KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Par mašīnas dekoru - es arī neesmu īpaši redzējusi, kas man patiktu, jo lielākoties visi ziedu blāķi uz kapota man atgādina katafalku. Tāpēc šķiet, ka paliksim pie pušķīšiem + lentām pie rokturiem un spoguļiem.

Par ielūgumiem - nerakstīsim ģimenēm, bet vnk uzrunāsim vārdos. Pirmkārt, man šķiet, ka tā skan mīlīgāk un personiskāk. Otrkārt, ļoti ceram uz viesu saprātu atstāt bērnus mājās un tā būs kā papildus norāde, ka aicināti ir Jānis un Anna nevis Jānis, Anna un viņu 5 bērni. :D

Man vēl šajā nedēļā galīgi nav laika domāt par kāzām. Ar jūniju ķeršos visam klāt. Tagad tik vedējmāte rušinās un domā par manām kāzām daudz vairāk nekā es pati. :D Draugs uzreiz pateica, ka visās lietās, kas ir saistītas ar dekorācijām, bantītēm, puķītēm, lampiņām un citiem štruntiem viņš paļaujas uz mani. Bet viņš sarunāja fotogrāfu un kāzu auto, palīdzēs praktiskās lietās un pelnīs naudu. :)
20.05.2015 13:42 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
mēs bērnus aicināsim.. un tieši viņi ielūgumos rada tās lielākās problēmas, citādi pat nebūtu jautājuma, kā rakstīt, jo man pašai arī labāk patīk, ka ielūgumā uzrunā vārdā! :-)
20.05.2015 14:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
mēs bērnus aicināsim.. un tieši viņi ielūgumos rada tās lielākās problēmas, citādi pat nebūtu jautājuma, kā rakstīt, jo man pašai arī labāk patīk, ka ielūgumā uzrunā vārdā!


bet bērniem jau arī ir vārdi, tad tik raksti iekšā visus vārdus. Tas, ka bērni, nenozīmē, ka nevar vārdos saukt.
20.05.2015 14:09 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Lilii, protams, bet es nepieminēju ka ir lielas ģimenes - 2, 3, 4 bērni, tas ielūgumā aizņems daudz vietas :-/
20.05.2015 14:12 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Kādus darbus uzņēmušies jūsu vīrieši?


Ja godīgi pašlaik neko īpaši viņš nedara, bet ir viens liels BET. Viņš gādā par finansēm kāzu budžetam, viņš strādā ļoti, ļoti daudz un būtu nejauki no manas puses uzkraut viņam virsū vēl visādus pienākumus. Par gandrīz visu es ar viņu konsultējos vakarā pie vakariņu galda, viņš pasaka savas domas, idejas. Tā kā man ir ļoti daudz brīva laika, tad viss ir uz maniem pleciem.

Nespēju ātrāk sagaidīt braucienu uz LV, jo vēl man ir tik daudz neskaidrības, ka šķiet netikšu galā. Palikuši vairs tikai 3,5 mēneši. (t)
20.05.2015 14:49 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Kādus darbus uzņēmušies jūsu vīrieši?


Viņš ir daudz maz iesaistīts visā, izņemot, protams, dekorus..un pāris izklaides, ko paši gatavojam, attiecībā uz to ir tikai saņemts akcepts un viss.:-D

Vēl viens jautājums - vai jums ir paredzēts kaut ko mest uzreiz pēc ceremonijas un ja ir, tad ko? Es domāju, ziedlapiņas, rīsus, konfetī utt.


Man ļoti gribētos, bet tā kā tas notiks brīvā dabā, laikam pēc tam nereāli būtu savākt tos izmētātos.:-/

Atrisināju problēmu ar savu lielo vēlmi vilkt tos kuplos svārkus otrajā dienā - vilkšu tos vecmeitu ballītē, būs vēl iederīgāk. (l)(l)(l)
20.05.2015 15:10 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Meitenes,jūs mičošanas laikā vilksiet aubes un priekšautus?
20.05.2015 16:08 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Noooooo, man nebūs aube! Tas bija viens no pirmajiem punktiem, par ko uzreiz ar vedējmāti vienojāmies.

Pēc ceremonijas nezinu, vai gribu, lai man ar kaut ko met. :D Man ir klusa cerība, ka vienu mazo varētu izskolot par puķu meiteni, bet zinot, ka tas žipčiks ir ar raksturiņu, diez vai man nospīdēs. :D
20.05.2015 16:13 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Zaķis, a ko vilksi? Cilindru? :D vai puķu vainadziņu ? (man liekas neloģiski,jo tas tas ari nevainības simbols).Es negribu aubi!
20.05.2015 16:19 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
The..one

Vēl nezinu.
Manuprāt, ļoti laba alternatīva ir stīpiņas ar visādiem pribambasiem - spalvām, ziediem, mini cepurītēm, utt.
Bet es sliecos, ka vispār neko uz galvas likt negribu. Vedējmātei ir šādas tādas idejas, vēl neesam vienojušās.
20.05.2015 16:23 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Man gribējos to cepurīti, bet nevaru pat sameklēt,kas pārdod..
20.05.2015 16:27 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Meitenes,jūs mičošanas laikā vilksiet aubes un priekšautus?

Es no aubes atteicos pirmajā sarunā ar vedēju. Tāpat kā no plīvura. Tas tas ir tas, kamī es saskatu to simboliku unman izskatītos pavisam greizi. bet redzēs ko izdomāsim...Pagaidām nav tādu ideju, ko varētu, bet man vispār tā mičošana laikam būs mistiska...Mums nebūs ne jaunā pāra,kam nodot kaut ko un ja būtu - nebūtu ko nodot. :D aj, es nezinu. mičošana ir atstāta vedējmātes ziņā. Ticu,ka viņa kaut ko izdomās. Laika ir 1 pilns mēnesis un kapeiciņas.
20.05.2015 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man nebūs nekādas aubes, nekādi priekšauti,nekādas folkloras kopas un vispār nekā tāda. Tā man liekas bija pirmā lieta, ko pateicām gan vedējiem, gan vakara vadītājam - nekādas mičošanas nebūs un es ne kleitu, ne matu rotu nemainīšu.
Mums pusnaktij savs plāniņš ir un būs ļoti skaisti. Mazliet riskanti, jo vienu lietu nevarēsim izmēģināt un būs jāpaļaujas, ka nolīgtie cilvēki visu izdarīs kā vajag :)
20.05.2015 16:35 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Bāac, es tā sasmējos par to folkloras kopu :D :D

čupakabra, kasies ātrāk :D man mazāk kā mēnesi,un es te domāju,ko ta 'mičošanā vilkšu :D solījums arī tik līdz pusei uzrakstīts,bet man pietika ar pusi,lai es apraudātos :D
20.05.2015 16:44 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es arī jo ilgāk, jo labā pavadīšu savā baltajā kleitā.(l) Nekādu kleitu nemainīšu, tikai pēc gulēšanas nākamajā dienā. Kad tad vēl to kleitu es uzvilkšu? Noteikti nekad mūžā.
Vispār - lielākā daļa kāzās mums būs pārsteigums.:) Es daudz ko izvēlos nezināt, bet lasu, ka dažas meitenes rīko visu pašas sākot ar organizatorisko pusi, beidzot ar atrakcijām un pusnakts pasākumiem. :-)
20.05.2015 16:44 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
čupakabra, kasies ātrāk

Ko tad es.. es uzticos saviem vedējiem. Saku - Lielākā daļa man būs pārsteigums. :-)
Esam pārrunājuši kas mumz absolūti nepatiktu, pārējais- būs forši. Es zinu.:)
20.05.2015 16:47 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
es arī pēc mičošanas netaisījos nemaz kleitu pārvilktm, visi teica ka nožēlošu, bet ne mirkli.. vienreiz mūžā vilku tikai.. :) un kleita netraucēa 4 naktī ar basām kājām lēkāt pie Gačo - stampā grīdu :D

draudzenei kāzās mičošanā esmu sagatavojusi lentes- kā miss un misters- tikai ar uzrakstiem Sieviņa un vīriņš, viņa izteica vēlmi pēc tādām, un šodien saņēmu ziņu, ka pasūtījums gatavs :)

un beidzot atradu kur nopirkt garās brīnumsvecītes, liku to atrast vedējtēvam, bet šis teica ka visi par viņu smejoties, jo neesot tak sezona. Apgriezu vakar kajam gaisā visu internet, sazinājos ar pāris pirotehnikas veikaliem un atradu! :) (l) tās arī tiiks izmantotas mičošanas noslēgumā... jābūt skaisti! :)
20.05.2015 16:49 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
solījums arī tik līdz pusei uzrakstīts,bet man pietika ar pusi,lai es apraudātos

Es vēl šodien, izlasot ielūguma pantiņu raudu kā pērta :-Dun tā katru reizi. :D bet nu es esmu īpaša :-D:-D tik burvīgas rindiņas, ka jau izvēloties pantiņu zināju,ka būs plūdi :-D tad nu par to arī bija komplimenti no visiem, saņemot ielūgumus. :-)
20.05.2015 16:50 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
man ir tieši pretēji - gribas folkloras kopu (l) nekad nekas tāds nav paticis, bet tagad redz' ir sajūta ka vajag! :-D
bet nu nezinu vai īstenosim šo manu nedaudz trako ideju.. jo līdz šim bija runāts ka mičošanu vadīs vakara vadītājs un tā būs ļoti īsa un neuzkrītoša..
20.05.2015 16:59 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Par solījumiem vispār man iet smagi. Pēc 3 nedēļām ir jābūt gatavam pusnakts solījumam, bet man nekas nerakstās, viss šķiet muļķīgi. Zinu, ka draugs šajā komandējumā pa vakariem mēģina kaut ko rakstīt, nez kā viņam sokās :D

Līdz kāzām man arī ir jāuzraksta ceremonijas solījums, tas melnrakstā jau ir, bet noteikti visu pārdomāšu savādāk. Es arī raudu tiklīdz sāku rakstīt/domāt. Vēl joprojām baidos par to, kā es reaģēšu ceremonijas brīdī, vai tiešām spēšu kaut cik savaldīties un neizplūst asarās. (t)
20.05.2015 18:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits