KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 106
Reģ: 31.08.2010
deina_dii un ņam ņam

Varu ieteikt ļoti labu un nedārgu Instax kameras izīrētāju. Līdzi nāk arī foto papīri, tikai jārunā skaitu, cik vajag. Izīrēju uz māsas vecmeitu balli, visām par piemiņu bija bildītes un daudz foršākas nekā digitālās, bet, tā teikt - īsta manta :) Kopā sabildējām ap 30 kadriem, visi sanāca smieklīgi un forši :) noteikti rekomendēju, izīrētājs - puisis arī visu parādīja, kā lietot kameru un kā dabūt labākas bildes.

Te sludinājums, no kura ņēmu:
https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optics/phototechnics-hire/camera/kbkmo.html
26.05.2015 15:02 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
jonasa, paldies!(l)
26.05.2015 15:06 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Nu es to sievišķi pēdējo reizi satiku pirms aptuveni 10 gadiem! Ja ne vairāk..nekādas labās atmiņas man par viņu nav. pusbrāli es iepazinu tik šī gada sākumā, sanāca būt vienā pasākumā, viņu pilsētā, viņš zināja ka būšu un uzmeklēja mani, tā nu mēs izrunājāmies un sadraudzējāmies..viņam ir 17 un mūs neviens tā pa īstam nebija pacenties iepazīstināt. Vēl ir 8 gadus vecs pusbrālis, bet to es vispār esmu 1x redzējusi tēva brāļa bērēs, kad viņš bija tikko iemācījies staigāt..Nu nespēju es sev pārkāpt [āri un viņu uzaicināt! Pie tam māte ar brāli noteikti nebūtu priecīgi ja es viņu uzaicinātu..ai tas viss ir bik sarežģīti.
Tēvu jau es arī nebiju satikusi nez cik gadus, aizvedu viņam ielūgumu un uz min papļāpājām, tas arī bija viss..
26.05.2015 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vispār, izskatās, ka draugs visu pamazām sācis graut plānus - vispirms ar gredzeniem, tagad sācis pārdomāt to, ko vilks. Nē, nu arī - ''laicīgi''. Tad, kad man kleita jau top. Es ļoti ceru, ka lai no kurienes vējš pūš, tas viņu neiepūtīs tajā kaitinošajā saskaņošanā, kur viņš izdomās, ka būs krekls vai vēl kkas tāds zaļš, kā man kleita. Es tā negribu. Man patīk doma par viņa viscaur melno tēlu un viņam esot viscaur melnā, bet man zaļi melnā kleitā, koptēls izskatās visefektīvāk....
Tagad gaidu, kas tālāk. Es nesaprotu, kāpēc viņš to visu laicīgi nevar pateikt. Par tiem pašiem gredzeniem(jā, man ta ir sāpe :D) - piecas reizes prasīju un pārjautāju, vai viņam patik un viņš ir ar mieru. Jā. Un tad - bladāc. Ar apģēŗbu, tas pats - gadu viņš man stāstīja, ka būs viss melnā, viss melnā. Super. Tagad sākās visādas citas runas...
Es zinu, ka tas viss ir reāls sīkums, bet es esmu diezgan perfekcioniste un sīkumiem un man baigi gribas, lai šī ir diena, kad viss ir perfekti un nu kā fantāzijā.

Labā lieta - vismaz polaroīds un tās ''filmas/kastetes'' iegādātas, izmēģinātas un viss super.
26.05.2015 15:13 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, kur un kādā cenā? Es arī biju sākumā domājusi pirkt, jo forši jau pēc tam arī izmantot, bet baigi dārgi sanāk, ne?
26.05.2015 15:24 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
jonasa- aa paldies Tev liels, sazinājos un pierezervēju uzreiz uz vajadzīgo datumu (l)(l)(l)

Par polaroiid - bija doma pirkt uz kāzām, pati kamera nav dārga, bet visdārgākā ir tieši to foto papīrīšu iegaade. Tad sapratu, ka pēc tam baigi neizmantošu, bet uz tādu nozīmīgu pasākumu gan gribas, lai paliek bildītes (l)
26.05.2015 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
ņam ņam, mēs no ebay pasūtījām. Pilnīgi jaunu. Atnāca nedēļas laikā gan polaroīds, gan tās ''kastetes''. Suuuper. Es jau aizrāvos izmēģinot :D Likās, ka varētu vēl kko pafočēt :D
Mums tas izmaksāja 160 eur(fočiks un aptuveni 130 kastetes). Negribējām atteikties no domas, kurai mums vispār vajadzēja polaroīdu(ne vnk pafočēties tāpat vien). Turklāt, mums dažos citos punktos sanāca ietaupīt, tāpēc šeit daudz nedomājām par cenu. Lai gan...man neliekas astronomiski(ja būtu tikai par fočiku 160 un vēl tik pat par kastetēm, tad gan jau sāktu domāt, bet šādi...likās ok).
26.05.2015 18:16 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, varbūt vari padalīties ar linku, kur sūtīji polaroid?
26.05.2015 19:11 |
 
Reitings 10
Reģ: 26.05.2015
Labvakar!
Šovasar precos. Man joprojām nav fotogrāfa un video operatora. īsti nezinu kur meklēt. Ir ieteikumi varbut? Un vai nav par vēlu šai vasarai meklēt? Kāda ir normāla cena kādu maksāt fotogrāfam un video operatoram?
26.05.2015 19:38 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Heartkiller, mums kāzās polariods bija domāts priekš viesu grāmatas, kur viesi var savu selfiju/bildi uzņemt, pielīmēt to un apakšā kaut ko uzrakstīt :)

Ja nav slinkums, iemet lūdzu linku ebay, kur pirkāt :)
26.05.2015 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nevaru ielikt to, kur pasūtījām, jo tā prece ir izņemta, tur rādās tikai pelēks tukšums un tur uzspiežot nekas arī nerādās...
Mums arī vajadzīgs viesu grāmatai, tikai sākuma doma bija citāda. Taču, vispār šobrīd man jau liekas, ka mēs gribējām, kā foršāk, bet sanāks kā visiem, jo pēdējā laikā liekas, ka polaroīds un viesu grāmata ir top 1 savienojums. Protams, manas kāzas ir manas kāzas un tām nav saistības ar desmitiem citu kāzu, bet vienalga...baigi negribētos, lai viesiem būtu tā, ka ''ai, šito mēs jau pie Annas un Pētera pagājušajā gadā darījām''.
No domas atteikties negribējām, jo patika, bet nu...tagad jau ir skaidrs, ka diez ko oriģināli arī nebūsim.
26.05.2015 20:26 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man gan gribas nevis viesu grāmatai, bet vienkārši ar knaģīšiem, tās, kas no pinterest, noteikti zina, ko domāju. 8-) Bet, nu, nevaru saprast - pirkt, īrēt vai ko. :-D bveee

wonderme, visticamāk brīvi būs tie fotogrāfi, kas maz pieredzējuši vai tie, kam pēkšņi kāds ir atteicis. Tā kā, ja vien jums nav kaut kāds galīgi nepieprasīts datums, viegli nebūs...Kādā cenu kategorijā domā? Reku vēl vari iečekot http://www.lkfa.lv/lkfa2014/lv/kazu-fotografi/ Šogad jau bija tā balvu pasniegšana viņiem, vari apskatīt tur galeriju, kuras bildes pašai tuvākas šķiet (iegūglē, man slinkums meklēt). Tikai tur nav visi, bez šiem ir vēl daudzi, kas smuki fočē kāzas. :-)
27.05.2015 15:30 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Haha mums laikam daudzam bus lidzigas "viesu gramatas" es ar uz tam pasham kameram skatos. Pashreiz laikam doma pirkt fujifilm instax mini, bet filma loti darga. Cik jus donajat nemt? Bildi prieks cilveka?
27.05.2015 20:43 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Heartkiller, neņem ļaunā, bet Tev viss griežas ap '''lai nav kā citiem' lai neteiktu, ka izsakies mazliet neiejūtīgi ik pa laikam pret to,kas paredzēts citās kāzās (pierasti, banāli, tradicionāli utt). Nu būs jums tās viesu grāmatas ar polaroīdu līdzīgi kā citiem, nu un? Tā taču pati gribēji, pārāk daudz salīdzini un domā par to.. Lieki stresi tik patīkamam notikumam :)
27.05.2015 20:57 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
MUms par viesu grāmatu kalpos sarulletas lapiņas ar bantīti apkārt un kādā skaistā traukā lai viesi liek savus novelejumus..Arī no pinterest :D
27.05.2015 21:16 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Ja teikums cosmo sakas ar "nenem launaa" bus ko nemt launaa.
Man patik ka heartkiller ir savadaka (l) man gan liekas , ka vinja tieshi uzsver , ka ir savadaka, bet apzinaas , ka ne visu gaumee
27.05.2015 21:39 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
cheeky*, ne par to,ka grib oriģināli visu, par to es nesaku neko, bet par veidu, kā salīdzina ar citām, kam kaut kas tradicionālāks! Par to,ko Tu runā, man nekādu iebildumu nav (un nevar būt). Ļaunā var ņemt, bet nav jēgas, jo mani, piemēram, ļoti nepatīk šis izteiksmes veids jau sen, bet nu es to tā pateicu, bet ļaunā neņemu.
27.05.2015 21:44 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Ah skaidrs! Saprotu Tevi! Man vienu bridi nepatika visparinajums un komentari, par nelatviako tradicju ievazashanu. Kaa piemeram ligavas maasas un usheri, bet tagad pie kaajas. Manas kaazas daru ko gribu. Nelatviskotas vai parastas (l)
27.05.2015 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
ņam ņam, mums tā ideja bija tieši tā no pinteresta - kur sākumā būs kanaģīši ar lapiņām, kur cilvēku vārdi un tad viņi safočēsies, uzrakstīs otrā pusē kkādu vēlējumu un to bildi piespraudīs tur, kur viņu vārds. Tajā vakarā tā būs kā dekorācija, bet pēc tam paši domāsim, kur un kā glabāt. Tagad...es pat nezinu, ko mēs darīsim. Gaidīšu, kad draugs atgriezīsies LV un tad prasīšu lai pieslēdzas. :D Viņam vienmēr izdodas uz situāciju paskatīties ar svaigu skatu un ieteikt labas lietas :)

Cheeky, mums ir fuji instax mini 8. Mums viesi būs ap 50 - 60. Tad nu tur sanāks katram vismaz viens kadrs(bet pāri jau noteikti taisīs kopīgus utt), bet būs jau vairāk to ''filmu''(vai kā pareizi tās iekšiņas saucas). Ja paliks pāri - gan iztērēsim paši :D Galvenais, lai nepietrūkst. Man vispār liekas, ka tev būs baigi forši ar līgavas māsām un līgavaini savādāk ģērbtu kā ierasts :)

Matilde, forša doma. Es laikam pat neesmu tādu pinterestā uzrakusi. Noteikti pēc tam būs interesanti ņemt pa vienai ziņai un lasīt :)
27.05.2015 22:24 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Vai šeit apgozās arī vedējmātes? Sekoju šai diskusijai ar interesi, jo var pasmelties šādas tādas idejas. Man interesē, ko vedējmātes ir izvēlējušās vilkt mugurā īpašajā dienā? Pirkāt vai šuvāt? Īsu vai garu kleitu? Materiāls un krāsa?

Principā man modelis ir skaidrs. Esmu iegādājusies zīdu. Taps garā kleita- ļoti vienkāršs modelis ar nedaudz kuplu apakšu un garajām piedurknēm. Pēc tam kleitu visticamāk noīsināšu, jo garās kleitas man nav topā. Īsu vēl varētu kaut kur pēc tam uzvilkt :)
27.05.2015 22:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits