Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sapnis

 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Eu, meičas. tikko atcerējos savu sapni un liekas,ka tas bija baigi nozīmīgs, bet sapņu tulkā neko prātīgu nevar atrast. vrb Jūs zinat,ko tas varētu nozīmēt:D
Tātad es sēžu mājās un redzu,ka pagamā lācis. Kliedzu draugam , ka reku lācis. Un šis sāk nākt pie manis. Izrādās tā ir lācene un viņai ir mazs lācēns. Lācene ienāk pie manis mājās pa logu. apguļas pie kājām un es šai dodu rozīnes, bet viņa man kož rokā. vienreiz, otreiz, trešo reizi tā,ka sāp (es neapšaubu, ka ropkā koda man kaķis tajā laikā, manā gultā), un beigās viņa man nokož roku.
Ko tas varētu nozīmēt?:D nevaru atrast neko sapņu tulkā, kur lācis kostu.
Izpalīdziet, man liekas,ka šis sapnis ir kaut kāds nozīmīgs:D
pēdējo reizi šādu nozīmīgu sapni redzēju, pirms gadiem 2, ka melna čūska lec uz muguras no dīvāna un viņai ir kādas 3 galvas. Nu ko lai saka- atradu sapņu tulkā un viss notikās kā teikts.
16.01.2014 13:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
visur lāci dejo, uttt., bet nekur nav minēts,ka lācis kož.
16.01.2014 13:19 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Akvelīnas Līvmanes Mēness dienu kalendārā rakstīts, ka sapņi šonakt bija zīmīgi, tajos pateikts priekšā, kā jārīkojas.
Interesanti, ka es šonakt sapņoju, ka nenormālos kvantumos riju šokolādes un kūkas :D
16.01.2014 13:20 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
sapņi šonakt bija zīmīgi, tajos pateikts priekšā, kā jārīkojas.

Tgaad vēl vairāk gribas uzzināt:D ko tas lācis man taisās nodarīt?:D un vēl lācene ar visu bērnu.
16.01.2014 13:21 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Negribu izbiedēt, bet re, ko atradu:

labo roku zaudēt- briesmīga ziņa, laulāto šķiršanās, zaudēt kādu tuvu vīrieti
kreiso roku zaudēt- zaudēt kādu tuvu sievieti.

Bet droši vien tas nebūs tas, jo tev vēl nāk klāt svarīgs faktors - lācene, kas varbūt maina tulkojumu pavisam.. :)
16.01.2014 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
es sapnī šonakt redzēju izkārnījumus. Super. :D
16.01.2014 13:23 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
sanya- tā bija kreisā roka. paldies. šī ziņa ir tā no kuras jau labu laiku baidos..ceru,ka lācene maina visu nozīmi.
16.01.2014 13:24 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man vienmēr paliek bail par sapņiem, ka tie kaut ko nozīmē un var piepildīties. Cik ilgā laikā sapnis piepildās? Čāča iepriekšējā reizē, cik ilgā laikā piepildījās Tev?

Bāc, man bija tāds samurgojums. Kā lai to iztulko? Mēģināšu īsumā pastāstīt. Aizeju uz klubu dzimtajā pilsētā saģērbusies vecās drēbēs (kā uz laukiem brauktu :D), satieku daudz paziņas. Esmu kopā ar māsu. Pēc laika pazaudēju māsu. Meklēju, kur palika. Izeju ārā, kur man mēģina nozagt mobilo telefonu - veiksmīgi skrienu prom, meklēju palīdzību, visi atsaka. Beigās viens onkulis palīdz, bet māsa joprojām pazudusi, nevaru sazvanīt. Pēkšņi esmu savā dzīvoklī, kur tie zagļi mani ir noķēruši un lasa pa māju mantas, ko varētu nodot lambordā. Pāri man nedara, es vēl paspēju drauga planšetdatoru noslēpt, lai to neatņem. Kolīdz draugs pārrodas mājās, tie aiziet un neļauj neko viņam stāstīt. Es tur pinkšķu un draugam tomēr visu izstāsta, viņš saka, ka viņam pofig par mantām galvenais, ka man viss kārtībā.

Kā no tāda murga var vispār kaut ko saprast un iztulkot? :D
16.01.2014 13:26 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Vēl jau tulki saka: Ja lācis ienāk mājās- ugunsgrēks.
Un jā, par to, ka sapņi, kuri ir nosapņoti naktī no trešdienas uz ceturtdienu, tieši ir tie, kuriem vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību, to arī esmu dzirdējusi.
16.01.2014 13:27 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Čāča iepriekšējā reizē, cik ilgā laikā piepildījās Tev?

par tām čūskām? Nu pēc divām nedēļām? vrb mazliet ilgāk, bet mazāk par mēnesi.
16.01.2014 13:27 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Cukurvāvere - :D

Es redzēju, ka no rīta pamostos svešā vietā kaut kur meža vidū mājiņā. Pa logu redzu šoseju. Vēlāk eju pa to šoseju meklēt kā tikt mājās. Kaut kāda pilnīgi sveša vieta, pēc brīža redzu ciema nosaukumu - kaut kāds nedzirdēts un liekas svešā valodā. Maldos, maldos, paliek tumšs, satieku vēl vienu latviešu meiteni, izrādās, ka esam Lietuvā. Kopīgi atrodam kaut kādu milzīgu vecu ēku, kurā iekšā ir VISS. Senlaicīgs krogs, zirgu skriešanās sacīkstes utt, un arī autoosta un viss zem viena jumta :D
16.01.2014 13:30 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Ja jauna sieviete sapnī redz lāci, tad tas dod mājienu par konkurenti.
16.01.2014 13:34 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
jā, atradu arī šo,kas atbilst manam sapnim:
ienāk mājās- ugunsgrēks

to redzēt (jaunai meitai) - precinieks

Ja jauna sieviete sapnī redz lāci - viņai ir sāncense. Baltais lācis ir brīdinājums par iespējamo krāpšanu.

Lācis gan bija brūns., bet vispār - mani vairāk satrauc tā rokas nokošana,kas tev bija jau "iztulkota". Bet lācis..vrb lācene kaut kā to maina, es nezinu.
16.01.2014 13:38 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Atradu arī tādu tulkojumu, ka ja lācis ir iekodis, tad uz doto momentu dzīvē pārsvars ir jūsu pretinieka pusē. Ja nesākt rīkoties, jūs zaudēsiet.
16.01.2014 13:44 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Akvelīnas Līvmanes Mēness dienu kalendārā rakstīts, ka sapņi šonakt bija zīmīgi, tajos pateikts priekšā, kā jārīkojas.


Es tiešām ļoti ceru, ka tā nav taisnība, jo sapnī redzēju to, ka bijušais (nosacīti) puisis ir sagājis kopā ar savu iepriekšējo meiteni, bet stipri šaubos, ka tā varētu būt taisnība, bet to, ka kaut ko tādu es redzēju sapnī, varu izskaidrot ar to, ka daudz par to domāju, jo tās ir manas vislielākās bailes.
16.01.2014 13:44 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
čāča, kas tev bija ar tām čūskām? ja negribi publiski, uzraksti, lūdzu, privāti :)
16.01.2014 13:44 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Man nekad nav bijusi ticība tām gatavajām sapņu grāmatā, jo sapnī redzēto taču veido tava pieredze, informācija un viss, kas glabājas zemapziņā.
Padomā - tas, ka Tu lācenei dod rozīnes un viņa Tev kož, vai nav kāds cilvēks Tev apkārt, kurš arī tā ik pa laikam "iekož rokā"? Realitātē lācenes ir ļoti protektīvas pret saviem mīlīgajiem mazajiem, vai Tev nav kāda paziņa, kas aci pret aci ar Tevi ir draudzīga un mīlīga, bet aiz muguras pilnīgi citāda? Ko sapnī darīja Tavs draugs, kā reaģēja uz Taviem saucieniem par lāci? Kāpēc Tu vispār gāji lācim pretī un devi kaut ko? Kas lika Tev to darīt?
16.01.2014 13:47 |
 
Reitings 971
Reģ: 23.01.2011
Es pat negribu tulkot savu sapni :o
Redzēju sapnī, ka dejoju ar savu bijušo klases biedru. Bet mums nav tās labākās attiecības (arī dzīvē!). Beigās viņš man kāpj uz kājām un neko neiemāca.Tas viss notika kultūras namā manā ciemā. Beigās atnāca viens cits klases biedrs (pirmā lielā simpātija) un viņš pārņēma vadību pār mani un mācīja man dejot, bet tad tas notika jau uz skatuves. Beigās es nokritu un visi smējās, bet viņš palīdzēja man piecelties. Kur gadījās, kur ne, no aizskatuves daudz cilvēki meta leja no skatuves lielu egli un uzmeta virsū klases biedram, kurš mani pirmais sāka mācīt dejot. Es piegāju un palīdzēju piecelties. Pēc tam viņš piecēlās un bija nikns uz mani... Es biju lielā nesaprašanā ,kas notiek?! Un tad es pamodos :D Tāds bija mans murdziņš :)

Kāds varētu būt tulkojums?


Ko varētu nozīmēt tas, ka vismaz 1x mēnesī es redzu sapnī savu bijušo lielo simpātiju ? Lai gan par viņu nedomāju. Bet sapņos mēs esam kopā, viņš mani aplido, viņš raida tiešus mājienus par to,ka mums jābūt kopā, viņš ir pavisam savādāks nekā dzīvē. Daudz savādāks - uzvedības ziņā?!
16.01.2014 13:50 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
šarlote - nu nav jau ko tādu teikt:
Čūska
darīšana ar viltīgiem un ļauniem cilvēkiem, dusmīga- ļauns cilvēks; iekož- apmelojums, ; ar vairākām galvām- piedzīvot ļaunas kārdināšanas; just tās skatienu - būt kāda ietekmīga un ļauna cilvēka uzmanības lokā; tās savijušās kamolā- kļūt par intrigu objektu;

Principā mani nodeva tuvākais,kas man tajā laikā bija. ļoti nodeva un iepina intrigās. Bet par "čūskas" ļaunumu bija jau nodoms, bet viss notikās,kā bija jānotiek.
16.01.2014 13:53 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Ir pilnmēness... Cilvēki murgo... :)
16.01.2014 13:54 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Samaara - es vispār arī baigi netulkoju visus sapnus, bet reizēm ir tādi sapņi, kurus, liekas,ka ir kaut kāda jēga.
Ir blakām gan cilvēki,kas ir divkosīgi - sejā jauki, bet aiz muguras draņķi.
Draugu saucu, saucu, stāvēdama pie loga, jo lāci pagalmā redzēju. draugs lēnām nāca, bet tikmēr lācene jau bija ienākusi pa logu iekšā mājās,kad draugs atnāca.. Un viņš man sēdēja blakām. Lācene koda rokā, kā mazi suņi- es tik pasmējos un un draugam teicu,ka kož, bet nesāp. Tad vēl koda un draugs prasīja vai nesāp? es saku,ka nē... un tad 3x viņa iekoda tā,ka roku no mutes ārā nevarēju dabūt un draugs ņēma aiz elkoņa uz vilka, bet nevarēja izvilkt to roku un to nokoda un viss asinīs bija.
16.01.2014 13:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits