Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzblīstu

 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Sveikas, meitenes!

Redzu un lasu, ka šeit daudzas ir informētas par fitnesu un veselīgu dzīvesveidu, tā kā vēršos pie jums.
Situācija tāda, ka savos tīņa gados biju uzbarojusies un apaļa, bet ar ēšanas paradumu maiņu nometu ap kādiem 8 kg un jau kādus 5 gadus esmu/biju uz strīpas. Svars svārstījās +/-2kg robežās, vienu brīdi pat biju pārlauzusi to savu sienu un svars sāka vēl kristies, bet tas bija sportošanas+ēšanas+darba dēļ. Darbs bija uz kājām ap kādām 8-10h, neteiktu, ka baigā aktivitāte, tikai cik slodze uz kājām. Tagad nestrādāju jau kādus 4 mēnešus un sportošana arī tagad atlikta maliņā. Piezīme, ka iepriekš, kad svars turējās līmenī, sportots netika.
Problēma ir tajā, ka pēdējo 3 mēnešu laikā esmu sākusi uzblīst. Esmu pamanījusi, ka kājas varbūt nav tik slaidas un vēders vairs nav pilnīgi plakans, bet visas drēbes der kā derējušas un ārēji neizskatos uzresnējusi par tiem +8kg ko mani svari tagad rāda. Varētu noņemt tagad kādus 2kg nost, jo esmu paēdusi un arī mēnešreizes nāk. Arī jāpiezīmē, ka nelietoju OK.
Kādai no jums varbūt ir nojausma, kas par iemeslu varētu būt, ka tik strauji pieņemas svars? Ēšanas paradumi ir labi, neteikšu, ka ēdu perfekti - 5x dienā un tikai veselīgi, bet ēdu veselīgāk pat kā agrāk - vista, zivs, rīsi, griķi, salāti u.tml. Īsti neticu, ka tik straujš svara pieaugums varētu būt tikai tāpēc, ka vairs nestrādāju, jo iepriekš turējos uz strīpas bez kaut kā papildu darīšanas. Varbūt kādai ir arī padoms, ko darīt lietas labā? Esmu diemžēl situācijā, ka pie ārstiem netieku, bet mainīt kaut ko ikdienā labprāt vēlētos. Uzklausīšu katru padomu :)
13.01.2014 18:16 |
 
Reitings 108
Reģ: 11.05.2011
Izklausās, ka mazkustīgums pie vainas. Ja nav iespējas izsportoties, ej kaut vai garās pastaigās vismaz uz stundu vai divām, ideāli, ja ir suns mājās, sanāks vēl mīluli kārtīgi izstaidzināt :) ja laiks ārā pārāk draņķīgs, mēģini vingrot kat vai pie ekrāna - ir pietiekoši daudz visādu programmu. Īsāk sakot - izkusties, izkustini ķermeni. Kā nekā organisms laikam paspēja pierast pie slodzes un kustīguma, tācu vienā brīdī viss tiek pārtraukts... Bet nu tas tāds individuāls minējums :)
13.01.2014 18:22 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Nezinu, cik tev gadu, bet esmu dzirdējusi ka pēc ~25 gadu vecuma cilvēki var pēkšņi uzblīst... :D Tikai cik tas ir patiesi, kāda zin kā tad tur īsti ir?
13.01.2014 18:22 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Agrāk sanāca garas pastaigas - dienā 1/2h. Bet tā vairs nav jau labu laiku, ap diviem gadiem, bet darbs nāca vietā. Esmu arī taisījusi Insanity, bija rezultāti, bet ar dienas ritmu grūti savienot, jo gadās kas neparedzēts un tad diemžēl izkrīt. Zinu, ka sportam laiku var atrast, bet ja nav vienāds dienas ritms katru dienu, tad tiešām ir grūtāk.
Bet vai tiešām iemesls tam varētu būt tikai tas, ka vairs nav tās slodzes? Mani visvairāk mulsina fakts, ka to svara pieaugumu ārēji īsti nevar pamanīt.
13.01.2014 18:26 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
ebbie sasmējos :D Nē, nē, tas vecums man nav, jaunāka esmu.
13.01.2014 18:27 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Paceļu
13.01.2014 18:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits