KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
LaLaLa , jā, bet man bail, ka stresā matus nesataisīšu tik smuki kā gribētos :'-(
vēl stresoju, jo nav kur iedzert pirmo šampi. Bija doma muzejā pa ceļam, bet muzejs nosauca par stundu (!) 155eiro!! Man jau liekas, ka par sālītu priekš stundas, ja vēl pašiem jādomā visādas aktivitātes un nav pat kādas nojumes, ja nu līst lietus.
Vispār visas aktivitātes sanāk ārā, un ja līs lietus, es raudāšu :-D
18.07.2016 11:00 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es laikam tādā situācijā, ja īsti nebūtu vietiņa, kur šampi padzert, iegādātos salokāmo galdiņu, kuru var bagažniekā ielikt. Un tad kādā parkā varētu uzklāt. Nesen redzēju, ka viss bija uzklāts mašīnas bagažniekā. Izskatījās pat ļoti ok.
18.07.2016 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Ray, Tu biji no Lielvārdes. Cikos Tev ceromonija un kur? varu ieteikt savu frizieri. privāti varu atsūtīt savas matu bildes. Viņa man arī taisīja make-up. :)
Un par frizūru taisnība. Labāk pašai neriskēt,jo stress būs liels. :)
Kas tas pa muzeju,kas dārgi ņem? Pašu vietējā samaksājām tikai 45 euro :)
18.07.2016 11:36 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
par to smieklīgo glāžu tēmu runājot..
nopirku no vienas meitenes 52 stikla šampānieša glāzes par 13eur un esmu ļooti laimīga, jo pie baznīcas parkā dikti smuki viss būs. Pati savām kāzām plastmasas glāzes nepirktu - nepatīk, bet citās kāzās man būtu vienalga, kaut vai no pudeles :D
18.07.2016 11:42 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Ray - salvetes iesaku paskatīties Gemosā vai Duni bāzē, abi uz Mūkusalas ielas. Liela izvēle un smukas cenas.
Stress man jau ir sen :-D daudz dažādi sīkumi
18.07.2016 11:44 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Mums arii laikam stunda liidz naakamajiem preciniekiem. It kaa piirms neviena nav (cerams:D). Jaa, konveijers it kaa, bet kaut kaa baigi nesatraucos un neaizdomaajos par to, kameer neizlasiiju sheit diskusiju par to. Iemineejos draugam- shis saka, ka populaara bazniica, neko dariit. Ai, kaa buus buus, baigi neiespringstu par to!
Tagad peedeejais laiks doties kleitas mekleejumos,
baaaaigi negribas, vispaar kaut kaa raustos iet iekshaa tajos kaazu veikalos:-D Cerams tas buus aatri un nesaapiigi)
Mums nebuus speciaalas glaazes-buus iireetas, kristaala.
18.07.2016 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Mēs parkā savā kāzu dienā atradām atstātas kādas 5 stikla glāzes tāpēc vien jau domāju labi,ka bija plastmasa glāzes. Lai gan arī plastmasa glāzes cilvēki nemāk pēc sevis nokopt :D
18.07.2016 11:49 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Sestdien bija mūsu lielā diena. Viss izdevās lieliski, tieši tā kā biju iedomājusies - pat laikapstākļi bija ideāli, jo spīdēja saulīte un pēc ceremonijas uzpilēja burtiski 5 lietus lāses, bet pēc tam noturejās silts un saulains, pat pie jūras nebija vējš un mans garais plīvurs nelidoja visiem sejā :-D :-)(kaut gan iepriekšējā dienā gāza kā no spaiņiem un bija ļoti auksts).
Kā arī vedēji bija vienkārši fantastiski, jo likās, ka bija nolasījuši mūsu domas par visām izklaidēm, izdarībām, dekorācijām utt. :-)
Tām, kurām viss vēl priekšā ieteiktu tiešām atslābināties tajā dienā, jo tā ir diena, kad galvenie esat tikai jūs. :-)Protams, es arī līdz pēdējai dienai biju iespringusi par dekorēšanu, laiku, maršrutu utt, taču nu jau tas viss ir aizmirsies. Tagad visa māja pilna ar ziediem, dāvanām un nevaru jau sagaidīt, kad saņemšu fotogrāfa bildes. (l)
18.07.2016 11:56 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Jā, vēl mēnesis palicis, stress nedaudz iezogas jau. Baidos, ka būšu par kaut ko aizmirsusi.
18.07.2016 11:57 |
 
Reitings 273
Reģ: 03.12.2015
Laikam katrai sava bēda :( Jūs te uztraucaties par konveijeru baznīcā. Mēs gan baznīcā esam vienīgie tajā dienā, bet man atkal bēda, ka tikko uzzināju, ka baznīcu remontē (!) Vakar aizbraucām skatīties, jā, visa iekštelpa salikta ar stalažām, nu gaužām nepievilcīgs skats :-/ Ko darīt?
18.07.2016 11:58 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
ziemiga :-O varbūt ātri jāmaina baznīca? Jūs nepabrīdināja par remontu? Kāpēc vispāŗ piekrita laulāt, ja zina, ka būs remonts... (t)
Par darāmajiem darbiem, vēl visādi sīkumi palikuši. Es ļoti cenšos paļauties uz vedējiem, dekoratori, mūziķiem un neiespringt par sīkumiem. Mazliet kaitina, ka ir daži cilvēki, kas uzbāžās, ka man ir maksimāli jānodrošina tas, lai viesiem ir ļoti aizraujošas izklaides, kamēr mūs gaidīs. Tā jau par to ir piedomāts utt., bet nē, tik un tā vajagot vēl to un to. Netaisos trešdaļu kāzu budžeta izdot viesu izklaidei, kamēr mēs esam izbraukumā. Karikatūristus viņiem savajadzējās :-D:-D:-D nu tad ejiet un paši meklējiet karikatūristus, kamēr braucat uz svinību vietu :D Ai, pirmā dusma kāzu sakarā :D
18.07.2016 12:09 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Marjory,
opā! tādi prasīgi viesi tev trāpījušies... kamēr mēs gatavojamies un organizējam, nevienam nav ienācis prātā uz kaut ko norādīt vai teikt, kas ir vajadzīgs un ko viņi gribētu.. tās tomēr mūsu kāzas, hmm :)
18.07.2016 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Marjory, tik cik esmu bijusi kāzās tad man nav bijis garlaicīgi ja nav kāda izklaide pa vidam. Mums kāzās parkā sanāca h aizķeršanās,jo bija jāpagaida kamēr saservē mājas galdu. Muzejā izdarībās beidzās ātrāk nekā bija plānots. Līdz ar to mums bija h vairāk kā jāpavada ar viesiem. Padzēram, ieēdam,pafotogrāfējām un nevienam nebija garlaicīgi.
Mēs palikam vieni parkā,lai fotogrāfēties un viesi devās uz mūsu mājām ,kur arī pavadīja kādu h bez izklaides. Viņi varēja iepazīt māju, pabarot zivis un vnk baudīt dienu.
Nevienam nebija problēmu kā arī jebkuram,kas bijis vairākās kāzās bija iespēja ātri noorganizēt izklaidi ātro. :)
18.07.2016 12:30 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Līdz kāzām 6 nedēļas. Lielie darbi izdarīti, bet sīkumu vēl tik daudz. Man ir daži viesi uz jautājuma, nav droši, vai tiks uz kāzām. Tas mani mazliet iekavē, gribu izveidot sēdvietu plānu pie galdiem, bet sapratu, ka nav vērts, jo darbs dubultā, ja šie cilvēciņi atkrīt. Vēl kādu nedēļu pagaidīšu.
18.07.2016 12:41 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
pecinjaa ne jau visi viesi, bet nu daži ir tādi prasīgie. Biju šokā. Šodien jau esmu nomierinājusies un pateicu, ka nevienam neizdabāšu, ja garlaicīgi brauciet mājās :D
Elza_Elza tieši tā, man arī nevienu reizi nav bijis kāzās garlaicīgi kā viesim un nevis tāpēc, ka tur būtu bijušas n-tās izdarības, bet gan tāpēc, ka māku pati arī sevi izklaidēt :D un nevajag akrobātu, klaunu vai vēl nezin ko, kamēr gaida jauno pāri :D
Cecīlija taisi sēdvietu plānu tikai pēc tam, kad ir pateikts arī par viesu skaitu ēdinātājiem un citiem iesaisītajiem, kas izkārtos sēdvietas. Pirms tam nav ko iepringt :) tad jau pāris minūšu jautājums.
18.07.2016 14:02 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Majory mums apaļie galdi, pie katra tieši 10 vietas. Vecāki šķīrušies un nevar sēdēt pie viena galda, vēl ir daži cilvēki, kas noteikti nedrīkst būt tuvumā cits citam, un mums viesi divās valodās. Baidos, ka tas nebūs dažu minūšu jautājums. Bet paldies par uzmundrinājumu :-D
18.07.2016 14:42 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Marjory, atvaino, kļūdījos vārdā iepriekš. Man šķiet, ka viesiem arī ir tik interesanti satikties un papļāpāt, ka nekādas zvaigžņu izklaides nav jāorganizē. Kamēr mēs būsim prom fotogrāfēties, viesiem būs šampis, uzkodas un atstāta viesu grāmata, ja vēlas izpausties.
18.07.2016 14:45 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Cecīlija o, tad mums līdzīgi - it kā precās divi latvieši, bet tādas internacionālas kāzas sanāks :D sabrauks draugi no malu malām. Būs mums eng runājošo galdiņš, rus galdiņš (kas nesaprot latviski) un tad pārējie :D
Un arī apaļie galdi :) domās jau visus esmu sasēdinājusi. Jāsaliek tik uz papīra, kad zināšu 100% kurš būs un kurš ne.
18.07.2016 15:21 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Elza, nē es nesvinēšu Lielvārdē un nepucēšos. Gan svinības, gan baznīca ir otrā Latvijas galā, līdz ar to laikam friziere jāmeklē no tās puses :'-(
18.07.2016 16:16 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Ray, skaidrs. tad galīgi štruntīgi :)
18.07.2016 16:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits