KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Sveicu jaunās sieviņas! (l)
Kam šonedēļ Lielā diena?
Es šorīt sāku domāt, ka jau nākošnedēļ! Maza panika uznāca.
Vakar vēl nesatraucos, bet šodien sāku satraukties un arī es baidos, ka visu nevarēs paspēt.
09.08.2016 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Kāzu izmaksas jau atkarīgas no tā kādu pakalpojumu sniedzēju tu aicini, kādas ir prasības un arī viesu skaits ietekmē. Piemēram, manās kāzās bija 40 cilvēku, un izmaksāja 4200. Ja kāda aicina par vadītāju zināmos vārdus Ančevskis, Melbārdis utt, un fotogrāfu no TOP10, tad tās izmaksas uzreiz ir citas un tas pats ar muzikantiem. Man piemēram bija vakara vadītājs Latvijā nezināms un galvenais 2 in1 un par vakaru samaksāju 220, un fotogrāfe arī paņēma 220.
Šo komentāru es ierakstīju, lai meitenes, kas gatavojas saprastu, ka varbūt gan 5000, gan 10000 ar vienādu cilvēku skaitu.
09.08.2016 11:32 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Nakamā Lilii (l)
09.08.2016 11:36 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Man vislabākās atsauksmes par Košumbildes, ja vēlaties apskatīt bildītes no mūsu dienas viņa ir jau ielikusi savā mājaslapā - http://www.kosumbildes.lv:) jo šeit es arī nesaprotu kā ielikt bildes :-D bet bildes ir super, mums abiem ar vīriņu ļoti patīk
arī floriste bija ļoti forša, saprata manas vēlmes, pušķis iznāca tieši tāds, kādu vēlējos (l) ja vēlaties varu iedot kontaktus privāti, pie tam taisa pa mazām naudiņām, jo viņai tas vairāk kā hobijs.
09.08.2016 12:22 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
par izmaksām:
vadītāja un dj izmaksāja 350eur (neko sliktu nevaru pateikt, spēles un atrakcija bija, vienīgi baigi neatgādināja ierakstīt kaut ko viesiem viesu grāmatā, kaut gan to lūdzu, bet tas ir sīkums)
fotogrāfe - 175eur, jo pieteicām ļoti agri, tagad pacēlusi cenu par pilnu dienu 300eur, bet tāpat neuzskatu, ka summa ir liela
make-up, frizūra 60eur (Ivickaite, ļoti jauks patīkams cilvēks, turklāt darbiņi lieliski, noteikti iesaku)
ēdinātāji un zāle uz 48 cilvēkiem ēdienā aizgāja 720eur + alkohols un torte. Bet ēdiens bija ļoti garšīgs un ļoti daudz. Liela daļa palika neapēsta, ko paņēmām sev līdzi. Par banketa zāli nebija jāmaksā.
Torte mums bija 2 tortes viena milzīga otra mazāka, reāli pietiktu ar vienu milzīgo, jo mazāko atvedām mājās neiesāktu. Izmaksāja 150eur. Svars aptuveni 17kg abām kopā. Cepa pazīstams cilvēks, torte ļoti ļoti garšīga, ja nepieciešams varu iedot konaktus.
09.08.2016 12:35 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Vakar tieši mēnesis kopš lielās dienas.
Beidzot esmu lejuplādējusi visas bildes (kas sūtītas no draugiem), tagad lielā šķirošana.
Kā solīju - mazs atstāsts no dienas.
Rīts iesākās agri, jo man 8:30 ar meitenēm sākās pucēšanās, pēc kuras devos uz mājām pārģērbties un uz baznīcu. Vīrs pa to laiku koriģēja visu notiekošo mājās, un brauca mani sagaidīt baznīcā.
Visu laiku es biju mierīgi un viens satraukuma mirklis bija aizbraucot mājās, lai apģērbtos. Pirmo reizi mūžā man sāka trīcēt rokas. Tāpēc es izdzēru tējkaroti balderjāņu. Placebo efekts vai nē, bet rokas trīcēt pārstāja.
Lai gan mums visu nedēļu solīja traku lietu un briesmīgu laiku, īstajā dienā laiks nepievīla. Vienīgi piebraucot pie baznīcas sākās tik ļoti stiprs lietus. Man ne lietussargs, ne kas cits, lai piesegtos. Tāpēc mani pieveda pie pašām baznīcas durvīm.
10 minūšu gaidīšana pirms iešanas iekšā. Es neatceros pat to vai spēlēja mūsu izvēlēto dziesmu pie ienākšanas, vai kaut ko citu. Jo mirklī, kad pārkāpu slieksni un man veda pie altāra, nekas apkārt neeksitēja. Mans vīrs stāvēja smaidošs un laimīgs.
Man pašai likās, ka ceremonija vilkās, jo stāvēt uz vietas un nekustēties - ir mazliet nogurdinoši. Zvērestu atkārtojām no mācītāja. Vīrs visu laiku jauca vietām vārdus, bet tas bija tik mīļi.
Pēc ceremonijas pie baznīcas sekoja pārsteigums no manas māsas - orķestris ar apsveikuma dziesmām. Lieki teikt, ka pārsteigums bija liels, mēs spējām tikai smaidīt par notiekošo.
Maza fotogrāfēšanās pie baznīcas.
Devāmies uz pirmo pieturvietu - Keramikas darbnīcu. Kur viesi tika padzirdīti un paēdināti. Mums tikmēr bija jāapzīmē pods ar lietām, ko vēlamies savā dzīvē. Viesiem bija jāparakstās un plāksnes. Vedējiem jāapzīmē krūzītes. (To visu pēc 2 nedēļām saņēmām sev par piemiņu).
Pēc tam viesus laidām iekārtoties viesu namā. Un mums sekoja mazs izbraukums ar vedējiem. Pielikām atslēgu pie tilta.
Braucām uz mājām iestādīt savu pirmo kopīgo koku - ceriņu.
Lai gan mums nebija paredzēta fotosesija - fotogrāfs izmantoja to, ka mums ir pieturvieta mājās un pusstundu mēs fotogrāfējāmies. Es tik ļoti priecājos, ka kā fotogrāfu ņēmām sev zināmu cilvēku, jo tas deva iespēju atbrīvoties.
Pēc tam bijām uz kapiem. Tā kā mana vīra mamma ir mirusi, tad aizbraucām nolikt ziedus. Mirklis un braucām atpakaļ uz viesu namu.
Tur mūs sagaidīja vārti, lai tiktu iekšā. Sāls, maize, ūdens no vecākiem pārticībai.
Lai aprakstītu katru mirkli, man būtu jāraksta romāns. Tomēr vakars un nakts bija pilna smieklu, dejām un aktivitātēm. Mūsu izdalītie amati tika pildīti godam. Vedēji bija parūpējušies par brīnišķīgu mičošanu un tik daudz maziem pārsteigumiem, ka mēs vēl tagad domājam, kā papildus viņiem par to pateikties. Viesi bija gan paēduši, gan padzēruši, gan izdejojušies un iesaistījās aktiviātēs, kā arī izdomāja paši savas.
Viesu namā arī uztaisījām mazo fotogrāfēšanas stundu, kad viesi ar mums un mēs divatā vēl iemūžinājām dienas notikumus.
Kūka bija tik fantastiksi garšīga, ka viesi bija pateicīgi gan par izvēli, gan par garšu un noformējumu.
Izvēlētais DJ uztvēra viesu noskaņojumu un nekļūdīgi lieka dziesmas, tā ka deju grīda ne mirkli nebija tukša.
Visas dienas garumā vīrs no manis neatkāpās ne soli un uzmanīja katru manu kustību. Es dzēru tikai ūdeni, bet reibu tik un tā. Un tā sajūta, ka tas ir noticis ir tik ļoti patiesa un liela, ka aprakstīt vārdos nav iespējams.
Pagaidām viena bilde ar mašīnas dekoru.
Gala izvēle bija koks un labība.
09.08.2016 13:13 |
 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
San nejauši pamanīju Tevi FB (mums ir kopīga paziņa, viņa bija nokomentējusi Tavu jauno statusu). Gribēju tikai pateikt, ka Tev ļoti mīļš un skaists jaunais uzvārds un bildes ir fantastiskas.(l) Ļoti skaisti jūs abi.
(pilnai skaidrībai ne Tevi, ne Tavu vīru nepazīstu. Man nav neērti izteikt komplimentus svešiem cilvēkiem:-) ).
09.08.2016 18:45 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
San, laikam facebook redzēju tavu foto no briežu dārza ;) tiešām skaisti :)
09.08.2016 20:16 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man kāzas piektdien, vispār nereāli tas liekas. :D stresa nav, sāk palikt dīvaini, ka drīz viss garām un nebūs kam gatavoties. :)
09.08.2016 21:04 |
 
Reitings 4
Reģ: 04.08.2016
Miss_Willson, man ir šī ražotāja tieši šie dzirkstošie:
http://shop.ruedesheimer-weinkellerei.de/premiere-sekt-trocken
http://shop.ruedesheimer-weinkellerei.de/premiere-sekt-halbtrocken
tikai pudele vizuāli izskatās nedaudz savādāk, etiķete ir gaišāka. Arī ar zilu pussausam un zaļu sausam, bet pati etiķete gaišāka.
Par viesu skaitu un viesnīcu - nu man, protams, likās, ka man jau tā nebūs.. :-D bet pēdējā brīdī arī daži viesi paziņoja, ka neieradīsies (iepriekšējās dienas vakarā un kāzu dienas rītā). Pat, ja būtu pateikuši vismaz divas dienas iepriekš, saplānotu citādāk pie galdiem, un arī nebūtu tukšas vietas pie galda un velti samaksāts, jo ar ēdinātājiem bijām vienojušies, ka precīzu skaitu pasakām iepriekšējā dienā (pateicām pat tuvāk pēcpusdienai). Kā arī daudzi, kam bija paredzētas guļvietas, un kas teica, ka paliks pa nakti, aizbrauca naktī mājās (muļķīgi, jo par viesnīcu un istabām maksājām "par galviņām", un, ja no sākuma būtu zinājuši, ka būs mazāk viesu, kas paliks pa nakti, būtu pirmkārt izvēlējušies citu viesnīcu, jo viens no noteicošajiem faktoriem bija ietilpība; kā arī, protams, nebūtu lieki maksājuši). Tā ka no šādām situācijām laikam izvairīties nevar. Žēl, bet ko darīt :)
09.08.2016 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
kaazaam, es tiešām nesaprotu kāpēc nevar laicīgi pateikt,ka nebūs. Es saprotu izņēmumus,sieva dzemdē, kāds nomira, kāds slimnīcā.
Bet nu ne jau pēc šeit aprakstīta visiem kāds nomira :D
Cilvēki tik vnk uztver kāzas tā it kā jūs precētos katru dienu.
Tādā ziņā esmu apmierināta,ka man nebija nakts pasākums,jo tad būtu nervu čakarēšana,jo man arī bija tā,ka atteica un līdz ar to bija tā,ka esmu būtu maksājusi pa 5 cilvēkiem kuru nemaz nav. Tā jau bija grūti daudzus atstāt aiz strīpas.
10.08.2016 07:38 |
 
Reitings 4
Reģ: 04.08.2016
Elza_Elza, es arī nesaprotu, un vilšanās bija liela. Un jā, ja pavisam laicīgi paziņotu, varētu vēl aicināt tos, kas palika 'aiz strīpas'. Bet tas, ko es gribēju teikt - ja tā tomēr notiek, censties ņemt vieglāk, jo tajà brīdī neko izmainīt vairs nevar (nestresot par to pašās kāzās). Pēc tam katra paša ziņā, kādas attiecîbas tālāk uzturēt ar cilvēkiem, kam trūkst elementāras pieklājības laicīgi painformēt. Būs kāds, kas varbūt vairs nekad dzīvē nerunās, bet es neesmu tik radikāli noskaņota :D Tā vietā, lai vairotu negatīvo sev apkārt, labāk censties pašam domāt-kas bijis, bijis, lai gan rūgtums jau tāpat paliek.
10.08.2016 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
San, es ari FB redzeju bildes, jo sekoju jusu fotografa FB lapai! Pec apraksta sapratu, ka tie esat jūs! Ļoti skaists pāris un bildes! Lūdzi saki, cik izmaksaja šis forografs?
10.08.2016 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Man arī piektdien lielā diena (l) Palikušas vēl astītes, kas jāpadara.
10.08.2016 20:31 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Paldies (l) Jā, bildes ar briežiem un mežu ir mūsējās. http://holdme.lv/2016/08/kazu-ceremonija-meza-ieskats/ Re, kur ir neliels ieskats. Ar nepacietību gaidam pārējās bildes. Mums bija foto Ģirts Raģelis - forši, ka cilvēkam patīk tas, ko viņš dara, ļoti jauks un pozitīvs cilvēks. Video - Long Story Short, vēl gaidam video, bet kā cilvēki pozitīvi un smaidīgi. :)
Vislabākās atsauksmes par mūsu DJ Jāni Fabriku - lieliski jūt publiku, arī mēs paši negribējām iet gulēt, beigās aizgājām gulēt tik ap 7iem no rīta.
Floriste Marita Antoneviča - vienkārši super, gan mans pušķis, gan pārējās ziedu kompozīcijas bija tieši tādas kā gribēju.
Dekorācijas - Elīna Gulbe - palīdzēja īstenot un visu sadekorēja tieši tā kā runājām. :)
Kāzu vadītāji no RIT Elīna Geide un Krišjānis Berķis - arī super, lieliski uzturēja kontaktu ar viesiem, nevienam nebija garlaicīgi. :)
10.08.2016 23:20 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Jēziņ, cik smuki! (l)
10.08.2016 23:31 |
 
Reitings 273
Reģ: 03.12.2015
fotogrāfs Ģirts Raģelis maksā kaut kur ap 750 eiro
11.08.2016 08:21 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
San, Tu esi ļoti skaista (l) ceremonijas vieta kā no pasakas (l) vispār superīgas fotogrāfijas :-) apsveicu!! (l)
11.08.2016 08:24 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
San - Ideālas bildes (l) pati ļoti skaista un vieta izvēlēta super. Prieks par jums. (l)
11.08.2016 08:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!