KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Mums michoshanas dziesma bija a thousand years.
Man patik taa dazhadiba. Labak taa nekaa visam Melanholiskais valsis.
25.08.2015 20:00 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Paldies Kristel (l)(l) mums tieshi likas , ka cilveki nesapratis musu dziesmas izveli, bet beigas bija loti labas atsauksmes (l) filmu pat vel nesmu noskatijusies , cerams bus laba
25.08.2015 20:49 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Nu jaa, taa dziesma ir loti populara un varbut banala izvele bet tomer aizker.
Vispar liekas ka filmesana kazas ir obligata, skatos kaazu video dazadus un asaras acis, bildes tā nepaķer, laikam šo jau kampanela te ieteica, ka video noteikti ir jānem, zinu, ka daudzi nenem, bet taa ir smaga kluda, nu jaa bildes ir skaistas parstradatas bet video ir emocijas kas nav bildees un tas nav pareizi tam zeelot naudu.
25.08.2015 21:04 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
cheeky , skaistas bildes (l) Piekrītu, ka esi viena no retajām, kam tiešām piestāv šāda tipa kleitas :)

Video kāzās noteikti vajag. Mēs tieši savā 1 gada kāzu jubilejā skatījāmies savu kāzu video (l) Tās emocijas, tie skatieni. Skaisti. Bildes ir skaistas, jā, bet nav tās dzīvības. Bet skatoties video, atceries to īpašo fīlingu . Asaras acīs mums abiem, skatoties video, bija gan vietā, kur eju iekšā baznīcā, gan brīdī, kad sakām viens otram "jā", gan arī pirmās dejas laikā, kur vīrs mani pacēla un grieza. Nu tik skaisti , to bildēs tā redzēt nevar diemžēl.
26.08.2015 11:22 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mums Thousand years atkal skanēja pusnaktī, kad braucām ar laivu pa dīķīti un likām ūdenī tās ūdensrozes ar svecītēm, arī ļoti patīk tā dziesma, un laba noskaņa ir tajā brīdī, tieši video skatījāmies, tāds maģisks brīdis un super noskaņa.
26.08.2015 11:28 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Hmm... nesaprotu, kā dzīvojoties pa kāzu forumiem,utt. es nekad nebiju dzirdējusi to Thousand years dziesmu... Tikko pirmoreiz noklausījos. Bet moš tāpēc, ka mums bija skaidrs, ka noteikti gribam latviešu dziesmu, tad nu arī vairāk tās čekojām.
Beigās izvēlējāmies Aishu & Alexu "Kā neviens". Ļoti patika! :-)
26.08.2015 11:30 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Paklausījos arī pārējās dziesmas, neizpratu ne čupakabras ne arī the one dziesmas, kā pirmās dejas variantu kāzās, bet nu katram jau sava gaume.

Es atkal nesaprotu,ko tur nesaprast :D Vīram patika dziesma, man patika vārdi, valšus negriezām, iestudētu teātri nespēlējām- lūk arī mūsu dziesma.(l) Interesanti kādam tad bija jābūt vēstījumam pirmās dejas dziesmā?:D mums pašiem priekš sevīm vēstījums ir un katru reizi dzirdot dziesmu mani uzlūdz uz deju, kaut vai virtuvē mizojot tupeņus :-D
Es atkal nesaprotu Melanholiskā valša bumbu, bet nu esmu bijusi 2 kāzās un abas šī bija pirmā deja...katram savs.
Maniem vecākiem bija Ziemeļu "Uzsniga sniedziņš balts" kā pirmā deja un man vienmēr šo dziesmu dzirdot paliek tā mīļi un mana mamma vienmēr dzied līdzi un paliek tāda sapņaina.
Kas gan var būt skaistāks?(l)
26.08.2015 11:32 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Un jā, mums arī bija svarīgi,lai dziesma būtu latviešu, jo ārzemju gabali, aka "Truly, madly, deeply" aboslūti nebūtu priekš mums.
26.08.2015 11:34 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man atkal tās standarta mīlas dziesmas liek domāt, ka paņēmuši pirmo, kas pagadījās ceļā. Tā jau nav vienmēr, bet nu ne visiem tā banālā mīlas balāde, ko nozīmē.

Tad labāk kaut vai prodigy, ka tikai pārim tā dziesma ko nozīmē vai dziesmas vārdi. Nu un ka neatbilst kāzu tematikai, bet pārim iespējams tā dziesma nozīmē iepazīšanos, visa sākumu un beigās ir ģimenes himna.

Es savu dziesmu zinu, arī nav standarta kāzu varinats, it īpaši dīvaini tā dziesma izklausītos vasarā, bet nu man tā asociējas ar mūsu attiecībām un kāzās gribētu to vienu īpašo dziesmu. Tikai kāzu man nav. :)
26.08.2015 12:03 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Kampanella - liels liels Tev paldies (l) (l)
26.08.2015 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Dziesmu kari :D
Bet var redzēt, cik dažādas gaumes un kāzas. Forši :). Galvenais, ka pašam pārim sajūta, ka īstā dziesma un patīk pašu izvēle.
Mums pusnaktī bija Ed Sheeran - I see fire, pie kuras dejojām ārā un pēc tam sekoja ugunsšovs.
Mums video nebija un man par to nav nožēlas. Citas lietas bija svarīgākas.
Tas ir ļoti individuāli. Manuprāt. Katram pārim savas prioritātes. :)
Cheeky iedvesmoja :) Ielikšu vienu no tām 3 bildēm, kuras fotogrāfe atsūtīja jau dienu pēc kāzām(ziņkārības apmierināšanai). Kaut ko vairāk tad, kad būs visas bildes:
26.08.2015 13:48 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.01.2009
Mums bija šī dziesma https://www.youtube.com/watch?v=4MflFFl4S0c
Ņēmām viņu, jo tā bija pirmā lēnā deja, kuru pirmo reizi dejojām savu vedēju kāzās (un vispār pirmā lēnā mums) :)
26.08.2015 14:26 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Heartkiller - liels +.
Katrai mums ir savadaka gaume. Un manuprat tieshi tur ir taa burviba! Cik garlaicigi butu ja visam mums butu vienadas vai lidzigas kaazas?
Man loti patik tas, ka musu kaazas bija tik loti savadakas nekaa Skotu kaazas. Cilveki naca klat un slaveja Latvieshu izdomu/jautriibu. Ari loti savadak bija tas ka mes visus dzerienus apmaksajam. Lv tas ir puerasti. Bet uk parasti kazas ir apmaksati tikai dzerieni tostiem.

Minor dzerienus gribeju pateikt,ka par tiem pirms kaazam loti uztraucos. Bija daudz padomi no visam malam, bet man prieks, ka uzticejos savai intuicijai. Bija perfekti. Daudzi teica lai noperku tik daudz alus/dligh un lai perku vairak viskiju kanekaa Skoti brauc ciemos. Bet es zinaju ka Ali bus uz izkershanu. Sapirkam pilnu pagrabu ar alu/dlight/shampi un viniem. In tad kadus 5l vodku 5ginu 5rumu un tikai 3labas pudeles viskiju. 2 pudeles viskijs palika paari , tapat ka diezgan daudz Parejie stiprie. 4 kastes alus un paris kastes dlight palika paari, bet to nakamaa diena bbq visu izdzera.stiprie vel tagad pie teeta staav. Man loti ari patika musu iekartojums. Mums uz galda bija tikai viini un shampis. Priekstelpaa uz terases bija garsh galds ar smuki saliktiem alinjiem, dlight, stiprajiem, smukas glaazes un ledus. Katrs vareja pats apkalpoties. Un viesmilji visu nakti papildinaja "baara" galdu ar aukstiem dzerieniem no pagraba. Nevienam nebija jadzer silts alus (l) mans padoms taam kam vel viss priekshaa-padomaa ko viesi parasti dzer. To ari perc. Nevis to kas pienemts.

Heartkiller- loti skaista bilde (l) es taa nevaru musu profesionalas sagaidiit(l)
26.08.2015 14:31 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Smuka bilde Heartkiller , izskataties kopā saderīgi :) Un liekas, ka bildes būs profesionāli augstā līmenī.
Vispār gan biju tevi iedomājusies pavisam savādāku savā iztēlē :D

Kura vēl padalīsies ar bildēm? Interesanti apskatīties :)
26.08.2015 14:45 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Skatījos Cheeky bildes instagram, man ļoti patika kā sabalansēts - skoti:latvieši. :) Es tikai nesapratu - vai kāzas bija Latvijā? Ja tā, cik viesi bija no Skotijas? Vai viņi paši apmaksāja sev ceļu, viesnīcu vai tas bija no jūsu puses? Man liekas, ka tas ir viens no tādiem galvassāpēs izraisošiem iemesliem, ja pāris nāk no dažādām valstīm un ir daudz ciemiņu. Kā tikāt ar to galā?
26.08.2015 14:45 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Katya (l) paldies!

Kaazas bija lv. Viesi bija 35no lv 35skotija (ieskaitot latvieshus kas no Skotijas celoja)

Manuprat tagad celoshana kazam vairs nav tik traka un neviens negaida ka kkas tiks apmaksats.

Viesi pashi pirka lidmashinas biletes un viesnicas. Mes tikai palidzejam ar info un trasportu Riga-liepaja.

Vispar mums biezi sanak iet uz kaazam un tikai 1x esmu bijusi kaazas Aberdeen (pilsetaa kura dzivoju). Skotijaa ir teadicija, ka kazas tiek rikotas pilseetaa no kuras ir liigava. Taa kaa lielaka dala draugi parvacas uz sho pilsetu studiju/darba deel kad vinjiem ir kazas mums ar sanak pacelot. Parasti gan pa uk , bet te viesnicas diezgan daargas.

Visi viesi ar arvertu praru un pat 2x nedomaja lidot vai nee, ko mes loti laicigi izsutijan save the date. Un bija laiks iekrat naudinju .
26.08.2015 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
cheeky*, kampanella, paldies :) Es nevaru sagaidīt, kad būs pārējās bildes, jo man liekas, ka būs ļoti skaisti :)
kampanella, kādā ziņā savādāku? :)
26.08.2015 14:58 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Heartkiller grūti pat aprakstīt, paskatījos random bildes internetā, gribēju te iemest, bet neko līdzīgu savam iztēles auglim neatradu :D Nu kaut kas uz emo pusi :D
26.08.2015 15:16 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
kampanella ieliec arī kādu savu kāzu bildi (l)
26.08.2015 15:24 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
cheeky vai UK uzrīkot kāzas sanāk dārgāk vai lētāk kā Latvijā? Izmaksas par viesu namu, ēdināšanu utt.? :)
Interesanta tradīcija :-)
26.08.2015 15:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits