KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Foxgirl, bet es saprotu,ka mācītājs tikai piedāvā, bet vīra māte uzstāj?
Es tiešām lielu atšķirību neredzu. Jā, varbūt baznīcai ir spēks maģisks, bet nu tas nav rādītājs laimīgai kopdzīvei. :)
20.07.2016 16:07 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Nu man tas kaut kā, ka svētība, vai vēl nez kas būs, tam es tak arī neticu. Vispār mācītājs , nu ne tā, kā uzspiež, bet saka to tā, ka nu mēs esam kristīti, visi grēki dzēšas, un reāli mums tagad līdz kāzām nevajadzētu "kūleņus mest gultā", kā viņš pats teica :-D.
Lai Dievs piedod, bet es kristijos tikai tāpēc, lai varētu kļūt par krustmāti mazajai princesei, nav tā, ka es esmu tajā visā iekšā un visam ticu un jūtos svēta...
20.07.2016 17:55 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Nu var teikt, ka mācītājs arī uzstāj, bet es biju iedomājusies, ka tad, kad visi pasākumi paies (mūsu un meitenītes kristības) , mēs vienkārši "pazudīsim" . Bet vīra mātei tas nav pa prātam, jo viņa saprot, ka to mācītāju bieži satiks.
Mums jau bijušas tik daudz domstarpības, ka jau nedaudz apnīk. Vēl pāris gadi un noteikti būs gadsimta skandāls uz visu atlikušo mūžu :-D , jo jau pirms kāzām gandrīz tā notika. Mani radi pat viņu satikt vairs nevēlas, iepazīstot kāda viņa ir.
20.07.2016 18:02 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Runājot par atkārtotām kāzām:
Mana paziņa bija stāvoklī, ar diezgan palielu punci. Abi apprecējās vienkārši sarakstoties zagsā + vakariņas restorānā ar lieciniekim.
Pēc tam, kad mazais paaugās, apmēram pēc gada, pāris salaulājās baznīcā un sarīkoja ballīti ar draugiem un radiem, jo viņi ļoti gribēja ballīti un kāzas kā bija reiz izsapņots. :-) Neteikšu, ka bija slikts variants.
20.07.2016 18:18 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Varbūt nekorekti izteicos, nav jau tā, ka vispār neticu, bet ne tādā mērā, lai katru 7dienu tagad veltītu baznīcai.
Vispār man jau no visas domāšanas šķiet galva sagājusi putrā.
20.07.2016 18:38 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
daly, apsveicu! Uz cik cilvēkiem Tev vajag un kurā Latvijas pusē?
20.07.2016 19:02 |
 
Reitings 61
Reģ: 29.01.2009
freya viesi plānoti ap 80-90. Vislabāk mums patiktu Kurzemes puse, bet esam atvērti pilnīgi jebkuram Latvijas nostūrim.
20.07.2016 19:12 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Daly, ja neesi vēl skatījusies, man šķiet šis meklētājs ir ērts. https://www.ligavam.lv/piedavajumi/svinibu-vietas/
20.07.2016 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Foxgirl, neņem galvā (l) neviens neko nevar uzspiest. ja paši izlemit tad izdarīsiet. :)
21.07.2016 08:48 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Sveicieni visām, kuras jau apprecējušās! (l)
Un apsveicu arī saderinātās, kas piepulcējas šai grupiņai! 8-)
Man vēl mēnesis palicis, un tad beidzot būs, ilgi gaidītā un izsapņotā diena :) Esmu pilnībā gatava, mantas sapakotas, būtībā esmu jau šodien gatava braukt uz baznīcu
21.07.2016 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Daly, Kurzemes pusē skaista ir Skrundas muiža. Paši tur apsvērām balli, bet beigās izvēlējāmies citu vietu tuvāk mūsu pusei. Bet tā tur ir super
21.07.2016 09:04 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Tad nu mazliet atgriežoties tajā maģiskajā 8.jūlijā.
Es visu to nedēļu biju noskrējusies un nogurusi, ka iepriekšējā dienā visiem pateicu, iešu gulēt 10 vakarā, lai beidczot izgulētos.
Es gulēju neticami mierīgi, nekādi trakie sapņi, nakts pamošanās vai visādi citādi brīnumi, kas traucētu izgulēties.
Mums bija agra celšanās, jo 8:30 vajadzēja būt pie friziera un make-up meitenes. Tika pucētas 4 dāmas, tad nu tas ieilga. Es tiku sapucēta pati pēdējā. Visu to laiku nosēdēju pie frizieres bez jebkāda stresa un satraukuma. Vēl vismaz 5 reizes sazvanījos ar līgavaini par dažādiem sīkumiem, kā arī vēl pakoriģēju šādas tādas lietas.
Man gan pēc tam pačukstēja, ka vīram ap 12iem esot sācies mistisks satraukums, neesot zinājis ko darīt, kur likties un kas notiek.
Es devos uz mājām pārģērbties, kamēr visi pārējie devās uz baznīcu. Mums bija sarunāts, ka kāzu dienā līdz baznīcai netiksimies, lai būtu tāds īpašāks tas tikšanās mirklis.
Atbraucot mājās mani gan pārņēma mistisks uztraukums un rokas sāka trīcēt, tāpēc es ierāvu tējkaroti balderjāņu, lai mierīgs prāts. :D Atlika vien uzvilkt kleitu, kurpes un es biju gatava. Devāmies uz baznīcu.
Piebraucot pie baznīcas sāka tā gāzt lietus, ka tēvs mani burtiksi pieveda pie baznīcas druvīm, lai es nesalīstu. Jo man nebija ne lietussarga, ne kaut kā cita, kas pasargātu kleitu, matus un kosmētiku uz sejas.
Mazais mirklis baznīcā, kad ļāvām visiem līdz galam sasēsties un es ar acs kaktiņu vēroju savu gandrīz jau vīru. Rokās sažņaudzis manu pušķi, slaucīja nosvīdušo pieri un nepārtraukti skatījās uz durvju pusi.
Sāka skanēt dziesma, es pat vairs neatceros vai tā bija mūsu pasūtītā vai kāda cita, bet tas jau bija mazsvarīgi. Pagaidījām 20 sekundes un es gāju iekšā.
Ceļu līdz altārim neatceros, atceros tikai līgavaiņa smaidu. Mirklī, kad satikāmies pazuda viss satraukums, viss cits. Arī vīrs atzinās, ka tajā brīdī, kad esmu nākusi viņam pretī viss uztaukums kā ar roku bijis noņemts. Viņš sapratis, ka viss būs labi un ne par ko vairs nav jāsatraucas.
Pēc ceremonijas mums bija sagādāts pārsteigums no manas māsas - orķestris ar vienu dziesmu, puķu pušķis un apsveikums. Tajā momentā abi to vien spējām kā smaidīt un smieties :D
Protams bildēšanās pie baznīcas. Atceros kā pa miglu un pat nezinu vai es ar visiem nobildējos :D
Pēc tam ar viesiem mums bija Keramikas darbnīca, kurā mums un vedējiem bija pāris uzdevumi, visiem viens. Viesi tajā laikā varēja izstaigāt visu apkārtni, uzēst un mazliet iedzert.
Tālāk viesi devās uz viesu namu iekārtoties, atkal mazliet uzēst un gaidīt mūs.
Vedēji atkal mūs veda uz citu pusi. Vispirms pieslēdzām savu kopīgo slēdzeni un atslēgu noslīcinājām upē. Tad aizbraucām uz mājām, kur savā dārzā iestādījām ceriņu mūsu kopīgai nākotnei. Vedēji ceriņu bija atraduši violetā krāsā, kas arī bija mūsu krāsa. Tad fotogrāfs mūs sabildēja dārzā, starp ziediem un visādi citādi.
Pēc tam mazs izbrauciens, lai noliktu ziedus kapos, jo mana vīram mamma ir mirusi. Tas vispār nesabojāja kopējo dienas noskaņoju. Jo bijām vēlu, kad cilvēki vairs jau nav un tik vien kā nolikām ziedus.
Tad lēnām devāmies uz viesu namu.
Tur mūs sagaidīja 3 vārti - bērnības, jaunības un mīlestības. Attiecīgi katrā kāds pārbaudījums.
Vecāki mūs sagaidīja ar sāli, maizi un ūdeni tālākai laime.
Mazliet atvilkām elpu un sēdāmies pie galda. Vedēji visa vakara garumā bija sagādājuši gan īpašus vārdus, gan mazas izdarības.
Principā laiks viesu namā paskrēja nemanot. Mēs paši bijām sagatavojuši amatus daļai viesu. Līdz ar to paši viesi iesaistījās aktivitātēs. Tika novadītas arī pāris spēles. Varēja kārtīgi izdejoties.
Pirmā deja nebija iestudēta. Vadījāmies pēc emocijām. Dejojām pie Jāņā Stībeļa dziesmas Tikai Tev.
Vīrs no manis visu vakaru neatkāpās ne soli un līdz mičošanai sargāja, jo mus jau ik pa laikam parādījās kāds žuļiks, kas mani gribēja aizvest prom.
Mičošana bija ļoti skaista. Tā kā mēs negribējām nenormāli garu un tādau sirsnīgu, tad vedēji bija parūpējušies par to, lai mēs justos labi. Godīgi sakot no mičošanas atceros maz, jo bijām pārņemti viens ar otru un spējām tikai viens otrā lūkoties.
Pēc tam sekoja mūsu grandiozā kūka. Uh, tā tik bija kūka - man liekas katrs 2. paņēma vēl vienu gabaliņu un mēs arī ilgi vēl mājās ēdām (tapēc, ka bija pasūtīta uz 70 cilvēkiem, bet bija 50). Kūka bija ideāla :)
Tad jau sākās pavisam neformāla ballīte ar dejām, pirts iešanu, peldēšanos un vienkārši vakara baudīšanu.
Gulēt aizgājām pēc 4iem, kur atkal mūs sagaidīja pārsteigums. Nedaudz sveces, liela sega un krekli ar latviešu dainām no vedējiem.
Modināšana bija pēc tradīcijām un ar visu mutes mazgāšanu. Rīts iesākās skaisti un mums bija paredzēta otrā diena netālu no viesu nama, tāpēc visi devāmies turpnāt svinēt.
Un jā, es piekritīšu, ka tā diena paskrien ļoti ātri. Toties emocijas paliek uz visiem laikiem.
Vai kaut kas ļoti ir mainījies (man šo jautā tagad ļoti bieži), tad pagaidām es nejūtu. Vismaz ne tādas krasas izmaiņas.
Vairak varbūtu tas ir emociju līmenī, jo man ir vīrs un es esmu sieva. Tomēr ikdenas dzīve ir tik pat lieliska kāda tā ir bijusi arī pirms tam.
21.07.2016 09:23 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Kechupinsh, apsveicu no sirds (l) Izklausās tiešām ļoti emocionāli un skaisti :-) Tagad tik noturēt to burvību sirsniņā vienmēr un kopā ;-)
21.07.2016 09:31 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Bet nu arī mācoties no citu kļūdām, esmu bieži dzirdējusi, ka līgavas iepriekšējās dienās noskrienas un vēl koordinē kaut ko. Ceru, ka mana laicīgā plānošana attaisnos sevi, jo man jau it kā tagad viss ir gatavs un izplānots un deleģēts. Protams, rēķinos, ka vienmēr notiek kaut kādi čp, bet ceru, ka tie nebūs daudz :-D Un iepriekšējā dienā pirms kāzām esmu rezervējusi pilnu SPA dienu un neko citu netaisos darīt
21.07.2016 09:33 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Kechupinsh, sveicu (l) ļoti skaisti :)
Man visvairāk patikas tas,ka vīrs no manis neatkāpās kāzu dienā :) Mēs bijām pārņemti viens ar otru. :)
Es savā kāzu rītā ar vīru c\elos 5.00 no rīta,lai pabeigtu dekorēšanu un mums tas netraucēja izbaudīt rītu. :)
21.07.2016 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Kechupinsh, tik skaisti :) Lasīju un smaidīju. Apsveicu :)
Mums nākošās nedēļas beigās jau pirmā gada diena. Kļūstu sentimentāla :D Pārcilāju bildes, atmiņas par to, kā tas bija :)
21.07.2016 11:21 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Kechupinsh,
sirsnīgākie sveicieni - izklausās,ka viss bijis patiešām skaisti! :)
21.07.2016 11:48 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Paldies meitenes :)
Man laikam tā apjausma, ka esmu apprecējusies nāk palēnām pie manis :)
Ja tā vairāk padomāju, tad tiešām ir tāda iekšēja sajūta, ko izteikt nevar.
kordelia noteikti atpūties iepriekšējā dienā. Jo tas tomēr dod lielāku sparu īstajā.
Mums bija mazi čp, bet sapratām, ka neviens jau nezina kā bijām to iedomājušies un visiem patika :)
Elza_Elza Ja, tā ir fantastiksa sajūta, ka vīrs ir blakus un ne soli nost :)
Heartkiller es atceros kā Tu gatavojies un cik acīj tīkamas bildes bija no Tavām kāzam :) Un jā, gads paskrēja ātri :)
21.07.2016 12:25 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Kechupinsh - Apsveicu!!! Jau pagājušo gad lasīju kā gatavojies. :) kura frizierīte Tevi pucēja? :) Padalīsies ar kādu foto?
21.07.2016 14:24 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Kechupinsh Apsveicu!
Šodien man neviens neatbild uz e-pastiem. Jāmeklē jauna vizāžiste līgavas māsām, jopcik, nu, iepriekš sarunātā izdomājusi ceļojumā braukt.
Kordelia, es pat iedomāties nevaru, kā tas ir, kad viss gatavs. Man precos.lv plānotājā vēl 55 darāmie darbi :-D Labi, daļa no tiem ir stilā "apdomā, kurš pasniegs gredzenus un kas vedīs līgavu pie altāra". Jāsāk sastādīt plāns, kam kādus darbus deleģēt, jo līdz šim pārsvarā visu pati.
21.07.2016 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits