KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Mums kaut kā paveicies iztikt bez padomdevējiem, laikam visiem uzreiz bij skaidrs, ka nekāda diriģēšana nesanāks... Bija pāris piezīmes par šo un to, bet ātri vien likām saprast, ka citu viedokļi mūs īpaši neinteresē un darīsim tāpat pa savam.

Heartkiller - tikko pašpionēju un pagūglēju Jūsu ceremonijas vietu... :-P Bāc, tik ideāla! (l)
24.07.2015 12:39 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Mūsu kāzās vecāki bija viesi. Par plānošanu ar viņiem vispār nerunājām, jo mums abiem mammas nespētu noturēties neiesaistoties un neuzspiežot savu viedokli par to kā būtu labāk. Līdz kāzu dienai vecāki zināja tikai to kur laulāsimies un kurš viesu nams būs.
24.07.2015 12:39 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Zinu, ka jānoliek pie vietas, jo savādāk tad es labāk vienkārši tik aizeju sarakstīties.
Es jau cerēju, ka neiesaistīsies, bet tas laikam bija klusums pirms vētras.
24.07.2015 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man besī, ka tie grandiozie plāni un idejas nāk vispār neprasītas. Piemēram, mūsu gadījumā - neviens neprasīja izteikties par fotogrāfēm, bet nē - jau bija plāns, kā vajag no viņām atteikties un ņemt citu utt. wtf? Kurš vispār prasīja kaut ko tiem cilvēkiem? Neviens. Veselu gadu bija miers - plānojām savā nodabā. Visi šitie sviesti uzradās maijā, jūnijā un tagad - jūlija sākumā.

Zakjis*, aha. Mums bija mīla no pirmā skatiena uz to vietu. Visas baznīcas un pārējās domas uzreiz tika izmestas, kā šo ieraudzījām. Realitātē ir vēl skaistāk kā bildēs :)
24.07.2015 12:57 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es piekrītu,ka vīrietim jāpasaka mātei stingrs nē un viss, lai protās :-)
Mēs pa lielam it kā iztikām bez tādas baigās koriģēšanas, vienīgi, ko dadzui nesaprata un centās pierunāt - plīvurs un sava pušķa saglabāšana. Metu savu pušķi- papriecājos, pietiek. negribu mirušus ziedus mājās, pat ja tas ir kāzu pušķis. Par plīvuriem man ir īpašas domas..
bet nu tur es paliku nelokāma...
24.07.2015 13:07 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
No malas tas liekas tik smieklīgi - nu kāda kuram daļa, ko es darīšu ar savu pušķi? :-D:-D
24.07.2015 13:10 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tā jau ir! bet tas esot tik neierasti,jo visas taču grib savu paturēt un met kaut kādu ļevo, bet ko man darīt,ja pušķis man nav nekās īpašs? Jā, smuks, jā, vīra izvēlēts, jā, vīra pasniegts, bet kāds labums pēc tam mājās to turēt kā putekļu uzkrājēju?
24.07.2015 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
:D:D
Mums atkal par pušķi bija drāma attiecībā par to, kurš man to atdos. Cilvēkiem lielā traģēdija slēpās faktā, ka pušķi man pirms pašas ceremonijas atdos mans krusttēvs, kurš mani arī vedīs pie ''altāra''. Draugs atdos krusttēvam un krusttēvs - man(jo mēs ar draugu pirms tam netiekamies). Man liekas, ka pusstundu bija drāma par to, ka tā neviens nedara, ka pušķi var atdot tikai un vienīgi līgavainis, tas esot tik nenormāli simboliski, ka bez maz kāzas nevar notikt, ja pušķi līgavai iedod kāds cits. Es varot līdz altārim iet arī tukšām rokām vai kkādu vnk parastu ziedu rokās, bet pušķim manās rokās jānokļūst tikai un vienīgi no drauga.
Idiotisms pēdējais. Tas ir tikai pušķis. Bet nē - drāma kā no ziepju operas.
24.07.2015 13:26 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Man ar kāzu pušķi bija domāts no sākuma, ka tiks mests neīstais, kurš sadalīsies 3 pušķos, tā lai visiem jautrāk. Bet kāzu dienā izdomāju, ka metīšu savējo, man tieši tā pat kā čupakabra , pušķis nebija nekas tāds ko gribu saglabāt. Nekad neesmu sapratusi puķu kaltēšanu.. Tieši pirms pušķa mešanas man kāzu vadītājs teica, ka savējo gan nevajagot mest, da jeb ko bez maz aizmet, bet nemet savējo :D Tā kā man bija pilnīgi vienalga,jo diena bija kolosāla un par tādiem niekiem tiešām nestresoju, tad teicu- tad atrodi pušķi kuru varu mest. Tā nu viņš dabūja citu pušķi, bet savējo es mājās pēc novīšanas izmetu miskastē :D Nu labi..es neizmetu, jo baudīju medus atpūtu ar vīru, bet viņš tika izmests.. :)
24.07.2015 13:35 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Herttkiller kādā stilā tev būs kāzas?
Kā jūs izlemjiet kādā stilā svinēsiet? Daudzas meitenes kāzas nosauc kādu puķu vārdā, izvēlas krāsas kurās ieturēsies veidojot kāzas.
Būtu interesnati zināt kā jums bija? :-)
24.07.2015 13:41 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Kādai ir bijis retro žigulītis uz kāzām?
Nu skaisti atjaunots, uztjūnēts?
Es, piemēra, ļoti gribu, kaut ko tādu interesantāku, par vienkārši skaistu kāzu mašīnu uz kuras uzlikts jau pierastais dekors uz kapota sāna... Bet redz drauga māte domā, ka vajag vienkārši smuku, šiku mašīnu, jo žigulī maz vietas uc... mani īsti nebiedē, ka maz vietas.
24.07.2015 13:41 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es arī metīšu savējo, man pat divu domu nav bijis...
Man tak paliks bildes ar smuku, svaigu pušķi.. priekš kam man sakaltušu putekļu vācēju mājās?
Bet nu ok - man nebūs arī ne plīvura, ne aubes, ne šķīvja plēšanas..
24.07.2015 13:41 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Zakjis kāpēc nebūs?
Mani arī tā mičošana un tradīcijas ne īpaši. :-)
24.07.2015 13:46 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
To, ka gribu lauku kāzas šķūnī zināju jau kādu laiciņu pirms "barn wedding" kļuva par populārāko trendu. Ja man būtu lauku īpašums, būtu gatava svinēt arī lauku sētā, bet diemžēl man tāda nav...
Par krāsām - negribēju klasisko sarkanu, tad nu ņēmu savu mīļo lillā krāsu, kura arī draugam patīk!
Par mašīnu - arī jau sen zināju, ka negribu neko glamūrīgu, te mums domas ar draugu sakritu un mums būs Volga. Bez kompozīcijas uz kapota.
Bet mēs kaut kā visu paši divatā izdomājām, ja mamma vai kāds cits kaut ko pajautā, pasaku, bet nekādās detaļās baigi neieslīgstu... Mammai likās, ka mašīna ir riktīgi jāizpušķo, īsi atteicu, ka nē, rotājumi būs minimāli, jo mēs negribam katafalku ar puķu kalnu uz kapota... Tāpat drauga mammai likās dīvaini, ka nebūs muzikanti, bet Dj. Bet visi tik nosaka - nu ja, tās jau jūsu kāzas, dariet kā gribat.
24.07.2015 13:47 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Kas nebūs? Plīvurs, jo camooon mēs jau ilgus gadus dzīvojam kopā - nebūs ne līgavas izpirkšanas no vecākiem, ne plīvura. Man tas kaut kā vairāk asociējas ar jaunām meitenēm nevis ar mani 30 gadu vecumā. :D
Aube nebūs, jo man riebj. Un vispār - negribu frizūru bojāt un jeb ko likt galvā. Mičošanā vedēji jau ir izdomājuši citu atribūtiku.
Un šķīvis nebūs, jo es zinu, ka mums nebūs 5 vai 10 bērni... un man tā tradīcija liekas muļķīga.. ok, neesam baigie bērnu cilvēki...
Tā kā - šīs ir tādas tīri subjektīvas sajūtas, kas mums der un kas ne.
24.07.2015 13:50 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
nu ja, tās jau jūsu kāzas, dariet kā gribat. - kā es gribētu, lai man tā pateiktu. :D
24.07.2015 13:50 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es gribētu romantiskas vienkāršas kāzas, kāzu kleita nebūtu klasiski kupla, bet viegla tilla grieķu stila un vainadziņš, svinības kādās koka mājās vai šķūnī, lauku puķu pušķis 8-)


Apsveicu visas ar priecīgo notikumu :-)
24.07.2015 13:52 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Foxgirl - bet man tiešām nav saprotama tā regulēšana. Kā jau teicu - ja vecāki ir ģenerālsponsori šim pasākumam, tad skaidrs, ka var noteikti toni daudzās detaļās... Bet ja 2 cilvēki paši sev organizē kāzas, tad man nav saprotama tā iejaukšanās - klusē un izbaudi kāzas kā jaunajam pārim tuvs cilvēks un priecājies par viņiem! :-)
24.07.2015 13:53 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Zakjis oi kā es gribētu lauku īpašumā, tāda romantika, esmu gandrīz pārliecināta ka arī ja man būtu jādomā par kāzu svinēšanu, tad meklētu šķūni vai lauku īpašumu :-) + es laikam mēģinātu pati noformēt ziedu dekorācijas, es netērētu 1000 EUR par puķēm kuras vēlāk tiktu izlidinātas, esmu pietiekoši radoša lai arī ielūgumus uz kāzām taisītu pati, nebūtu izcili kā profesionāls roku darbs, bet no sirs un manējie :-)
24.07.2015 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vilionata, mums būs tādas elfisku noskaņu kāzas drupās, starp kokiem. Tā saucamās kāzu krāsas - melna un zaļa(mana kleita arī būs zaļa ar melnu, nebūs baltas kleitas). Vēlāk, ballītes vietas dekoros parādās arī koks.
Esam svītrojuši ļoti daudzas tipiskās lietas, jo neko no tā negribējām. Nebūs nekādas kāpšanas uz šķīvjiem(mēs teicām, ka pieļaujam vienu izņēmumu - ja vajag šķīvi, tad kāpjam uz metāla šķīvja un zīlējam nākošā kaķa vārdu), nekādas košanas ābolos, malkas zāģēšanas, leļļu ģērbšanas, desmitiem tiltu, slēdzenes utt. Mičošanas mums arī nebūs un folkloristi kāzām tuvumā netiek laisti. Man būs matu rota, bez plīvura. To no matiem ārā neņemšu. Mums pusnaktī citi plāni.
Auto - tā būs dāvana no krustvecākiem. Man neviens nesaka, kas tieši būs, bet zinu, ka būšot retro. Esot bijis balsojums - retro vai kkāda baigi jaunā un stilīgā. Retro esot uzvarējusi :D Bet kāda tieši retro - to redzēšu tikai kāzu dienā.
24.07.2015 13:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits