016 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
ņam ņam,nu mees veelamies kaut ko klasisku,bet ar abiem metaaliem.Un par graveejumu veel domaaju.Visdriizaak,ka buus bez,jo neredzu tam lielu jeegu.Paldies,ka padaliijies cik izmaksaaja tavi gredzeni!:-)
22.08.2016 09:41 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Paldies, meitenes! (l)
Mums vēl bija laiks kultūras namā palicis 35min. Mēs par šo laiku bijām samaksājuši.
22.08.2016 09:52 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man bija necerēti laba ceremonija, nu vismaz pašai patika un nemaz nevarēju iedomāties, ka vispār dzimtsarakstu nodaļās var būt tik jauki. Man bija Liepājas dzimtsarakstu nodaļā, bija arī kādas 20 minūtes tik, par ko ļoti priecājos, jo bija karsti tur iekšā un garāku tiešām nebūtu gribējusi. :)
Laiks arī bija super priekš tās nedēļas, zāli izdekorējām un beigās bija pat ļoti skaisti. Bija super jautra ballīte un visiem ļoti patika.
22.08.2016 09:57 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Kopumā no rīta jau radi mani traku padarīja - sēdēju un bimbāju, jo vienu svarīga lieta draudēja man izgāzties, bet nu tur beigās bija jau viss labi, tad tik tinos prom no savējiem pucēties, lai vairāk mani neviens neuzvelk. :D
Sakrāsoja un safrizēja mani skaisti, pēc tam kad uzvilku kleitu, tad vispār sajūtos kā bārbija vai princese, jutos ļoti skaista un biju arī. Bija ar vedējmāti samērā brīvs laiks, tad mēs lēnā garā kopā ar fotogrāfu nēsājām pa āru kleitu un meklējām labāko koku, kur kleitu sabildēt. :D
Ceremonija bija 15, bet jau 13 tikos ar savu vīru, nu labi, viņi kavēja, tad bija mazliet satraukums, jo pirms tam nebija mani redzējis un nezināja kāda izskatīšos, ieraugot teica - wow, tad bišk ieēdām, mazi uzdevumi kopā ar vedējiem, līdz jūrai jeb karostai bildēties un tad uz zaksu atpakaļ, kur drusku gandrīiz kavējām, tāpēc atkal bija satraukums. ļoti jaukā ceremonija, kur kā par brīnumu bērns sēdēja kluss kā pelīte, bet nu bērns bojāja parka bildēšanos, jo bija neomā un gribēja tik mani un vākties prom no visiem, bet nu kaut kā jau izvilkām, bet tagad zinu, ka vieglāk precēties, kad vēl bērni nav. :D
Pēc parka bildēšanās viesi brauca prom uz viesu namu iekārtoties, mēs pa ceļam lēnām ar dažām pieturām ar bildēšanos un tad vairāk pa Pāvilostu. Nu uzsvars bija uz bildēm, kas man ļoti patika, jo bildes būs burvīgas.
Mēs gan samērā iekļāvāmies laikā un ja kavējām uz viesu namu, tad tikai nedaudz, Tur bija vēl vieni vaŗti un sagaidīšana, tad dāvanas pie galda un lēnām jau ballīte varēja sākties. Man spēlēja Lustīgais Blūmīzers un bija super, visiem vēl kājas pāris dienas sāpēja, es sačakarēja normāli celi, ka nākošajā dienā bija pagrūtāk iet.
Nākošajā dienā visus pavadījām prom un palikām ar vīru izbaudīt apkārtni, lēnām atgājām un atpūtāmies.
Bija jau arī šis tas, kas mazliet kaut ko bojāja, bet nu no malas jau cilvēki nezināja kā bija domāts, tāpēc tas nekas traks nebija, kas varēja visu izbojāt.
Mičošanu arī dabūju sirsnīgu un skaistu, neko lieku vai aubi, kas man bija izslēgts. :D
22.08.2016 10:11 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Jaa, laiks shajaas briivdienaas bija iista Dieva daavana!
Briinumi notiek!!!:)
Viss pagaaja vienaa mirklii, tagad pat nespeeju atcereeties konkreetus fragmentus, ir emociju paarpilniiba!
Bija arii shaadi taadi ekscesi, bet taa nebuutu es, ja viss buutu gludi:D Ko lai saka, laikam viens no manas shiis dziives uzdevumiem ir trenneet humora izjuutu un pashironiju:D
Domaaju, ka tajaa dienaa raudaashu, bet nee, otraas dienas vakaraa gan emocijas paraava ne pa jokam-viirs shokaa!:D
Vispaar tagad taada sirreaala sajuuta- liekas, ka tas viss ir nosapnots!(t):-D
22.08.2016 13:49 |
 
Reitings 67
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! :)
Teikšu godīgi, ka visus ierakstus šajā tēmā neesmu lasījusi, bet nedaudz izskrienot cauri, sev interesējošo neatradu!
Un tad mans jautājums ir par kūkām un saldumu galdiem! Man kāzas būs pēc diviem mēnešiem un esmu apstājusies pie kūku tēmas. :-D Zinu, ka negribu vienu lielo kūku, bet statīvu ar mazajām kūciņām vai kapkeikiem! Vēl ir variants saldumu galds, kur ir visāda veida kūciņas, cepumiņi utt.
Varbūt Jums ir kādi ieteikumu par šo tēmu?? Ko labāk izvēlēties??
Paldies! :)
22.08.2016 14:21 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Arī mūsu kāzas nu ir nosvinētas, trešo dienu jau svinam (l)
Pirmskāzu vakarā iegāju gulēt tik ap 1:00,lai gan gatavojāmies jau ilgi,tāpat daudz kas palika uz pēdējo vakaru neizdarīts :-D gulējām abi atsevišķās vietās,no rīta pucēšanās notika laukā, jo laiks mūs ļoti lutināja :-) bija neliels uztraukums, līgavainim gan tas bija lielāks.
Vīriņš man atbrauca pakaļ,bija forša izpirkšana,ar viltus līgavām :-D
Dzimtsarakstu nodaļā viss bija ļoti sirsnīgi, teicām viens otram solījumus, viesi nāca sveikt ar asarām acīs :-) visa diena bija pārsteigumiem bagāta, tagad, kad viss nosvinēts, nav pat nevienas lietas par kurām varētu pateikt,ka kaut kas nepatika :-) sajūtas tagad ir ļoti foršas, liekas, ka lidināmies nedaudz virs zemes (l)
23.08.2016 00:41 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Apsveicu visas jaunās sieviņas! Tik patīkami lasīt jūsu stāstus (l)
Meitenes, vai ir idejas mazajām dāvaniņām/balviņām priekš konkursiet? Kāzu vadītājs ir lūdzis sagatavot 10 balviņas, bet man nav ne jausmas ko...
23.08.2016 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
kordelia, tie var būt tie paši saldumi ar jūsu emblēmam, vārdiem. zefīri iepakoti pa trim gabaliem, vīriešiem serkociņi ar jūsu bildi un t.t.
Starpcitu meitenes, kas precēsies Rīgā. Es 7dien atradu skaistu ielu kur var fotogrāfēties. Tur daudzi fotogrāfējās. Pāri vanšu tiltām, pa labi uz Ķipsalas pusi gar Daugavu kur pludmale ir ieliņa ar skaistām ēkam, skatu uz Daugavu un laivu piestādnes galā ir vēl restorāns. Aizmirsu kā sauc, bet tur ļoti skaistas bildes sanākt var it sevišķi ja prasmīgs fotogrāfs ;)
Paši arī pamēģināsim uz gada dienu vai kādu citu jauku dienu :)
23.08.2016 09:16 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Tā diena ir pagājusi (l) ak!
Kordelia- balviņās dāvinājām smaržīgās sveces, šota glāzītes, mazie 0,2 balzāmiņi/bonaparti, šokolādes, kkā tā (l)
23.08.2016 09:42 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Kordelia.,
nesen biju kazaaas, kur balvinas bija 12: katra meenesa jubileja cits cilveks atbildigs par pasakumu: 1) piparkuku cepsana Ziemassvetku laika, 2) seenjojsana rudenii, 3) pludmales volejbola turniirs vasaraa utt ;)
23.08.2016 09:51 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Manās kāzās balviņas bija no joku vai kaut kāda karnevāla veikala, bet es pati nepirku, atdevu tik naudu.
Par saldumu galdu - sākumā ļoti vēlējos, bet tad sapratu, ka tās liekas rūpes pašai vai papildus izdevumi, kā arī ēdiens jau tā būs daudz, ka visu neapēdīs, tad paliktu tikai pie kēksiņiem lielās tortes vietā, bet tas bieži atkal izmaksā vairāk. Bildes jau skaistas ar saldumu galdiem, ja nauda atļauj, tad tik uz priekšu - pasūta tik pie kāda un gatavs. :)
23.08.2016 10:50 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Dāmas,
Lai netaisītu jaunu , atsevišķu tēmu, pajautāšu tepat.
Plānojam tuvākajā laikā slēgt laulību, atzīmējot šo notikumu tikai divatā kādā no Baltijas valstu SPA .
Vai te ir kāda, kurai ir bijušas kāzas divatā un kura var padalīties ar scenāriju un varbūt ieteikt kādu romantisku spa viesnīcu?
23.08.2016 11:16 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Vai kāda ir bijusi kāzās, kas ir notikušas pilnībā ārā? Laulību ceremoniju vēl varētu izvilkt, bet plānojam arī pašas svinības ārā. Zem lielās telts, protams, bet ne pilnībā. Nevaru saprast riskēt vai nē (t)
23.08.2016 20:51 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Feline,mums oktobrii plaanojas sarakstiishanaas tikai mees+liecinieki.Peec ceremonijas veelos aizbraukt pafocheeties uz retro auto muzeju.Peec tam paseedeet kaadaa forshaa restoraanaa.Taa,kaa mums ir mazs beebiitis nesanaak aizbraukt kaut kur uz paaris dienaam.Tapec mums taads vienas dienas plaans.Bet veelaak plaanojas apbraukt vecaakus un vecvecaakus,kur arii buus nelielas pasedeeshanas.Pazinjas brauca kaut kur uz Igaunijas SPA peec ceremonijas.
23.08.2016 21:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits