Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekā pozitīva?

 
Reitings 197
Reģ: 17.04.2011
Ļoti daudz lasu viedokļus par dažādām studiju programmām, un tik daudz atrodu diskusijas arī šeit, un pārsvarā par visām programmām viedokļi ir sekojoši - pati mācos, bet neiesaku! nav nekādas darba iespējas! galīgi garām! utt
Vai tiešām jūs neviena neiesakāt to, ko pati esat mācījusies vai mācaties?
Un šobrīd nav svarīgi humanitārais vai eksaktais virziens, vienkārši gribētu dzirdēt kādu pozitīvu viedokli par kādu konkrētu studiju programmu un skolu. :)
15.01.2014 22:14 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Cik cilvēku, tik viedokļu. Nebūs jau tā, ka iegūsi 100% akceptu vai 100% nē kādam novirzienam/studiju programmai. Turklāt neuzskatu, ka svešu cilvēku viedokļi attiecībā uz studijām vispār būtu jāklausās :)
Un, vispār, manuprāt, 70% no piedāvātā studiju programmu klāsta ir pilnīgs bulšits.
Nezinu, ja nevari izlemt, dodies uz izstādi Skola, to taču katru gadu rīko - runājies ar skolu pārstāvjiem un tā. :)
15.01.2014 22:28 |
 
Reitings 197
Reģ: 17.04.2011
Es saprotu, ka cik cilvēku tik viedokļu, bet parasti visi izsaka tikai negatīvo, es nevaru saprast vai vienkārši nav šie pozitīvie viedokļi, vai arī tādi cilvēki, kam ir pozitīvs viedoklis, nekad neko nekomentē. :D
15.01.2014 22:32 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Minka, viss ir atkarīgs no no tā, ko vēlies studēt. Attieksmi pret studijām 99% gadījumos veido interese par konkrēto jomu, jo vairāk ir jādara patstāvīgi. Nebūs INTERESES nebūs REZULTĀTA.
15.01.2014 22:43 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Lielākoties jau iet studēt tur, kur tiks budžetā, un ne vienmēr vēlmes (interesējošā programma) sakrīt ar iespējām.
15.01.2014 22:52 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Negatīvais vienmēr būs - pirmkārt, jo bez negatīvā nepastāv pozitīvais, otrkārt, jo augstākā izglītība Latvijā ir tendēta uz naudas gūšanu. Tās summas, ko maksā par skolu, ir pārāk lielas un vienkārši neatbilst tam, kas tiek sniegts.

Bet kopumā es ieteiktu savu studiju virzienu, man patīk gan pasniedzēji (vairumā gadījumos, ir daži eksemplāri, ar kuriem smagi gājis), gan studiju kursi (atkal jāsaka - vairumā gadījumos) - bet tikai tad, ja 1) esi budžetā 2) maksāt lielu naudu nav problēma. LU JF.
15.01.2014 23:02 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Par savu programmu varu teikt tikai to labāko, bet tas laikam tāpēc, ka man tā ir sirdij tuva lieta (nu vismaz viens no novirzieniem, ko apgūstu savā programmā). Otru novirzienu vienkārši pieciešu un izdaru darbus :)

Visus 5 gadus esmu budžetā + 2 gadus no tiem esmu saņēmusi stipendiju. Tā kā esmu kārtīgi izmantojusi valsts atbalstu studentiem :D
16.01.2014 00:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits