KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1
Reģ: 24.02.2016
šī šogad arī man ir aktuāla tēma - kā vedējmātei.. plānoju kāzās aktivitātes, bet gribētos izdomāt tādas gaumīgas vai kādus sagatavotus priekšnesumus, video projekcijas. Tad nu gribētos jums jautāt - ko esat kāzās interesantu redzējušas, kas likās tāds "wow, šis gan bija labs!" vai varbūt pinterest esat kādu labu ideju redzējušas.. priecāšos dzirdēt :) ja jums kādai arī aktuāli - varu padalīties ar savām atrastajām idejām :)
27.02.2016 10:27 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Samurajs
Meklēju vietu +/-100 cilvēkiem ar nakšņošanu. Nelabprāt Rīgā, bet var citās pilsētās, labāk gan laukos, pie jūras vai kaut kā tā. Svinību zāli gribu augstiem griestiem, gaišu, plašu, ar industriālu piesitienu, respektīvi, renovētas fabrikas telpas ar betona grīdu, vai kkas tml.
Mest mieru un īrēt veco labo guļbaļķīti? :-(
27.02.2016 10:57 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Mariee, nu tu esi izvēlējusies mission impossbile! :-D Es te meklēju vietu ar nakšņošanu 90 viesiem ārpus Rīgas, un bju spiesta secināt, ka izvēles iespējas Latvijā ir ļoti ierobežotas, pāris guļbaļķi un tad pilis. Bet tev vēl ir tā vīzija par urban/industrial design, kas to padara šķietami neiespējamu. Liekas, ka vienīgā iespēja ir organizēt galvaspilsētā, piemēram ja tu izvēlētos "Dizaina Fabrika", kas ir viena no retajām vietām tevis izvēlētajā stilā, turpat tuvumā Pārdaugavā ir vairākas lielās viesnīcas nakšņošanai, piem, Hotel Islande vai Elephant, blakus ir arī botāniskais dārzs fotosesija/ceremonijai.
Nezinu neko par industrialā dizaina vietām ārpus Rīgas. Varbūt ir vērts pačekot modernas viesnīcas, tas varētu būt vairāk tajā modernā minimālisma stilā (piem tie divi monstri Jūrmalā), bet tas nu nebūs gluži tas, ko tu vēlies. Arī Lielupē bija tāds restorāns minimālisma stilā.
Varbūt nav tik svarīgi ar tām guļvietām, svinot Rīgā? Latviešiem gan jau atradīsies kur palikt, un ja tev ir viesi no ārzemēm, tur viesnīcas no vienas vietas.
27.02.2016 16:22 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Bet tu nepadodies, turpini meklēt un cīnīties. :-) Mums LV vajag lielāku dažādību kāzu pakalpojumu vidē, bet tā neradīsies pati no sevis, ja mēs līgavas un līgavaiņi nepieprasīsim kaut ko savādāku, bet tikai samierināsimies ar guļbaļķu būvēm, matračiem, sarkanām sirdīm un baložiem/gulbjiem visās vietās. Neviena no manis nosauktajām lietam nav slikta pati par sevi, bet cilvēki ir dažādi, nevis one size fits all.
Pat jau tu nevari dabūt tieši to, ko vēlies, tu tik un tā vari saorganizēt kāzas savādākā, atšķirīgā stilistikā.
27.02.2016 16:31 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Saprotu, ka būs jāmeklē kāds kompromiss. Rīgā nelabprāt gribēju svintēt tieši tāpēc, lai visi pusnaktī pa mājām neizklīst..
Dizaina fabriku esmu apskatījusi, tas nav gluži tas... Nu kaut kas druuuuscīt uz to pusi, bet ne līdz galam.
Viesu skaitu varu max līdz 80 samazināt, bet arī būtu sāpīgi. Guļvietas tiešām varētu kādā viesnīcā piemeklēt, bet es pat tādas telpas neatrodu, kādas man galvā ir izdomātas(t)
27.02.2016 16:32 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Paldies par Tavu uzmundrinājumu!
Šķiet, ka visiem savējiem esmu jau apnikusi ar šo tēmu, neviens vairs negrib dzirdēt manu čīkstēšanu :-)
27.02.2016 16:34 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Ok, skaidrs, tad tev vajag kaut ko laukos. Patiesībā nav jau tik traki, ka visi viesu nami izskatītos vienādi un tradicionāli. Daži ir arī modernās arhitektūras paraugi, piemēram tās pašas ļoti populārās Lenkas Pāvilostas novadā. http://www.lenkas.lv/lv/

Tas nekādi nav klasisks guļbūves viesu nams, arī banketu zāle liekas gaiša un minimālistiskā stilā, turklāt pie jūras. :) Diemžēl zāles izmēri ir nedaudz par mazu manam viesu skaitam (un arī tavējam). Viņi piedāvā telti lielākam viesu skaitam, bet mana pieredze LV kāzās rāda, ka teltī naktī ir auksti. :-(

Taču viņi ir kā piemērs tam, ka visi viesu nami nav vienādi, var atrast kaut ko savādāku. Man nav tik lieli iebildumi pret guļbūvēm kā pret to, ka ļoti daudzas zāles gan visu namos, gan restorānos ir ļoti tumšas.
27.02.2016 17:00 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Ja gribas pačīkstēt kādam, droši sūti man PM. :-D Šķiet, ka mēs esam uz viena viļņa, un ņemot vērā mūsu viesu skaitu un to, cik maz ir vietu, kas var izguldīt tik daudzus cilvēkus, mums varētu būt noderīgi apmainīties ar info. Nākamnedēļ sākšu apzināt vietas un konkrētus piedāvājumus cenu ziņā.
27.02.2016 17:05 |
 
Reitings 35
Reģ: 17.02.2016
Labvakar, meitenes!

Palasījos par dekoratoru apspriešanu un aizdomājos, ka es arī ik pa brīdim vēlējos nolīgt cilvēku, kas to darīs. Bet kaut kā pārgāja.. :) Veidoju dekorācijas pati - nezinu gan, kā beigās viss izskatīsies, bet ceru, ka būs skaisti! Man patiesībā kaut kā nepatīk tie "pārbāztie" galdi un vāzes ar ziedu kalniem un pērļu vai akmentiņu virtenēm cilvēka augumā.. Bet tas tikai tāpēc, ka neatbilst mūsu dzīves stilam. Nevis nevaru to atļauties, bet vnk tas neatbilst mums abiem. Un diez vai man vajag kāzas, kuras neatspoguļo mani pašu. :) Vienā vakarā to sapratu un vairs nepārdzīvoju, ka nemeklēju dekoratoru. Cerams, pēc kāzām domāšu tāpat.. :-D

Meitenes, man jautājums par kūku. Mēs vēlamies mājas lauku torti bez marcipāna/mastikas apdarēm. Kur tādu var pasūtīt, lai tiešām būtu īpaši garda? Vietas: Rīga, Ogre un vietas ap šīm pilsētām. Cena līdz 15Eur/kg.
Bijām garšot Kamoliņu kūku. Bija garšīga, bet nebija īpaša.. (t)
27.02.2016 21:46 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Martha, esmu apņēmības pilna nosvinēt to dienu īpaši, cīnīšos! Labprāt arī padalīšos ar savu iegūto info, tiklīdz ieiešu aktīvāk visā procesā. Šobrīd ir tāda pauzīte, jo uz brīdi zuda motivācija turpināt meklēt.. Nolēmām gan, aprunāties ar pasākumu aģentūrām, varbūt mums vajag kādu profesionāļa padomu :-D Tavas kāzas jau šogad, vai tikai 2017?
28.02.2016 00:34 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Fairytale16, es Tev piekrītu,jo meklējot idejas esmu apskatījusi daudz fotogrāfu darbus. un redzēju,ka uz galda ir dekorācija virs acu līmeņa. tas tomēr nav ok. protams,ja tas ir paredzēts kā jauns modes kliedziens, jo pie galda klāšanas jau var arī pieiet nestandarti, bet man tomēr mācīja,ka galda dekorācijām jābūt zem acu līmeņa, tā lai viens otru pārredzētu. :)

Tev būs kāzas Ogres apvidū? Kur?
Es zinu apmēram vienu kūku tanti, mums būs no viņas kūka. nezinu neko vēl precīzi,jo tētis zin to tanti. zinu,ka viņai ir garšīgas lauku kūkas un man ļoti garšo,jo viņa liek avenes, meža zemenes un t.t. :)
28.02.2016 09:51 |
 
Reitings 35
Reģ: 17.02.2016
Elza_Elza

Mēs svinēsimies Debesu Bļodā :) Būšu ļoti, ļoti pateicīga, ja varēsi kūku tantes kontaktus iedot! :)
28.02.2016 10:19 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mariee - varbūt savu ieceri vari panākt ar plašu telti blakus kādam viesu namam, kur visus izguldīt?
28.02.2016 11:39 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Man kāzas tikai 2017.gada vasarā, bet sāku darboties laicīgi, jo cenšos plānot kāzas tad, kad esmu ciemos Latvijā. Tūlīt jau Lieldienu atvaļinājums būs klāt, tāpēc sāku darboties aktīvāk.
Un cik daudz laika ir tev, Mariee, unikālās vietas meklējumiem?
Es vēl padomāju par tevi, un kā būtu ja tu sekotu trendam ar precēšanos netradicionālās vietās un izvēlētos izstāžu zāli, bibliotēku, kādu modernu muzeju? Tur būs tas stils, ko tu vēlies, un ja tā vieta ir pilsētas centrā, tad turpat tuvumā jābūt viesnīcām un restorāniem. http://www.ligavam.lv/profils/daugavpils-marka-rotko-makslas-centrs/

Bet tas tikai tāpēc, ka neatbilst mūsu dzīves stilam. Nevis nevaru to atļauties, bet vnk tas neatbilst mums abiem. Un diez vai man vajag kāzas, kuras neatspoguļo mani pašu.

Cepums Fairytale par šiem vārdiem, tieši manas domas. :-)
28.02.2016 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Fairytale16, lieliska vieta :) es noskaidrošu un uzdošu ziņu :)
28.02.2016 13:17 |
 
Reitings 35
Reģ: 17.02.2016
Elza_Elza

Paldies! :)

Martha

Es apbrīnoju apņēmību - kāzas rīkot no attāluma! :)
28.02.2016 15:48 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Jautājums par glāzēm -

pēc baznīcas būs pirmais šampītis, no kurienes dabūsiet glāzes?

Īrēsiet stikla
Pirksiet stikla
Pirksiet plastmasas
Citi varianti? :)
28.02.2016 22:05 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Nekas cits neatliek dzīvojot starp 3 valstīm. Latvija ir pusceļā stap abām pārējām, tāpēc loģiskā izvēle. :) Mītnes zemē kāzu izmaksas būtu vnk grandiozas, nerunājot par to, ka tad 90% viesu vajadzētu ceļot no tālienes.
Bet šādas internacionālās kāzas Latvijā notiek regulāri, tepat forumā vēl pagājušajā kāzu sezonā plosījās līgavas, kas precējās ar ārzemniekiem/organizēja no tālienes. Nav neiespējami. :)
29.02.2016 00:01 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Nekas cits neatliek dzīvojot starp 3 valstīm. Latvija ir pusceļā stap abām pārējām, tāpēc loģiskā izvēle. :) Mītnes zemē kāzu izmaksas būtu vnk grandiozas, nerunājot par to, ka tad 90% viesu vajadzētu ceļot no tālienes.
Bet šādas internacionālas kāzas Latvijā notiek regulāri, tepat forumā vēl pagājušajā kāzu sezonā plosījās līgavas, kas precējās ar ārzemniekiem/organizēja no tālienes. Tā kā man gribētos cerēt, ka tas nav neiespējami. :)
29.02.2016 00:02 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Viesu nams "Urala" Martha Tev nederētu? http://www.urala.lv/index_lan.php
29.02.2016 08:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits