Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bezema skaistajā pirmdienā 13.01.14.

 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
labrīt visapkārt,

kas te notiek, kur paliek beztēmas?

es jūtos labi. Tā iepatikās plānot laiku pa minūtēm. Tad tik daudz var izdarīt. Bet arī nestresot, ja kaut kas nesanāk. Tad ir tik baudāma diena.

Varbūt esmu darbaholoķis?: ja nebūtu treniņš, masāža un daudzenītes, es vispār sēdētu darbā līdz vakaram, jo tā gribās daudz ko izdarīt. Un ja darbs ir saplānots...mm.. :)))

kopumā, kā jau vienmēr, sūtu jums labas domas un pozitīvisma mini stariņu kā ieraugu jaunai maizītes cepšanai abrā. (sun)

ak, kā man gribētos te tarkšķēt un tarkšķēt, bet darbs gaida, tūliņ uz tikšanos jātec...eh! Meitenes, meitenes...mums ir tā paveicies..ar visu- LV nav vulkānu, nav stihiju, cilvēki normāli...vis ir tik, tik :)))

atkal samīlējos savā vīrā :D rozā brilles nebeidzamas.

p.s. mans vīrs ir lielisks domu graudu autors. Lasīju savu horoskopu Douglas. (esmu Lauva) "...ka gaidāms ilgu attiecību pārtraukums/ šķiršanās..." (precīzu tekstu neatceros). Es šo izlasu vīram, un ko viņš- (tonī, kas norāda, ka horoskops ir muļķības) "mēs esam laulībā, nevis attiecībās". Tātad, uz mani šī horoskopa daļa neattiecas.Pfuu :)) :D


viss, eju strādat, pietiek muldēt :)
13.01.2014 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Šodien 2 darba intervijas, esmu augšā jau no 7, satraucos un ceru, ka paveiksies!
Dzeru kafiju, uzcepu pankūkas, pati sev vienai, cik netipiski, jo pankūkas piestāv brīvdienām. Bet šorīt izdomāju, kāpēc gan ne arī darba dienām, pie tam kafiju dzeru no krūzītes ar apakštasīti, citādas sajūtas šorīt brokastojot!

Priecājos par sniegu un nelielajiem mīnusiem:)
Šodien dabūju grāmatu par pašiedvesmu, nu tad lasīšu, man vajag mazu grūdienu, lai apslāpētu uznākušo pelēcību manī.
13.01.2014 09:54 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Labrīt, esmu pamodusies un iesākusi rītu.
Vajadzētu saņemties izbāzzt degunu arā no mājas, bet nevelk, jo lauka ir auksts :D, bet man jaiet uz pastu, jo uz manu vardu ir atnākusi kaut kāda mistiska ierakstīta vēstule, lai gan es neko negaidu tādu.
Ziemas pufaiku meklejumi arī neiet labi esmu visur jau pabijusi bet man nekas nepatīk,ko lai iesāk? :D
13.01.2014 09:56 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Un atkal nomoka jautājums par darbu, jo manā pusē tas ir tas pats kas meklēt adatu siena kaudzē, sāk jau nolaisties rokas :(
13.01.2014 09:57 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Labrīt! (l)

Nedēļa iesākusies ar negulētu nakti, bet tas netraucē smaidīt. Miegs pagaidām nenāk, tā kā viss ir super!

Jāierokas darbos, bet nesanāk. Pašlaik slinkoju un lasu kas te Cosmo jauns. :)
Laikam jāveic citādāka rutīna - vispirms jāpadara darbi un tad jāiet iečekot visu jauno šeit. :D

Lai izdevusies diena! :)

Es šodien lidinos pa mākoņiem. (l)
13.01.2014 10:00 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts!

Angry, man tā patīk Tavi beztēmu pieteikumi :) Kā tieši tu saplāno visu? Pēc kādas īpašas metodes? Man arī vajadzētu šo papraktizēt, citādi bieži viss aiziet pašplūsmā.

Mans šīs dienas moto: Mazāk ēst, vairāk dzert! :) Gads iesācies ar lielu attīrīšanās procedūru.
13.01.2014 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Labrīt.

Atgādināšu, ka neciešu pirmdienas.

Klausos darbā radio un cenšos saņemties. Mmm baudu vakar nopirkto kafiju, jāiepļaukā sevi un jāiet prom no cosmo.

Jauku jums dienu! :)
13.01.2014 10:00 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Tirinu dupsi, klausos mūziciņu (https://www.youtube.com/watch?v=oa8s8D6Fljc) un priecājos par sniedziņu.

Nespēju sagaidīt, kad sasnigs pietiekami daudz, lai ES varētu izmēģināt ragavas, ko meitas krustvecāki Ziemassvētkos uzdāvināja MEITAI. :D Trose jau gatava, pasāts jau tiek sildīts (manās iedomās), un trase jau ir izvēlēta - jau kopš bērnu dienām gribu izvizināties tādā trakā veidā, tikai ne kājās stāvot. :D


Savādāk man viss ir oki, gaidu, kad mazais nezvērēns modīsies, šodien kaut kā ilgi guļ, bet man mans rīta kafijas rituāls ir pārāk dārgs, lai es viņu modinātu. Vēl pusstunda klusuma un miera ir tas, kas man vajadzīgs.

Šodien vispār darbīga diena plānā, pārsvarā gan pie telefona. Pagājušonedēļ man uzvēla vēl vienu projektiņu, par ko es tikai priecājos, kas ir dīvaini, jo es par visām šīm savām aktivitātēm, kas man sagādā tik daudz prieka, nesaņemu ne kapeiku un diez vai tas jebkad mainīsies. Bet man patiess prieks.

Par kapeiku saņemšanu runājot, esmu jauna darba meklējumos, jo par laimi (jā, par laimi) veiksmīgi esmu atkratījusies no visiem saviem darbiem, veiksmīgi palikusi bez ienākumiem un ar lielu entuziasmu ķeros klāt darba meklēšanai. Jau pāris cilvēki ir zvanījuši un interesējušies par manu CV, ceru, ka izdosies atrast kaut ko, kas man der. Un, jā - esmu ekstāzē, ka beidzot, pēc 2 gadu pārtraukuma, man būs darbs, uz kuru es varēšu sapucēties un,lai tur nokļūtu, vajadzēs nevis aizšļūkt trīs soļus līdz galdam kā iepriekš, bet reāli iesēsties transportā un braukt. :D

Tāda baigi uzvilkusies izklausos, pārlasot savu komentāru, bet laikam tā arī ir. :) Šī ir pirmā šī gada diena, kad man nav megabesis!
13.01.2014 10:01 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Labrīt.
Mans rīts sākās debešķīgi - viens piespiedies pie viena sāna, otrs -pūkains un uz 4ām kājām, piespiedies no otras puses. Tad nu es sajutos kā cīsiņš mīklā:D
Kā arī šorīt mēģināju kungu pierunāt aiziet pie ārsta. Nē, spirinās pretī un tielējas, bet pie ārsta veci dabūt es nevaru. Dusma mazliet parāva, bet ceru,ka tomēr pašam prāta pietiks.
13.01.2014 10:04 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Labrīt, meitenes!

Lēnām un vēlāk nekā citus gadus, bet tomēr nāk apjausma, kādā zīmē paies šis gads. Pirmkārt, es sakārtošu savu organismu, sākot ar liekajiem kilogramiem un beidzot ar vitamīnu uzņemšanu. Otrkārt, šis būs dēliņa lielo atklājumu gads un man neko no tā negribas palaist garām. Un treškārt šis būs mīlestības gads, jo, kā jau vakar rakstīju, mēs ar vīru būsim vedēji 2 kāzās ar nedēļas starpību, jo arī mans labākais draugs nolēmis precēt manu labāko draudzeni :D Protams, arī viņiem, tāpat kā manam brālēnam ar draudzeni, nevarējām atteikt. Galva pilna domu un tai pat laikā nekas nav skaidrs, bet saprotu, ka jāķeras lēnām jau klāt, jo, lai gan līdz jūlijam laika vēl daudz, sagatavot 2 kāzas, tomēr ir vairāk nekā vienas... Ir ieteikumi? :)
13.01.2014 10:06 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Jā, man arī patīk angry to happy beztēmu pieteikumi :)

Es šodien arī kaut kā netīšām ietrāpījos darba sludinājumos, bet sapratu, ka pagaidām nav kur skriet - nav tāda darba piedāvājuma, kas atbilstu manām prasībām. Šobrīd ir labi šeit pat. Tikai brīvdienās man arī parāva tāds darbaholisma gars, ka gribētos daudz strādāt, bet mans darbs vairāk saistās ar pieprasījumu... ai, nu lai vai kā - jauku dienu! :)
13.01.2014 10:09 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Ance
tā tava plānotā nodarbe ar ragavām tiešām ir kaut kas super, labi, ka atgādināji:)
Es baigi gribu paslēpot mežaparkā ar distancenēm, ceru ka šonedēļ varbūt tas varētu izdoties, bet gan jau, ka cilvēku būs miljons.
13.01.2014 10:11 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
chanely- elementāri. Man ir plānotājs. :D
un ja nopietni, daudz ko ietekmē pusstundas. piemēram tikšanās ar klientiem agrāk sāku plānot tikai no kādiem deviņiem, desmitiem, tagad ātrāk. Un strādat arī sāku jau atnākot uz darbu.

Plus. Bez pamatplāna, kas ir plānotajā, no rīta uz mini lapiņas salieku visus darbus un darbiņus, kas darāmi. pat tādi kā "piezvanīt vārds uzvārds". Un tad ik svītroju ārā padarītos. Vakarā tāpat- pa pusstundai.

tagad darba dienu darba laiks ieplānots jau līdz 27.janvārim :)))

galvenais, plānojot laiku, neaizmirst, ka no vietas A uz vietu B ir nepieciešams laiks arī, lai pārvietotos ;))
13.01.2014 10:12 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Raella, jā, es pati nevaru sagaidīt. Man par laimi, skats aiz loga vēstī, ka visdrīzākais krutās ragavas sanāks iemēģināt jau šovakar. Jippī-ei! :D

Es zinu, es esmu psycho-mother. :D
13.01.2014 10:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Čau, meitenes!

Šodien tiiik fantastiski skaista diena. Vakar nopirku sev mašīnu.. Juhūuuu. Esmu iemīlējusies savā mazulītē kopš pirmā acu uzmetiena :D

Aizvakar beidzot nopirku Chanel smaržas, iztērējot uzdāvinātas dāvanu kartes.

Lai Jums visām forša un pozitīva diena! Eju strādāt!
13.01.2014 10:23 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jau tievētāju diskusijā sasveicinājos ar biedrenēm.
Labrīt arī šeit!
Man šorīt tāds pozitīvisms, sapucējos, pasmaidīju un devos uz darbu. Es domāju, ka tas prieks atkarīgs no zvaigznēm :), kaut kas tur augšā nostājies tā lai mēs visi būtu pozitīvi noskaņoti :)
13.01.2014 10:26 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Labrīt.
Dzeru rīta kafiju, visi prom no mājas un nu jāķeras pie dienas darbiem :D
13.01.2014 10:27 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Čau,

Es esmu dzīva pēc uzņēmuma divdiennieka, haha :D bāāc, es vienkārši esmu pārsajūsmā par vietu, kur strādāju un kolēģiem ar ko strādāju (l) vienvārdsakot, superīgs pasākums un salavecītis ļoti, ļoti foršas dāvanas visiem atnesa :)
Es nevarēju atturēties slima ar visiem tusēties āra baļļā, domāju, ka šodien būtu jābūt angīnai, bet nav. Priecājos :D

Šodienas plānā tikšanās ar maģistra vadītāju, nezinu, ko man viņai rādīt. Ceru, ka nenoliks to, ko esmu jau uzrakstījusi :D šonedēļ ir trakā nedēļa – visu laiku būs jādrukā tas darbs, galvenais uzrakstīt un tad es gribēšu iet ballēties, savādāk man jau kkādu mēnesi ir celibāts no kulturāliem pasākumiem. Morālas paģiras sāksies :D
13.01.2014 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 24.11.2012
Meitenes, kur var nopirkt Burt`s bees foršos lūpu balzāmiņus??



Agrāk pirku Dominā vienā mazā veikaliņā, bet tagad tas veikals tur vairs nebija un Stockmannā arī no burt bees pavisam maz, kas palicis..
13.01.2014 12:15 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Tik ātri mājās no darba... Sajūta, ka esmu kaut ko nobastojusi. :D
13.01.2014 12:19 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Dāmas, kur varētu iegādāties kostīmu (svārki+žakete, bikses+žakete/vestīte) par maciņam draudzīgām cenām? ;)
13.01.2014 12:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits