KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Mums it kā ir tematika, bet mēs nesaucam tās par tematiskajām kāzām. Gribam iepīt koku, linu, daudz dabīgo materiālu.

Runājot par drescode, noteikti minēsim, lai ģērbjas viegli un gaisīgi. Negribu viesus stīvus smokingos, garās balles kleitās.
Ok, ja mums būtu pils vai muiža, tad jā. Bet šajā gadījumā svinību vieta būs vai nu guļbaļķu viesu nams vai milzīgs pagalms - līdz ar to arī dosim mājienus par apģērba stilu.

Ielūgumus gatavošu pati ar māsas un draudzenes palīdzību. Man tie izmaksās ļoti minimālu summu, jo viss izmantojamais papīrs man nāk par velti. Tik vien cik kaut ko salīmēt, aplīmēt, izprintēt tekstu.

Par mičošanu runājot, tad jā mičo jauno pāri no jaunā pāra lomas uz nu jau sievas un vīra lomu. Viņi pēc tam var iecelt nākamo jauno pāri, par kuriem rodas domas, ka viņi arī grasās precēties.
Mums bija padomā pāris ko iecelt kā jauno pāri, bet viņi neilgi pēc mums arī paziņoja, ka precās :D Bet līdz tam vēl laiks, varbūt metīšu pušķi un draugs kājas lenti :D
18.12.2015 14:38 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Isana
man uzreiz prātā, ka tās var būt lielas izmaksas cilvēkiem jau tā papildus un lielas rūpes.... labi, man ir gaišas kleitas, bet ne visiem ir... īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem.. tad vēl ir tādi, kam nepiestāv.. un vīriešiem? nereti ir tikai tumši uzvalki, tad pirkt speciāli jaunu gaišu uzvalku, ko uzvilks vienu reizi? tīri no tā viedokļa.. lai cik skaisti izskatās, mēs tomēr dzīvojam Latvijā un cilvēkiem nav tik daudz liekas naudas, ko tērēt parasti, ņemot vērā, ka kāzas vispār dārgs pasākums..

Cacao
kā laulību gredzenu? :-O tas jau drīzāk kā saderināšanās varētu būt...
18.12.2015 15:08 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Nē, nē, vīriešiem pasteļtoņos es domāju tikai aksesuārus (kaklasaiti, krekli, kabatslakatiņu vai ko citu).
Par kāzām mēs visiem paziņosim jau Jaunajā gadā (oficiālie ielūgumi būs vēlāk), tāpēc domāju, ka laiks līdz vasarai būs pietiekams, lai izdomātu ko ģērbs mugurā. Un tā kā lielākā daļa viesu tāpat iegādāsies jaunus tērpus, tad palūgšu iespēju robežās pieskaņoties mums. :-)

Man ir saderināšanās gredzens ar akmentiņu un dažreiz man viņš ir traucējis - varbūt neesmu pieradusi nēsāt tādus gredzenus, tāpēc mums būs klasiski zelta laulības gredzeni.
18.12.2015 15:54 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Šodien ziņās dzirdēju, ka 2015. gads ir uzstādījis rekordu noslēgto laulību skaita ziņā pēdējo gadu laikā. Tā ka mēs savu misiju esam godam izpildījušas. :-D Tagad jums pārējām jāceļ rekords nākamajam gadam! :-D

Ielūgumus pasūtīju pa blatu un pati biju šokā, ka 70 ielūgumi izmaksāja pārdesmit eiro. Es vnk sapratu, ka man nebūs pacietības uzķimerēt vairāk par 5.

Par tām krāsām - norādīt jau var ielūgumos, cits jautājums, cik ļoti viesi iesprings un ievēros.
18.12.2015 16:14 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Šogad tiešām daudz kāzas bija..mūsu dienā pat vēl viens pāris precējās no mūsu pilsētas.
18.12.2015 16:31 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Kaķis - jā, es zinu :D Daudzi teica to pašu, bet gribējās kaut ko netradicionālu. Man vienkārši tie parastie riņķīši šķiet tik garlaicīgi, bet nu draugs arī saka, ka labāk pie tiem arī palikt.
18.12.2015 16:34 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
cacaō

Bet var jau stilizētus kāzu gredzenus..mums arī nav tradicionālie, mēs izvēlējāmies, precīzāk es iemīlējos un man vajadzēja :D veikala Amulets piedāvātajā gredzenā..tur tiešām bija diezgan liela izvēle kāzu gredzeniem :)
18.12.2015 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ja grib speciālu dreskodu, tad to var norādīt. Man liekas, ka tagad jau daudzi tā dara. Mēs izvēlējāmies to nedarīt, jo nevēlējāmies ierobežot cilvēku izvēli un likt viņiem vilkt to, kas varbūt liks izskatīties ļoti slikti(jo ne visiem piestāv visas krāsas), taču mums vienalga daudzi pārprasīja vai nav kkāds dreskods, jo tagad daudzi prasot konkrētas krāsas, konkrētus apģērbu fasonus utt. Tā kā - izskatās, tāda prakse tiek piekopta bieži :)

cacaō, ļoti glīts gredzens :)
Es arī ļoti gribēju kko interesantu un tāpēc man žēl, ka vīrietis pēdējā brīdī pēkšņi pārdomāja par mūsu sākumā noskatītajiem gredzeniem.
Varbūt vari paskatīties tādus, kas it kā ir kā riņķi, bet ar kkādām detaļām, lai nav vnk parasts riņķis, bet kkas mazliet interesants(vnk, ja negribas tikai to parasto riņķi)? Es arī negribēju parastus, jo nepatīk. Mums beigās ir tērauda gredzeni, kas ir smukā sudraba krāsā un manējā ir akmentiņi :)
18.12.2015 16:50 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Jā, mums arī pāris cilvēki paprasīja, vai nav noteiktas krāsas. Mums nebija, bet kaut kā nejauši sanāca, ka puse viesu izvēlējās zilas kleitas/kreklus/uzvalkus. :-D

Piekrītu, ka nevajag jau obligāti klasisko riņķīti, bet gan var kaut kādu stilizētu. Mantojama ģimenes relikvija varētu būt saderināšanās gredzens (nu, tjipa dēls var savai sievai tādu dāvināt), laulību gredzeni, ja tiek nodoti nākošajai paaudzei, tad nav nozīme, vai tur pērle vai riņķis. Man laikam arī nebūtu gribējies parastu, klasisko riņķi, bet man vispār nebija iespēja par to padomāt pat, jo vīrs teica, ka grib tādu, kā mums ir, manai hipstera dvēselei likās gana neparasta ideja, līdz ar to vispār citus gredzenus nepētīju, atradu, kas mums tādus var uztaisīt un viss.
18.12.2015 17:04 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
un par ielūgumiem - es taisīju pati. Tādi gatavie, kas man likās gana smuki, maksāja tā, ka pašai uztaisīt sanāca ievērojami izdevīgāk. :-D

par rekordu - forši! Tā tik turpināt!:-D
18.12.2015 17:05 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
cacaō
Tev ir saderināšanās gredzens?! Ja nav, varbūt tāpēc tāds prasās? Un ja tā, tad iesaku tādu izvēlēties kā saderināšanās, bet laulību tomēr kaut nedaudz klasiskāku. Arī tas, ka diendienā tādu nēsāt būtu neērti un, ja saderināšanās gredzenu ir ok nenēsāt, tad laulību gredzenu nenēsāt būtu savādi :D
Ja gribas mazāk tradicionālu, ir jau gana daudz citu variantu, bet nu rēķinies, ka vīrietim tāpat visticamāk būs kas vienkāršs un klasisks. :D
18.12.2015 17:34 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
http://m.tvnet.lv/article/588837
Šis būs obligāti visiem precēties gribētājiem? Kad? Un par to būs vēl jāmaksā?
Varbūt kāda zina :-D
18.12.2015 18:12 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Minciite
oj, tas ir tik kolosāli, mēs gājām baznīcā saderināto kursos, kur bija gandrīz viss no psiholoģijas, nu ļoti vērtīgi, bet šie kursi izklausās interesanti.. :D piemēram šis
Tiek ieteikts, ka, lai seksuālā dzīve būtu spilgta un piepildoša, sievietei ir svarīgi spēt paļauties, atdoties, pieņemt vīrieti, savukārt vīrietim - saudzēt un cienīt sievieti, dot - «radīt tādu vidi, kurā viņa var atdoties»

un ja nu vīrietis grib atdoties? ko tad? ir taču 21.gadsmits, kāpēc VISIEM būtu jāmāca šādas lietas? Ir, kas tam piekrīt un ir kas nē. Jo vispār es esmu par šādiem semināriem, tāpat kā obligātajiem semināriem jaunajiem VECĀKIEM! Bet...rūpīgi izskatot programmu....
18.12.2015 18:26 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Tā jau iespējams būtu ineteresanti, bet ja mums par to prasīs maksāt, tad man tas nav vajadzīgs, labāk pielieku ceļojumam naudiņu klāt:-D
18.12.2015 18:37 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Kaķis - jā, ir saderināšanās gredzens :) Man vnk vienmēr velk uz tādām neparastākām lietām. Galējības - vai nu pilnīga klasika vai kaut kas neordinārs :D

Visticamāk paliksim pie zelta riņķiem, bet arī tos man negribas spīdīgi nopulētos. Drīzāk tādus, kas izskatās vairāk matēti un, kuriem nav pilnīgi gludas tekstūras.



Zinu tikai to, ka nebūs nekādu ornamentālu gravējumu, jo pazīstamie ļoti nožēlo. Ilgus gadus nēsājot galīgi sabružājušies un vairs neizskatās skaisti.

Kādi precētajām ir laulību gredzeni? :) Varbūt vēl kāda grib padalīties :)
18.12.2015 18:58 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
cacao
Tevis ieliktie - jā, diezgan klasiski un glīti :)
Es gribu apmēram tādus pašus, tikai laikam ne-matētus un sev ar iestrādātu dimantiņu.
18.12.2015 19:03 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Plaanojaam netaupit uz zeltu, bet pirkt platus, samagus 18k dzeltena zelta gredzenus. Kad aizgajaam laikot, saprataam, ka vieniigais, kas abiem labi izskataas, ir plaans, viegls 14 kzelta rinkiitis. Tadu arii nopirkaam. Izmaksaaja ap 300 eur par abiem gredzeniem, pirkaam Spicee, mazaa veikalaa.


18.12.2015 19:07 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
divaas diskusijaas gredzent sodien aktuaali. Uzgaaju skaistumu :)
18.12.2015 19:10 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Penelopeee tev interesēja tie lauzītie gredzeni


Tādus daudz un dažādus šodien redzēju vienā vietā Saldū.
18.12.2015 20:03 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Vai plānojat veidot kāzu blogu/mājaslapu? :-)
18.12.2015 20:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits