KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Ray, nu tāpēc,ka bērni ir daļa no tiem vecākiemm. un ja nav kur likt tiešām bērnu. :)
man nav iebildumi pret bērniem. vecākiem pašiem jādomā kā visu kontrolēt un t.t.

Man protams pēc dienas plāna nesaskan domās ar līgavaiņa mammu, piemēram, mana līgavaiņa mammai nevisai. uzreiz pukst būs taču bērni, gribēs ēst bla bla.. nu common tā ir mūsu diena,lai domā kā izskaidrot to,ka ēst būs tād kad onkulis un tante apprecēsies, izdarīs tradīcijas,pafotogrāfēs un tad ies ēst.
Tāpat būs uzkodas. Man tiešām kaitina,ka bērnus uzskata,ka par tādu nezinu ko :D

Visu laiku kaut kādas problēmas. :D
27.06.2016 17:54 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Man šķiet forši aicināt pa pāriem, jo tad arī deju placis aktīvāks. Bet neilgi pirms kāzām vienkārši paziņot, ka ņems +1 ir ļoti nekaunīgi.
Ray, jā, tur vecākiem dažāda attieksme. Tā kā mums ģimen3 ir trīs bērni, kurus obligāti gribēju redzēt kāzās, tad pārējiem viesiem teicu, ka tā ir viņu izvēle ar vai bez bērniem, viens pāris tā kautrīgi: "mēs jau labāk gribētu bez, ja vien jūs ļoti neuzstājat, ka jāņem līdzi" un viena cita mamma pateica, ka vai nu ar bērnu vai neviens :D
27.06.2016 17:54 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu es gan neuzskatu, ka tuvākiem draugiem jāpaliek aiz svītras, jo nepazīstami +1, aizņem vietas.

Tā kā man viesu skaits apmēram ierobežots, tad es aicinu pa vienam, mani draugi savā starpā pa bariņiem pazīstami, tad viņiem nav problēmu būt pa vienam. Kā arī pašai nesagādā problēmas iet vienai, bet atzīstu, ka ilgstošās attiecībās esošos jāaicina, kaut otra puse nav pazīstama.

Man arī bērnu kāzās nebūs, tikai mans.
27.06.2016 18:20 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Jā, mums arī tikai viens pāris uzstāj uz bērniem.bet nu, paliksim pie sava :-P ja negrib, lai nenāk. Neraudāsim tamdēļ :-)
Cecīlij; kad jums kāzas?
Skatos cacaò ar kkur pazudusi..
27.06.2016 18:22 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Mums kāzās būs bērni, saprotam ka nav iespēju kaut kam atstāt lai pieskatītu, bet man labāk patiktu, ja bērnu nebūtu, pašiem cilvēkiem būtu vieglāk.

Mums vēl mazliet vairāk kā mēnesis, akk laiks tā skrien (l)
27.06.2016 18:34 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka, Matilde, tas bija Tavs gadījums, kuru atcerējos no pag.gada par to neaicināto +1.
Es arī nesaprotu to meiteni, kāpēc viņa vispār tik nenormāli grib nākt uz pilnīgi svešu cilvēku kāzām? Ne tur kādu pazīst, un cik zināms, viņa nav arī super komunikabla, lai ātri ierdraudzētos.

Par bērniem...es arī nevēlējos, lai visi ņem līdzi savus sīčus (pašai bērnu nav un tāpēc bija bail, ka izklausīšos pēc bērnu nīdējas), jo visiem maniem viesiem kopā ņemot ir ap 10 bērniem. Bet nu man paveicās, ka visi vecāki uzskata, ka kāzas ir bez bērnu pasākums un vēlas atpūsties bez tiem. Un cerams, ka pēdējā brīdī savu nostāju nemainīs.
27.06.2016 18:51 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man nebūs iebildumu, ja ņems līdzi bērnus, jo tik daudz mazu bērnu nav mūsu aicinātajiem radiem. Draugs gan būtu priecīgāks, ja bērnu nebūtu vispār, bet pat ienācis prātā nebija, ka var norādīt, ka bez bērniem. Šis nav pārmetums nevienam, vienkārši es pati nekad neesmu pieredzējusi, ka tiek uz kādām svinībām norādīts, ka ierašanās bez bērniem, līdz ar to nebija nekas tāds padomā nemaz.
27.06.2016 20:04 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Ray ,3.septembrī
27.06.2016 20:58 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Ray,kur nopirki plīvuru un cik apmēram maksāja? Arī gribu garo, jāsāk meklēt (l)
27.06.2016 22:46 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Mēs uzreiz rēķinām katru viesi kurš nav precējies x2. Man pašai būtu bijis ļoti nepatīkami, ja mani attiecību sākumā uzskatot par piegulētāju nebūtu aicinājuši uz kāzām. Arī diez vai ierastos uz kāzām kurās nebūtu aicināta mana otra puse. Manā skatījumā kāzas ir pasākums kurā atrasties vienam ir garlaicīgi un es gribu, lai manā dienā manu iespēju robežās visi justos labi. Par bērnu neaicināšanu uz kāzām- iemeslus saprotu, pati diez vai tā darītu. Man ir pārāk daudz mīļu draudzeņu bērnu un pašas radinieku sīču.
Par plīvuru runājot- man ļoti patīk tie garie, vieglie ar mežģīņu malu, bet mans līgavainis plīvurs necieš kā sugu. Kā Jums pārējām ir, cik ļoti kleitas, aksesuāru izvēlē ietekmējaties no līgavaiņa gaumes?
27.06.2016 23:24 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi pievienojos Mariee viedoklim +1 un bērnu jautājumā. Vienmēr kāzās esmu aicināta kopā ar savu nu jau līgavaini un esmu par to bezgala pateicīga draugiem/radiniekiem. Bez viņa ne tuvu nebūtu bijis tik jauki un interesanti pat visforšākajās kāzās, jo kāzās bieži vien ir garas pauzes, kas kaut kā jāaizpilda, ne tuvu vienmēr ir tā, ka pazīsti daudzus citus viesus, un ka sarunas vedas viegli ar tuvākajiem kaimiņiem kamēr viņi nav "uzņēmuši uz krūts", un kur nu vēl dejas un parastais bišķīt hroniskais vīriešu - normālu dejotāju trūkums sabiedriskos pasākumos!

Mums tieši šodien bija diskusija par kāzu kleitām, parādīju viņam dažus katalogus, un man par pārsteigumu, viņš man ierosināja īsu kleitu ar plīvuru. :-D Tas gan nenotiks, galīgi neder mūsu formātam, un man ir kaut kāda pārliecība, ka līgavai jābūt garā kleitā. Kad tad vēl, ja ne kāzās! :D Un es plīvurus nevaru ciest. Tā kā šajā jautājumā viņa viedokli ignorēšu kaut gan kopumā cenšos viņa vēlmes iekļaut it visā.
Draudzenei bija tieši otrādi: viņa vēlējās īsu kleitu, bet topošais vīrs uzstāja, lai viņa "vismaz reizi mūžā ir normāla" un sagādā sev garu kleitu. Viņa ņēma to vērā un nopirka nāriņas kleitu, bet plīvuru gan neizmantoja.
28.06.2016 00:47 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
Man bija īsa kāzu kleita, sarkanas kurpes un bez plīvura. Abi ar vīru esam aktīvs pāris un es sevi garajā kleitā neredzēju.
28.06.2016 03:16 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Minciite- pirku veikalā "Arfa" pa 50€ (s) Nevaru saprast tas ir dārgi vai lēti? Avotu ielas salonos redzēju dārgāk. (s) plīvuru negribēju, bet tā kă precos baznīcā, tad tas ir nepieciešams + ģimene uzstāj. Līgavaiņa gaumi arī ņēmu vērā (l)
28.06.2016 05:42 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Ray, man šķiet, ka diezgan normāla cena, arī citur redzēju 80-90 un uz augšu :-) būs jaiečeko tas veikals, paldies :-)

Par kāzu kleitas un plīvura izvēli, līgavainis nav lietas kursā, zinu, ka viņam patiks, jo mums abiem pa lielam patīk klasika, gribu, lai ir pārsteigums :-)
28.06.2016 08:49 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Minciit, kāda Tev būs kleita? Ja nemaldos, mums vienā datumā kāzas (l)
28.06.2016 08:56 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Jā, 20.08 (l)
Kleita ļoti līdzīga (tādā stilā) kā šeit - http://www.precos.lv/lat/kazu-stasti/7725-viktoria-un-kim
Tikai aizmugurē apakšā nav tik gara :-)
Kāda tev kleita? ;-)
28.06.2016 09:12 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Skaista (l)
man ir nāriņveida, bet ne pārāk iežmiegta, grūti aprakstīt, un bildīti pat līdzīgu nevaru atrast. (s) Vakar, kad biju salonā, pateica, ka vairāk nepārdodot manu kleitu, jo neesot tāda mežģīne (l)
28.06.2016 09:22 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Es arī gribēju, lai viesi ierodas bez bērniem, bet tad viena viešņa sāka cimperlēties ka nav kur bērnu atstāt utt., ok, piekritām, lai ņem. Līdz ar to arī citas dāmas nolēma ņemt savus mazos līdzi. Tad nu mums sanāks kādi 4 vai 5 mazuļi, kur vecākajam būs 1 gadiņš un jaunākajam 4mēneši. Ļoti ceru, ka viņi neizdomās taisīt paši savu koncertu baznīcā :D par to man visvairāk bail (t) vieta pie galda tādiem maziem nav jāplāno atsevišķi, bet bērnu raudāšanu jau gan nevar paredzēt (t)
28.06.2016 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Līgavainis manu kleitu redzēs tikai kāzu dienā (l)
viņš neko nezina pat kāda auduma,cik gara un t.t.

plīvura nebūs. man nepatīk. pēc tradīcijam plīvuru liek,lai aizbiedētu ļaunās acis un brīdi, kad noslēgta laulība tad to noņem līgavainis ar domu,ka nu līgavai nav jāuztraucās,jo laulība ir tas spēks,kas aizgāņā slikto.

bet es tiešām plīvuru negribu. :)
28.06.2016 09:24 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Aaa un par to ka citi izsaka piezīmes vai jaucas plānošanā, man tieši otrādi. Nevieni neliekas ne zinis par mūsu kāzām, neprasa neko utt., un atkal nav labi, nesaprotu kāpēc tāda vienaldzība :D :D :D
28.06.2016 09:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits