tabakas dūmi un grūtniecība

 
Reitings 206
Reģ: 26.06.2013
Tā kā šoreiz runa vairāk par vīrišķa attieksmi, tad liku pie sadaļas vīrieši nevis pie māmiņām.

Kā jūs reaģētu, ja jums paziņotu, ka viņam jau savi dzīves ieradumi nav jāmaina un, ka pie mums nāks čomi uzpīpēt ūdenspīpi?

Es gaidu mazo, dūmi tač kaitē mazajai dzīvībiņai. Vairāk jau te runa ir par attieksmi. :(
Kā arī, nepiedomā un taisa kašķus.. A es uzreiz satraucos un asaras pa gaisu.
14.01.2014 16:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ak dievs kādas losenes te savakušās. lien tik dirsā tiem džekiem mūždien. vienmēr visur meitene vainīga un pārspīlē. nedod dievs kautko ne tā vai ne tādā tonī kautko puisim pateikt, tā būsi histēriķe, traka, stulba un vispār pie visa vainīga un puisis tevi pametīs jo esi kautkāda nenormālā. nabaga puisis nevar pasēdēt ar draugiem un uzpīpēt. ko tā grūtniece te vispār čīkst?
kāpēc vispār viņai jāiet prom no mājām? kāpēc viņai kaut kādi klompromisi jamekle? kāpēc viņai ar to jāsamierinās bet džeks var darīt ko grib?? ja džekam ir vnk sava nostāja ka viņš jau neko netaisās mainīt. a kotad meitenei tagat jāskrien pakaļ un jāpiedavā visādi kompromisi lai tik nabadziņš var turpināt dzerstīties un ko tur vēl ne, lai tik nav jāmaina savi paradumi. tak kautkādi dievi tie vīrieši! nedrīkst viņus nabadziņus aizskart!
mūždien te sūdzas kā tie veči dirš uz galvas bet jau nākošajā momenta aizstav ka viņš jau brīnišķigs un viss super. kā var ļaut pret sevi tā izturēties?? visas tās stiprās neatkarīgās pašpārliecinātās, kas te sevi tā sauc, ir vnk nožēlojamas patiesībā.

Ultimaati nevienam nepatiik. Tu pati pakljaujies viiriesha ultimaatiem? Domaaju, ka nee. Visu var sarunaat normaalaa veidaa. Ja man uzstaada ultimaatu, tad es par spiiti to nepildiishu, un pasaulee ir daudz taadu ietiepiigu cilveeku kaa es.Neba puisis taisa tur mega balliiti ar paardzershanos, dziivoklja nosmeekjeeshanu utt. Medaljai arii ir otra puse - vai tad sieviete driikst dariit visu un aizliegt viirietim visu, kameer viirietim nav citas izveeles, kaa visur piekaapties? Shii ir taada situaacija, ko var atrisinaat bez kaskja, vienkaarshi saplaanojot laiku taa, lai nevienam nekas netrauceetu. Kaapeec puisim buutu pilniibaa jaatsakaas no uudenspiipes ar draugiem, ja vinjsh to var dariit tad, kad meitene nav maajaas un ir aizgaajusi pa savaam dariishanaam (ne jau piespiedu kaartaa, bet taapeec, ka vinjai ir kaut kas cits, interesants daraams, piem. teaatra apmekleejums ar draudzeni)?
14.01.2014 20:28 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nav jābimbā. Situācijas ir jārisina. Nav pat neviena piemēra, ko pateikt, kad bimbāšana kaut reizi ir kaut ko atrisinājusi

Ja tu neesi izlasījusi, tad meitene IR stāvoklī, līdz ar to hormoni uzdarbojas...
14.01.2014 20:29 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
ar kalašņikovu pie gultas nestāvēja un neteica: "Apaugļo šīs histēriķes olšūnu!"


labi teikts :D
14.01.2014 20:29 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
:D
Man vienalga. Mans subjektīvais viedoklis ir tāds, ka histēriķe un viss.
Tā pat, kā vārīti burkāni man negaršo un ir pretīgi.
Tā domāju es. :P
14.01.2014 20:30 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Ak, jā, vīrietim jau pirmajā mēnesī pilnībā jāizmaina sava dzīve un ieradumi. Nez, vai pašas sievietes to spētu izdarīt, ja bērnus iznēsātu vīrieši? :D
Neuzskatu, ka vīrieši ir dievi (kā te viena teica), bet arī sievietes (grūtnieces) nav nekādas dievietes, lai ap viņām 24/7 lēkātu kā ap tādām jēlām olām. Attiecībās vajadzīgi kompromisi, jo tad tās nebūs attiecības, bet gan kalpošana vienai personai :D
Kāpēc vīrietis nedrīkst atpūsties un novērst domas?
Vsp, mēs zinam tikai vienas puses viedokli, nez, ko pats puisis teiktu par to visu?
14.01.2014 20:31 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Ance
+
Un, palasot disksusijas un apkopojot savu pieredzi, mana nostāja nemainās- nepatīk man tas vīriešu dzimums, jei bucīt kā nepatīk...Tas tā kopumā ņemot, nevis kāds konkrēts.
14.01.2014 20:31 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Ja tu neesi izlasījusi, tad meitene IR stāvoklī, līdz ar to hormoni uzdarbojas...


Nevajag izlaisties. Arī hormonus VAR savaldīt, un uzvesties normāli, ja grib. :)
14.01.2014 20:32 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Milla Piekrītu...
14.01.2014 20:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Varbut tu vel vari pardomat vai tiesham no shada viriesha velies bernu? Vai vinsh tiesham miiles un lutinaas tavu bernu un tevi,ja vinam jau tagad jau ir pilniigi prasti sakot pie dirsas.

Padoma kas bus talaak?Cilveki nemainas.Nebus ta ka vienaa mirklii shim baigi saaks uztraukt tava un berna veseliiba. Arii tad kad mazais bus piedzimis vinsh jau savus paradumus nemainiis.Vilks majas visadus smirdiigus vechus un uzdzivos.
+


Varbūt6 bebis ir neplānots un vīrietis to lāga negrib. Esmu redzejusi ka vīrieši uztraucas par grūtnieci vairak ka vina pati,par katru sikumu, uz rokam nesā. Ja bērns ir ilgi gribets un gaidīts.

Kā jūs reaģētu, ja jums paziņotu, ka viņam jau savi dzīves ieradumi nav jāmaina


puika ne vīrietis. Bērns maian divu cilveku dzives un karsi maina, ari paradumus.
14.01.2014 20:34 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nevajag izlaisties. Arī hormonus VAR savaldīt, un uzvesties normāli, ja grib.

Un vīrietis var pie tv dzert alu un kasīt olas ???
Baigais kompromiss...
Nesaprotu, ko var žēlot tos vīriešus, vīrieši nav jēlas olas, bet te daļa attiecas tā...
un kāpēc vīrietis nemeklē kompromisu, kompromiss ir tad, kad abi nonāk pie kopēja lēmuma, nevis tad, kas sieviete piekāpjas, lai jau uzpīpē...Tā ir piekāpšanās nevis kompromiss.
14.01.2014 20:35 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.01.2014
bērna gaidīšana: tas nav tikai tev uz pleciem, un iepriekšējās diskusijās taču rakstīji, ka bērnu ieņēmāt apzināti, nevis gadijās.. tātad viņam arī ir jāpakārto sava dzīve tavai grūtniecībai

bet lai vai kā, mīļās dāmas, šis variants ir labāks, nekā mans nesen piedzīvotais:
sievietei un vīrietim otrajā kopā būšanas nedēļā sanāca ieņemt mazo, un puisis tāds vējagrābslis, nekad nebija mājas (sāka dzīvot jau no 4 dienas kopā), dzerstijās, ņēmās ar visām, ja jūs zinātu kā tai sievietei sāpēja: asaras katru dienu.... tagad jau bērns dzimis, vairāk neskraida apkārt, bet, kad es viņam toreiz uzdevu jautājumu vai saprot ko pats dara, viņa atbilde bija: es baudu dzīvi kamēr mazais vēl nav dzimis....
14.01.2014 20:35 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Man liekas,ka autore vēl pati nav apradusi ar savu stāvokli un ir neliels besis un skaudība uz vīrieti,ka viņam taču nekas nemainās,bet viņai visa pasaule ir mainījusies. Un gribētu jau ar tiem draugiem arī pasēdēt,bet redz nākas sevi ierobežot un par to ir dusmas.
Jāpiekrīt arī RedRed. Pusaudžiem arī ir hormoni,bet kāpt uz galvas atļaut nevar.
14.01.2014 20:35 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Akdievs, te laikam pusei kkādas traumas, vai aizvainojums sēž iekšā pret vīriešiem. Pff... Nav grūti ar tādu krupi sev iekšā dzīvot? Nē? Nu tad man prieks.

Novēlu jums visām laimīgas, izdevušās un harmoniskas attiecības ģimenēs :)
Es off no šīs diskusijas.
14.01.2014 20:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ak dievs kādas losenes te savakušās. lien tik dirsā tiem džekiem mūždien. vienmēr visur meitene vainīga un pārspīlē. nedod dievs kautko ne tā vai ne tādā tonī kautko puisim pateikt, tā būsi histēriķe, traka, stulba un vispār pie visa vainīga un puisis tevi pametīs jo esi kautkāda nenormālā. nabaga puisis nevar pasēdēt ar draugiem un uzpīpēt. ko tā grūtniece te vispār čīkst?
kāpēc vispār viņai jāiet prom no mājām? kāpēc viņai kaut kādi klompromisi jamekle? kāpēc viņai ar to jāsamierinās bet džeks var darīt ko grib?? ja džekam ir vnk sava nostāja ka viņš jau neko netaisās mainīt. a kotad meitenei tagat jāskrien pakaļ un jāpiedavā visādi kompromisi lai tik nabadziņš var turpināt dzerstīties un ko tur vēl ne, lai tik nav jāmaina savi paradumi. tak kautkādi dievi tie vīrieši! nedrīkst viņus nabadziņus aizskart!
mūždien te sūdzas kā tie veči dirš uz galvas bet jau nākošajā momenta aizstav ka viņš jau brīnišķigs un viss super. kā var ļaut pret sevi tā izturēties?? visas tās stiprās neatkarīgās pašpārliecinātās, kas te sevi tā sauc, ir vnk nožēlojamas patiesībā.
++
14.01.2014 20:38 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
un kāpēc vīrietis nemeklē kompromisu, kompromiss ir tad, kad abi nonāk pie kopēja lēmuma, nevis tad, kas sieviete piekāpjas, lai jau uzpīpē... Tā ir piekāpšanās nevis kompromiss.


Kurš tad teica, ka tas ir kompromiss?
Kompromiss būtu tad, ja viņi abi būtu izlēmuši, ko un kā darīt, lai abas puses būtu apmierinātas (nevis sieviete, kura būtu panākusi savu). Šovakar viņi līdz tam netika, tāpēc viena puse piekāpās. Ja vīrietis atceltu pasākumu, tas nebūtu kompromiss.
14.01.2014 20:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
lasu un domaju cik nožēlojmi dažas dzīvo.Veci nesā uz rokām lai tik šamās nepamestu. Un liela daļa te tadas. Tiešām baidaties ka cits virsū nekāps ka šiota lutinat ka mazu bebi to veci?????????? :D :"D :D
14.01.2014 20:42 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
..un dažām tādā gadījumā veči kā lupatas,kuri izpilda katru iegribu un skatās ar kucēna acīm virsū.

Nevajag pārspīlēt. Tiešām jāmeklē kompromiss,tikai šajā situācijā "kompromiss" būs tikai tad,ja vīrietim nebūs šis ūdenspīpes vakars.
14.01.2014 20:45 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
kā jau pati autore sākumā rakstīja, runa ir par attieksmi!
viņam jau savi dzīves ieradumi nav jāmaina

un kas šī ir par attieksmi??? tas nav vīrietis bet kautkāds puišelis. un tās kuras te gudri runa par kompromisiem, kādēļ tādi ir jāmeklē meitenei?? vaitad puisis meklēja kādus kompromisus? nē viņš pateica ka viņam nekas nav jāmaina. un tā ir vīrieša rīcība?? nē tā ir kautkāda nepieauguša tirliņa rīcība.
14.01.2014 20:45 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
lasu un domaju cik nožēlojmi dažas dzīvo.Veci nesā uz rokām lai tik šamās nepamestu. Un liela daļa te tadas. Tiešām baidaties ka cits virsū nekāps ka šiota lutinat ka mazu bebi to veci?????????? :"D


Tu atkal lkm esi no tām, kurām ir tikai "es, es, es, man, man, man" :D Tas nav nožēlojami, ka sieviete padomā arī par vīrieti un cenšas viņu saprast. Nožēlojami arī nav tas, ka sieviete kādam citam cenšas situāciju parādīt no citas puses, nevis "viņš ir kretīns, pamet viņu". Un tas nebūt nenozīmē, ka savu vecci viņa vienmēr nēsā uz rokām un raustās par katru situāciju, kad viņu varētu pamest. :)
14.01.2014 20:47 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Nevajag jau visu pārnes pārākajā pakāpē. Ne jau grūtniece ir dieviete un ne jau vīrietis ir niecība. Es vienkārši līdz šim domāju, ka sievietei nav jābūt grūtniecei, lai palūgtu vīrietim mājās nesmēķēt tabaku, bet, iespējams, es kļūdos.
14.01.2014 20:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits