KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man nav plāna lietum, tad sēdēšu malā un raudāšu. :D tā jau tik daudz jādomā, ja vēl lietus būs, tad nebūs forši. Nu ja līs, tad ceru uz mazu smidzekli, ne gāzienu dienas garumā. :)
14.07.2016 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
justme1, nu re, cik jauki (l)
Man šķiet ir ok un man jau šķiet,ka viss no fotogrāfa atkarīgs kā viņš jūs pasniegs. Man ir tāds nekāds fons vienā bildē, bet man patīk,ka ir noķerta mana emocija tajā bildē līdz ar to visiem piesaista šī man seja, ne fons apkārt. :) Man ir daudz bilžu ar ne to labāko fonu, bet bildēs ir emocijas un gaismas leņķis labs :)
14.07.2016 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Lietu arī skaistas bildes, apbrīnoju tos pārus kam tas netraucē (l)
14.07.2016 12:12 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Vai jūs vedējiem taisīsiet/taisījāt kādas īpašākas glāzes? Kādas? :-)
14.07.2016 12:33 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Mums bija tikai mums ipasas glazes, ko vedeji mums davinaja..vini loti labi bija uzkerusi manu fiilingu un bija idealas glazes! Man liekas ka vedejiem netaisa ipasas glazes, bet tas jau atkal no operas- katrs dara ka grib!
14.07.2016 12:56 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Gaismas pils ir ļoti labs variants, kāzu auto var atstāt pie pašas ieejas. Vienīgi manā dienā skatu laukums būs slēgts no 12:30, bet nekas, nomāju tajā ēkā ir arī daudz kas cits interesants.
Mums būs arī fotosesija mežā, tur gan arī, ja būs lietus bildēsimies, tā patīk tās bildes mežā (l)
14.07.2016 13:47 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Mums vispār īpašo glāžu nebūs, neredzu tādām jēgu :)
Justme1 - tūliņ atsūtīšu PM Tev video, klasesbiedrs fotosesiju taisīja Gaismas pilī, baigi skaisti foto sanāca (l)
14.07.2016 14:11 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Minciite, kad mēs mērījām gredzenus, uzreiz zināju, ka būs 4mm plati, biju domājusi, ka varbūt man būs 3mm, jo pirksti smalki, bet izlēmu, ka tomēr gribu platākus. Mērījām klasiska biezuma un arī tādus, kas ir biezāki. Tie, kas bija biezāki, mums nepatika, kā izskatās uz pirksta.
14.07.2016 14:21 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Marjory, uzraksti PM, ja interesē baznīca, pateikšu privāti. :)
15.07.2016 07:51 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.06.2014
Man arī īpašo glāźu nebūs. Tās meitenes, kas pašas gādā glāzes pēc ceremonijas, jums būs stikla vai plastmasas?
Un puķu vainagus pie florista sūta?
15.07.2016 09:23 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Mums arī nebūs īppašu glāžu, tādas gaumīgas pat neesmu redzējusi. Mēs paši īpaši :-D
Pēc ceremonijas būs stikla glāzes, tā svinīgāk tomēr.
15.07.2016 10:15 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Īpašās glāzes vedēji gatavo. Bet tā pēc ceremonijas mums būs lētās Cenu kluba glāzes- kuras nopirkām 12 gb.pa 4€. Tās skaitās stikla, bet gan jau daudz plastmasa sastāvā. Cenu klubā vairāk tādas nav, vismaz neesmu redzējusi, bet pirms nedēļas redzēju tādas pašas un tādu pašu cenu (vai arī 5€) Jysk veikalā.
15.07.2016 10:19 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Pie galdiem glāzes sarūpē ēdināšanas serviss, kas klāj galdus. Tie jau būs augstas kvalitātes.
15.07.2016 10:19 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Uhh, lavandas lauks nepatīkama situācija. Es nevaru iedomāties, kā var būt tikai stunda starpā. Mēs precējāmies sestdienā, Rīgā, diezgan lielā baznīcā, bet bijām vienīgie tajā dienā.
1h pirms pašas ceremonijas jau vajadzēja visu izdekorēt, un tā kā baznīcai ir jauks pagalmiņš ārā, viss zaļš un skaists apkārt, tad mēs arī pie baznīcas patusējām pēc ceremonijas vēl kādu stundu, ar šampi, uzkodām, saksafonu fonā. Es teiktu, ka minimālais kopā, ko vienam pārim vajadzētu veltīt ir vismaz 3-4h.
Dzimtsarakstos es nekad neprecētos, un ceremonija baznīcā man emocionāli bija pats būtiskākais laiks visā kāzu dienā, tāpēc tādu konveijeru es neciestu. Galu galā tā ir laimīgākā diena jaunā pāra mūžā. Mums laikam tādā ziņā ļoti paveicās, mācītājs arī bija jauks, pievienojās mums pēc tam laukā pie baznīcas, bija tiešām tāda ģimeniska un silta sajūta visu to 3-4h laikā, kas arī ir ļoti svarīgi.
Glāzes mums bija savādākas kā citiem, par to man mama laikam bija parūpējusies. Pati nebiju plānojusi. Mežģīņu lietussradziņu biju nopirkusi, beigās nebija īsti, kur pielietot, jo lietus uzlija pavisam nedaudz tikai brīdī, kad bijām ceļā uz svinību vietu. Fotosesijas laikā tāpat vienreiz atvēru lietussargu ( izmantoju, kā saulessargu :D ) un sanāca skaista bilde. Tā kā arī lietū var sanākt jauka fotosesija, vajag nopirkt tikai skaistu lietussardziņu.
15.07.2016 10:29 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Kampanella, forši, ka jums tā bija pie baznīcas - nesteidzīgi, ar mācītāju vēl kopā. Man arī tā gribētos, jo pati ceremonija ir vissvarīgākā dienas daļa priekš manis. Pārējais jau tā, ballīte. Tāpēc tagad vispār tāds vienaldzīgums iestājies gatavošanās sakarā. Vispār neko negribas darīt, viss vienalga.
15.07.2016 13:36 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man būs tās īpašās glāzes, veidu es izvēlējos pati, būs smukas, gan jau arī izveidotas būs skaisti, zinu, ka būs gaumīgas.
Pēc ceremonijas glāzes būs plastmasas, varēju stikla dabūt kādas vien vēlos, bet tad kādam ir jāvāc un jāpiebāž viss auto pilns ar glāzēm, tāpēc ērtības labad būs plastmasas, kuras var izmest ja vien vēlas vai samest kādā mazākā kastē kopā.
Un tā kā mēs domājam par busiņa īri, lai viesi vairākums varētu atslābt un nedomāt par auto un alkohola savienošanu, tad tās glāzes būtu pamatīgs slogs.
15.07.2016 13:48 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
lavandas lauks Cik tev vēl palicis laiks līdz kāzām? Vai runāji ar mācītāju, ka tev tas nav pieņemami? Sākumā taču teica savādāk..Varbūt vēl kaut ko var mainīt?
15.07.2016 15:28 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.06.2014
Man arī būs busiņš viesiem, kas nevēlēsies iespringt par izdzertā daudzumu.
Es ar tiecos par plastmasas. Nebūs žēl izmest. Ko es pēc tam darīšu ar visām tām glāzēm? Bet es nevaru saprast, etiķete atļauj, vai pēc tam vēl 10 gadus runās kā man bija plastmasas glāzes... :-)
Kāds zina par tiem vainagiem? Es gribu puķu vainagu un nezinu vai viņi ir no īstiem ziediem vai mākslīgiem un kur lai vispār tādu brīnumu dabū.
15.07.2016 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
OMG!?! Platmasas glāzes kāzās? :-O Jūs to nopietni? Ja tas nav joks, lūdzu, padomājiet vēlreiz!
Tad cik sliktam ir jābūt šampanietim, lai to pasniegtu platmasas glāzēs? Tikpat labi var pasniegt labāk ūdeni. Jebkurš cilvēks, kas dzer vīnu, taču pateiks, ka ir, IR atšķirība, no kādām glāzēm dzer. Pat glāzes forma ietekmē garšu, kur nu vēl materiāls platsmasa vs stikls. Glāzes, vīna temperatūra, un tikai tad pats vīns, tas arī nosaka to kopējo garšu. Labu vīnu ieliet platmasas glāzēs, tad nav bijis vērts vispār pirkt to vīnu, labāk uzreiz noskalo podā.
Kāzās taču parasti ceļ galdā visu to labāko. Protams, ja pāris ir tik ļoti nabadzīgs, ka arī ikdienā ēd no platmasas šķīvjiem un dzer no platmasas vai papīra glāzēm, tad, jā, tad vēl saprotams, kāpēc kāzās ceļ galdā plastmasas glāzes. Bet tad arī pie tik sliktas situācijas viesus vispār neaicina. Bet, ja pāris ir normāls un mājās tas lieto normālus traukus un kad atnāk ciemiņi, tad vīnu tiem ieliej skaistās stikla glāzēs. Tad kāpēc KĀZĀS ir kaut kāds tāds feils ar plastmasenēm? Vienkārši WHY?!?
Kuriozi izskatītos, ja līgavai kleita pa vairākiem simtiem, to redz var atļauties, florists kāzās ar labi pastrādājis, aa un jaunais pāris pat dosies medusmēnesī uz Itāliju. Bet, redz, normālas glāzes un šķīvjus nevarēja atļauties.
Un argumenti par to, ka glāzes jāpērk un nav kur likt, nu vienkārši neiztur kritiku. Mūsdienās, kad ir tik daudz nomas servisu (20 eirocenti par glāzi!!!), tik daudz iespēju, ka tev vienkārši atved/aizved tās glāzes, nu neiztur kritiku šāds arguments. Tā ir vienkārši necieņa pret viesiem un apmēram tā "man pofig, no kādām glāzēm dzers pārējie", paši sev esam pasūtījuši īpašās glāzes ar gravējumu un kruzulīšiem, bet viesi lai dzer no plastmasenēm.
Kauns, meitenes, vienkārši kauns! :'-(
16.07.2016 10:43 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Ja runa ir par plastmasas glāzēm viesu namā visa vakara garumā, tad noteikti nē. Bet, ja runa ir par pirmo šampīti pļavas vidū, tad manā skatījumā, tas būtu ok.
16.07.2016 11:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits