KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Ray, mums arī vēl (?) nav vakara vadītāja. Principā, tā grupa, kuru apsvērām kā variantu, iesaistās arī dažādās aktivitātes un palīdz vedējiem ar aktivitāšu organizēšanu. Bet beigās viņi mani nokaitināja ar savu komunikāciju, un repertuārs arī tomēr šķiet tāds-nekāds.

Laikam arī līdz galam neizprotu tāda vakara vadītāja nozīmi. Man nav nepieciešams cilvēks, kas nepārtraukti kaut ko runātu un jokotu. Palīdzība vajadzīga ar aktivitātēm, bet tās arī negribas pārāk daudz, lai nav nogurdinoši.

Pagaidām domāju, ka mums vakara vadītāja nebūs, vedēji ir pietiekami pieredzējuši un aktīvi. Turklāt vēl labākajiem draugiem var uzticēt kaut ko izdomāt.
Jebkurā gadījumā caur pazīstamajiem vēl mēģināšu kādu sakontaktēt, varbūt mainīsies domas.

Ļoti gribētu kāzās arī dzīvo mūziku, tas man šķiet uzreiz tā romantiski un skaisti. (l) Bet, cik dzirdēts, tie, kurus es ļoti, ļoti gribētu uz private performance, prasa 2-4 tk :'-( Tā kā varu turpināt sapņot :-D
11.01.2016 15:02 |
 
Reitings 273
Reģ: 03.12.2015
Kādas jums cenas mūziķiem? Manējie prasa 900 eiro. Vēl domājam.

Un kāda cena vakara vadītājam? Mans prasa 1000 eiro. Ari domājam.

Viss ir tik nenormāli dārgi :(
11.01.2016 15:02 |
 
Reitings 22
Reģ: 08.09.2015
Par mūziķiem un vakara vadītājiem iesaku savā draugu lokā apjautāties. Varbūt kāds tieši pazīst kādu cilvēku, kuru visi aicina uz savā kāzām kā vakara vadītāju. Tas pats ar mūziķiem - varbūt kādam tieši draugs spēlē kādā labā grupā vai radinieks... Kāzas ir tāds pasākums, kur jāpielieto visas savas komunikācijas spējas un jāmobilizē visi pazīstamie :D
11.01.2016 15:07 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Ziemīga-nu 1000 manuprāt prasa tikai tādi dikti zināmi... bet nu, es 1000 nemaksātu.
Mums mūziķu nebūs, būs DJ.
11.01.2016 15:12 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Meitenēm, kuras precējās Liepājā vai tajā pusē - kur kūku sūtījāt?

Jau minēju, ka mani mūziķi 400 eiro.
11.01.2016 15:23 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Parfait šobrīd ir 2 varianti. Viens no tiem Annas Dārzs. Mulsina, ka pamaz vietu. Nav kur īsti izdejoties :-|

Dalija Annas Dārzs man patīk, kā jau nupat minēju, izskatām kā variantu. Lighthause arī ļoti patīk, bet domāju, ka tur cena būs augstāka. Cik cilvēku jums plānojas?

Mums mūziķi 300 eur.
11.01.2016 15:29 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
oo prieks, ka diskusija tik aktīva atkal!
ziemiga
It kā jau nav nekas pret, ka citi tur tusē, bet tas viss man asociējas ar lauku kāzām un visām tām drausmīgajām atrakcijām. Nedod Dievs mūs no rīta nāks modiāt ar Kur tu teci gailīti...

Tas, ka kāzas ar nakšņošanu, nenozīmē lauku kāzas. Es tad jums ieteiktu svinēt kādā modernā viesu namā, bet arī tomēr esmu par izvēli, lai paliktu pa nakti..cita garša, manuprāt :)

kordelia
o, man arī par Tevi prieks :) arī atceros vecās diskusijas, es jau vienmēr saku - visam savs laiks... un katram dzīve ir pavisam citādāka

Dalija
Ja vēl aktuāli par to Botānisko dārzu, uzraksti vēstuli, man šķiet, ka varu dabūt kontaktus.

Gunita24
Jā, tā ir diezgan liela summa, ja tikai par ēšanu, bez alko, bez tortes, bez viesmīļiem utt. Pārsvarā cena 25-30 eur.
Par alkoholu - katrā vietā citādāk, bet parasti jau var izvēlēties. Uz galdiem tiešām alko pudeles neizskatās glīti. Mums būs atsevišķs "bāra galds", kur katrs viesis pats varēs aiziet un ieliet sev glāzē. Var, protams, ņemt atsevišķu bāru ar bārmeni, bet tas, protams, sadārdzina vēl vairāk izmaksas.
Jums viesu nams vai kāda pils/restorāns?

cacao
Laikam arī līdz galam neizprotu tāda vakara vadītāja nozīmi. Man nav nepieciešams cilvēks, kas nepārtraukti kaut ko runātu un jokotu.

Varu uzrakstīt, kāpēc mēs noteikti bijām par to, ka nepieciešams vadītājs:
1)lai vedējiem arī tomēr ir svētki, nevis pilna darba diena
2)ja ļoti mazas kāzas, vēl var iztikt, bet, ja tuvojas tuvu 40 cilvēkiem, tad jau jāskatās uz vadītāja pusi
3)ir gana daudz savā starpā nepazīstamu cilvēku. Ja visi kāzu viesi ir viena draugu kompānija, tad citādāk
4)lai ir kas izdomā sapazīšanās aktivitātes, iekustina gurdo publiku, atgādina par tostiem un lai vedējiem paliek tikai sirsnīgās un personīgās aktivitātes
5)pazīstamie, kas svinējuši bez vakara vadītāja un paļāvušies tikai uz vedējiem, gandrīz visi ir to nožēlojuši
6)tas, ka vedēji ir komunikabli cilvēki, nenozīmē, ka ir arī labi pasākuma vadītāji
11.01.2016 15:37 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Dalija, zinu, ka ir meitenes, kuras arī bija apsvērušas domu par LU, jo man rakstīja, tā kā varbūt vēl atsauksies. :-) Pati esmu tikai tur uz dzimšanas dienu bijusi ar zviedru galdu, līdz ar to nevaru baigi palīdzēt.

Tas pats ar mūziķiem - varbūt kādam tieši draugs spēlē kādā labā grupā vai radinieks...

Ar šo gan ieteiktu uzmanīties, biju kāzās tieši, kurās bija kaut kāda paziņu grupa uzaicināta par mūziķiem. Bija tā, ka tad, kad viņi spēlēja, īsti neviens nedejoja. Līdz ko likās, ka forša dziesma, visi saiet uz deju plača, nākošo atkal k kādu galīgi garām uzlika. Ja aicina vienkārši kaut kādus paziņas, es domāju, ka vajag diezgan konkrēti vienoties par to, ko spēlēs, lai negadās tā, ka nevienam nepatīk un nevar sagaidīt DJ. Taču tajā pašā laikā paši ceremonijai ģitāristu sarunājām caur vienu manu paziņu, kas ir menedžere, lētāk gan nebija, bet vismaz zinājām, ka spēlēs labi..un arī konkrēti vienojāmies, kas patīk, kas nē.
11.01.2016 15:38 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Dalija - pagāšgad interesējos par Botāniskā dārza šķūni kāzām augustā.
Speciāli atradu, ko viņi man piedāvaja - Šķūņa īre ir 60 eur/h plus ieejas biļetes Botāniskajā dārzā 1 eur no personas.


Mums bija DJ, kas mazliet pašiverēja arī kā vakara vadītājs pa 400 eur. Tādam atsevišķam vakara vadītājam es arī jēgu neredzēju, jo šo to gribējām darīt paši, piem., dalīt amatus. Šo to darīja vedēji un draugi.
11.01.2016 15:39 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
uij, kādu LU, es biju domājusi to Botāniskā šķūni savā komentārā. :-D
11.01.2016 15:41 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Par tām pudelēm uz galda, mums fotogrāfs ieteica, ka vismaz vakara sākuma daļā būtu ļoti jauki, ja pudeles uz galdiem nebūtu, lai estētiskāks kopskats. Tad nu mums bija šmigas stūris un 5 vai 6 salējēji, kuriem tika parādīts, kur ir pudeles, lai salej.
Pēc tam jau vēlāk tusiņa daļā, protams, visi turēja pudeles uz galda, lai pa rokai. Bet sākumā tas ieteikums nelikt visas pudeles uz galdiem bija ļoti labs.
11.01.2016 15:43 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Mums alkohols bija saliets karafītēs, pudeles nemaz uz galda nevarētu uzlikt, jo viss alkohols bija 1,5l pudelēs.
11.01.2016 15:47 |
 
Reitings 22
Reģ: 08.09.2015
Marjory šķiet precos.lv redzēju Annas Dārza aprakstā, ka tur var uzņemt 40 viesus. Mums šobrīd sanāk 64 viesi. Gribētos Rīgā vai pierīgā, lai nav jāizgulda visi un nav divdiennieks.

Saņēmu arī atbildi no Lighthouse, ka restorāna slēgšanas jeb īres cena ir 5000 EUR un tad vēl par ēdināšanu un korķa naudu... nav pat vērts rakstīt cik tas viss kopā sanāktu :D

KAĶIS principā es pati jau facebookā uzrakstīju Šķūnis Cafe un atradu meiteni, kurai ir kontakti ar īpašniekiem... bet vairāk gribējās uzzināt tieši par to, cik naudas ir jāiegulda, lai to vietu padarītu kāzu ballītei atbilstošu - vai jāīrē galdi un krēsli, ēdināšana jāpiesaista no malas... un tādas lietas.

Zakjis* paldies! Tātad cena nav mainījusies kopš pirmā pāra, kas tur precējās.
11.01.2016 17:11 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
64 viesi jau ir gana daudz. Annas Dārzs jā, automātiski atkrīt. Tu skaties tikai šķūna tipa svinību vietas? Vai arī der viesu nami? Un kad kāzas plānojas? Varbūt der arī telšu tipa variants?
11.01.2016 17:17 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Ar sparu var atkal pievērsties rīkošānām un visām citām lietām.

Vēl viens check ir vizāšiste. Tagad tikai atliek atrast frizieri.
Viesu namu atradām un tagad tik jābrauc apskatīties un noslēgt līgums ar viņiem. Nav tālu no ceremonijas vietas, ir skaista apkārtne ārā. Un pazīstamie, kas tur bijuši saka tikai labas atsauksmes :)

Vedēji arī pateica savu jā vārdu mums.
Tagad domāsim un sadalīsim pienākumus starp vedējiem un draugiem. Vedējiem neliksim visu darīt, bet tikai dažas lietas. Tad iesaistīsim draugus pie citām lietām.
Mēs neņemsim vakara vadītāju (lai gan mums ir 70 viesu), jo mums ir atraktīvi draugi, kas paši iekustinās drūmos un vispār mums visi viesi ir atraktīvi un ātri pavelkas uz spēlēm utt.

Alkoholu uz galda liksim, bet pudeles tiks noformētas. Stipro alkoholu liesim karafēs, vīnam un šampanietim taisīšim etiķetes. Bet mēs esam nolēmuši kāzās vairāk spiest uz vīnu un šampi. Stiprais alkohols būs tikai 7 litri.

Beidzot jāsāk ķerties pie dekorāciju izveidas :)

Un jāsaprot līdz galam kādu kleitu es gribu :D
11.01.2016 17:21 |
 
Reitings 22
Reģ: 08.09.2015
Marjory Neskos tikai šķūņa tipa. SKatos kur varētu būt skaisti un lai nav pompozi. Viesu namus negribējām, jo tad pa lielam automātiski sanāk divdiennieks...
Kāzas plānojas oktobra vidū, tapēc telšu tipa īsti nederēs - nevar zināt kāda būs temperatūra ārā.

Tikko sarunā pa telefonu līgavainim jau ieminējos, ka beigās vēl tiešām nāksies ņemt kādu viesu namu un guldīt visus... Tieši tas, ko īsti negribējām. Bet laikam jau, ja viesi ir arī trakie draugi, tad viņiem jau tieši gribēsies ballīti uz visu nakti.

Kāds tev ir koncepts un viesu skaits?
11.01.2016 17:23 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Esmu bijusi kāzās annas dārzā, bija ok, ēdiens ok. vieta arī bija ok,jo dārzā daudz vietas. Arī,kur dejot ir ok. Nu bet protams, ka tikai vasarā,kad ārā ir siltāks. vienīgi tur ir tikai viena tualete :D

Un runājot par tiem kāzu vadītājiem-it sevišķi aktieriem(ok,ne visiem), bieži ir tā,ka savu cenu vienkārši izdomā no zila gaisa. Tāpēc labāk ir zvanīt jau daudz agrāk,kad viss vēl nav nobukots. Jo ja viņiem katru nedēļu jāvada kāzas, tad protams, vienkārši paceļot telefonu atbilde uzreiz ir 1000. Lai gan zvanot laicīgi reāli var sarunāt uz pusi mazāk.
11.01.2016 20:28 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Dalija Es Tev PM uzrakstīšu.
12.01.2016 08:59 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Dāmas, vai kādai ir bijusi pieredze ar "svešu cilvēku" paņemšanu kāzās kā asistentus?

Viss ir izdomāts, visi rekvizīti ir, vajadzīgi tikai cilvēki, kas aizbrauc uz konkrēto punktu un attiecīgo lietu izdara. Piemēram, atved galdu uz pļavu, uzklāj tur galdu, salej šampi, saliek uzkodas.
Vai arī aizved sadāvinātos ziedus uz viesu namu un saliek vāzēs uz galda pēc iepriekš izstrādāta dizaina.
Pašiem nekas nav jādomā, viss ir sazīmēts, kā tam jāizksatās, līdz ar to nevajag būt ne dekoratoram, ne profesionālim. Tāpēc arī negribas ņemt tur nekādas aģentūras vai ko. Bet vienkārši privātus cilvēkus, kam samaksātu.

Negribu arī viesiem likt to darīt.

Kā jums liekas, vai tas ietu cauri? :)
12.01.2016 09:02 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Gunita24 domāju, ka mierīgi. Ieteiktu labāk ņemt nevis vienkārši svešus cilvēkus, bet caur draugiem meklēt viņu draugus, paziņas, kas to varētu izdarīt. Būs lielāka uzticība.
12.01.2016 09:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits